Wonga

Za pożyczkę Wonga od 200 do 3000 zł na 61 dni z jednorazową spłatą nic nie zapłacisz - innymi słowy darmówka od Wonga (pierwsza pożyczka Wonga) może być być pożyczką darmową. Wonga dostępna jest również z wypłatą na czek GIRO. Wonga udziela pożyczek osobom w wieku od 18 i nie stawia górnego ograniczenia wieku, co oznacza, że z oferty Wonga mogą skorzystać również osoby starsze (pożyczka dla seniorów) - pożyczanie na poziomie, w tym pożyczka z ratą gratis (na dłużej niż 61 dni lub dla powracających klientów).

Pożyczka Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Idź do Wonga
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wymagania Wonga

Wonga wymagania, co do pożyczki Wonga? Wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, posiadasz dostęp do Internetu oraz masz indywidualny rachunek bankowy w banku działającym w Polsce. Aby złożyć wniosek o pożyczkę niezbędne jest także posiadanie ważnego dowodu osobistego. Podczas wypełniania wniosku Wonga poprosi Cię o podanie numeru telefonu zarejestrowanego w sieci komórkowej działającej na terenie Polski.

Wonga Logowanie jeśli posiadasz już konto Wonga.

Po co Wonga dane z dowodu? Dane z dowodu osobistego: seria i numer oraz data wydania i ważności są Wonga potrzebne, aby sprawdzić Twoje dane m. in. w zewnętrznych bazach danych. Dlatego ważne jest, by Twój dokument tożsamości był aktualny. Upewnij się, że jego data ważności jeszcze nie minęła. W przeciwnym razie nie będziesz mógł dokończyć wypełniania wniosku. A jeśli napotkasz na jakieś problemy to przydatny może być Wonga Kontakt.

Wymagania Wonga

Ile od Wonga

Ile mogę pożyczyć od Wonga? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Wonga? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Wonga to 200 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Wonga to 15 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Wonga oferuje pieniądze na okres 61 dni - 48 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Wonga zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Wonga inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Wonga, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Wonga jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Wonga

Na ile pożyczę od Wonga? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Wonga? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Wonga:

 • ⏰pożyczka Wonga to oferta na okres 61 dni - 48 mies.

Oczywiście pożyczkę Wonga możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Wonga inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Wonga, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Wonga

Od ilu lat pożyczka Wonga? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Wonga?

Wonga udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Wonga może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Wonga uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Wonga

Wonga inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Wonga, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Wonga

Do ilu lat pożyczka Wonga? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Wonga? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Wonga udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Wonga, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Wonga może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Wonga uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Wonga

Wonga inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Wonga, dziękujemy 🙂.

Bazy Wonga

Jakie bazy sprawdza Wonga? Czy Wonga weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Wonga sprawdza BIK
 • ❌Wonga sprawdza BIG
 • ❌Wonga sprawdza KBIG
 • ❌Wonga sprawdza KRD
 • ❌Wonga sprawdza ERIF
 • ✔️Wonga nie sprawdza ZBP => Wonga bez ZBP
 • ✔️Wonga nie sprawdza CRIF => Wonga bez CRIF
 • ✔️Wonga nie sprawdza PWIP => Wonga bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Wonga.

Czy Wonga sprawdza inne bazy? Albo Wonga nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Wonga a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Idź do Wonga
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Rejestracja Wonga

Wonga rejestracja - aby skorzystać z oferty pożyczki Wonga należy się zarejestrować i założyć konto Wonga - przejdź na stronę Wonga, na której korzystając z suwaków wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki i naciśnij przycisk Sprawdź ofertę pod jedną z propozycji pożyczki, które przedstawi Ci Wonga albo wybierz inne opcje, w tym pierwsza pożyczka Wonga na czek GIRO.

Do rejestracji Wonga wystarczy, że masz pod ręką numer Twojego konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka, numer Twojego dowodu osobistego, telefon komórkowy, który numer będzie konieczny do weryfikacji.

