Pożyczka Provident

Pożyczka Samoobsługowa Provident Polska to od 300 do nawet 20 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy, również w weekend (24h/7). Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz pożyczkę ... »»

Pożyczka Provident

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Provident ocena klientów:
Provident najważniejsze informacje
Ile od Providentod 300 do 20 000 na okres od 3 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Provident lub pożyczki poza promocją
Wiekod 18 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Provident odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o provident.pl na stronie Provident.

Pożyczka Samoobsługowa Provident Polska to od 300 do nawet 20 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy, również w weekend (24h/7). Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz pożyczkę Samoobsługową Provident, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Mam plan, więc wykonam go sam? Sprawdź opinie o Provident i zapoznaj się z ofertą Pożyczka Samoobsługowa - sprawdź opinie o Provident, a w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat możesz liczyć na przesunięcie spłaty pożyczki.

Provident

 

Provident wymagania

Provident firma udzielająca pożyczek - aby ubiegać się o pożyczkę Provident:

 • musisz być osobą pełnoletnią,
 • posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym,
 • być obywatelem RP
 • mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)

Plan z ratą chudą jak Seba? Rata 250 zł dla pożyczki w kwocie 5000 zł? Sprawdź co jeszcze wiadomo o pożyczkach od Provident.

 

Pożyczki Samoobsługowa - wymagania

Dla pożyczki Samoobsługowej Provident Polska dodatkowo:

 • musisz posiadać telefon komórkowy - indywidualne kody PIN wysyłane są wyłącznie na podany numer telefonu komórkowego
 • musisz posiadać rachunek bankowy, którego jesteś właścicielem - szczegóły poniżej
 • złożenie wniosku o pożyczkę samoobsługową możliwe jest jedynie przez internet
 • złóż wniosek o pożyczkę samoobsługową Provident - kliknij banner lub przycisk

i odbierz pieniądze nawet w 15 minut od potwierdzenia swoich danych.

 

Jakie bazy sprawdza Provident?

Provident

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Provident zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌Provident sprawdza BIK
 • ❌Provident sprawdza BIG
 • ✔️Provident nie sprawdza KBIG => Provident bez KBIG
 • ✔️Provident nie sprawdza KRD => Provident bez KRD
 • ✔️Provident nie sprawdza ERIF => Provident bez ERIF
 • ✔️Provident nie sprawdza ZBP => Provident bez ZBP
 • ✔️Provident nie sprawdza CRIF => Provident bez CRIF
 • ❌Provident sprawdza PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Pożyczka Samoobsługowa PRO” trwa od 01.06.2022 r. i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w 12, 18, 24 lub 36 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 300 zł do 15 000 zł.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 6000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 1000 zł (w tym: prowizja 480 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 480 zł, odsetki 0 zł), 24 równe raty miesięczne w wysokości 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.11.2022 na reprezentatywnym przykładzie „Pożyczki Samoobsługowej PRO”.

Dodatkowe informacje o provident.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Provident, logowanie Provident oraz strona www poniżej.

Czy Provident bez BIK? Informacja ze strony Provident: Czy mogę uzyskać pożyczkę, choć wcześniej odmówiono mi pożyczki w banku lub w przypadku, gdy zostałem wpisany do rejestru dłużników np. BIK? Rozpatrujemy wszystkie wnioski o pożyczkę, bez wyjątku. Oczywiście zanim wydamy decyzję o przyznaniu pożyczki badamy zdolność kredytową każdego m.in. poprzez weryfikowanie wniosku w bazach danych lub zbiorach danych kredytodawcy. Podczas wizyty domowej nasz Doradca Klienta poda Ci ostateczną kwotę pożyczki, jaką będziemy mogli Ci przyznać.

