Wniosek Wonga

Wniosek Wonga

🦉promocja❗
RRSO 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 3000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

61 dni

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
» SPRAWDŹ «
🚩pierwsza pożyczka za darmo
👌Promocja Wonga, pierwsza pożyczka pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł na 61 dni

Wniosek Wonga

RRSO 19.90%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
» SPRAWDŹ «
🚩pierwsza pożyczka za darmo

WniosekWniosek Wonga możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Wonga i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek wonga.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wonga.
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni
OdbiórPo złożeniu wniosku pieniądze od Wonga (po pozytywnej decyzji) do odbioru: przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o wonga.pl na stronie Wonga.
🔥Bez bazbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Najważniejsze informacje o Wonga znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wonga Wniosek" - zobacz też pełny opis Wonga.

Wniosek Wonga

Wonga wniosek - jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta w wonga.com, przejdź na stronę Wonga i zarejestruj się w Wonga czyli załóż konto Wonga, a następnie złóż wniosek o pożyczkę, wnioskując jako nowy klient możesz odebrać pożyczkę na poczcie, maksymalna kwota pożyczki z wypłatą za pomocą czeku GIRO Wonga wynosi 10.000 zł.

Przed złożeniem wniosku Wonga przygotuj numer Twojego konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka, numer Twojego dowodu osobistego, telefon komórkowy, który numer będzie konieczny do weryfikacji.

Jeśli posiadasz już konto klienta Wonga (Moje Konto Wonga), to zaloguj do Wonga, Twój login Wonga to PESEL albo adres email, a hasło znane jest tylko Tobie. Kwota kolejnej pożyczki, którą Wonga może Ci zaoferować, będzie widoczna na Twoim profilu po uprzednim zalogowaniu się.

Problemy ze złożeniem wniosku

Masz problemy ze złożeniem wniosku Wonga? Na przykład jeżeli po uzupełnieniu formularza Dane wyświetlił się komunikat błędu: Nie znamy takiego imienia /nazwiska. Upewnij się, że wpisałeś je poprawnie, zgodnie z pisownią w dowodzie osobistym lub skontaktuj się z Wonga.

Warto również sprawdzić czy:

 • wpisałeś imię / nazwisko z wielkiej litery
 • właściwie użyłeś polskich znaków
 • nie użyłeś zdrobnień
 • zachowałeś pisownię dokładnie, jak w Twoim dowodzie osobistym.

Może zdarzyć się, że Twoje imię lub nazwisko jest rzadkie i nie może zostać zweryfikowne. W takim wypadku skontakuj się z konsultantem Wonga, który pomoże rozwiązać ten problem w trakcie wypełniania wniosku o pożyczkę.

Źródła dochodu, które akceptuje Wonga podczas składania wniosku online o pożyczkę ratalną lub o pożyczkę krótkoterminową w Wonga znajdziesz w liście poniżej. Są to:

 • umowa o pracę na czas nieokreślony
 • umowa o pracę na czas określony
 • umowa zlecenie lub umowa o dzieło
 • pracownik służb mundurowych
 • działalność gospodarcza
 • praca za granicą na kontrakcie lub umowie o pracę
 • emerytura, zasiłek przedemerytalny, renta
 • najem lub dzierżawa
 • gospodarstwo rolne
 • gospodyni domowa
 • zasiłek macierzyński
 • stypendium
 • świadczenia rodzinne
 • alimenty
 • zasiłek dla bezrobotnych
 • inne zasiłki / świadczenia / dodatki
 • dochody uzyskiwane z Programu 500+
 • inne, które nie zostały określone powyżej.

Warto też wiedzieć, że jeżeli po złożeniu wniosku wymagane będzie dosłanie jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego uzyskiwany przez Ciebie dochód, to zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie przez pracownika Biura Obsługi Klienta Wonga w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku online albo w najbliższym dniu roboczym, jeżeli wniosek złożysz w dzień, w którym Biuro Obsługi Klienta Wonga nie pracuje.

✍Do złożenia wniosku Wonga niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Wonga wymagane są regularne dochody, wniosek Wonga złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Wonga? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Wniosek Wonga pytania i odpowiedzi

Co jest potrzebne, aby złożyć wniosek o pożyczkę?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Wonga potrzebujesz komputera stacjonarnego lub laptopa lub tabletu lub telefonu komórkowego.

Czego potrzebuję do wniosku Wonga?

Do wypełnienia wniosku o pożyczkę Wonga będziesz potrzebował swojego dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego oraz numeru rachunku bankowego. Wonga zazwyczaj nie wymaga dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń.

Jak potwierdzę swoją tożsamość w Wonga?

Składając wniosek o Wonga w procesie weryfikacji tożsamości Wonga sprawdza, czy informacje zawarte we wniosku zgadzają się z danymi właściciela rachunku bankowego. W tym celu Wonga poprosi Cię o jednorazowe logowanie do Twojego systemu bankowości elektronicznej lub wykonanie przelewu na kwotę 10 gr, który zwróci po kilku dniach na Twoje konto.

Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę Wonga?

Na stronie głównej wonga.pl znajdują się suwaki. Używasz ich do ustawienia kwoty pożyczki oraz czasu, w jakim zamierzasz spłacić pożyczkę. Zobaczysz tam także kafelki z ofertami, dzięki którym możesz porównać oferty i wybrać tę, która oferta jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Przy każdej ofercie znajdziesz również opis dostępnych benefitów. Naciśnij przycisk Sprawdź Ofertę aby rozpocząć proces rejestracji albo zaloguj Wonga aby skorzystać z dane oferty.

Czy wnioskowanie o pożyczkę WONGA przez Internet jest bezpieczne?

Informacje o udzielonej pożyczce Wonga przekazywane będą jedynie Tobie. Wonga chroni Twoją prywatność, dlatego w kontaktach używa Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Co zrobić, jeżeli nie dokończyłem wniosku o pożyczkę?

Wniosek Wonga jest aktywny przez 24 godziny od chwili jego rozpoczęcia. W tym czasie możesz do niego wrócić i kontynuować w miejscu, w którym przerwałeś proces. Po wejściu na stronę główną Wonga zaloguj się, a zostaniesz automatycznie przeniesiony na właściwą stronę.

Czy przy kolejnej pożyczce Wonga muszę się rejestrować?

Nie, rejestrację robisz tylko raz, a przy kolejnych odwiedzinach Wonga należy się zalogować.

Więcej o wniosku Wonga

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wniosek Wonga" - znajdziesz na niej więcej informacji o wniosku Wonga. Na stronie Wniosek Wonga będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wonga, zapoznanie się z logowaniem Wonga i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wonga - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Wniosek Wonga, jak złożyć wniosek o pożyczkę Wonga? na Oferty Pożyczek: Wniosek Wonga, co do wniosku, źródła dochodu

Wniosek Wonga