Na kolejnej stronie Załóż konto Wonga (Moje konto Wonga):

 • podaj adres e-mail, który będzie używany na stronie logowanie Wonga i powtórz adres e-mail w kolejnym polu. Podaj aktywny adres e-mail, gdyż podany adres e-mail będzie używany do logowania Wonga (adres e-mail to Twój login Wonga).
 • wpisz hasło - Twoje hasło logowania Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum: jedną dużą literę, jedną małą literę oraz jedną cyfrę, w kolejnym polu powtórz hasło do zaloguj Wonga

zakładając konto Wonga (rejestracja) zaakceptuj zgody:

 • Akceptacja Polityki Prywatności i Regulaminu Serwisu (wymagana)
 • Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych od Wonga.pl sp. z o.o. (nie jest wymagana)

Jeśli któreś z wprowadzonych pól zostanie wypełnione niepoprawnie otrzymasz komunikat:

 • To pole jest obowiązkowe albo Proszę podać poprawny adres e-mail - dla pierwszego z pól
 • Wpisz hasło albo Hasła muszą pasować, Prosimy wpisz tę samą wartość ponownie czy też Twoje hasło powinno zawierać 8 znaków, w tym minimum: jedną dużą literę, jedną małą oraz jedną cyfrę.

Treści komunikatów są czytelne i intuicyjne, a gdy wszystkie dane będą zgodne z oczekiwaniami naciśnij przycisk Zarejestruj się.

Na etapie rejestracji warto też zwrócić uwagę na ewentualne promocje Wonga - jeśli takowe mają miejsce, to zazwyczaj dedykowane są do nowym klientów Wonga, którzy nie posiadają jeszcze konta w Wonga.

Warto wiedzieć, że Wonga.pl sp. z o.o. przetwarza Twoje dane, aby wykonać zawartą z Tobą umowę pożyczki, zarejestrować Twoje konto w serwisie wonga.pl i umożliwić logowanie oraz umożliwić Ci korzystanie z platformy edukacyjnej Kapitalni.org oraz dla własnych celów marketingowych, a szczegółowe informacje znajdziesz w polityce prywatności na stronie firmy.

Na stronie Wonga Twoje dane są poufne i bezpieczne, gdyż połączenie jest szyfrowane. Pamiętaj też o bezpiecznym logowaniu Wonga, chroń swoje konto Wonga / profil klienta Wonga przed nieautoryzowanym dostępem - zasady znajdziesz też w naszym serwisie.

Wniosek Wonga

Wonga wniosek - jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta w wonga.com, przejdź na stronę Wonga i zarejestruj się w Wonga czyli załóż konto Wonga, a następnie złóż wniosek o pożyczkę, wnioskując jako nowy klient możesz odebrać pożyczkę na poczcie, maksymalna kwota pożyczki z wypłatą za pomocą czeku GIRO Wonga wynosi 10.000 zł.

Przed złożeniem wniosku Wonga przygotuj numer Twojego konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka, numer Twojego dowodu osobistego, telefon komórkowy, który numer będzie konieczny do weryfikacji.

Jeśli posiadasz już konto klienta Wonga (Moje Konto Wonga), to zaloguj do Wonga, Twój login Wonga to PESEL albo adres email, a hasło znane jest tylko Tobie. Kwota kolejnej pożyczki, którą Wonga może Ci zaoferować, będzie widoczna na Twoim profilu po uprzednim zalogowaniu się.

Problemy ze złożeniem wniosku

Masz problemy ze złożeniem wniosku Wonga? Na przykład jeżeli po uzupełnieniu formularza Dane wyświetlił się komunikat błędu: Nie znamy takiego imienia /nazwiska. Upewnij się, że wpisałeś je poprawnie, zgodnie z pisownią w dowodzie osobistym lub skontaktuj się z Wonga.

Warto również sprawdzić czy:

 • wpisałeś imię / nazwisko z wielkiej litery
 • właściwie użyłeś polskich znaków
 • nie użyłeś zdrobnień
 • zachowałeś pisownię dokładnie, jak w Twoim dowodzie osobistym.

Może zdarzyć się, że Twoje imię lub nazwisko jest rzadkie i nie może zostać zweryfikowne. W takim wypadku skontakuj się z konsultantem Wonga, który pomoże rozwiązać ten problem w trakcie wypełniania wniosku o pożyczkę.

