Pierwsza pożyczka

Pierwsza pożyczka BNP Paribas na zimowe aktywności, kredyt ze stałym oprocentowaniem na dowolny cel i wstępną decyzją kredytową nawet przez telefon. Okres kredytowania wynosi od 6 do 48 miesięcy (4 lata) dla kwot kredytu od 1000 do 230 000 zł.

Pierwsza pożyczka BNP Paribas

Kredyt w BNP Paribas? Zapytaj za darmo! Po przejściu na stronę BNP Paribas wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant BNP oddzwoni i ZA DARMO przedstawi szczegóły oferty, czy wyliczy Twoją zdolność kredytową.

Pierwsza Pożyczka to kredyt gotówkowy udzielany przez Bank BNP Paribas. Propozycja skierowana jest dla klientów, którzy w dniu wnioskowania o pierwszą pożyczkę nie są stroną żadnej aktywnej umowy dla klientów detalicznych zawartej z Bankiem BNP Paribas. Przyznanie kredytu jest uzależnione od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej Klienta.

Kredyt w BNP Paribas? Zapytaj za darmo! Po przejściu na stronę BNP Paribas wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant BNP oddzwoni i ZA DARMO przedstawi szczegóły oferty, czy wyliczy Twoją zdolność kredytową.

Pod odnośnikiem Pierwsza pożyczka BNP Paribas znajdziesz też inne kredyty BNP Paribas i pożyczki BNP Paribas (sprawdź dostępność).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na podstawie przykładu reprezentatywnego dla kredytu gotówkowego na 08.01.2024 r. wynosi 11,57%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 088 zł, całkowita kwota do zapłaty 18005,38 zł, oprocentowanie stałe 10,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2917,38 zł (prowizja 0 zł; odsetki 2917,38zł) 39 miesięcznych rat (38 po 461,68 zł i jedna 461,54 zł). - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku BNP Paribas.

Dodaj opinię

Pierwsza pożyczka BNP Paribas opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pierwsza pożyczka BNP Paribas forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pierwsza pożyczka BNP Paribas"