Profimo

Profimo to gotówkowe pożyczki ratalne w kwocie 1500 - 4500 zł na okres 12 - 21 miesięcy oraz pożyczki na zakup pojazdu (albo refinansowanie) w kwocie od 3000 do 25000 zł na 24 - 48 rat. W Profimo / Prometeusz Finanse weryfikacja danych ma miejsce przez Kontomatik - Profimo to pożyczka bez konieczności wykonywania przelewu bankowego (pożyczka bez grosza). Pożyczka gotówkowa Profimo, udzielana jest online, cały proces od momentu wprowadzenia wniosku, do otrzymania środków na rachunek pożyczkobiorcy, powinien się zamknąć w czasie pomiędzy 15 a 30 minut.

Pożyczka Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile pożyczę od Profimo?

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Profimo?

15 - 18 miesięcy

Wymagania Profimo

Sprawdź 💡wymagania Profimo, zobacz jakie są minimalne wymagania Profimo, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Profimo, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Profimo zmieniły się.

Wymagania Profimo

🎂Wiek: od 28 do 84 lat.

✔️Potwierdzenie tożsamości (nowy klient): usługa Kontomatik, inny sposób - daj znać w komentarzu.

✍Do ️rejestracji Profimo przygotuj dowód osobisty, telefon komórkowy, numer rachunku bankowego, adres e-mail, rejestracja Profimo możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Profimo niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, wniosek Profimo złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Profimo? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Profimo albo innych istotnych informacjach związanych z Profimo, dziękujemy 🙂.

Opis Profimo znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę Profimo lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania Profimo

Ile od Profimo

Ile mogę pożyczyć od Profimo? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Profimo? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Profimo to 1500 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Profimo to 4000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Profimo oferuje pieniądze na okres 15 - 18 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Profimo zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Profimo inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Profimo, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Profimo jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Profimo

Na ile pożyczę od Profimo? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Profimo? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Profimo:

 • ⏰pożyczka Profimo to oferta na okres 15 - 18 mies.

Oczywiście pożyczkę Profimo możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Profimo inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Profimo, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Profimo

Od ilu lat pożyczka Profimo? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Profimo?

Profimo udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 28 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Profimo może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Profimo uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo

Profimo inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Profimo, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Profimo

Do ilu lat pożyczka Profimo? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Profimo? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Profimo udziela pożyczek i górny limit wieku dla pożyczki Profimo to ✔️do 84 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Profimo może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Profimo uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo

Profimo inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Profimo, dziękujemy 🙂.

Bazy Profimo

Jakie bazy sprawdza Profimo? Czy Profimo weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Profimo sprawdza BIK
 • ✔️Profimo nie sprawdza BIG => Profimo bez BIG
 • ✔️Profimo nie sprawdza KBIG => Profimo bez KBIG
 • ✔️Profimo nie sprawdza KRD => Profimo bez KRD
 • ✔️Profimo nie sprawdza ERIF => Profimo bez ERIF
 • ✔️Profimo nie sprawdza ZBP => Profimo bez ZBP
 • ✔️Profimo nie sprawdza CRIF => Profimo bez CRIF
 • ✔️Profimo nie sprawdza PWIP => Profimo bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo.

Czy Profimo sprawdza inne bazy? Albo Profimo nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Profimo a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile pożyczę od Profimo?

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Profimo?

15 - 18 miesięcy

Rejestracja Profimo

Jeżeli jesteś nowym klientem i chcesz wziąć pożyczkę Profimo, to musisz się zarejestrować. Warto wiedzieć, że do wniosku o Profimo nie musisz posiadać środków na koncie bankowych, gdyż weryfikacji dokonasz przez Kontomatik. Zobacz jak się zarejestrować:

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Profimo, na której następnie:

 • korzystając z suwaka okreś jaką kwotę chcesz pożyczyć od Profimo?
 • określ termin spłaty - okres ten zależy od kwoty pożyczki

I naciśnij przycisk KONTYNUUJ Zaloguj się do swojego konta Profimo, aby wnioskować o kolejną pożyczkę.

W kolejnym oknie podaj:

 • podstawowe dane: imię, nazwisko, pesel, dowód osobisty
 • szczegóły dotyczące zatrudnienia: forma zatrudnienia i dochód
 • dane logowania: numer telefonu, adres email oraz określ hasło

oraz zaznacz wszystkie wymagane zgody.

Wniosek Profimo

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Profimo musisz spełnić wymagania określone przez Profimo - być obywatelem RP w wieku powyżej 28 lat i nie więcej niż 84 lata.

