Przejdź do logowania Wonga

Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga!

Logowanie Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

1 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Logowanie
🚩pierwsza pożyczka za darmo
 • Może zainteresują Cię też: ✔przedłużenie spłaty Wonga do 3 razy, ☎Wonga kontakt - dane kontaktowe Wonga / infolinia
 • 4.75
  LogowanieZaloguj się, Wonga logowanie - login i hasło, użyj danych aby zalogować się do Wonga na profil klienta wonga.pl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na konto klienta wonga.pl. Jak zalogować? Twój login Wonga to adres E-mail podany w procesie rejestracji. Do logowania Wonga możesz użyć swojego numer PESEL (Wonga login PESEL).
  RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny

  Najważniejsze:

  Logowanie Wonga

  Logowanie Wonga

  Jeżeli posiadasz już konto Wonga, to zaloguj się. W tym celu przejdź na stronę logowanie Wonga, na której wprowadź wybierz opcję Moje konto albo Zaloguj się - w obydwu przypadkach przejdziesz na stronę logowania Wonga, na której wprowadź:

  • adres e-mail - to Twój login Wonga (możesz również podać PESEL - to również Twój login Wonga)
  • wpisz hasło logowania Wonga

  I naciśnij zaloguj się. Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta Wonga aby się zalogować złóż wniosek - dodatkowe inf. pod zrzutem ekranu.

  Wonga zaloguj - jeżeli logowanie Wonga.pl nie powiedzie się, gdyż podasz niepoprawne dane Wonga wyświetli komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. Przypominamy też, że początkowo Wonga funkcjonowała (i reklamowała) się pod adresem Wonga.com, dlatego też możesz też spotkać się z pojęciem wonga com zaloguj albo brzmiącym podobnie. I przypominamy, że loginem Wonga jest adres e-mail podany w procesie rejestracji i/albo numer PESEL.

  Tworząc lub zmieniając hasło logowania musisz pamiętać, że Twoje hasło w Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum:

  • jedną dużą literę,
  • jedną małą literę oraz
  • minimum jedną cyfrę

  Wonga zaleca, alby do hasła logować dodać również znak specjalny.

  Zmiana hasła

  Jeżeli nie pamiętasz hasła do zaloguj Wonga (login Wonga to adres e-mail lub PESEL), to będąc na stronie logowanie Wonga kliknij Zmień hasło. Z kolei jeżeli pamiętasz hasło logowania Wonga, to w każdym momencie możesz je zmienić na koncie w Wonga. Co więcej, nawet jeżeli pamiętasz dane do logowania, to dla Twojego bezpieczeństwa Wonga zaleca dokonać zmiany hasła logowania przynajmniej raz na pół roku.

  jak zmienić hasło logowania?

  Wybierz sposób zmiany hasła logowania Wonga:

  • Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła - przypominamy, że PESEL to Twój login Wonga (lub e-mail)
  • Wyślij hasło tymczasowe SMS-em
  • Zmiana hasła przez telefon

  W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w wonga.com.

  Zmiana hasła na e-mail

  Jeżeli chcesz zmienić hasło logowania Wonga i wybierzesz opcję Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła, to

  • Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Wonga, na które firma niezwłocznie prześle Ci e-mail z linkiem do zmiany hasła - będzie on aktywny przez 24 godz.

  a w kolejnym kroku

  • W celu weryfikacji wpisz swój numer PESEL. Wonga chce mieć pewność, że to Ty wnioskujesz o zmianę hasła logowania Wonga;

  Zmiana hasła na SMS

  Z kolei SMS-owa zmiana hasła Wonga i wybierzesz opcję Wyślij hasło tymczasowe SMS-em, to w kolejnym kroku

  • wpisz numer telefonu komórkowego powiązany z Twoim kontem. Wonga niezwłocznie prześle Ci SMS-a z hasłem tymczasowym, które będzie aktywne przez 24 godz.

  Zmiana hasła Wonga przez telefon

  Hasło tymczasowe logowania Wonga możesz także uzyskać, dzwoniąc na numer +22 388 88 88 lub +48 660 168 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-17:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). W trakcie rozmowy konsultant Wonga wygeneruje hasło tymczasowe, które otrzymasz na swój numer telefonu, login Wonga to Twój PESEL albo email. Ważne jest, abyś miał dostęp do numeru telefonu, który jest zarejestrowany w Wonga.

  Warto też wiedzieć, że rozmowę możesz zamówić na stronie internetowej Wonga - kliknij przycisk i przejdź do Wonga.

