Pożyczka Smartney

Smartney to pożyczka od 2000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! Sprawdź też Smartney BIS - więcej niż jedna pożyczka na raz oraz możłiwość konsolidacji pożyczek - sposób na większą ... »»

Pożyczka Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

Smartney ocena klientów:
Smartney najważniejsze informacje
Ile od Smartneyod 2000 do 60 000 na okres od 6 do 96 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Smartney lub pożyczki poza promocją
Wiekod 23 do 70 lat
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Smartney odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, finansowanie zakupów (płatność za zakupy, odbiór w postaci finansowania zakupów), szczegółowe informacje o smartney.pl na stronie Smartney.

Smartney to pożyczka od 2000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! Sprawdź też Smartney BIS - więcej niż jedna pożyczka na raz oraz możłiwość konsolidacji pożyczek - sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Smartney to również połączenie tadycyjnej bankowości i cech kredytu bankowego oraz uproszczonego systemu ubiegania się o pożyczkę dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania i będących w wieku od 23 do 70 lat (wysoka przyznawalność):

 • bez dokumentów
 • niskie % i wysokie kwoty pożyczki
 • 100% online, bez wychodzenia z domu - #zostańwdomu i weź pożyczkę Smartney

sprawdź warunki, zapoznaj się ze Smartney, sprawdź Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną w Smartney.

Smartney

 

Smartney wymagania

Aby uzyskać pożyczkę od Smartney należy:

 • być w wieku 23 - 70 lat,
 • posiadać rachunek bankowy

oraz posiadać dowód osobisty - to jedyny dokument, który potrzebny aby złożyć wniosek Smartney.pl.

 

Jakie bazy sprawdza Smartney?

Smartney

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Smartney weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Smartney zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌Smartney sprawdza BIK
 • ❌Smartney sprawdza BIG
 • ✔️Smartney nie sprawdza KBIG => Smartney bez KBIG
 • ❌Smartney sprawdza KRD
 • ✔️Smartney nie sprawdza ERIF => Smartney bez ERIF
 • ❌Smartney sprawdza ZBP
 • ❌Smartney sprawdza CRIF
 • ✔️Smartney nie sprawdza PWIP => Smartney bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

Zgodność z etyką reklamową Google: Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych: minimalny okres spłaty pożyczki: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 96 miesięcy, maksymalne RRSO: 116,87%. Czas zlecenia wypłaty pożyczki w Smartney dla większości Klientów wynosi mniej niż 4 minuty!

Dodatkowe informacje o smartney.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Smartney, logowanie Smartney oraz strona www poniżej.

 

Smartney - jak uzyskać?

Przejdź na stronę Smartney (banner lub przycisk), a następnie:

 • korzystając z suwaków ustalasz kwotę pożyczki i liczbę rat
 • uzupełniasz dane
 • potwierdzasz swoje dane online
 • akceptujesz ofertę, a pieniądze trafiają na Twoje konto

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę Smartney warto przygotować:

 • dowód osobisty
 • telefon komórkowy
 • numer konta bankowego

 

Smartney TEST 81 dni

To proste! Od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 81 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów.

promocja ta w tej chwili nie jest dostępna

👉Ważne - pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat). Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 81 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia skorzystanie z promocji!!!

Jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz również na swoim Profilu w Strefie Klienta.

Promocja TEST 81 dni skierowana jest do wszystkich klientów i dotyczy umów, o które zawnioskowano za pośrednictwem strony Smartney, promocja rozpoczyna się od dnia 17.11.2022 r. o godz. 00:00:00 i kończy się w dniu 30.11.2022 r. o godz. 23:59:59, a do oceny uczestnictwa w promocji uwzględniana jest data złożenia wniosku o pożyczkę w czasie jej trwania, api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20test%2081%20dni.pdf

 

Smartney bazy

Zgodnie z zapisami z formularza informacyjnego Smartney.pl sprawdza (lub może sprawdzić) przyszłego pożyczkobiorcę w:

 • wewnętrznej bazie Kredytodawcy;
 • bazie Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Związku Banków Polskich System Dokumenty Zastrzeżone;
 • bazie CRIF Sp. z o.o.;
 • bazie Biura Informacji Kredytowej S.A.