Do złożenia wniosku o pożyczkę Profimo potrzebny jest jedynie dowód osobisty i telefon komórkowy oraz numer konta bankowego. Jednakże analityk może wydać decyzję o weryfikacji w zakładzie pracy. Informacja taka zostanie przekazana podczas rozmowy z konsultantem. Możesz odmówić weryfikacji i zrezygnować z wniosku.

Po przyznaniu pożyczki otrzymasz od Profimo informację SMS-em oraz na adres e-mail.

Nowy klient Profimo: skorzystaj z kalkulatora znajdującego się na stronie Profimo, za pomocą suwaka dobierz interesujące Cię parametry pożyczki. Następnie wypełnij formularz do wniosku, podając podstawowe informacje: dane personalne, numer telefonu, numer rachunku bankowego, adres e-mail. Po wysłaniu wniosku otrzymasz informację o konieczności weryfikacji danych osobowych, poprzez Twój rachunek bankowy, do którego logujesz się z wykorzystaniem systemu Kontomatik, który jest szybszą alternetywą od przesyłania 1gr. Jest to bezpieczna aplikacja wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe do potwierdzenia twojej tożsamości.

Jesteś klientem Profimo: zaloguj się do Profimo aby złożyć wniosek o pożyczkę i za pomocą suwaka wybierzesz pożyczkę jaka Cię interesuje. Jeżeli analityk wyda inną decyzję w sprawie wniosku, konsultanci zadzwonią i przedstawią Ci propozycje.

Kalkulator Profimo

Chcesz poznać drogę do Twojej pożyczki z Profimo, poznać koszt pożyczki pożyczki albo termin spłaty? Sprawdź kalkulator Profimo i najlepiej dopasuj okres spłaty i kwotę pożyczki do własnych potrzeb. Przejdź na stronę Profimo i za pomocą suwaków określ kwotę pożyczki i liczbę rat.

Poniżej przykładowe wartości z kalkulatora dla Profimo kwota pożyczki 2400 zł, spłata 15 rat:

 • Kwota pożyczki 2400,00 zł
 • Okres spłaty 15 rat
 • Wysokość raty 262,17 zł
 • RRSO 123,20%

Poniżej przykładowe wartości z kalkulatora dla Profimo kwota pożyczki 3000 zł, spłata 18 rat:

 • Kwota pożyczki 3000,00 zł
 • Okres spłaty 18 rat
 • Wysokość raty 286,53 zł
 • RRSO 111,80%

Poniżej przykładowe wartości z kalkulatora dla Profimo kwota pożyczki 4100, spłata 21 rat zł:

 • Kwota pożyczki 4100,00 zł
 • Okres spłaty 21 rat
 • Wysokość raty 369,88 zł
 • RRSO 118,20%

Skorzystaj z kalkulatora na stronie Profimo, na którą odsyłamy i zastrzegamy, że podane powyżej wartości mają jedynie charakter informacyjny, a kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Infolinia Profimo

Infolinia Profimo, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Profimo z pytaniami o pożyczkę Profimo:

 • ☎️Profimo infolinia 801000606
 • ⏲️Profimo infolinia godziny pracy pon - pt 8:00-19:00, sb-n 10:00-15:00

Warto wiedzieć, że na infolinii Profimo uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Profimo, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Profimo oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo.

Godziny pracy infolinii Profimo mogą się zmieniać, aktualne na stronie Profimo.

Zmiana infolinii Profimo? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Profimo albo o zmianie godzin pracy infolinii Profimo, dziękujemy 🙂.

Godziny Profimo

W jakich godzinach pracuje Profimo? Sprawdź godziny pracy Profimo i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Profimo / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Profimo?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Profimo możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Profimo i konsultantów Profimo to:

⏲️Godziny pracy Profimo poniedziałek - piątek: 08:00 - 19:00
⏲️Godziny pracy Profimo sobota: 10:00 - 15:00
⏲️Godziny pracy Profimo niedziela: 10:00 - 15:00
☎️Profimo: 801000606

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo.

Uwaga! Godziny pracy Profimo mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Profimo. Inne godziny pracy Profimo? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyProfimo? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Profimo, dziękujemy 🙂.

Kontakt Profimo

Obsługa klienta Profimo, 📞Profimo Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Profimo, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Profimo / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Profimo, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Profimo, przed kontaktem z Profimo przygotuj dowód osobisty:

☎️Profimo telefon: 801000606
⏲️Profimo godziny: pon - pt 8:00-19:00, sb-n 10:00-15:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo.

