Wonga opinie

Opinie o Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wonga OpiniePoznaj opinie o Wonga - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o wonga.pl, dyskutuj na forum Wonga, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wonga opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wonga, ale również innych Czytelników.
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni
Najważniejsze o Wonga na
 • ☎️Wonga kontakt
 • 💸Wonga pożyczka
 • 🔒Wonga logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Wonga Opinie o"

  Opinie o Wonga

  Opinie o Wonga

  Wonga Opinie to prezentacja Wonga wraz z opiniami i komentarzami o Wonga oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Wonga, to ✍️wyraź swoją opinię o Wonga, dodaj komentarz o Wonga.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Wonga czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Wonga - Twoja ocena Wonga i opinia pomaga innym w wyborze oferty Wonga spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Wonga? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Wonga jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Wonga? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Wonga, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Opinie o Wonga

  Wonga opinie wyrażone przez klientów Wonga i znalezione na stronie Wonga:

  • Sławomir Radom: Na razie jestem pod wrażeniem działania i przejrzystości serwisu. Na tą chwilę jest to serwis NR 1.
  • Lidia Olkusz: Jeśli chodzi o Państwa ja jestem zadowolona, wszystko sprawnie i dyskretnie załatwiane, kontakt telefoniczny super.
  • Patryk Lidzbark Warmiński: Witam. Jestem zadowolony z usługi, podobają mi się powiadomienia o statusach oraz przypomnienie o płatności. Ponieważ ciągle mam dużo na głowie i zdarza się zapomnieć. Pozdrawiam.
  • M.P.: Moja sytuacja była taka, że potrzebowałam pieniędzy, by zrobić prezent bratankowi i odwiedzić go w miejscowości oddalonej ode mnie o 450 km. Gdy dostałam pożyczkę, byłam zadowolona, a mina bratanka, gdy mnie zobaczył – bezcenna.
  • Krzysztof: Pożyczka pomogła mi w krytycznym momencie (zgubiłem pierścionek zaręczynowy dla swojej dziewczyny, a kasy na drugi brakło). Dzięki Wam kupię drugi i dokonam tego historycznego kroku, który mam już od dawna zaplanowany. Pozdrawiam.
  • Ewelina: Pożyczka z Wonga po prostu spadła mi jak z nieba. Naprawdę uratowała mi życie! Bardzo mi pomogła, ponieważ miałam nieoczekiwany wydatek i bardzo potrzebowałam szybkiej gotówki.
  • Tomasz: Potrzebowałem pieniędzy na parę dni, przez przypadek trafiłem na stronę wonga.com i okazało się, że bardzo mi pomogli. Po prostu szybko, sprawnie, wiarygodnie. Pozdrawiam.
  • Aga: Pożyczka z Wonga pomogła mi bardzo. Rano jeszcze się zastanawiałam, skąd wziąć pieniądze, aby zrobić niespodziankę mężowi... Przejrzałam zasoby internetu i trafiłam na Was. Już wiedziałam, jak spełnić jego marzenie.
  • Łukasz: Dostałem mandat w sławnym chyba na całą Polskę Białym Borze, gdzie strażnicy miejscy cieszą się dużą popularnością. Jadąc prawie przepisowo, miałem tę wątpliwą przyjemność trafić na nich. Jechałem ze swoją żoną do szpitala, która skręciła kostkę. Sytuacja skończyła się dość komicznie, postanowili bowiem pilotować nas do pobliskiego szpitala, gdzie na koniec z uśmiechem na ustach jeden z funkcjonariuszy wręczył mi mandat w wysokości 400 zł.
  • A.L.: Zamówiłam meble, miały przyjechać we środę, dziś się dowiedziałam, że jednak dzisiaj już będą, a wypłata opóźniona, bo szef na wczasach. Jak dobrze, że nie musiałam prosić znajomych o pożyczkę!
  • Piotrek: Miałem kupić kuchnię, zabrakło mi kasy i pojawiliście się Wy, jestem bardzo zadowolony. Ja także nie zawiodę.
  • N.: Jestem zadowolona z szybkiej weryfikacji i zrozumiałych warunków umowy.

  Wonga opinie - dlaczego warto sprawdzać? Czytając opinie o Wonga można dowiedzieć się na co zwracać uwagę składając wniosek o pożyczkę, jaka jest w Wonga przyznawalność lub inne kluczowe kwestie - zachęcamy do wyrażania opinii o Wonga.