Zwracamy też uwagę na zapis o bazach:

W razie odmowy udzielenia kredytu na podstawie informacji uzyskanych z bazy danych, Kredytodawca niezwłocznie przekaże Pani/Panu informację o wynikach sprawdzenia i wskaże bazę lub bazy danych, w której dokonano sprawdzenia.

Jeśli więc nie otrzymasz pożyczki od Smartney, to prawdopodobnie uzyskasz informację o bazie lub bazach, w których masz niezbyt dobre wpisy. Informacja ta może przydać się przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę, niekoniecznie w Smartney.

Jak wygląda proces weryfikacji zdolności kredytowej w Smartney? Na podstawie zapisu ze strony oferty (wyróżniliśmy kluczowe informacje): Przygotowaliśmy szereg rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe. Tradycyjne dokumenty dochodowe zastąpiliśmy procesem zautomatyzowanej weryfikacji na podstawie rachunku bankowego, z czego możesz skorzystać przy wnioskowaniu o pożyczkę. Dzięki tym rozwiązaniom mamy ambicje skrócić czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania nawet do jednej minuty. [...]

W Smartney przyznawalność pożyczek kształtuje się na wysokim poziomie - jeśli masz dochód, to możesz liczyć na finansowanie.

 

Smartney - kiedy kasa?

Czas oczekiwania na decyzję kredytową w Smartney.pl jest bardzo krótki i wynosi nie więcej niż 15 minut. Firma chce skrócić ten czas do 2 minut. A kiedy pieniądze od Smartney?

Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut) i dotyczy banków (wymieniamy wybrane):

 • Alior Bank i BNP Paribas
 • Banki BPS: np. Bank Spółdzielczy w Opolu, Bank Spółdzielczy w Andrespolu, Bank Spółdzielczy w Hajnówce, Bank Spółdzielczy w Puławach i inne - pełna lista Banków Spółdzielczych na stronie Smartney, na którą odsyłamy
 • Bank Millennium i Credit Agricole
 • Bank Ochrony Środowiska
 • Bank Pocztowy w tym Envelo Bank
 • Bank Pekao i PKO Bank Polski (PKO BP)
 • ING Bank Śląski i mBank
 • Santander Bank i inne

Szybki przelew Smartney: oczywiście warunkiem otrzymania szybkiego przelewu Elixir Express jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego - warto o tym wiedzieć, bank w którym masz konto musi współpracować z systemem ExpressElixir - pełną listę znajdziesz na stronach Smartney, na które odsyłamy. Czas otrzymania przelewu zależy również od dostępności systemu bankowego (w tym w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy).

Warto też wiedzieć, że pożyczka Smartney to oferta w 100% online, bez długich kolejek w banku, czy skomplikowanych procedur, a pożyczkę można uzyskać nawet w 15 minut.

Sprawdź też raport CZAS ZLECENIA WYPŁATY POŻYCZKI KLIENTOM SMARTNEY, który dostępny jest na stronie www firmy:

 • 77% w czasie poniżej 4 minut
 • 6% w czasie między 5 a 15 minut
 • 5% w czasie między 15 a 30 minut
 • 12% w czasie powyżej 30 minut

Raport dotyczy Klientów, którzy zawarli umowę pożyczki na stronie Smartney w okresie od stycznia do czerwca 2020 r.

 

Smartney - dlaczego?

Korzystne warunki - nawet do 60 tys. zł z terminem spłaty do 5 lat (wysoka przyznawalność pożyczek).

Innowacyjność i wygoda - proces pożyczkowy Smartney jest 100% online bez dodatkowych dokumentów.

Rozwiązania na miarę - sam wybierasz kwotę i okres spłaty swojego kredytu.

Standardy Bezpieczeństwa - Smartney działa na podstawie przepisów prawa polskiego oraz procedur i standardów Grupy Oney Bank.

