Równoratka

Równoratka Santander Consumer Bank czyli kredyt gotówkowy z ratą, która nie wzrośnie - płać tyle, na ile się umówiłeś, np. za 10 000 zł tylko 300 zł miesięcznie.

Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie!

Równoratka złóż wniosek! - przejdź na stronę Santander Consumer Banku i sprawdź, jak otrzymać kredyt.

Jak otrzymać kredyt Równoratka?

Przejdź na stronę i wypełnij formularz kontaktowy i oczekuj na kontakt ze strony Santander Consumer Banku.

Umowę o kredyt gotówkowy możesz zawrzeć nawet podczas jednej rozmowy.

Równoratka to pożyczka gotówkowa z wnioskowaną kwotą 5000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł rozłożonego na 42 raty.

Równoratka - co zyskujesz?

Zobacz co zyskujesz z pożyczką Równoratka:

STAŁA RATA - Zależy Ci, żeby Twoja rata nie wzrosła? Santander Consumer Bank ma dla Ciebie stałe, bezpieczne oprocentowanie przez okres 42 miesięcy.

RÓWNORATKA - Chcesz starannie planować wydatki z ratą dopasowaną do Twoich potrzeb? Twoja Równoratka zostanie zawsze taka sama!

GOTÓWKA - Potrzebujesz gotówki na swoje plany? Nie musisz czekać! Realizuj je z Santander Consumer Bank od dziś.

Dodatkowe informacje

Przejdź na stronę Santander Consumer Bank (kliknij przycisk) i wypełnij formularz kontaktowy.

Dla kogo Równoratka? Propozycja dotyczy kredytu gotówkowego Równoratka z wnioskowaną kwotą 5000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł rozłożonego na 42 raty, bez dodatkowych usług oferowanych przez bank i dostępna jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które:

  • otrzymały imienne zaproszenie do skorzystania z propozycji kredytu gotówkowego Równoratka od Santander Consumer Bank
  • lub których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączyła z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. żadna umowa pożyczki/ kredytu gotówkowego, pożyczki/ kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, ani nie łączy żadna czynna umowa kredytu ratalnego

Przejdź na stronę Santander Consumer Banku, wypełnij formularz kontaktowy i ZA DARMO uzyskaj szczegółowe informacje o pożyczce Równoratka.

Pod odnośnikiem Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! znajdziesz też inne kredyty Santander Consumer Bank i pożyczki Santander Consumer Bank (sprawdź dostępność).

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 31.08.2022 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,5%, całkowity koszt kredytu: 2 600,04 zł obejmuje: prowizję: 683,76 zł, odsetki: 1916,28 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 14,35%; czas obowiązywania umowy: 42 miesiące; całkowita kwota do zapłaty: 12 600,04 zł; wysokość 41 miesięcznych równych rat 300,00 zł, ostatnia rata w wysokości 300,04 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Santander Consumer Bank.

Dodaj opinię

Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie!"