Sprawdź opinie o Profimo

Profimo opinie klientów

Opinie o Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile od Profimo

1500 - 4000 zł

✅ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Spłata w

15 - 18 miesięcy

Profimo OpinieProfimo opinie - wyraź opinię o Profimo, dyskutuj na forum Profimo, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Profimo opinie to nie tylko Twoje zdanie o Profimo, ale również innych Czytelników.
Kolejne pożyczki / inne warianty1500 - 4000 zł, zwrot 15 - 18 mies.
RRSO przykład reprezentatywny111.80%
Odbiór pożyczkiPieniądze od Profimo przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Profimo.
👉Bez bazbez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O Profimo na
 • 🔑Profimo login
 • Profimo kontakt
 • 💸Profimo pożyczka
 • 🔒Profimo logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Opinie o Profimo"

  Opinie o Profimo

  Komentarze i opinie o Profimo? Wyraź swoje zdanie o Profimo i poznaj co myślą inni. Twoja opinia o Profimo może być cennym źródłem wiedzy dla innych Czytelników. Napisz:

  To tylko przykładowe tematy do dyskusji i wyrażania opinii o Profimo - zapraszamy i przypominamy, że każdy głos jest cenny, wyraź swoje zdanie o Profimo albo przeczytaj opinie innych, zapraszamy do dyskusji.

  Rodzinne Pożyczki opinie

  Poniżej Rodzinne Pożyczki opinie znalezione na stronie firmy:

  • Henryk: Nie kantują
  • Joanna: Rzeczywiście zaczekali do wypłaty
  • Kasia: Nie ma lepszej firmy wszystko jak pisali
  • Mateusz: Pożyczkę otrzymałem szybko bez zastrzeżeń - polecam
  • Tomasz: Nie mają za 0 ale dla stałych mają 139 od 1000. Często korzystam i nie widziałem taniej. Polecam
  • Marta: To już moja 4 pożyczka i muszę przyznać, że są one naprawdę niedrogie i wypłacane błyskawicznie
  • Anna: Jak zaznaczyłam, że nie chcę sms-ów żaden do mnie nie dotarł. Profesjonalna obsługa polecam
  • Lila: Szybko profesjonalnie bez zbędnych pytań

  Dlaczego opinie?

  Profimo Opinie to prezentacja Profimo wraz z opiniami i komentarzami klientów Profimo oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Profimo, to wyraź swoją opinię o Profimo, dodaj komentarz o Profimo.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Profimo czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Profimo - Twoja ocena Profimo i opinia pomaga innym w wyborze oferty Profimo spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Profimo? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Profimo jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Profimo? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Profimo, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Zobacz także: Rejestracja Profimo

  Profimo opinie klientów

  Profimo opinie klientów brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Profimo opinie klientów opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Profimo opinie klientów:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Wniosek Profimo

  Wniosek Profimo

  Aby złożyć wniosek o pożyczkę Profimo musisz spełnić wymagania określone przez Profimo - być obywatelem RP w wieku powyżej 28 lat i nie więcej niż 84 lata.

  Do złożenia wniosku o pożyczkę Profimo potrzebny jest jedynie dowód osobisty i telefon komórkowy oraz numer konta bankowego. Jednakże analityk może wydać decyzję o weryfikacji w zakładzie pracy. Informacja taka zostanie przekazana podczas rozmowy z konsultantem. Możesz odmówić weryfikacji i zrezygnować z wniosku.

  Po przyznaniu pożyczki otrzymasz od Profimo informację SMS-em oraz na adres e-mail.

  Nowy klient Profimo: skorzystaj z kalkulatora znajdującego się na stronie Profimo, za pomocą suwaka dobierz interesujące Cię parametry pożyczki. Następnie wypełnij formularz do wniosku, podając podstawowe informacje: dane personalne, numer telefonu, numer rachunku bankowego, adres e-mail. Po wysłaniu wniosku otrzymasz informację o konieczności weryfikacji danych osobowych, poprzez Twój rachunek bankowy, do którego logujesz się z wykorzystaniem systemu Kontomatik, który jest szybszą alternetywą od przesyłania 1gr. Jest to bezpieczna aplikacja wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe do potwierdzenia twojej tożsamości.

  Jesteś klientem Profimo: zaloguj się do Profimo aby złożyć wniosek o pożyczkę i za pomocą suwaka wybierzesz pożyczkę jaka Cię interesuje. Jeżeli analityk wyda inną decyzję w sprawie wniosku, konsultanci zadzwonią i przedstawią Ci propozycje.

  Więcej o opiniach Profimo

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Profimo opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Profimo. Na stronie Profimo opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Profimo, zapoznanie się z logowaniem Profimo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Profimo - zapraszamy.

  Dane rejestrowe Profimo✅NIP 9222770826
  ✅REGON 060009833
  ✅KRS: 0000229344
  Profimo kontakt / infolinia801000606
  Godziny pracy Profimopon - pt 8:00-19:00, sb-n 10:00-15:00
  Kontakt email Profimoprofimo@prometeusz.org.pl
  WniosekWniosek Profimo możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Profimo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Profimo.
  RRSO przykład reprezentatywny111.80%
  Opinie o ProfimoProfimo opinie - wyraź opinię o Profimo, dyskutuj na forum Profimo, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Profimo opinie to nie tylko Twoje zdanie o Profimo, ale również innych Czytelników.Opinie o Profimo to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Profimo dla Ciebie i innych.Przypominamy też, że opinia o Profimo jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  👉Bez bazbez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy Profimopon - pt 8:00-19:00, sb-n 10:00-15:00
  Pożyczka bez grosza?Tak, Profimo to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Kontomatik - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Odbiór pożyczkiPieniądze od Profimo przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Profimo.
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty1500 - 4000 zł, zwrot 15 - 18 mies.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Profimo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Profimo Opinie klientów i recenzja pożyczki Profimo ⭐Profimo Opinie, ✅recenzja Profimo i opinie klientów, Profimo forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 1500 do 4000 PLN Profimo⏰na 15 - 18 mies. 🔒Profimo to gotówkowe pożyczki ratalne w kwocie 1500 - 4500 zł na okres 12 - 21 miesięcy oraz pożyczki na zakup pojazdu (albo refinansowanie) w kwocie od 3000 do 25000 zł na 24 - 48 rat. Weryfikacja danych ma miejsce przez Kontomatik - Profimo to pożyczka bez konieczności wykonywania przelewu bankowego (pożyczka bez grosza). Pożyczka gotówkowa Profimo, udzielana jest online, cały proces od momentu wprowadzenia wniosku, do otrzymania środków na rachunek pożyczkobiorcy, powinien się zamknąć w czasie pomiędzy 15 a 30 minut.