 

Kalkulator Smartney

Smartney

Kalkulator pożyczki Smartney znajdziesz na stronie Smartney, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Smartney.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Smartney może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Smartney. Odwiedzając stronę Smartney sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Smartney, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Smartney ✔️

 

Dodatkowy kredyt w Smartney

Na prośbę swoich klientów Smartney wprowadził opcję dodatkowej pożyczki równoległej w Smartney: Smartney BIS. To odpowiedź na pytanie czy w Smartney można mieć 2 pożyczki w tym samym czasie. Usługa Smartney BIS jest widoczna w Strefie Klienta (po zalogowaniu do Smartney) dla wybranych klientów z aktywnym kredytem konsumenckim, Smartney stale poszerza jej dostępność.

Czy możesz mieć więcej niż jedną pożyczkę na raz w Smartney? Sprawdzaj systematycznie swój Profil w Strefie Klienta i mozliwośc złożenia kolejnego wniosku!

Na co możesz przeznaczyć dodatkową pożyczkę Smartney? Cel jest dowolny, podobnie jak przy pierwszej pożyczce:

 • remont domu czy remont mieszkania
 • zakup auta
 • zakup sprzętu RTV albo zakup sprzętu AGD lub innej eletroniki (np. smartfon)
 • wydatki związane ze zdrowiem

lub inne.

 

Smartney - logowanie

Aby zalogować się do strefy klienta Smartney należy:

 • przejść na stronę Smartney (kliknij przycisk)
 • naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

na której:

 • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy
 • hasło logowania Smartney

Wprowadzając nieprawidłowe dane otrzymasz komunikat Błędny login lub hasło. Sprawdź swoje dane i spróbuj ponownie.

Jeśli nie pamiętasz hasła:

 • naciśnij przycisk PRZYPOMNIJ HASŁO
 • w kolejnym oknie wprowadź e-mail lub numer klienta z umowy

Wskazówki otrzymasz na podany adres email, a jeśli podasz nieprawidłowy dostaniesz komunikat Podano niepoprawny identyfikator klienta.

 

Konsolidacja - jak to działa?

Czy chcesz skonsolidować inne pożyczki w Smartney.pl? To mądry sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Zobacz jak działa konsolidacja w Smartney:

WNIOSEK - przejdź na stronę Smartney i wypełnij krótki wniosek.

WERYFIKACJA - łączysz się online ze swoim kontem bankowym, żeby potwierdzić swoją tożsamość.

KONSOLIDACJA - Smartney wskaże pożyczki, które może skonsolidować oraz kwotę dodatkowej gotówki, którą może Tobie pożyczyć. Ty wybierasz i akceptujesz: które pożyczki konsolidujesz oraz ile chcesz pożyczyć i na jak długo!

WYPŁATA - Smartney spłaca wskazane pożyczki i przelewa na Twoje konto dodatkową gotówkę!

 

paySmartney

paySmartney to nowoczesne rozwiązanie płatności w e-commerce, dzięki któremu za zrobione zakupy możesz zapłacić później, nawet do 30 dni! Z usług Smartney możesz korzystać bezpośrednio na stronach sklepów i usługodawców, wystarczy, że przed płatnością wybierzesz Smartney spośród innych opcji płatności proponowanych przez partnerów Smartney. Smartney przekaże środki sprzedawcy natychmiast po tym, jak podpiszesz umowę pożyczki, a harmonogram spłat znajdziesz w strefie klienta po zalogowaniu do Smartney - więcej o paySmartney na podlinkowanej stronie.

Jak to działa:

 • 🛒złóż zamówienie o wartości od 100 do 2500 zł
 • 💸zlecając płatność, wybierz Pay Smartney
 • wypełnij krótki formularz i zatwierdź go logując się do swojej bankowości internetowej
 • poczekaj na decyzję kredytową, zaakceptuj umowę kodem SMS
 • 🚚gotowe, Twoje zamówienie już do Ciebie jedzie!
 • zwróć pożyczkę zakupową do 30 dni, 🚩a nie poniesiesz żadnych kosztów!

 

Smartney - spłata

Po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney na Twoim profilu Smartney.pl znajdziesz indywidualny numer konta.

Komfort spłat jest najważniejszy, dlatego na swoim profilu Smartney znajdziesz:

 • szybkie przelewy oraz
 • możliwość podpięcia karty debetowej, która pozwoli na automatyczną spłatę Twoich rat.

