Sprawdź opinie o Wonga

Wonga opinie klientów

Opinie o Wonga

🦉promocja❗
RRSO 0.00%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

do 1000 zł

Na ile od Wonga

30 dni

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź warunki
🚩Pierwsza do 30 dni bez opłat

Opinie o Wonga

RRSO 75.08%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł / 200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

1 - 36 miesięcy / 1 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy

Wonga OpinieWonga opinie - wyraź opinię o Wonga, dyskutuj na forum Wonga, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wonga opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wonga, ale również innych Czytelników.
Pierwsza Wongaza darmo, do 1000 zł na 30 dni
Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 30 dni - 36 mies.
RRSO (w promocji)0.00%
RRSO przykład reprezentatywny75.08%
Odbiór pożyczkiPieniądze od Wonga przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Wonga.
👉Bez bazbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O Wonga na
 • 🔑Wonga login
 • Wonga kontakt
 • 💸Wonga pożyczka
 • 🔒Wonga logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Opinie o Wonga"

  Opinie o Wonga

  Opinie o Wonga

  Opinie o Wonga wyrażone przez klientów Wonga i znalezione na stronie Wonga

  Sławomir Radom: Na razie jestem pod wrażeniem działania i przejrzystości serwisu. Na tą chwilę jest to serwis NR 1.

  Lidia Olkusz: Jeśli chodzi o Państwa ja jestem zadowolona, wszystko sprawnie i dyskretnie załatwiane, kontakt telefoniczny super.

  Patryk Lidzbark Warmiński: Witam. Jestem zadowolony z usługi, podobają mi się powiadomienia o statusach oraz przypomnienie o płatności. Ponieważ ciągle mam dużo na głowie i zdarza się zapomnieć. Pozdrawiam.

  M.P.: Moja sytuacja była taka, że potrzebowałam pieniędzy, by zrobić prezent bratankowi i odwiedzić go w miejscowości oddalonej ode mnie o 450 km. Gdy dostałam pożyczkę, byłam zadowolona, a mina bratanka, gdy mnie zobaczył – bezcenna.

  Krzysztof: Pożyczka pomogła mi w krytycznym momencie (zgubiłem pierścionek zaręczynowy dla swojej dziewczyny, a kasy na drugi brakło). Dzięki Wam kupię drugi i dokonam tego historycznego kroku, który mam już od dawna zaplanowany. Pozdrawiam.

  Ewelina: Pożyczka z Wonga po prostu spadła mi jak z nieba. Naprawdę uratowała mi życie! Bardzo mi pomogła, ponieważ miałam nieoczekiwany wydatek i bardzo potrzebowałam szybkiej gotówki.

  Tomasz: Potrzebowałem pieniędzy na parę dni, przez przypadek trafiłem na stronę wonga.com i okazało się, że bardzo mi pomogli. Po prostu szybko, sprawnie, wiarygodnie. Pozdrawiam.

  Aga: Pożyczka z Wonga pomogła mi bardzo. Rano jeszcze się zastanawiałam, skąd wziąć pieniądze, aby zrobić niespodziankę mężowi... Przejrzałam zasoby internetu i trafiłam na Was. Już wiedziałam, jak spełnić jego marzenie.

  Łukasz: Dostałem mandat w sławnym chyba na całą Polskę Białym Borze, gdzie strażnicy miejscy cieszą się dużą popularnością. Jadąc prawie przepisowo, miałem tę wątpliwą przyjemność trafić na nich. Jechałem ze swoją żoną do szpitala, która skręciła kostkę. Sytuacja skończyła się dość komicznie, postanowili bowiem pilotować nas do pobliskiego szpitala, gdzie na koniec z uśmiechem na ustach jeden z funkcjonariuszy wręczył mi mandat w wysokości 400 zł.

  A.L.: Zamówiłam meble, miały przyjechać we środę, dziś się dowiedziałam, że jednak dzisiaj już będą, a wypłata opóźniona, bo szef na wczasach. Jak dobrze, że nie musiałam prosić znajomych o pożyczkę!

  Piotrek: Miałem kupić kuchnię, zabrakło mi kasy i pojawiliście się Wy, jestem bardzo zadowolony. Ja także nie zawiodę.

  N.: Jestem zadowolona z szybkiej weryfikacji i zrozumiałych warunków umowy.

  Dlaczego opinie?

  Wonga Opinie to prezentacja Wonga wraz z opiniami i komentarzami klientów Wonga oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Wonga, to wyraź swoją opinię o Wonga, dodaj komentarz o Wonga.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Wonga czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Wonga - Twoja ocena Wonga i opinia pomaga innym w wyborze oferty Wonga spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Wonga? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Wonga jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Wonga? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Wonga, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Zobacz także: Rejestracja Wonga

  Wonga opinie klientów

  A ja polecam darmową do 1000 zł w promocji nawet kolejny raz. Co najwyżej jak nie dasz rady spłacić w terminie to wtedy zapłacisz koszty! [2021-01-15]

  Polecam Wonge bo szybko dostałem pieniądze. Jeśli nie chce się brać pożyczki ratalnej to minusem Wonga jest krótki okres spłaty 30 dni. Było trochę ciężko ale się udało bez przedłużeń czy brania innych pożyczek. Polecam Wonga
  Napisałem komentarz przy pożyczce ale w sumie to mogłem tutaj napisać ale to zobaczyłem później możecie tamten usunąć jeśli chcecie [2020-09-12]

  Dodaj opinię

  Wonga opinie klientów opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wonga opinie klientów:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Wniosek Wonga

  Wniosek Wonga

  Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta w wonga.com, przejdź na stronę Wonga i złóż wniosek.