Źródła dochodu, które akceptuje Wonga podczas składania wniosku online o pożyczkę ratalną lub o pożyczkę krótkoterminową w Wonga znajdziesz w liście poniżej. Są to:

 • umowa o pracę na czas nieokreślony
 • umowa o pracę na czas określony
 • umowa zlecenie lub umowa o dzieło
 • pracownik służb mundurowych
 • działalność gospodarcza
 • praca za granicą na kontrakcie lub umowie o pracę
 • emerytura, zasiłek przedemerytalny, renta
 • najem lub dzierżawa
 • gospodarstwo rolne
 • gospodyni domowa
 • zasiłek macierzyński
 • stypendium
 • świadczenia rodzinne
 • alimenty
 • zasiłek dla bezrobotnych
 • inne zasiłki / świadczenia / dodatki
 • dochody uzyskiwane z Programu 500+
 • inne, które nie zostały określone powyżej.

Warto też wiedzieć, że jeżeli po złożeniu wniosku wymagane będzie dosłanie jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego uzyskiwany przez Ciebie dochód, to zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie przez pracownika Biura Obsługi Klienta Wonga w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku online albo w najbliższym dniu roboczym, jeżeli wniosek złożysz w dzień, w którym Biuro Obsługi Klienta Wonga nie pracuje.

Kalkulator Wonga

Wonga kalkulator - poniżej przykładowe koszty pożyczki Wonga, pozwala je wyliczyć kalkulator Wonga, sprawdź aktualne na stronie Wonga:

 • 1000 zł na 30 dni, koszt to 0 zł - pierwsza pożyczka Wonga z tego zakresu jest bezpłatna

A jeśli chcesz uzyskać pożyczkę Wonga na większą kwotę albo na okres dłuższy okres niż 30 dni, to przykładowe koszty wyliczone w kalkulatorze Wonga kształtują się następująco:

 • 3000 zł na 36 miesięcy to stałą rata miesięczna od 112,82 zł
 • 6000 zł na 36 miesięcy to stała rata miesięczna od 300,87 zł
 • 8000 zł na 13 miesięcy to stała rata miesięczna od 692,84 zł

Inne na stronie Wonga kalkulator, na którą odsyłamy i przypominamy, że to jedynie dane przykładowe.

Warto też wiedzieć, że wysokość prowizji zależy od:

 • długości okresu spłaty pożyczki
 • informacji uzyskanej na Twój temat w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) - im lepsza ocena punktowa w BIK, tym niższa prowizja
 • historii współpracy z Wonga, w szczególności terminowych spłat poprzednich pożyczek.

Parametry pożyczki na kalkulatorze Wonga możesz ustawić przed zalogowaniem do Wonga (warto mieć jednak na uwadze to, że po zalogowaniu kwota ta może ulec zmianie), ale do dopełnienia formalności (jeśli posiadasz już konto) konieczne będzie zalogowanie: zaloguj Wonga i złóż wniosek o pożyczkę. Aktualne RRSO Wonga na stronie www.

Infolinia Wonga

Biuro Obsługi Klienta (Wonga infolinia) jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, w soboty i w niedziele od 09:00 do 17:00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) - w podanych godzinach możliwy jest kontakt z Wonga.

Alternatywnym sposobem kontaktu (zamiast infolinii Wonga lub jeśli nie wiesz kiedy dzwonić) jest możliwość kontaktu poprzez adres e-mail.

Godziny Wonga

Jakie Wonga godziny pracy? - Sprawdź w jakich godzinach pracuje Wonga, kiedy dzwonić na infolinię Wonga i kiedy pracuje Biuro Obsługi Klienta Wonga.

Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, w soboty i w niedziele od 09:00 do 17:00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy), godziny pracy. Poza kontaktem z BOK dostępny jest także Wonga kontakt przez e-mail.

Kontakt Wonga

Wonga kontakt jak to zrobić? Możliwy jest kontakt telefoniczny z Wonga (telefon stacjonarny lub telefon komórkowy), listownie pisząc na adres kontaktowy (poczta) lub udając się pod adres Wonga, albo za pomocą poczty elektronicznej na adres email lub poprzez czat Wonga.

Wybierając kontakt telefoniczny warto wiedzieć, że Biuro Obsługi Klienta Wonga jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, w soboty i w niedziele od 09:00 do 17:00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). Alternatywnym sposobem kontaktu może być wysłanie e-mail na adres kontaktowy Wonga.

Czat Wonga, tj. Live Chat można znaleźć na stronie głównej Wonga.