Otrzymasz również harmonogram spłat pożyczki Smartney, który jest przesyłany w mailu po zawarciu umowy. Dodatkowo harmonogram jest dostępny w każdej chwili na Twoim profilu po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney. Oczywiście pożyczkę Smartney możesz spłacić wcześniej niż wynika to z harmonogramu spłat! Każdej spłaty możesz dokonać logując się do swojego Profilu Smartney w Strefie Klienta Smartney.

 

Problemy ze spłatą COVID-19

W przypadku problemów ze spłatą związanych z pandemią COVID-19 Smartney wprowadził możliwość zawieszenia wykonania umowy pożyczki w przypadku klientów, którzy stracli pracę lub główne źródło dochodu po 13.03.2020. Kwalifikujesz się do wsparcia jeżeli:

 • straciłeś pracę lub inne główne źródło dochodu po 13.03.2020 r.
 • Twoja umowa kredytowa zawarta została przed 13.03.2020, a zakończenie okresu kredytowania przypada nie wcześniej niż 14.09.2020 r.
 • wypełniłeś wniosek o zawieszenie wykonania umowy pożyczki i przekazałeś go do Smartney, wniosek znajdziesz na stronie Smartney, pobierz wniosek i wypełnij dyspozycję Zawieszenie wykonania Umowy pożyczki.

Wypełniając wniosek o zawieszenie wykonania umowy pożyczki należy pamiętać o tym, że:

 • koszty Twojej pożyczki nie będą wyższe, natomiast okres kredytowania wydłuży się;
 • informację o zawieszeniu rat Smartney przekaże do BIK, czyli do Biura Informacji Kredytowej;
 • możesz wycofać wniosek w terminie 14 dni od dnia jego złożenia i kontynuować umowę na dotychczasowych warunkach;

Po wypełnieniu należy wysłać wniosek na adres Smartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa , pamiętaj też, że składasz wniosek pod rygorem odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.

 

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Smartney? Smartney to firma pożyczkowa (nie bank) działająca w ramach znanego Oney Banku, który działa na rynku pożyczek od 35 lat. Na rynku polskim Oney Banku współpracuje między innymi ze znanymi w Polsce:

 • AuchanDirect
 • Leroy Merlin

ale bywa też nazywany jako Smartney Bank, Smartney Pożyczka, Smartnej, Pożyczka Smartney, Smarney, Pożyczka Smarnej i podobnie brzmiące nazwy.

Jak szybko decyzja w Smartney? Firma deklaruje, że pożyczkę gotówkową otrzymasz nawet w 15 minut od otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Aspiracją jest skrócenie tego czasu do 2 minut. Czy to realne?❓ Zobaczymy.

Jakie są dane rejestrowe Smartney:

 • Smartney KRS: 0000747738
 • Smartney NIP: 5272859012
 • Smartney REGON: 380793670
 • Smartney kapitał zakładowy: 20 000 000,00 ZŁ
 • Smartney Adres: ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa

Jak zalogować się do Smartney? Odsyłamy na stronę Smartney logowanie.

Czy można mieć więcej niż jedną pożyczkę Smartney? Tak, sprawdź ofertę Smartney BIS, która dostępna jest dla stałych klientów. Usługa Smartney BIS jest widoczna w Strefie Klienta dla wybranych Klientów z aktywnym kredytem konsumenckim.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Smartney? Przejdź na stronę Smartney (kliknij przycisk poniżej) i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, formularz Smartney jest intuicyjny.

Czy możliwa jest konsolidacja pożyczek? Tak, Smartney może spłacić wskazane przez Ciebie pożyczki oraz przelać dodatkową gotówkę na Twoje konto - szczegółowe informacje na stronie Smartney.