 

Wniosek o pożyczkę

Jeśli ubiegasz się o Pożyczkę Samoobsługową i posiadasz aktywne konto bankowe, to wypełnienie wniosku będzie bardzo proste. Potrzebny będzie również numer dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident Polska, na której wypełnij wniosek online (bez wychodzenia z domu). Jeśli jesteś nowym klientem, to niezbędne będzie wprowadzenie Twoich danych (w sekcji "Poznamy się"):

 • Pierwsze imię
 • Nazwisko
 • PESEL - Twój numer PESEL jest potrzebny Provident do rozpatrzenia wniosku o pożyczkę
 • Nr dowodu osobistego - do wniosku o pożyczkę Provident potrzebuje jeszcze numer Twojego dowodu osobistego
 • Nr telefonu komókowego - Twój numer telefonu komórkowego jest potrzebny Provident do rozpatrzenia wniosku o Pożyczkę Samoobsługową.

oraz danych niezbędnych do założenia konta (sekcja "Załóż swoje konto"):

 • Adres email (x2)
 • Hasło - wprowadź hasło, które zapamiętasz. Hasło powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym wielkie i małe litery, minimum jedną cyfrę oraz nie posiadać znaków specjalnych, np. !%$?. Pamiętaj, że tę samą literę możesz użyć maksymalnie 3 razy z rzędu

Wymagane jst również udzielenie zgód, które masz prawo wycofać w dowolnym momencie:

 • Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A.
 • Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:
  • połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)
  • wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)
 • Zgadzam się na udostępnianie moich danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych.

Dodatkowe informacje w kolejnych akapitach, a następnie

 • Sprawdź i zaakceptuj swoją ofertę
 • Potwierdź swoje dane
 • Pieniądze od Provident otrzymasz przelewem

Provident firma udzielająca pożyczek.

 

Konto do Provident

Aby skorzystać z oferty pożyczki samooobsługowej Provident musisz posiadać konto bankowe, gdyż jest to pożyczka przelewana na rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego podajesz podczas składania wniosku w części "Dane finansowe" w odpowiednim polu i tego właśnie rachunku należy użyć podczas potwierdzania danych i wypełniania wniosku o pożyczkę.

Potwierdzenie rachunku bankowego następuje w trakcie procesu Twojej aplikacji pożyczkowej poprzez pobranie i zwrot 1 zł w ramach tego rachunku. Niestety nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, ze względów prawnych musisz być posiadaczem lub współposiadaczem tego rachunku. Potwierdzenie rachunku jest ważne, ponieważ zanim otrzymasz pożyczkę Provident mieć pewność, że pieniądze trafią do właściwego adresata.

Provident poprosi Cię o przelew 1 PLN ale dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę pożyczki. Jest to również test poprawności Twojego rachunku bankowego i weryfikacja Twojej tożsamości. Nie ponosisz w związku z tym jednak żadnych kosztów - przekazaną do Provident złotówkę otrzymasz z powrotem gdy tylko pożyczka zostanie sfinalizowana.

 

Kalkulator Provident

Provident

Kalkulator pożyczki Provident znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Provident może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Provident. Odwiedzając stronę Provident sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Provident ✔️

 

Więcej niż jedna pożyczka

Możesz mieć więcej niż jedną pożyczkę na raz - Informację o kolejnej ofercie Provident otrzymasz mailem lub sms-em.

Zaloguj się do Provident na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident oraz czy możesz wnioskować o kolejną pożyczkę czy przesunięcie terminu spłaty.

Istnieje również możliwość wystąpienia o kolejną pożyczkę samoobsługową przed spłatą poprzedniej pożyczki, zaloguj się na swoje konto i sprawdź szczegóły oferty Provident.

 

Przesunięcie spłaty

W Provident przesunięcie terminu spłaty jest jak najbardziej możliwe. Aby ubiegać się w Provident o przesunięcie terminu spłaty pożyczki, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki;
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty;
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu;
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat;
 • Twoja umowa została zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź ile razy możesz ubiegać się o przesunięcie terminiu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident.

 

Ile razy przesuniesz spłatę?

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty pożyczki Provident zależne jest od okresu pożyczki i wynosi:

 • Pożyczka na okres 6 miesięcy - 1 przesunięcie terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 12 miesięcy - 2 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 18 miesięcy - 3 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 24 miesięcy - 4 przesunięcia terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 36 miesięcy - 6 przesunięć terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 44 miesięcy - 8 przesunięć terminiu spłaty raty.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident, cofnij się do poprzedniego akapitu.