Pożyczka Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Idź do Wonga
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Adres Wonga

Sprawdź adres Wonga, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Wonga, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Wonga zmienił się.

Jaki adres Wonga? Sprawdź adres i dane teleadresowe Wonga:

 • 🏠Wonga.pl sp. z o.o. ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa - adres Wonga,
 • ☎️22 388 88 88, 660 168 100 - Wonga kontakt.

Adres Wonga - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Wonga lub infolinii Wonga. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Wonga, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Wonga to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Wonga uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Wonga.

Inny adres Wonga? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Wonga, dziękujemy 🙂.

Logowanie Wonga

Wonga logowanie - jeżeli posiadasz już konto Wonga, to zaloguj się. W tym celu przejdź na stronę Wonga, na której wprowadź wybierz opcję Moje konto albo Zaloguj się - w obydwu przypadkach przejdziesz na stronę logowania Wonga, na której wprowadź:

 • adres e-mail - to Twój login Wonga (możesz również podać PESEL - to również Twój login Wonga)
 • wpisz hasło logowania Wonga

I naciśnij zaloguj się. Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta Wonga, aby się zalogować złóż wniosek - (jak zalogować się) dodatkowe inf. pod zrzutem ekranu.

Wonga logowanie - jeżeli logowanie do Wonga.pl nie powiedzie się, gdyż podasz niepoprawne dane, Wonga wyświetli komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. Przypominamy też, że początkowo Wonga funkcjonowała (i reklamowała) się pod adresem Wonga.com, dlatego też możesz też spotkać się z pojęciem wonga.com zaloguj albo Moje Konto Wonga i podobnie brzmiącym podobnie. I przypominamy również, że loginem Wonga jest adres e-mail podany w procesie rejestracji lub numer PESEL (możesz wybrać, którego loginu chcesz użyć lub używać tych loginów zamiennie).

Tworząc lub zmieniając hasło logowania Wonga musisz pamiętać, że Twoje hasło Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum:

 • jedną dużą literę,
 • jedną małą literę oraz
 • minimum jedną cyfrę

Wonga logowanie do konta - tworząc hasło logowania do konta Wonga zaleca się, aby do hasła logowania dodać również znak specjalny.

Zmiana hasła

Jeżeli nie pamiętasz hasła do Wonga logowanie (login Wonga to adres e-mail lub PESEL), to będąc na stronie Wonga kliknij Zmień hasło. Z kolei jeżeli pamiętasz hasło logowania Wonga, to w każdym momencie możesz je zmienić na koncie w Wonga (profil klienta Wonga). Co więcej, nawet jeżeli pamiętasz dane do logowania, to dla Twojego bezpieczeństwa Wonga zaleca dokonać zmiany hasła logowania przynajmniej raz na pół roku.

jak zmienić hasło logowania?

Wybierz sposób zmiany hasła logowania Wonga:

 • wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła - przypominamy, że PESEL to Twój login Wonga (lub e-mail)
 • wyślij hasło tymczasowe SMS-em
 • zmiana hasła przez telefon

W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w wonga.com.

Zmiana hasła na e-mail

Jeżeli chcesz zmienić hasło logowania Wonga i wybierzesz opcję Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła, to

 • Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Wonga, na które firma niezwłocznie prześle Ci e-mail z linkiem do zmiany hasła - będzie on aktywny przez 24 godz.

a w kolejnym kroku

 • W celu weryfikacji wpisz swój numer PESEL. Wonga chce mieć pewność, że to Ty wnioskujesz o zmianę hasła logowania Wonga;

Zmiana hasła na SMS

Z kolei SMS-owa zmiana hasła Wonga i wybierzesz opcję Wyślij hasło tymczasowe SMS-em, to w kolejnym kroku

 • wpisz numer telefonu komórkowego powiązany z Twoim kontem. Wonga niezwłocznie prześle Ci SMS-a z hasłem tymczasowym, które będzie aktywne przez 24 godz.

Zmiana hasła Wonga przez telefon

Hasło tymczasowe logowania Wonga możesz także uzyskać, dzwoniąc na numer +22 388 88 88 lub +48 660 168 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-17:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). W trakcie rozmowy konsultant Wonga wygeneruje hasło tymczasowe, które otrzymasz na swój numer telefonu, login Wonga to Twój PESEL albo email. Ważne jest, abyś miał dostęp do numeru telefonu, który jest zarejestrowany w Wonga.