 

Pożyczka Smartney opinie

Po jakim czasie dostaje się pieniądze na koncie. Czekam kilka godzin konto mam w banku spółdzielczym [2022-07-04]


W którym banku spółdzielczym? Jeśli bank współpracuje z systemem Express Elixir to powinny być po kilku minutach od przyznania pożyczki, tutaj lista banków współpracujących: https://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/?rodzaj_uslugi=przelewy-natychmiastowe/
Jeśli banku nie ma na liście, to należy poczekać na tradycyjny przelew, który powinien pojawić się w kolejnym dniu roboczym. [2022-07-04]

TEST 101 DNI od dnia zawarcia umowy pożyczki online ze Smartney masz do 101 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów. Pamiętaj, że w promocji ważna jest terminowa spłata rat pożyczki zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat, gdyż brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 101 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia skorzystanie z promocji TEST 101 DNI. [2022-05-24]

Z reklamy TV Smartney (niedosłownie):
Czy da się mądrzej pożyczać pieniądze? Da się!
A na remont bez dokumentów nawet 60 tysięcy, da się? Da się!
A online to da się pożyczyć pieniądze? Da się!
A leciutką ratę płacić da się? Da się!
A jak się rozmyślę da się bezpłatnie zwrócić do 60 dni? Da się! [2021-10-11]

Polecamy uwadze kolejną edycję promocji Smartney TEST 60 DNI, która obowiązuje do 30.11.2021 - z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci [2021-10-05]

Cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Polecam. [2021-09-28]

Nowość w Smartney - konsolidacja pożyczek. Jednocześnie został wydłużony maksymalny czas spłaty pożyczki do 72 miesięcy. [2021-08-23]

Będą jeszcze promocje w Smartney? Na stronie jest tylko pies z 5,99 zł za każdy 1000 zł. Wiadomo coś o kolejnej darmowej na 60 dni? [2021-08-11]


Nie posiadamy żadnych informacji na temat (ewentualnych) kolejnych edycji promocji TEST60 albo podobnych. [2021-08-13]

witam czy ktos tak mial ze mial w umowie podany nr rachunku bankowego na ktory wplynie pozyczka inny niz wasz rachunek bankowy ktory posiadacie w danym banku? [2021-06-27]


A tak można? [2021-07-20]

Czy da się pożyczać pieniądze mądrze? Da się, przejdź na Smartney i sprawdź! [2021-06-18]

Dostępna jest kolejna promocja Smartney TEST 60 DNI, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. [2021-05-07]


To niesamowite, że dostałem pożyczkę w Smartney nie spodziewałem się! Jeśli ktoś pilne potrzebuje kasy to raczej polecam! [2021-05-18]

Uwaga! To już ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI i możliwości uzyskania prawa do spłaty całkowitej kwoty kredytu w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu bez obowiązku ponoszenia kosztów kredytu, to jest odsetek i prowizji, bez względu na to, czy Umowa o Kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki. [2021-04-20]


Może i jest promocja ale czy nie przebierają w klientach? Mam dobry BIK i odmowa mimo tego [2021-04-28]

Mnie akurat oferta Smartney przekonała. Koszt jest porównywalny z bankami, pomijając promocje bo nie wiem czy każdy skorzysta. Warunki zresztą poza promocją też kosztowo podobne jak w bankach dla kredytów gotówkowych i wymagania - jak ktoś dostanie Smartneya to pewnie dostałby też kredyt w banku. Na pewno na plus jest to, że całość odbywa się online i nie trzeba nigdzie się udawać czy dostarczać zaświadczeń, no i można mieć kasę nawet w 10 minut. Na plus Smartnej jest też to, że nie każdy też chce zakładać konto bankowe, żeby wziąć niedużą pożyczkę. A banki znane są z tego, że jak pożyczka, to przy okazji konto. A jak konto to może przy okazji karta kredytowa, a potem jeszcze może coś się wciśnie - sprzedaż wiązana całą gębą. W Smartnej nie trzeba mieć konta i to też na plus. A że weryfikują BIK i inne bazy? To chyba normalne przy wyższych kwotach? No to chyba dobrze, że nie pożyczysz pieniądze, a potem nie masz z czego oddać i pakujesz się w kłopoty. [2021-04-07]