  Sesja zakończona

  Uwaga, po zalogowaniu się do Wonga i określonym okresie bezczynności z Twojej strony, zostaniesz automatycznie wylogowany/-a z systemu Wonga. W takim wypadku ujrzysz komunikat o takiej (lub zbliżonej treści - w przypadku wątpliwości skontaktuj się z Wonga):

  Twoja sesja została zakończona.

  Prosimy zaloguj się ponownie. Przepraszamy za niedogodności, ale wylogowanie następuje automatycznie po określonym czasie w celach zachowania bezpieczeństwa.

  Zaloguj się

  Logowanie Wonga: ✅jak bezpiecznie zalogować się do Wonga? 🔒Problemy z logowaniem Wonga.

  🖱Problemy z logowaniem Wonga❓ Pamiętaj, że Twój login Wonga: adres email podany podczas rejestracji albo Twój numer PESEL - 🔒przycisk do zalogowania się do Wonga znajdziesz w górnej, prawej części strony www Wonga.

  🦉Jeśli po przejściu na stronę www Wonga przycisk logowania Wonga (zaloguj / profil klienta Wonga / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt, czy FAQ Wonga (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Wonga!
  Jeżeli nie możesz się zalogować do systemu Wonga, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, skorzystaj z możliwości przypomnienia (jeśli jest dostępny) i odzyskaj hasło. Do odzyskania hasła logowania Wonga konieczny będzie Twój adres email 📧.

  Jeśli nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎ infolinia Wonga, zadzwoń i porozmawiaj o logowaniu i pożyczce Wonga. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Wonga.

  Zmiana logowania Wonga? - poinformuj nas o zmianie strony logowania Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z logowaniem Wonga, dziękujemy 🙂.

  Zobacz także: Kod rabatowy Wonga

  Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga! opinie

  To może było wcześniej teraz jest tylko pierwsza za darmo [2021-10-08]


  Nic nie może przecież wiecznie trwać [2021-11-03]

  Ta darmowa w Wonga dla wszystkich i nowych i starych klientów to jedna z najlepszych bezpłatnych jeśli mała potrzeba i 1000 wystarczy to nie ma co szukać innego. Trzeba mieć konto zalogować się i tyle [2021-08-11]


  No właśnie, ale gdzie jest haczyk? I czy można pożyczać bez końca? Kwota może nie powala bo są większe darmowe chwilówki ale tylko pierwszy raz a tutaj nie tylko pierwszy, a kasa i może się przydać w potrzebie. Pożyczam 1000 zł i oddaję 1000 zł na 30 dni, pożyczam i oddaję, pożyczam i oddaję bez opłat i w kółko. Gdzie jest haczyk? Gdzie jest antyhaczyk? Wydaje się, że nie ma, ale może są jednak? [2021-09-29]

  Zalogowałem się, dostałem 1000 zł w promocji. Liczę, że się uda oddać w terminie i będzie za darmo. Póki co polecam Wonge. [2021-03-09]

  W porzo firma. Działa pomimo koronawirusa i jeszcze daje pożyczki bez opłat! Wszystko OK polecam na 4 bo mogliby 3000 jaka Vivus ale tyle też OK! [2020-12-23]

  Polecamy Wonga, złóż wniosek albo zaloguj się do Wonga i weź pożyczkę bez kosztów. Na Wonga teraz pierwsza i każda kolejna pożyczka za 0 zł! Niemożliwe? Wejdź na stronę Wonga, na której sprawdź zasady: do 1000 zł na 30 dni z RRSO 0%, czyli oddajesz tyle samo ile pożyczyłeś. [2020-10-13]

  Polecam Wonge wszystko poszło dobrze [2020-05-06]

  Dodaj opinię

  Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga! opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga!:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Problemy z logowaniem Wonga

  Jeżeli nie podasz poprawnych danych logowania otrzymasz komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. - sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie, albo skorzystaj z przypomnienia hasła Wonga.

  Możesz zmienić hasło logowania Wonga, wybierz sposób zmiany hasła, masz do wyboru opcje:

  • Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła
  • Wyślij hasło tymczasowe SMS-em

  W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w Wonga.

  Jeżeli nie pamiętasz danych logowania Wonga, to nie zakładaj nowego konta, gdyż nie ma możliwości złożenia wniosku o pożyczkę na dane, które już istnieją w systemie Wonga. Jeśli nie pamiętasz danych logowania Wonga możesz je łatwo zmienić podając swój adres e-mail albo numer telefonu, które zapisane są na Twoim koncie w systemie Wonga. W przypadku problemów albo jeśli nie pamiętasz danych logowania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Wonga.

  Przypominamy też, że loginem Wonga są:

  • adres e-mail podany w procesie rejestracji albo
  • Twój numer PESEL

  🔒Bezpieczne logowanie - podstawy!