Warto też wiedzieć, że rozmowę możesz zamówić na stronie internetowej Wonga - kliknij przycisk i przejdź do Wonga.

Sesja zakończona

Uwaga, po zalogowaniu się do Wonga i określonym okresie bezczynności z Twojej strony, zostaniesz automatycznie wylogowany/-a z systemu Wonga. W takim wypadku ujrzysz komunikat o takiej (lub zbliżonej treści - w przypadku wątpliwości skontaktuj się z Wonga, tutaj też Wonga kontakt):

Twoja sesja została zakończona.

Prosimy zaloguj się ponownie. Przepraszamy za niedogodności, ale wylogowanie następuje automatycznie po określonym czasie w celach zachowania bezpieczeństwa.

Zaloguj się

Bezpieczna spłata Wonga

Bezpieczna spłata Wonga: jak bezpiecznie spłacić Wonga, jak nie nabrać się na oszusto "na Wonga"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Wonga? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Wonga? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Wonga to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Wonga i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Wonga?
 • o czym warto pamiętać spłacając Wonga?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Wonga?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Wonga

Zmiana spłaty Wonga? - poinformuj nas o warunków spłaty Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Wonga, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Wonga

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Wonga? Spłacając pożyczkę Wonga, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Wonga przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Wonga. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Wonga
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Wonga. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Wonga, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Wonga,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Wonga, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Wonga lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Wonga próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Wonga  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Wonga! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Wonga oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Wonga! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Wonga

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Wonga? Spłacając Wonga, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Wonga. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Wonga na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Wonga korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Wonga powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Wonga) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Wonga, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Wonga? Dokonując spłaty pożyczki Wonga, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Wonga) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Wonga, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Wonga i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Wonga. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Wonga to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Wonga.

Bezpieczeństwo Wonga

💡Wonga bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Wonga bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Wonga (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Wonga (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Wonga definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Wonga (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Wonga):

 • utworzenia konta Wonga
 • logowania do konta Wonga (profil klienta Wonga)
 • podawania danych kontaktowych do Wonga czy zapisywania się do newslettera Wonga
 • korzystania z wyszukiwarki Wonga
 • podawania Wonga danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Wonga
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Wonga i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Wonga była bezpieczna.

Windykacja Wonga

Odwiedź stronę Wonga aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Wonga

Jak usunąć konto Wonga? Jak odwołać zgody marketingowe? W każdej chwili możesz wycofać udzieloną Wonga wcześniej zgodę marketingową. Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres: kontakt(at)wonga.pl z prośbą o wycofanie Twoich danych osobowych.

Wonga jak usunąć konto? Warto wiedzieć, że wycofanie zgody Wonga nie działa wstecz i obowiązuje od momentu jej wycofania. Pamiętaj też, że zawsze masz prawo do zaktualizowania i sprostowania swoich danych, które zostały podane w Wonga podczas rejestracji i aplikacji o pierwszą pożyczkę (Wonga Moje Konto) oraz o tym, że dane osobowe i finansowe podane podczas składania wniosku powinny być aktualne i kompletne - możesz je zaktualizować wchodząc na Wonga Moje Konto.

Będąc użytkownikiem Wonga masz również żądać ograniczenia przetwarzania lub usunięcia Danych Osobowych - aby to zrobić skontaktuj się z Wonga albo zajrzyj do polityki prywatności.

Usuwanie konta

Informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie serwisu Wonga.pl, poniżej wybrane fragmenty (pytania / wątpliwości - skontaktuj się z infolinią Wonga):

Wirtualne konto (z § 9) Użytkownikowi korzystającemu z pośrednictwa platform agregujących oferty pożyczkowe, który poprzez wskazane wyżej platformy wnioskuje o pożyczkę w Wonga, zakładane jest wirtualne Konto w Serwisie. [...] Jeżeli Użytkownik nie wyrazi zgody na założenie Konta, bądź zrezygnuje w trakcie procesu wnioskowania o pożyczkę, wirtualne Konto zostanie usunięte. [...]