Kontakt Profimo to przede wszystkim Infolinia Profimo, na której uzyskasz informacje o Profimo albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Profimo bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Profimo.

Dane kontaktowe i godziny pracy Profimo mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Profimo (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt Profimo, na którą odsyłamy.

Pożyczka Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile pożyczę od Profimo?

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Profimo?

15 - 18 miesięcy

Adres Profimo

Sprawdź adres Profimo, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Profimo, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Profimo zmienił się.

Jaki adres Profimo? Sprawdź adres i dane teleadresowe Profimo:

 • 🏠Prometeusz Finanse Sp. z o.o. 25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 48 - adres Profimo,
 • ☎️801000606 - Profimo kontakt.

Adres Profimo - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Profimo lub infolinii Profimo. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Profimo, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Profimo to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Profimo uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Profimo.

Inny adres Profimo? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Profimo, dziękujemy 🙂.

Logowanie Profimo

Logowanie do Panelu Klienta - Profimo logowanie jest niezbędne aby wnioskować o kolejną pożyczkę w wyższej kwocie czy zmienić swoje dane. Na Profilu Klienta Profimo podawana będzie też aktualna kwota do spłaty na dany dzień, logując się do Profilu Klienta, można też zrezygnować z wniosku po jego wysłaniu.

Jak zalogować się do Profimo:

 • w prawym górnym rogu znajdziesz przycisk LOGOWANIE

Na ekranie zaloguj się do Profimo wpisz:

 • email, to Twój login Profimo
 • hasło

Profimo logowanie - jeżeli dane logowania nie będą poprawne ujrzysz komunikat: Nieprawidłowe dane. - spróbuj ponownie wpisując poprawne dane i przypominamy, że Twój login Profimo to adres email z procesu rejestracji.

Po zalogowaniu do Profimo w profilu klienta znajdują się między innymi:

 • aktualna kwota do spłaty na dany dzień
 • możliwość zmiany danych.

Bezpieczna spłata Profimo

Bezpieczna spłata Profimo: jak bezpiecznie spłacić Profimo, jak nie nabrać się na oszusto "na Profimo"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Profimo? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Profimo? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Profimo to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Profimo i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Profimo?
 • o czym warto pamiętać spłacając Profimo?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Profimo?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Profimo

Zmiana spłaty Profimo? - poinformuj nas o warunków spłaty Profimo albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Profimo, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Profimo

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Profimo? Spłacając pożyczkę Profimo, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Profimo przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Profimo. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Profimo
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Profimo. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Profimo, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Profimo,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Profimo, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Profimo lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Profimo próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Profimo  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Profimo! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Profimo oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Profimo! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Profimo

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Profimo? Spłacając Profimo, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Profimo. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Profimo na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Profimo korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Profimo powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Profimo) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Profimo, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Profimo? Dokonując spłaty pożyczki Profimo, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Profimo) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Profimo, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Profimo i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Profimo. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Profimo to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo.

Bezpieczeństwo Profimo

💡Profimo bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Profimo bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Profimo (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Profimo (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Profimo definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Profimo (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Profimo):

 • utworzenia konta Profimo
 • logowania do konta Profimo (profil klienta Profimo)
 • podawania danych kontaktowych do Profimo czy zapisywania się do newslettera Profimo
 • korzystania z wyszukiwarki Profimo
 • podawania Profimo danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Profimo
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Profimo i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Profimo była bezpieczna.

Windykacja Profimo

Odwiedź stronę Profimo aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Profimo

Jak usunąć konto w Profimo / Prometeusz Finanse? Jak usunąć Profil Klienta?

Profil Klienta można usunąć na podstawie wniosku wysłanego na: drogą pocztową na adres siedziby firmy, tj. ul. Padewskiego 48, 25-502 Kielce adres e-mail profimo@prometeusz.org.pl

Pożyczka Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile pożyczę od Profimo?

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Profimo?

15 - 18 miesięcy

Przypomnienie hasła Profimo

Przypomnienie hasła Profimo - jeżeli nie możesz zalogować się do Profimo skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Profimo

Login Profimo do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Profimo użyj loginu Profimo, którym jest login e-mail, daj znać w komentarzu, jeśli Profimo login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Profimo, jak jest nr klienta Profimo aby się zalogować i skąd uzyskać login Profimo?