 

Pożyczka Provident opinie

Black Friday z Provident? Pożyczka od Provident to 250 zł raty dla pożyczki w kwocie 5000 zł. [2022-11-18]

Do EEE święta prawda !!! Czy się opłaca poszukać innej to można dyskutować ale że jedna z łatwiejszych to jest ogólnie wiadomo nie od dziś !!! [2022-04-22]

Nie było aż tak łatwo ale się udało. [2021-09-28]


Jeśli w Providencie nie byłoby łatwo? To już o innych miejscach zapomnij [2021-10-19]


Dokładnie tak! Nie ma co narzekać bo Provident daje pożyczki prawie każdemu. I dodatkowo można sobie wybrać obsługę domową. Wiadomo, że to kosztuje, ale za wygody trzeba płacić. Chociaż z drugiej strony może czasem warto? Pożyczka przez internet zawsze pozostawia jakiś ślad na koncie, jak się tego nie chce, to pożyczka domowa od Providenta może być lepsza. A jak w Providencie nie dostaniesz, to zapomnij, że dostaniesz gdzie indziej. No chyba, że w lombardzie pod zastaw albo prywatną u łysych lichwiarzy, ale z takimi to lepiej nie zaczynać. [2021-11-25]

Czy w Providencie można odebrać pożyczkę na poczcie na czek GIRO zamiast pożyczki do domu? [2021-01-06]


Na chwilę obecną odbiór na poczcie / czek GIRO nie jest możliwy. Pożyczkę od Provident można otrzymać na konto bankowe (Pożyczka Samoobsługowa Provident) albo bezpośrednio od przedstawiciela firmy w ramach obsługi domowej (Pożyczka Dopasowana Provident). [2021-02-25]

Mirecki przecież dają na konto bez problemu tylko trzeba wybrać że na konto a nie do domu nie wiem dlaczego to święte oburzenie? A jak bierzesz do domu to co w tym dziwnego że ktoś chce przyjechać za co pewnie ma też jakiś grosz za to? Tym bardziej że czasy trudne więc każdy grosz się liczy! Trzeba sprawdzać co się bierze i czego się chce a nie potem marudzić! [2021-01-01]

Mam mieszane uczucia co do Providenta! Pieniążki w końcu dostałem ale pracownicy tej firmy mają dysfunkcje mózgu! Mówię że jest koronawirus i że nie chce ryzykować i żeby mi przesłali pieniądze na konto a ten się upiera, że przyjedzie do domu. Tylko pytam się po co? Żeby poza kasą przywieźć mi w bonusie koronawirusa?
Dostałem pieniądze i to najważniejsze jest w sumie ale nagadałem się jak ślepy z głuchym o kolorach! W sumie polecam ale z obiekcjami! Doszkolcie pracowników w Providencie! [2020-10-12]


Po przemyśleniu jednak oceniam na 3 bo ten niedoszkolony człowiek bardzo mi zagrał na nerwach ale duży plus za to że w końcu dali kase [2020-10-12]

Sprawdź ofertę Lekki plan za 0 zł z RRSO 0% od Provident. [2020-01-05]

Ktoś wie ile kosztuje pożyczka Provident ze spłatą w domu? [2018-01-19]


Zgodnie z informacjami ze strony Provident "Pożyczka z obsługą domową jest atrakcyjna przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie obsługę w domu, a szczególnie elastyczność, jaką daje usługa Doradcy Klienta. Nasze pożyczki są szybko dostępne i bardzo wygodne. Nie wymagamy poręczycieli. Koszty pożyczki są stałe i znane przed podpisaniem umowy. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat pozaumownych."
Na stronie Provident można też znaleźć kalkulator dla płatności z obsługą domową i kalkulator dla płatności ratalnych.
Przykładowe dane z kalkulatora dla pożyczki na 60 tygodni: WNIOSKOWANA KWOTA 2 000 ZŁ, RAT TYGODNIOWYCH 60, WYSOKOŚĆ RATY 56,15 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY PRZEZ KONSUMENTA 3 368,98 ZŁ, RRSO 166,09 %
Inne - odsyłamy na stronę firmy, adres poniżej, przykładowe dane z kalkulatora dodamy także do opisu pożyczki. [2018-01-19]


Dla ludzi starszych pożyczka domowa od Providenta to chyba najlepsze rozwiązanie [2018-02-10]


Polecam. [2018-02-15]


Wiem że nikt nie chodzi po domach za darmo ale mogło by być taniej [2018-02-15]

Zapraszamy do zapoznania się z pożyczką Provident, a jednocześnie polecamy nasze zestawienie pożyczek i zapraszamy do wypowiedzi na temat pożyczki Provident i innych pożyczek. [2017-11-19]

Dodaj opinię

Pożyczka Provident opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Provident forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Provident pytania i odpowiedzi

Czy aby złożyć wniosek o pożyczkę Provident Samoobsługową muszę się zalogować?