Odstąpienie i wypowiedzenie (z § 11) Użytkownikowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy o założenie Konta, bez podania przyczyny, poprzez złożenie oświadczenia w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. W przypadku korzystania przez Użytkownika z usług odpłatnych odstąpienie i wypowiedzenie umowy o Konto będzie możliwe z chwilą zakończenia realizowania usługi odpłatnej. Wypowiedzenie lub odstąpienie od Umowy Ramowej jest równoznaczne z wypowiedzeniem lub odstąpieniem od umowy o założenie Konta.

(i w naszej ocenie naistotniejszy punkt regulaminu)

Czas trwania umowy o założenie konta (z § 12) Świadczenie usług w zakresie zawartej umowy o założenie Konta następuje na czas nieokreślony, natomiast Użytkownik ma prawo do wypowiedzenia i do odstąpienia od umowy o założenie Konta zgodnie z § 11 Regulaminu. Umowa o założenie Konta ulega rozwiązaniu na skutek jej wypowiedzenia przez którąkolwiek ze stron, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku korzystania przez Użytkownika z usług odpłatnych będzie to możliwe z chwilą zakończenia realizowania usługi. Wraz z odstąpieniem lub wypowiedzeniem umowy o założenie Konta, Konto uważa się za zdezaktywowane.

(źródło: wonga.pl/regulamin-serwisu)

Pożyczka Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Idź do Wonga
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Przypomnienie hasła Wonga

Przypomnienie hasła Wonga - jeżeli nie możesz zalogować się do Wonga skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Wonga

Chcesz zalogować się do Wonga? Nie pamiętasz jaki jest login Wonga? W przypadku Wonga jest to ułatwione, gdyż Wonga login to adres e-mail podany w procesie rejestracji albo numer PESEL. Każdego z loginów (e-mail / PESEL) można używać zamiennie i w dowolnej kolejności.

Problem z logowaniem? Możesz spróbować odzyskać hasło logowania, a jeśli potrzebna pomoc, tutaj Wonga kontakt.

Kod rabatowy Wonga

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Wonga, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Wonga - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Wonga, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Wonga.

Brak kodów rabatowych Wonga?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Wonga, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Wonga nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Wonga są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Wonga, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Wonga? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Wonga, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Wonga.

Profil Klienta Wonga

Wonga profil klienta - jesteś klientem Wonga? Podaj login Wonga, którym jest adres e-mail albo PESEL oraz wpisz hasło logowania i wejdź do swojego profilu klienta na swoje konto Wonga.

Po zalogowaniu na konto Wonga możesz na przykład:

 • zmienić adres e-mail - wystarczy, że zalogujesz się do sekcji Moje konto. Przechodząc do zakładki Dane osobowe, wybierz pozycję E-mail oraz kliknij Edytuj. Po wprowadzeniu nowego adresu mailowego należy zatwierdzić zmianę kodem PIN, który w trakcie zmiany adresu zostanie wysłany na zarejestrowany numer telefonu komórkowego. Żeby ostatecznie potwierdzić zmianę adresu mailowego, będziesz musiał zaakceptować link, który Wonga wyśle już na nowy adres mailowy
 • zmienić swoje dane osobowe (nowy dowód lub nowe nazwisko) - zaloguj się na swoje konto na wonga.pl/login i przejdź do zakładki Dane osobowe. Naciśnij przycisk edytuj w polu Dowód osobisty. W tym momencie pojawi się okno do uzupełnienia aktualnych danych z Twojego nowego dowodu osobistego: seria, numer oraz data jego wydania.
 • zmienić hasło logowania
 • złożyć wniosek o pożyczkę - kwota kolejnej pożyczki, którą może Ci zaoferować Wonga, będzie widoczna na Twoim profilu po uprzednim zalogowaniu się.

Ustaw silne hasło i autoryzację dwuskładnikową (jeśli to możliwe) aby urchonić swoje konto przed wyciekiem danych i oszustwem finansowym.

Promocja Wonga

Promocja Wonga pożyczka bez opłat? Darmowa pożyczka Wonga na 30 dni do 1000 zł z RRSO 0%, czy to możliwe❓ Okazuje się że tak, takie informacje udało nam się znaleźć na stronie Wonga. Super okazja, a jednocześnie promocja Wonga, pożyczasz 1000 zł i w ramach jednorazowej spłaty oddajesz 1000 zł. Na spłatę masz 30 dni, a koszt to 0 zł!