  Zobacz jak bezpiecznie zalogować się do Wonga czyli podstawowe zasady bezpieczeństwa przy logowaniu - logując się na konto Wonga, pamiętaj o zachowaniu ostrożności, w szczególności:

  • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty Wonga przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten pochodzi od Wonga - najlepiej zweryfikuj tę informację i skontaktuj się z Wonga, zadzwoń na infolinię Wonga albo wyślij email
  • zachowaj ostrożności wobec wiadomości (wysyłanych np. z Facebooka, OLX), zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Wonga - linki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Wonga, z próbą wyłudzenia Twoich danych (uwaga na oszustów)
  • nie odpowiadaj na tego rodzaju wiadomości, nie korzystaj z umieszczonych w nich linków, nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Wonga, czyli loginu Wonga i hasła. Pamiętaj, że konsultanci Wonga / infolinia nigdy nie proszą o hasło logowania Wonga albo inne poufne informacje.

  Bezpieczne logowanie Wonga

  Logowanie do Wonga, zobacz jak to zrobić bezpiecznie:

  • zawsze wprowadzaj ręcznie adres strony internetowej Wonga,
  • 🔒ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony, taką ikonę lub podobnie wyglądającą, powinieneś(-aś) znaleźć na pasku adresu okna przeglądarki internetowej po przejściu na stronę Wonga i przed zalogowaniem,
  • certyfikat bezpieczeństwa - sprawdź i porównaj z tym na stronie Wonga,
  • nie korzystaj z nieznanych linków do logowania innych niż te z oficjalnej strony Wonga,
  • nie ujawniaj danych logowania Wonga, w szczególności loginu i hasła Wonga, firma nigdy nie prosi o ujawnienie tych danych,
  • obrazek bezpieczeństwa - jeżeli takie zabezpieczenie zostało wprowadzone, to przed zalogowanie do Wonga sprawdź, czy obrazek jest taki, jak został ustawiony przez Ciebie.

  Powiązane hasła i pojęcia, z którymi możesz się spotkać przy bezpiecznym logowaniu się to:

  • logowanie do konta Wonga albo
  • profil Wonga czy też sformułowanie
  • Wonga zaloguj się lub też
  • Wonga moje konto i inne.

  Zobacz też Wonga login - jeżeli nie pamiętasz loginu Wonga - informacje na ich temat znajdziesz również na tej stronie!

  Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed zalogowaniem Wonga lub ujawnieniem jakichkolwiek poufnych informacji zadzwoń na infolinię Wonga, dane kontaktowe poniżej oraz na stronie firmy.

  Logowanie Wonga pytania i odpowiedzi

  🔐Czego potrzebuję aby zalogować się do Wonga❓

  Do logowania Wonga potrzebny jest Twój adres email lub Twój numer PESEL oraz hasło logowania. Login Wonga to Twój PESEL albo adres email.

  🔐Jak mogę zalogować się do Wonga❓

  Jeśli jesteś nowym klientem przejdź na stronę Wonga i złóż wniosek, jeżeli jesteś już klientem Wonga przejdź na stronę firmy i zaloguj się używając adresu email / numeru PESEL (to Twój login Wonga) i hasła logowania Wonga.

  💰Czy przy kolejnej pożyczce Wonga muszę się rejestrować❓

  Nie, rejestrację robisz tylko raz, a przy kolejnych odwiedzinach Wonga należy się zalogować.

  Jaki jest login Wonga?

  Twój login Wonga to adres e-mail albo nr PESEL. Do logowania Wonga możesz używać ich zamienne, zaloguj się do Wonga adresem e-mail albo podając swój numer PESEL.

  Więcej o logowaniu Wonga

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga!" - znajdziesz na niej więcej informacji o logowaniu Wonga. Na stronie Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga! będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wonga, zapoznanie się z logowaniem Wonga i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wonga - zapraszamy.

  O Wonga na
 • 🔑Wonga login
 • Wonga kontakt
 • 💸Wonga pożyczka
 • Wonga opinie
 • a teraz jesteś na stronie "Logowanie Wonga"
  LogowanieZaloguj się, Wonga logowanie - login i hasło, użyj danych aby zalogować się do Wonga na profil klienta wonga.pl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na konto klienta wonga.pl. Jak zalogować? Twój login Wonga to adres E-mail podany w procesie rejestracji. Do logowania Wonga możesz użyć swojego numer PESEL (Wonga login PESEL).
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Wonga Logowanie, zaloguj się na konto Wonga! 🔒Logowanie Wonga, zaloguj Wonga, jak 🔑zalogować się do Wonga❓ Inne nazwy to 🔑profil klienta albo konto Wonga