Równoratka

Równoratka Santander Consumer Bank czyli kredyt gotówkowy z ratą, która nie wzrośnie - płać tyle, na ile się umówiłeś, np. za 10 000 zł tylko 300 zł miesięcznie - stałe, bezpieczne oprocentowanie przez okres 44 miesięcy.

Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie!

Równoratka złóż wniosek! - przejdź na stronę Santander Consumer Banku i sprawdź, jak otrzymać kredyt.

Jak otrzymać kredyt Równoratka?

Przejdź na stronę i wypełnij formularz kontaktowy i oczekuj na kontakt ze strony Santander Consumer Banku.

Umowę o kredyt gotówkowy możesz zawrzeć nawet podczas jednej rozmowy.

Równoratka to pożyczka gotówkowa z wnioskowaną kwotą 5000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł rozłożonego na 44 raty.

Równoratka - co zyskujesz?

Zobacz co zyskujesz z pożyczką Równoratka od Santander Consumer Banku:

STAŁA RATA - Zależy Ci, żeby Twoja rata nie wzrosła? Santander Consumer Bank ma dla Ciebie stałe, bezpieczne oprocentowanie przez okres 44 miesięcy.

RÓWNORATKA - Chcesz starannie planować wydatki z ratą dopasowaną do Twoich potrzeb? Twoja Równoratka zostanie zawsze taka sama!

GOTÓWKA - Potrzebujesz gotówki na swoje plany? Nie musisz czekać! Realizuj je z Santander Consumer Bank od dziś.

Dodatkowe informacje

Przejdź na stronę Santander Consumer Bank (kliknij przycisk) i wypełnij formularz kontaktowy.

Dla kogo Równoratka? Propozycja dotyczy kredytu gotówkowego Równoratka z wnioskowaną kwotą od 1 000 zł do 20 000 zł rozłożoną na 44 raty, bez dodatkowych usług oferowanych przez bank i dostępna jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączyła z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. żadna umowa kredytowa lub łączyła wyłącznie umowa kredytu ratalnego.

Przejdź na stronę Santander Consumer Banku, wypełnij formularz kontaktowy i ZA DARMO uzyskaj szczegółowe informacje o pożyczce Równoratka.

Pod odnośnikiem Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! znajdziesz też inne kredyty Santander Consumer Bank i pożyczki Santander Consumer Bank (sprawdź dostępność).

Dla kredytu gotówkowego Równoratka oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.09.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 15,56%, całkowity koszt kredytu: 3 199,94 zł obejmuje: prowizję 11,01 zł, odsetki: 3 188,93 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 16,79%; czas obowiązywania umowy: 44 miesiące; całkowita kwota do zapłaty: 13 199,94 zł; wysokość 43 miesięcznych równych rat 300,00 zł, ostatnia rata w wysokości 299,94 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu gotówkowego z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Santander Consumer Bank.

Dodaj opinię

Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie!"