  Jeśli masz już konto klienta Wonga (Moje Konto Wonga), to zaloguj do Wonga, Twój login Wonga to PESEL albo adres email, a hasło znane jest tylko Tobie.

  Parametry pożyczki możesz ustawić przed zalogowaniem, ale do dopełnienia formalności (jeśli posiadasz już konto) konieczne będzie zalogowanie : zaloguj Wonga i złóż wniosek o pożyczkę.

  Opinie Wonga pytania i odpowiedzi

  Więcej o opiniach Wonga

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wonga opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Wonga. Na stronie Wonga opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wonga, zapoznanie się z logowaniem Wonga i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wonga - zapraszamy.

  Dane rejestrowe Wonga✅NIP 1132853869
  ✅REGON 146025969
  ✅KRS: 0000412352
  Wonga kontakt / infolinia22 388 88 88, 660 168 100
  Godziny pracy Wongapon - pt 8:00-22:00, sob - niedz 09:00-17:00
  Kontakt email Wongakontakt@wonga.com
  WniosekWniosek Wonga możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Wonga i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wonga.
  RRSO (w promocji)0.00%
  RRSO przykład reprezentatywny75.08%
  Opinie o WongaWonga opinie - wyraź opinię o Wonga, dyskutuj na forum Wonga, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wonga opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wonga, ale również innych Czytelników.Opinie o Wonga to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Wonga dla Ciebie i innych.Przypominamy też, że opinia o Wonga jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  👉Bez bazbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy Wongapon - pt 8:00-22:00, sob - niedz 09:00-17:00
  Odbiór pożyczkiPieniądze od Wonga przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Wonga.
  Pierwsza Wongaza darmo, do 1000 zł na 30 dni
  Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 30 dni - 36 mies.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  1000 zł / 30 dni za 0 zł

  Wonga 1000 zł / 30 dni za 0 zł

  Od Wonga pożyczasz 1000 zł, na spłatę masz 30 dni (spłata jednorazowa) i oddajesz 1000 zł - koszt pożyczki to 0 zł, czyli oddajesz tyle samo ile pożyczyłeś!

  Wonga oferuje także pożyczki ratalne, choć już poza wspomnianą ofertą - dodatkowe informacje na stronie Wonga.

  Na raty

  Wonga Na raty

  Wonga na raty to pożyczki z okresem spłaty od 1 do 36 miesięcy albo z okresem spłaty od 1 do 48 miesięcy, w tym jedna rata gratis.

  Bezkosztowa przerwa w spłacaniu

  Wonga bezpłatnie przesunie termin spłaty wskazanej przez Ciebie raty na koniec okresu, na jaki udzielono pożyczki. Oferta Wonga dostępna:

  • po spłacie 2 rat,
  • raz na 12 miesięcy,
  • max. 3 razy w okresie trwania pożyczki,
  • pod warunkiem braku zaległości w spłatach

  Aktywacja oferty możliwa najwcześniej na 14 dni przed terminem płatności danej raty, nie później niż w terminie jej płatności.

  7 dni odroczenia spłaty

  Wonga bezpłatnie odroczy o 7 dni termin spłaty wybranej przez Ciebie raty. Oferta Wonga dostępna:

  • po spłacie 2 rat,
  • raz na 3 miesiące,
  • pod warunkiem braku zaległości w spłatach

  Aktywacja oferty możliwa najwcześniej na 14 dni przed terminem płatności danej raty, nie później niż w terminie jej płatności.

  Jedna rata gratis

  Wonga spłaci za Ciebie jedną ratę Twojej pożyczki. Oferta Wonga dostępna:

  • dla pożyczek na 48 miesięcy - dla nowych klientów,
  • dla pożyczek udzielanych na okres od 48 do 60 miesięcy i dla klientów powracających,
  • po upływie 13 miesięcy od wypłaty pożyczki i spłaceniu co najmniej 12 rat,
  • pod warunkiem braku zaległości w spłatach

  Aktywacja oferty możliwa najwcześniej na 14 dni przed terminem płatności danej raty, nie później niż w terminie jej płatności.


  Wonga Opinie klientów i recenzja pożyczki Wonga ⭐Wonga Opinie, ✅recenzja Wonga i opinie klientów, Wonga forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 200 do 15 000 PLN Wonga⏰na 30 dni - 36 mies. 🔒Za pożyczkę Wonga do 1000 zł na 30 dni z jednorazową spłatą nic nie zapłacisz - innymi słowy 👉pierwsza pożyczka Wonga może być być pożyczką darmową. Wonga udziela pożyczek osobom w wieku od 18 i nie stawia górnego ograniczenia wieku, co oznacza, że z oferty Wonga mogą skorzystać również osoby starsze (pożyczka dla seniorów). Wonga 1000 zł / 30 dni za 0 zł, Wonga Na raty