Przejdź do Profimo

Pożyczka Profimo

Profimo to gotówkowe pożyczki ratalne w kwocie 1500 - 4500 zł na okres 12 - 21 miesięcy oraz pożyczki na zakup pojazdu (albo refinansowanie) w kwocie od 3000 do 25000 zł na 24 - 48 rat. W Profimo ... »»

Pożyczka Profimo opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Złóż wniosek
🚩pierwsza pożyczka gratis

 Miloan

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile od Miloan

500 - 5000 zł

Na ile od Miloan

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka Profimo lub do szczegółowego opisu:

Pożyczka Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile od Profimo

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile od Profimo

15 - 18 miesięcy

4
Profimo najważniejsze informacje
Ile od Profimood 1500 do 4000 na okres od 15 do 18 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Profimo lub pożyczki poza promocją
Wiekod 28 do 84 lat
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Profimo odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o profimo.pl na stronie Profimo.

Profimo to gotówkowe pożyczki ratalne w kwocie 1500 - 4500 zł na okres 12 - 21 miesięcy oraz pożyczki na zakup pojazdu (albo refinansowanie) w kwocie od 3000 do 25000 zł na 24 - 48 rat. W Profimo / Prometeusz Finanse weryfikacja danych ma miejsce przez Kontomatik - Profimo to pożyczka bez konieczności wykonywania przelewu bankowego (pożyczka bez grosza). Pożyczka gotówkowa Profimo, udzielana jest online, cały proces od momentu wprowadzenia wniosku, do otrzymania środków na rachunek pożyczkobiorcy, powinien się zamknąć w czasie pomiędzy 15 a 30 minut.

 

Jakie bazy sprawdza Profimo?

Profimo

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Profimo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Profimo zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌Profimo sprawdza BIK
 • ✔️Profimo nie sprawdza BIG => Profimo bez BIG
 • ✔️Profimo nie sprawdza KBIG => Profimo bez KBIG
 • ✔️Profimo nie sprawdza KRD => Profimo bez KRD
 • ✔️Profimo nie sprawdza ERIF => Profimo bez ERIF
 • ✔️Profimo nie sprawdza ZBP => Profimo bez ZBP
 • ✔️Profimo nie sprawdza CRIF => Profimo bez CRIF
 • ✔️Profimo nie sprawdza PWIP => Profimo bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 4000.00 zł, czas obowiązywania umowy 18 msc., oprocentowanie 7,2%, prowizja 2500.00 zł, odsetki 376.72 zł, całkowita kwota do zapłaty 6876.72 zł, RRSO 111.8% Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Stan na dzień 07.07.2021 roku.

Dodatkowe informacje o profimo.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Profimo, logowanie Profimo oraz strona www poniżej.

 

Profimo warunki

W zależności od tego, z jakiej oferty będziemy chcieli skorzystać, firma Prometeusz Finanse ma nieco inne wymagania.

Osoby wnioskujące o pożyczkę ratalną powinny posiadać ukończone 28 lat i nie przekroczone 84 lata. Natomiast osoby wnioskujące o pożyczkę samochodową (na zakup lub refinansowanie kosztów zakupu samochodu), powinny posiadać ukończone 26 lat i nie przekroczony 84 rok życia. W obu przypadkach warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie polskiego obywatelstwa, udokumentowanego dochodu oraz konta bankowego.

ProFimo może odrzucić wniosek o pożyczkę, jeśli posiadamy zadłużenia widoczne w bazach dłużników czy bazie BIK.

 

Przed złożeniem wniosku

Jeśli zamierzasz złożyć wniosek o Profimo (Prometeusz Finanse), to wcześniej przygotuj:

 • dowód osobisty
 • własne konto bankowe, potrzebny będzie numer konta bankowego
 • aktywny telefon komórkowy

Wniosek o ekspresową pożyczkę w Rodzinne Pożyczki złożysz przez Internet.

 

Weryfikacja Profimo

Profimo będzie potwierdzać Twoją tożsamość poprzez Kontomatik, bez konieczności przelewania grosza (Profimo to pożyczka bez grosza).

Kontomatik jest bezpiecznym rozwiązaniem ułatwiającym weryfikację tożsamości i zdolności kredytowej. Dzięki Kontomatik nie musisz przedstawiać dodatkowych dokumentów oraz, o czym wspomnieliśmy już wyżej, nie musisz wykonywać przelewów w wysokości 1gr lub 1zł. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto bankowe a system zestawi i przeanalizuje dane we wniosku z danymi osobowymi właściciela rachunku.