Identyfikator użytkownika Profimo (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Profimo, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Profimo login to E-mail podany w procesie rejestracji.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Profimo (profil Profimo / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Profimo jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Profimo / login Profimo inny niż E-mail? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Profimo albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Profimo, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Profimo

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Profimo, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Profimo - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Profimo, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Profimo.

Brak kodów rabatowych Profimo?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Profimo, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Profimo nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Profimo są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Profimo albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Profimo, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Profimo? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Profimo, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Profimo.

Profil Klienta Profimo

Profil Klienta Profimo: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Profimo? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Profimo.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Profimo❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Profimo) Twój login Profimo: adres email podany podczas rejestracji - 🔒przycisk do zalogowania się do Profimo znajdziesz w górnej, prawej części strony www Profimo.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Profimo przycisk logowania Profimo (zaloguj / profil klienta Profimo / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Profimo (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Profimo!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Profimo, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania Profimo do profilu klienta Profimo konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Profimo, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Profimo i możliwość zalogowania albo o pożyczce Profimo. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Profimo.

Zmieniony Profil Klienta Profimo? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Profimo albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Profimo, dziękujemy 🙂.

Promocja Profimo

Promocje Profimo: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Profimo / kod rabatowy, Profimo zniżki i rabaty.

Promocja Profimo?

Czy można znaleźć promocje w Profimo? Czy u Profimo są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Profimo! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Profimo albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Profimo, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Profimo

Darmowe kody promocyjne Profimo, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Profimo - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Profimo, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Profimo.

Brak kodu promocyjnego Profimo?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Profimo, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Profimo nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Profimo są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Profimo albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Profimo, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Profimo? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Profimo, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Profimo.

Pożyczka Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile pożyczę od Profimo?

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Profimo?

15 - 18 miesięcy

Pierwsza pożyczka Profimo

Pierwszy raz w Profimo? ✍Do rejestracji w Profimo i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, rejestracja Profimo / wniosek Profimo 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Profimo? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Profimo nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Profimo, gdyż pierwsza pożyczka od Profimo nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Profimo. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Profimo będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Profimo? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Profimo, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Profimo

Profimo przedłużenie spłaty - czy żna wydłużyć termin spłaty pożyczki Profimo / Prometeusz Finanse?

Nie ma takiej możliwości. W przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki należy skontaktować się Działem Windykacji pod nr telefonu 801000606 lub skontaktować z Profimo przez adres e-mail

Refinansowanie Profimo

Refinansowanie pożyczki ratalnej Profimo nie jest możliwe. Profimo nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Profimo.

Jest możliwe refinansowanie Profimo? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Profimo.

Opinie o Profimo

Komentarze i opinie o Profimo? Wyraź swoje zdanie o Profimo i poznaj co myślą inni. Twoja opinia o Profimo może być cennym źródłem wiedzy dla innych Czytelników. Napisz:

To tylko przykładowe tematy do dyskusji i wyrażania opinii o Profimo - zapraszamy i przypominamy, że każdy głos jest cenny, wyraź swoje zdanie o Profimo albo przeczytaj opinie innych, zapraszamy do dyskusji.

Rodzinne Pożyczki opinie

Poniżej Rodzinne Pożyczki opinie znalezione na stronie firmy:

 • Henryk: Nie kantują
 • Joanna: Rzeczywiście zaczekali do wypłaty
 • Kasia: Nie ma lepszej firmy wszystko jak pisali
 • Mateusz: Pożyczkę otrzymałem szybko bez zastrzeżeń - polecam
 • Tomasz: Nie mają za 0 ale dla stałych mają 139 od 1000. Często korzystam i nie widziałem taniej. Polecam
 • Marta: To już moja 4 pożyczka i muszę przyznać, że są one naprawdę niedrogie i wypłacane błyskawicznie
 • Anna: Jak zaznaczyłam, że nie chcę sms-ów żaden do mnie nie dotarł. Profesjonalna obsługa polecam
 • Lila: Szybko profesjonalnie bez zbędnych pytań

Pożyczka Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile pożyczę od Profimo?

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Profimo?

15 - 18 miesięcy

Opis Profimo znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek:

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 4000.00 zł, czas obowiązywania umowy 18 msc., oprocentowanie 7,2%, prowizja 2500.00 zł, odsetki 376.72 zł, całkowita kwota do zapłaty 6876.72 zł, RRSO 111.8% Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Stan na dzień 07.07.2021 roku. Szczegółowe inf. na stronie Profimo, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Profimo opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Profimo opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Profimo opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"

Sprawdź warunki Profimo