Kalkulator Wonga - szczegóły

Poniżej przykładowe warunki promocji Wonga dla wniosku o pożyczkę na dzień 05.07.2021:

 • proponowana kwota 1000 zł
 • spłata jednorazowa 1000 zł
 • proponowany okres 30 dni
 • RRSO 0,00 %
 • całkowita kwota do spłaty 1000 zł
 • suma opłat brak
 • oprocentowanie brak
 • opłata za rozpatrzenie wniosku brak
 • opłata za udzielenie brak
 • ubezpieczenie brak
 • termin płatności [zależny od daty złożenia wniosku, dla wniosku 5.07 byłby to 4 sie 2021]

Przed złożeniem wniosku sprawdź, czy warunki wciąż obowiązują.

Więcej o pożyczce od Wonga

Promocja Wonga to jedno, ale zobacz jakie wymagania stawia Wonga wobec pożyczkobiorcy, sprawdź dodatkowe informacje o pożyczkach od Wonga.

Podstawowe wymagania

 • jesteś pełnoletnim obywatelem Polski – Wonga nie ustanowiła górnego ograniczenia wieku, może to być ciekawa oferta dla seniorów
 • posiadasz polski dowód osobisty – potrzebny będzie nr dowodu
 • posiadasz rachunek bankowy w Polsce oraz aktywny nr telefonu komórkowego

Do złożenia wniosku Wonga potrzebny będzie komputer, laptop albo tablet / telefon z dostępem do Internetu. We wniosku o pożyczkę Wonga wpisuj dane bardzo uważnie, gdyż cofnięcie się do poprzednich kroków, w celu zmiany danych jest niemożliwe.

Zaświadczenia:

 • Wonga zazwyczaj nie wymaga dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, ale
 • należy mieć świadomość, że w uzasadnionych przypadkach może o nie poprosić

Potwierdzenie tożsamości – jeśli jesteś nowym klientem Wonga, to potwierdzisz tożsamość:

 • poprzez zalogowanie do systemu Twojej bankowości online (tzw. pożyczka bez przelewania grosza)
 • poprzez wykonanie przelewu w wysokości 10 gr na wskazany rachunek bankowy

Wonga sprawdza bazy:

 • bazy BIK
 • bazy BIG, KRD, ERIF

Benefity Wonga (poza opisywaną ofertą) dostępne są:

 • jedna rata gratis,
 • 7 dni odroczenia spłaty
 • bezkosztowa przerwa w spłacaniu

Logowanie Wonga – jeżeli jesteś klientem i wnioskujesz po raz kolejny o pożyczkę (a o to w ramach tej oferty chodzi), to logowanie dostępne jest po przejściu na stronę Wonga (przycisk poniżej), tutaj znajdziesz też przykładowe opinie o Wonga wyrażone przez klientów Wonga i znalezione na stronie firmy.

I raz jeszcze zachęcamy do podzielenia się opinią o promocji Wonga, za które to komentarze z góry dziękujemy.

Kod promocyjny Wonga

Darmowe kody promocyjne Wonga, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Wonga - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Wonga, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Wonga.

Brak kodu promocyjnego Wonga?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Wonga, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Wonga nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Wonga są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Wonga, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Wonga? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Wonga, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Wonga.

Pożyczka Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Idź do Wonga
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka Wonga

Darmówka czyli pierwsza pożyczka od Wonga może to być pożyczka za darmo z RRSO 0 procent. Darmówka od Wonga to nawet do 3000 zł na 61 dni.

Oferta w promocji tylko dla nowych klientów Wonga. Jeśli jesteś powracającym klientem albo potrzebujesz pożyczki na dłużej niż 61 dni, to sprawdź ofertę pożyczki na raty od Wonga - EXPRESÓWKA od Wonga, więcej informacji o na wskazanej stronie albo w serwisie.

Przedłużenie spłaty Wonga

Jak przedłużyć spłatę pożyczki ratalnej Wonga? Czy można przedłużyć spłatę pożyczki ratalnej Wonga? Jakie są warunki wydłużenia spłaty?

✔️do 3 razy
✔️zobacz też refinansowanie Wonga

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www Wonga, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Wonga.

Warunki pożyczki Wonga zmieniły się i nie jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Wonga.