A mnie nie przekonała! Beznadzieja, zero wpisów w BIK a w Smartneyu mnie odrzucają że mam złą historię kredytową! Pytam dlaczego tak jest?
Ktoś wie jak można usunąć swoje dane osobowe, które tam pozostawiłem? Ja rozumiem, że jak składam wniosek o pożyczkę to muszę podać swoje dane osobowe imię i nazwisko, PESEL, telefon czy e-mail. Ja to rozumiem i nie kwestionuję, tak jakbym na przykład zakładał konto w banku to muszę swoje dane podać. Ale skoro mnie odrzucili to rozumiem, że moje dane osobowe nie są im do niczego potrzebne? Byłbym wdzięczny za informację jak usunąć swoje dane ze Smartney? [2021-04-24]


Panie Łukaszu, zwracamy uwagę, że na ocenę zdolności kredytowej w Smartney może mieć wpływ nie tylko BIK ale również inne bazy czy historia z rachunku bankowego, informacja ze strony Smartney:
- przygotowaliśmy szereg rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe. Tradycyjne dokumenty dochodowe zastąpiliśmy procesem zautomatyzowanej weryfikacji na podstawie rachunku bankowego, z czego możesz skorzystać przy wnioskowaniu o pożyczkę. [2021-04-24]


Inne bazy o ile mi wiadomo też mam w porządku, nie przypominam sobie jakiegokolwiek monitu czy zaległości w płatnościach. No ale nie chcieli nie dali.
A drugie moje pytanie czyli jak dla Smartney usunąć swoje dane? Czy wiecie jak to zrobić? [2021-04-24]


Panie Łukaszu, jeżeli do zawarcia umowy nie doszło, to nie wiemy czy Smartney w ogóle będzie przetwarzał Pana dane? Ale nie zaszkodzi zapytać, na stronie www Smartney https://www.smartney.pl/regulamin-swiadczenia-uslug w sekcji Dane osobowe w Smartney można znaleźć informację:
- Użytkownik może złożyć reklamację związaną ze świadczeniem przez Smartney Usług. Reklamacja przesyłana jest przez Użytkownika do Smartney na adres reklamacje(at)smartney.pl
Może warto tam napisać? W każdym razie na pewno przysługuje Panu prawo do ograniczenia przetwarzania lub prawo do usunięcia swoich danych osobowych (jeżeli takowe przetwarzanie danych miało w ogóle miejsce). [2021-04-24]


Panie Łukaszu uzupełnienie do poprzedniego, na stronie https://www.smartney.pl/ochrona-danych-osobowych można znaleźć między innymi:
- Przysługuje Ci prawo ograniczenia przetwarzania lub usunięcia Twoich danych. Oznacza to, że w przypadkach określonych przez przepisy prawa możesz żądać, aby przetwarzanie Twoich danych osobowych zostało przez nas ograniczone wyłącznie do ich posiadania lub by zgromadzone przez nas Twoje dane osobowe zostały usunięte.
oraz
- Każde z powyższych uprawnień możesz zrealizować informując wysyłając żądanie na adres korespondencyjny Smartney (ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa) lub pisząc na adres e-mail iod(at)smartney.pl.
Mamy nadzieję, że udało się pomóc :) [2021-04-24]

Dzień dobry. Czy pożyczka dodatkowa Smartney BIS jest dostępna też w ramach tej promocji Smartney Test 60 dni? Czyli biorę pożyczkę Smartney w promocji, spłacam raty w promocji - to rozumiem. I czy w tym czasie po zalogowaniu pojawi się propozycja Smartney BIS pożyczki dodatkowej od Smartney? Chciałabym to wiedzieć wcześniej. [2021-03-25]


Niestety nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, gdyż zgodnie z informacją ze strony Smartney "[...] Usługa jest widoczna w Strefie Klienta dla wybranych Klientów z aktywnym kredytem konsumenckim [...]".
Zachęcamy do przejścia na stronę Smartney i odwiedzenia sekcji "pytania i odpowiedzi" a następnie "6. DODATKOWY KREDYT KONSUMENCKI W SMARTNEY"
albo
(po uprzednim złożeniu wniosku i otrzymaniu pożyczki) do regularnego logowania się do Smartney do strefy klienta "Sprawdzaj systematycznie swój Profil w Strefie Klienta i mozliwośc złożenia kolejnego wniosku!" [2021-03-25]


