Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga!

Logowanie Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Logowanie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

LogowanieZaloguj się, Wonga logowanie - login i hasło, użyj danych aby zalogować się do Wonga na profil klienta wonga.pl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na konto klienta wonga.pl. Jak zalogować się do konta osobistego Wonga? Twój login Wonga to adres E-mail podany w procesie rejestracji. Do logowania Wonga możesz użyć swojego numer PESEL (Wonga login PESEL).
Najważniejsze informacje o Wonga znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wonga Logowanie" - zobacz też pełny opis Wonga.

Logowanie Wonga

Wonga logowanie - jeżeli posiadasz już konto Wonga, to zaloguj się. W tym celu przejdź na stronę Wonga, na której wprowadź wybierz opcję Moje konto albo Zaloguj się - w obydwu przypadkach przejdziesz na stronę logowania Wonga, na której wprowadź:

 • adres e-mail - to Twój login Wonga (możesz również podać PESEL - to również Twój login Wonga)
 • wpisz hasło logowania Wonga

I naciśnij zaloguj się. Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta Wonga, aby się zalogować złóż wniosek - (jak zalogować się) dodatkowe inf. pod zrzutem ekranu.

Wonga logowanie - jeżeli logowanie do Wonga.pl nie powiedzie się, gdyż podasz niepoprawne dane, Wonga wyświetli komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. Przypominamy też, że początkowo Wonga funkcjonowała (i reklamowała) się pod adresem Wonga.com, dlatego też możesz też spotkać się z pojęciem wonga.com zaloguj albo Moje Konto Wonga i podobnie brzmiącym podobnie. I przypominamy również, że loginem Wonga jest adres e-mail podany w procesie rejestracji lub numer PESEL (możesz wybrać, którego loginu chcesz użyć lub używać tych loginów zamiennie).

Tworząc lub zmieniając hasło logowania Wonga musisz pamiętać, że Twoje hasło Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum:

 • jedną dużą literę,
 • jedną małą literę oraz
 • minimum jedną cyfrę

Wonga logowanie do konta - tworząc hasło logowania do konta Wonga zaleca się, aby do hasła logowania dodać również znak specjalny.

Zmiana hasła

Jeżeli nie pamiętasz hasła do Wonga logowanie (login Wonga to adres e-mail lub PESEL), to będąc na stronie Wonga kliknij Zmień hasło. Z kolei jeżeli pamiętasz hasło logowania Wonga, to w każdym momencie możesz je zmienić na koncie w Wonga (profil klienta Wonga). Co więcej, nawet jeżeli pamiętasz dane do logowania, to dla Twojego bezpieczeństwa Wonga zaleca dokonać zmiany hasła logowania przynajmniej raz na pół roku.

jak zmienić hasło logowania?

Wybierz sposób zmiany hasła logowania Wonga:

 • wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła - przypominamy, że PESEL to Twój login Wonga (lub e-mail)
 • wyślij hasło tymczasowe SMS-em
 • zmiana hasła przez telefon

W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w wonga.com.

Zmiana hasła na e-mail

Jeżeli chcesz zmienić hasło logowania Wonga i wybierzesz opcję Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła, to

 • Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Wonga, na które firma niezwłocznie prześle Ci e-mail z linkiem do zmiany hasła - będzie on aktywny przez 24 godz.

a w kolejnym kroku

 • W celu weryfikacji wpisz swój numer PESEL. Wonga chce mieć pewność, że to Ty wnioskujesz o zmianę hasła logowania Wonga;

Zmiana hasła na SMS

Z kolei SMS-owa zmiana hasła Wonga i wybierzesz opcję Wyślij hasło tymczasowe SMS-em, to w kolejnym kroku

 • wpisz numer telefonu komórkowego powiązany z Twoim kontem. Wonga niezwłocznie prześle Ci SMS-a z hasłem tymczasowym, które będzie aktywne przez 24 godz.

Zmiana hasła Wonga przez telefon

Hasło tymczasowe logowania Wonga możesz także uzyskać, dzwoniąc na numer +22 388 88 88 lub +48 660 168 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-17:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). W trakcie rozmowy konsultant Wonga wygeneruje hasło tymczasowe, które otrzymasz na swój numer telefonu, login Wonga to Twój PESEL albo email. Ważne jest, abyś miał dostęp do numeru telefonu, który jest zarejestrowany w Wonga.