Refinansowanie Wonga

Refinansowanie pożyczki ratalnej Wonga nie jest możliwe. Wonga nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Wonga.

Jest możliwe refinansowanie Wonga? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Wonga.

Opinie o Wonga

Wonga opinie wyrażone przez klientów Wonga i znalezione na stronie Wonga:

 • Sławomir Radom: Na razie jestem pod wrażeniem działania i przejrzystości serwisu. Na tą chwilę jest to serwis NR 1.
 • Lidia Olkusz: Jeśli chodzi o Państwa ja jestem zadowolona, wszystko sprawnie i dyskretnie załatwiane, kontakt telefoniczny super.
 • Patryk Lidzbark Warmiński: Witam. Jestem zadowolony z usługi, podobają mi się powiadomienia o statusach oraz przypomnienie o płatności. Ponieważ ciągle mam dużo na głowie i zdarza się zapomnieć. Pozdrawiam.
 • M.P.: Moja sytuacja była taka, że potrzebowałam pieniędzy, by zrobić prezent bratankowi i odwiedzić go w miejscowości oddalonej ode mnie o 450 km. Gdy dostałam pożyczkę, byłam zadowolona, a mina bratanka, gdy mnie zobaczył – bezcenna.
 • Krzysztof: Pożyczka pomogła mi w krytycznym momencie (zgubiłem pierścionek zaręczynowy dla swojej dziewczyny, a kasy na drugi brakło). Dzięki Wam kupię drugi i dokonam tego historycznego kroku, który mam już od dawna zaplanowany. Pozdrawiam.
 • Ewelina: Pożyczka z Wonga po prostu spadła mi jak z nieba. Naprawdę uratowała mi życie! Bardzo mi pomogła, ponieważ miałam nieoczekiwany wydatek i bardzo potrzebowałam szybkiej gotówki.
 • Tomasz: Potrzebowałem pieniędzy na parę dni, przez przypadek trafiłem na stronę wonga.com i okazało się, że bardzo mi pomogli. Po prostu szybko, sprawnie, wiarygodnie. Pozdrawiam.
 • Aga: Pożyczka z Wonga pomogła mi bardzo. Rano jeszcze się zastanawiałam, skąd wziąć pieniądze, aby zrobić niespodziankę mężowi... Przejrzałam zasoby internetu i trafiłam na Was. Już wiedziałam, jak spełnić jego marzenie.
 • Łukasz: Dostałem mandat w sławnym chyba na całą Polskę Białym Borze, gdzie strażnicy miejscy cieszą się dużą popularnością. Jadąc prawie przepisowo, miałem tę wątpliwą przyjemność trafić na nich. Jechałem ze swoją żoną do szpitala, która skręciła kostkę. Sytuacja skończyła się dość komicznie, postanowili bowiem pilotować nas do pobliskiego szpitala, gdzie na koniec z uśmiechem na ustach jeden z funkcjonariuszy wręczył mi mandat w wysokości 400 zł.
 • A.L.: Zamówiłam meble, miały przyjechać we środę, dziś się dowiedziałam, że jednak dzisiaj już będą, a wypłata opóźniona, bo szef na wczasach. Jak dobrze, że nie musiałam prosić znajomych o pożyczkę!
 • Piotrek: Miałem kupić kuchnię, zabrakło mi kasy i pojawiliście się Wy, jestem bardzo zadowolony. Ja także nie zawiodę.
 • N.: Jestem zadowolona z szybkiej weryfikacji i zrozumiałych warunków umowy.

Wonga opinie - dlaczego warto sprawdzać? Czytając opinie o Wonga można dowiedzieć się na co zwracać uwagę składając wniosek o pożyczkę, jaka jest w Wonga przyznawalność lub inne kluczowe kwestie - zachęcamy do wyrażania opinii o Wonga.

Pożyczka Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Idź do Wonga
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7097,34 zł, oprocentowanie zmienne 17,5%, całkowity koszt kredytu 2097,34 zł (w tym: kredytowana prowizja 70,50 zł, odsetki 2046,84 zł), 47 miesięcznych równych rat w kwocie 147,62 zł i ostatnia rata w wysokości 159,20 zł. Dane aktualne na dzień 10.05.2022 r. Szczegółowe inf. na stronie Wonga, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Wonga opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wonga opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Wonga opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"