Dziękuję za wyjaśnienie, spróbuję sprawdzić. Pozdrawiam [2021-03-25]


Czy ktoś sprawdzał tę dodatkową pożyczkę Smartney BIS i może się podzielić swoją opinią na ten temat? [2021-03-26]


Ja tego nie znalazłem albo nie wiem gdzie szukać :( Albo może jestem za świeżym klientem! [2021-04-06]

Jak jest z przyznawaniem? Bazy mam OK. Jak ktoś kiedyś nie dostał ze względu na zarobki to jest teraz szansa? [2021-03-12]


Prosimy spróbować. My możemy jedynie gdybać nad tym czy jest łatwiej bądź trudniej, ale właściwą decyzję kredytową i tak przecież podejmuje Smartney i nie jest ona zależna od naszej opinii na ten temat! [2021-03-14]


Otrzymałem i już mam na koncie. Polecam! [2021-03-24]

Wystartowała kolejna edycja promocji Smartney TEST 60 DNI - sprawdź V edycję promocji Smartney TEST 60 DNI - pożyczka 100% online i gwarantowany darmowy zwrot do 60 dni. Oferta obejmuje pierwszą i kolejne pożyczki sSmartney i obowiązuje ⏰do 30.04.2021, pożyczka Smartney z darmowym zwrotem do 60 dni i ponownie jednym z warunków jest terminowa spłata rat pożyczki. [2021-03-04]


No nieźle! A kilka dni wcześniej wziąłem dostałem pożyczkę szkoda, że nie wiedziałem, że szykuje się taka promocja! [2021-03-05]


Składałem jakoś ze trzy tygodnie wcześniej z kodami rabatowymi AMORE próbowałem i mnie odrzucili i chwała im za to. Kasa była mi potrzebna to im nabluzgałem i poszedłem w końcu do Wongi i opędziłem bide bo tylko tysiaka wziąłem. Ale teraz to chwała im za to, że mnie wtedy odrzucili! Bo złożyłem znowu i teraz dostałem toćka w toćke tyle samo co wtedy złożyłem i nie dostałem. U mnie żadnych zmian, poluzowali warunki? No ale mniejsza o większość, z kodem rabatowym Smartneya miałbym 11% zniżki, a mam na 2 miechy za free. Wonge sobie zaraz spłacę, a Smartneya potem też i spoko. Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło jak to mówią. Polecam!! [2021-03-09]


Gratulujemy! Zwracamy jedynie uwagę na dwie kwestie, tj. pożyczkę należy spłacić w całości w okresie do 60 dni (to nieco mniej niż 2 miesiące), należy również pamiętać o terminowej spłacie rat (zgodnie z harmonogramem spłat). [2021-03-09]

Sprawdź POŻYCZKA NOWOCZESNA w promocji Smartney, która polega na obniżeniu prowizji o 33%, obniżenie prowizji Smartney względem stawki prowizji stosowanej poza okresem promocji, do stałej wartości 12% całkowitej kwoty kredytu Smartney [2021-02-20]


Dziękuję za informacje poszło OK polecam! [2021-02-26]

Sprawdź IV edycję promocji Smartney TEST 60 DNI - pożyczka 100% online i gwarantowany darmowy zwrot do 60 dni, to oferta skierowana do nowych klientów Smartney, która obowiązuje ⏰do 31.01.2021, pożyczka Smartney z darmowym zwrotem do 60 dni, a jednym z warunków jest terminowa spłata rat pożyczki. [2021-01-19]


Spoko dziękuję za informację [2021-01-22]


Potrzebuję na szybko więcej kasy. Mam na pewno dobry BIK i chętnie spróbowałbym w ramach takiej promocji ze zwrotem bez opłat. Są przewidywane kolejne edycje? [2021-02-10]


Proszę sprawdzić kod rabatowy AMORE - możliwość uzyskania 11% rabatu na prowizję! [2021-02-12]


Teraz jest jeszcze lepsze proszę zajrzeć na stronę! [2021-02-18]

Skoro ten Smartney sprawdza aż tyle różnych baz to czy nie łatwiej będzie dostać kredyt w banku? W banku tylko BIK? [2020-12-18]