Warto też wiedzieć, że rozmowę możesz zamówić na stronie internetowej Wonga - kliknij przycisk i przejdź do Wonga.

Sesja zakończona

Uwaga, po zalogowaniu się do Wonga i określonym okresie bezczynności z Twojej strony, zostaniesz automatycznie wylogowany/-a z systemu Wonga. W takim wypadku ujrzysz komunikat o takiej (lub zbliżonej treści - w przypadku wątpliwości skontaktuj się z Wonga, tutaj też Wonga kontakt):

Twoja sesja została zakończona.

Prosimy zaloguj się ponownie. Przepraszamy za niedogodności, ale wylogowanie następuje automatycznie po określonym czasie w celach zachowania bezpieczeństwa.

Zaloguj się

Zaloguj się

🔒Wonga logowanie do konta, 🆔Wonga zaloguj się na profil klienta - 🔑Logowanie Wonga jest możliwe z użyciem loginu i hasła, do zalogowania się do Wonga użyj loginu Wonga, którym jest login e-mail, login PESEL, daj znać w komentarzu, jeśli Wonga login jest inny niż uprzednio wymienione. Logowanie Wonga: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Wonga? ✔️ jak wejść na profil klienta Wonga? 🔑zaloguj się do Wonga!

🚩Nie możesz zalogować się do Wonga? Pamiętaj, że Twój login Wonga: adres email podany podczas rejestracji albo Twój numer PESEL - 🔒przycisk do zalogowania się do Wonga znajdziesz w górnej, prawej części strony www Wonga.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Wonga przycisk logowania Wonga (zaloguj / profil klienta Wonga / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Wonga (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Wonga!
Jeżeli nie możesz się zalogować do konta osobistego Wonga, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, skorzystaj z możliwości przypomnienia (jeśli jest dostępny) i odzyskaj hasło. Do odzyskania hasła logowania Wonga konieczny będzie Twój adres email 📧.

Jeśli nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑 lub masz inne pytania związane z logowaniem Wonga, tutaj ☎️ infolinia Wonga, zadzwoń i porozmawiaj o logowaniu i pożyczce Wonga. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Wonga.

Zmiana logowania do konta Wonga? - poinformuj nas o zmianie strony logowania Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z logowaniem Wonga, dziękujemy 🙂.

Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga! opinie

Wszędzie jest chyba tylko piersza ale dobre i tyle [2022-08-25]

To może było wcześniej teraz jest tylko pierwsza za darmo [2021-10-08]


Nic nie może przecież wiecznie trwać [2021-11-03]

Ta darmowa w Wonga dla wszystkich i nowych i starych klientów to jedna z najlepszych bezpłatnych jeśli mała potrzeba i 1000 wystarczy to nie ma co szukać innego. Trzeba mieć konto zalogować się i tyle [2021-08-11]


No właśnie, ale gdzie jest haczyk? I czy można pożyczać bez końca? Kwota może nie powala bo są większe darmowe chwilówki ale tylko pierwszy raz a tutaj nie tylko pierwszy, a kasa i może się przydać w potrzebie. Pożyczam 1000 zł i oddaję 1000 zł na 30 dni, pożyczam i oddaję, pożyczam i oddaję bez opłat i w kółko. Gdzie jest haczyk? Gdzie jest antyhaczyk? Wydaje się, że nie ma, ale może są jednak? [2021-09-29]

Zalogowałem się, dostałem 1000 zł w promocji. Liczę, że się uda oddać w terminie i będzie za darmo. Póki co polecam Wonge. [2021-03-09]

W porzo firma. Działa pomimo koronawirusa i jeszcze daje pożyczki bez opłat! Wszystko OK polecam na 4 bo mogliby 3000 jaka Vivus ale tyle też OK! [2020-12-23]

Polecamy Wonga, złóż wniosek albo zaloguj się do Wonga i weź pożyczkę bez kosztów. Na Wonga teraz pierwsza i każda kolejna pożyczka za 0 zł! Niemożliwe? Wejdź na stronę Wonga, na której sprawdź zasady: do 1000 zł na 30 dni z RRSO 0%, czyli oddajesz tyle samo ile pożyczyłeś. [2020-10-13]

Polecam Wonge wszystko poszło dobrze [2020-05-06]

Dodaj opinię

Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga! opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga! forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Problem z logowaniem Wonga

Problem z zalogowaniem do Wanga - jeżeli nie podasz poprawnych danych logowania otrzymasz komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. - sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie, albo skorzystaj z przypomnienia hasła Wonga.