  Wonga opinie

  Nie jestem zadowolony za bardzo miała być kasa szybko a była dopiero następnego dnia [2022-09-22]


  Zgadzam się z tobą. Ludzie z obsługi tam nie wiedzą co mówią ,albo udają leszczy .Mi mówili ,że pieniądze wysyłają od razu a były na koncie dopiero za dwa dni i można sie logować do banku i sprawdzać co kawałek czy jest kasa a dopiero przelewają tak długo a jak czekam ! [2022-10-15]

  A ja polecam darmową do 1000 zł w promocji nawet kolejny raz. Co najwyżej jak nie dasz rady spłacić w terminie to wtedy zapłacisz koszty! [2021-01-15]

  Polecam Wonge bo szybko dostałem pieniądze. Jeśli nie chce się brać pożyczki ratalnej to minusem Wonga jest krótki okres spłaty 30 dni. Było trochę ciężko ale się udało bez przedłużeń czy brania innych pożyczek. Polecam Wonga
  Napisałem komentarz przy pożyczce ale w sumie to mogłem tutaj napisać ale to zobaczyłem później możecie tamten usunąć jeśli chcecie [2020-09-12]

  Dodaj opinię

  Wonga opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wonga opinie forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Wniosek Wonga

  Wniosek Wonga

  Wonga wniosek - jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta w wonga.com, przejdź na stronę Wonga i zarejestruj się w Wonga czyli załóż konto Wonga, a następnie złóż wniosek o pożyczkę, wnioskując jako nowy klient możesz odebrać pożyczkę na poczcie, maksymalna kwota pożyczki z wypłatą za pomocą czeku GIRO Wonga wynosi 10.000 zł.

  Przed złożeniem wniosku Wonga przygotuj numer Twojego konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka, numer Twojego dowodu osobistego, telefon komórkowy, który numer będzie konieczny do weryfikacji.

  Jeśli posiadasz już konto klienta Wonga (Moje Konto Wonga), to zaloguj do Wonga, Twój login Wonga to PESEL albo adres email, a hasło znane jest tylko Tobie. Kwota kolejnej pożyczki, którą Wonga może Ci zaoferować, będzie widoczna na Twoim profilu po uprzednim zalogowaniu się.

  Problemy ze złożeniem wniosku

  Masz problemy ze złożeniem wniosku Wonga? Na przykład jeżeli po uzupełnieniu formularza Dane wyświetlił się komunikat błędu: Nie znamy takiego imienia /nazwiska. Upewnij się, że wpisałeś je poprawnie, zgodnie z pisownią w dowodzie osobistym lub skontaktuj się z Wonga.

  Warto również sprawdzić czy:

  • wpisałeś imię / nazwisko z wielkiej litery
  • właściwie użyłeś polskich znaków
  • nie użyłeś zdrobnień
  • zachowałeś pisownię dokładnie, jak w Twoim dowodzie osobistym.

  Może zdarzyć się, że Twoje imię lub nazwisko jest rzadkie i nie może zostać zweryfikowne. W takim wypadku skontakuj się z konsultantem Wonga, który pomoże rozwiązać ten problem w trakcie wypełniania wniosku o pożyczkę.

  Źródła dochodu, które akceptuje Wonga podczas składania wniosku online o pożyczkę ratalną lub o pożyczkę krótkoterminową w Wonga znajdziesz w liście poniżej. Są to:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • umowa o pracę na czas określony
  • umowa zlecenie lub umowa o dzieło
  • pracownik służb mundurowych
  • działalność gospodarcza
  • praca za granicą na kontrakcie lub umowie o pracę
  • emerytura, zasiłek przedemerytalny, renta
  • najem lub dzierżawa
  • gospodarstwo rolne
  • gospodyni domowa
  • zasiłek macierzyński
  • stypendium
  • świadczenia rodzinne
  • alimenty
  • zasiłek dla bezrobotnych
  • inne zasiłki / świadczenia / dodatki
  • dochody uzyskiwane z Programu 500+
  • inne, które nie zostały określone powyżej.

  Warto też wiedzieć, że jeżeli po złożeniu wniosku wymagane będzie dosłanie jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego uzyskiwany przez Ciebie dochód, to zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie przez pracownika Biura Obsługi Klienta Wonga w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku online albo w najbliższym dniu roboczym, jeżeli wniosek złożysz w dzień, w którym Biuro Obsługi Klienta Wonga nie pracuje.

  Opinie Wonga pytania i odpowiedzi

  Więcej o opiniach Wonga

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wonga opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Wonga. Na stronie Wonga opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wonga, zapoznanie się z logowaniem Wonga i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wonga - zapraszamy.

  WniosekWniosek Wonga możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Wonga i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek wonga.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wonga.
  RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
  Opinie o WongaPoznaj opinie o Wonga - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o wonga.pl, dyskutuj na forum Wonga, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wonga opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wonga, ale również innych Czytelników.Opinie o Wonga to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Wonga dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Wonga jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o wonga.pl!
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Wonga Opinie, ocena i recenzja pożyczki Wonga na Oferty Pożyczek: Wonga opinie, forum Wonga

  Wonga Opinie, ocena i recenzja pożyczki Wonga ⭐Wonga Opinie, ✔️ocena i recenzja Wonga i opinie, Wonga forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 200 do 15 000 PLN Wonga⏰na 61 dni - 48 mies. 🔒Wonga opinie wyrażone przez klientów Wonga i znalezione na stronie Wonga:

  Sprawdź opinie o Wonga