Nie, do złożenia wniosku o pierwszą pożyczkę Samoobsługową należy przejść na stronę Provident i złożyć wniosek. Do pierwszej pożyczki nie musisz się logować.

Czego będę potrzebować do wniosku Provident?

Składając wniosek o pożyczkę Samoobsługową Provident potrzebny będzie numer Twojego dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email oraz aktywne konto bankowe, którego jesteś właścicielem.

Ile mogę pożyczyć od Provident?

Składając wniosek o Samoobsługową pożyczkę Provident możesz pożyczyć od 300 do nawet 15 000 zł. Ostateczna kwota pożyczy zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Na jak długo pożyczę od Provident?

Pożyczka Samoobsługowa Provident to pożyczka ratalna z okresem spłaty od 3 do 48 miesięcy. Oczywiście pożyczkę możesz spłacić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat.

Czy mogę mieć więcej niż jedną pożyczkę przez internet?

Tak, informację o kolejnej ofercie Provident otrzymasz mailem lub sms-em. Zaloguj się do Provident na swoje konto, by sprawdzić ofertę, którą dla Ciebie przygotowano w Provident.

Gdzie mogę sprawdzić status pożyczki samoobsługowej?

Niezbędne będzie zalogowanie do Provident - wszystkie aktualne informacje dotyczące Twojej pożyczki znajdziesz w sekcji Moje konto, po uprzednim zalogowaniu się.

Na czym polega Elastyczny Plan Spłat?

Elastyczny Plan Spłat jest to część każdej pożyczki Provident pozwalający na zarządzanie pożyczką i składający się z: Okresowej Przerwy w Spłacie, Gwarancji Zniesienia Obowiązku Spłaty i Pakietu SMSów informacyjnych.

Czy pożyczka Provident przez Internet może wpłynąć na mój rachunek w weekend?

Oczywiście, że tak. Przelew z pożyczką Provident możesz otrzymać również w weekend.

Kto może wystąpić o Pożyczkę przez Internet?

Provident udzielamy pożyczek jedynie pełnoletnim obywatelom polskim, którzy mają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródło regularnego dochodu.

Więcej o Provident

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka Provident" - znajdziesz na niej więcej informacji o Provident. Na stronie Pożyczka Provident będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Provident, zapoznanie się z logowaniem Provident i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Provident - zapraszamy.

O Provident na
 • ☎️Provident kontakt
 • Provident opinie
 • 🔒Provident logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Provident Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta Provident - zaloguj się na provident.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Provident, profil klienta Provident do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe Provident✔️NIP 5251571292
  ✔️KRS: 0000009389
  Provident adres / siedzibaProvident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
  Provident kontakt / Infolinia600 200 200
  Godziny pracy Providentpon - pt 7.00 - 21.00, so 9.00 - 17.00
  Kontakt E-Mailbok@provident.pl
  WniosekWniosek Provident możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Provident i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek provident.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Provident.
  RRSO19.75% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF
  Godziny pracy Providentpon - pt 7.00 - 21.00, so 9.00 - 17.00
  OdbiórPieniądze od Provident przelew na konto bankowe, w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o provident.pl na stronie Provident.
  Więcej niż 1 pożyczkaTak, informację o kolejnej ofercie otrzymasz mailem lub SMS-em. Zaloguj się na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Providentod 300 do 20 000 na okres od 3 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Provident lub pożyczki poza promocją
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Provident
  Przedłużenie spłatyPrzesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat - więcej na stronie provident.pl, na którą odsyłamy
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Provident zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Provident warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej na Oferty Pożyczek: stała rata od Provident, plan na święta, pożyczka samoobsługowa, pożyczka przez internet, Provident pożyczka w domu

  Provident warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka Provident ⚡pożyczka od 300 do 20 000 PLN ⏰na 3 - 36 mies., 👫🏻wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce Provident na raty

  Przejdź do Provident