Możesz zmienić hasło logowania Wonga, wybierz sposób zmiany hasła, masz do wyboru opcje:

 • Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła
 • Wyślij hasło tymczasowe SMS-em

W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w Wonga.

Jeżeli nie pamiętasz danych logowania Wonga, to nie zakładaj nowego konta, gdyż nie ma możliwości złożenia wniosku o pożyczkę na dane, które już istnieją w systemie Wonga. Jeśli nie pamiętasz danych logowania Wonga możesz je łatwo zmienić podając swój adres e-mail albo numer telefonu, które zapisane są na Twoim koncie w systemie Wonga. W przypadku problemów albo jeśli nie pamiętasz danych logowania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Wonga.

Przypominamy też, że loginem Wonga są:

 • adres e-mail podany w procesie rejestracji albo
 • Twój numer PESEL

Nie możesz 🔒zalogować się do Wonga ponieważ nie pamiętasz loginu lub hasła? Przypominamy, że loginem Wonga jest: login e-mail, login PESEL, a jeśli nie pamiętasz hasła logowania Wonga, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła.

🖱️Problem z logowaniem Wonga? Jeżeli nie możesz się zalogować do konta osobistego Wonga, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, skorzystaj z możliwości przypomnienia (jeśli jest dostępny) i odzyskaj hasło do konta. Do odzyskania hasła logowania Wonga konieczny będzie Twój adres email 📧.

Jeśli nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ infolinia Wonga, zadzwoń i porozmawiaj o logowaniu i pożyczce Wonga. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Wonga.

Zmiana logowania Wonga? - poinformuj nas o zmianie strony logowania Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z logowaniem Wonga, dziękujemy 🙂.

Logowanie Wonga pytania i odpowiedzi

Czego potrzebuję aby zalogować się do Wonga?

Do logowania Wonga potrzebny jest Twój adres email lub Twój numer PESEL oraz hasło logowania. Login Wonga to Twój PESEL albo adres email.

Jak mogę zalogować się do Wonga?

Jeśli jesteś nowym klientem przejdź na stronę Wonga i złóż wniosek, jeżeli jesteś już klientem Wonga przejdź na stronę firmy i zaloguj się używając adresu email / numeru PESEL (to Twój login Wonga) i hasła logowania Wonga.

Czy przy kolejnej pożyczce Wonga muszę się rejestrować?

Nie, rejestrację robisz tylko raz, a przy kolejnych odwiedzinach Wonga należy się zalogować.

Jaki jest login Wonga?

Twój login Wonga to adres e-mail albo nr PESEL. Do logowania Wonga możesz używać ich zamienne, zaloguj się do Wonga adresem e-mail albo podając swój numer PESEL.

Więcej o logowaniu Wonga

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga!" - znajdziesz na niej więcej informacji o logowaniu Wonga. Na stronie Wonga Logowanie, zaloguj się do Wonga! będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wonga, zapoznanie się z logowaniem Wonga i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wonga - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
LogowanieZaloguj się, Wonga logowanie - login i hasło, użyj danych aby zalogować się do Wonga na profil klienta wonga.pl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na konto klienta wonga.pl. Jak zalogować się do konta osobistego Wonga? Twój login Wonga to adres E-mail podany w procesie rejestracji. Do logowania Wonga możesz użyć swojego numer PESEL (Wonga login PESEL).
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Wonga Logowanie, zaloguj się na konto Wonga! na Oferty Pożyczek: Wonga logowanie, jak zalogować się do Wonga, login Wonga, jak zmienić hasło logowania

Przejdź do logowania Wonga