 

Kalkulator Profimo

Profimo

Kalkulator pożyczki Profimo znajdziesz na stronie Profimo, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Profimo.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Profimo może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Profimo. Odwiedzając stronę Profimo sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Profimo, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Profimo ✔️

 

Profimo - kiedy kasa?

Wypłata pożyczki Profimo będzie przekazana na konto bankowe, podane we wniosku oraz zweryfikowane systemem kontomatik.

Przelew realizowany jest w ciągu 15 min od momentu, gdy uruchomisz pożyczkę na swoim Profilu Klienta. Przelewy realizowane są w godzinach pracy firmy 8:00-18:00.

Warto też wiedzieć, że Profimo może odmówić udzielenia pożyczki ze względu na:

 • – figurowanie w rejestrze dłużników bazy BIK
 • – brak możliwości kontaktu telefonicznego , e-mail z klientem
 • – nieprawidłowe dane we wniosku
 • – zbyt wysokie ryzyko niespłacenia pożyczki.

 

Spłata Profimo

Sprawdzenia ile wynosi całkowita kwota do spłaty całości pożyczki dokonasz na Profilu Klienta, gdzie podawana będzie aktualna kwota do spłaty na dany dzień.

Spłacając pożyczkę wcześniej kwota do spłaty na dany dzień, podana w Profilu Klienta, jest pomniejszona o odsetki ustawowe od umowy.

Nie można zmienić terminu spłaty Profimo, w momencie uruchomienia pożyczki przygotowany jest harmonogram spłat i pozostaje on bez zmian.

Nie można wydłużyć terminu spłaty pożyczki Profimo, w przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki należy skontaktować się Działem Windykacji.

 

Pożyczka Profimo opinie

Profimo z weryfikacją na Kontomatik, pożyczka bez konieczności przelewania grosza, podziel się opinią. [2021-08-08]

Dodaj opinię

Pożyczka Profimo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Profimo forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Profimo pytania i odpowiedzi

Czy kontaktujecie się z pracodawcą , aby zweryfikować zatrudnienie?

Analityk może wydać decyzję o weryfikacji w zakładzie pracy. Informacja taka zostanie przekazana podczas rozmowy z konsultantem. Możesz odmówić weryfikacji i zrezygnować z wniosku.

Pożyczka została mi przyznana. Kiedy otrzymam pieniądze?

Wypłata pożyczki będzie przekazana na konto bankowe, podane we wniosku oraz zweryfikowane systemem kontomatik. Przelew realizowany jest w ciągu 15 min od momentu , gdy uruchomisz pożyczkę na swoim Profilu Klienta. Przelewy realizowane są w godzinach pracy firmy – 8:00-18:00.

Więcej o Profimo

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka Profimo" - znajdziesz na niej więcej informacji o Profimo. Na stronie Pożyczka Profimo będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Profimo, zapoznanie się z logowaniem Profimo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Profimo - zapraszamy.

O Profimo na
 • ☎️Profimo kontakt
 • Profimo opinie
 • 🔒Profimo logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Profimo Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta Profimo - zaloguj się na profimo.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Profimo, profil klienta Profimo do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe Profimo✔️NIP 9222770826
  ✔️REGON 060009833
  ✔️KRS: 0000229344
  Profimo adres / siedzibaPrometeusz Finanse Sp. z o.o. 25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 48
  Profimo kontakt / Infolinia801000606
  Godziny pracy Profimopon - pt 8:00-19:00, sb-n 10:00-15:00
  Kontakt E-Mailprofimo@prometeusz.org.pl
  WniosekWniosek Profimo możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Profimo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek profimo.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Profimo.
  RRSO111.80% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy Profimopon - pt 8:00-19:00, sb-n 10:00-15:00
  Pożyczka bez grosza?Tak, Profimo to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Kontomatik - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  OdbiórPieniądze od Profimo przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o profimo.pl na stronie Profimo.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Profimood 1500 do 4000 na okres od 15 do 18 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Profimo lub pożyczki poza promocją
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Profimo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Profimo:

   Smartney

  RRSO 24.20%

  Kod rabatowy 5%
  Od 23 do 70 lat
  Ile od Smartney

  3000 - 60 000 zł

  ✔️ bez ERIF
  Na ile od Smartney

  6 - 96 miesięcy

   Vivus

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 19 do 78 lat
  Ile od Vivus

  100 - 7500 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Vivus

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
  Złóż wniosek
  🚩pierwsza pożyczka gratis

  ocena 4/5 na podstawie 1 głosów | kwota od 1500 do 4000 PLN
  Profimo warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka Profimo ⚡pożyczka od 1500 do 4000 PLN ⏰na 15 - 18 mies., 👫🏻wiek od 28 do 84 lat. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce Profimo na raty