Nie, bo Smartney nie chce zaświadczeń a banki chcą! Więc jak dostajesz kasę "pod stołem", to dla banku jesteś wciąż bezrobotny a Smartney wystarczy, że terminowo płacisz rachunki i nie masz zadłużeń. [2020-12-20]


Nie tylko Smartney, podobnie postrzegają klientów inne firmy pozabankowe. Do uzyskania pożyczki zazwyczaj wystarczy dowód i pesel, a znakomita większość z nich nie chce żadnych zaświadczeń, albo zastrzega że może (ale nie musi) prosić o takie zaświadczenie, jeśli będzie konieczne. Ale coś kosztem czegoś, skoro nie chcą zaświadczeń, to tak jak Smarney sprawdzają więcej baz. [2020-12-20]


Dostał ktoś? Bo mnie odwalili! [2021-01-29]

💸Promocja Smartney TEST 60 dni została przedłużona ⏰do 18.10.2020. :: 🚩w promocji pierwsza pożyczka Smartney na okres do 60 dni bez opłat, a jeden z warunków to terminowa spłata rat pożyczki. [2020-10-02]


Ostatnie chwile 3 edycji promocji Test 60 dni, tylko do jutra, tj. do 2020-10-18 23:59:59 [2020-10-17]

Szukałem informacji o darmowych pożyczkach i trafiłem tutaj czytając o Smartney. W ogóle od jakiegoś już czasu unikam doradców w marmurkowych bankach po tym jak jeden robił mi wyrzuty, że przecież się napracował i jak ja mogę się teraz wycofać z kredytu. Może się i napracował, ja tam nie wiem, a może tylko tak gadał, ale przecież nie muszę korzystać z oferty. A w Smartney mi przyznali 10000 zł bez łaski i doradców z wyrzutami, a nigdy nie byłem ich klientem więc jak dobrze pójdzie i uda się oddać to będę miał kredyt za darmo! Fajna oferta i oby takich więcej, lajk ode mnie. [2020-09-23]


Super, powodzenia! [2020-09-24]

Przy bazach Bik dostanie się kase w Smartneyu dla tej darmowej ? [2020-09-19]


Proszę próbować, na pewno Smartney dokona sprawdzenia w BIK i w bazie lub bazach: wewnętrznej bazie Kredytodawcy, bazie Biura Informacji Gospodarczej S.A., bazie Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A, bazie Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A, bazie Związku Banków Polskich, bazie CRIF Sp. z o.o., bazie Biura Informacji Kredytowej S.A.
Nawet jeśli nie uda się otrzymać pożyczki, to Smartney powinien dostarczyć informację o tym, która baza/bazy zostały sprawdzone i wyniku sprawdzenia, odsyłamy też do formularza informacyjnego https://www.smartney.pl/api/dokumenty-do-pobrania/Wz%C3%B3r%20Formularza%20Informacyjnego.pdf do sekcji 4 Inne ważne informacje. [2020-09-24]

Polecamy zapoznanie się z ofertą TEST 60 DNI (III edycja) i możliwość uzyskania darmowej pożyczki od Smartney na okres do 60 dni. [2020-09-14]

Wziełam pozyczkę w smartney, bo potrzebowalam na szybko większą kwotę, a nie chciałam iśc do banku. Wszystko poszło szybko i sprawnie. [2020-09-03]

Czy po złożeniu wniosku ktoś się kontaktuje? Bo ja czekam i żadnego odzewu od piątku! Może jakieś przesilenie przed rozpoczęciem szkoły? Ktoś wie po jakim czasie się odzywają? [2020-08-31]

Szybko i dyskretnie, mogę polecić [2020-05-16]

Zmiany w Smartney, od dziś:
- minimalna kwota pożyczki to 3000 zł,
- minimalny okres spłaty to 24 mies. [2020-04-10]

Smartney jest ok ale jak masz dobrą historię i spełniasz warunki do wziencia pozyczki w banku ,bo jak nie to nie ma co . Jak masz zły bik to nie masz co startować bo i tak to sprawdzą i szkoda czasu i można sobie odpuścić i od razu wziąść zwykłą chwilówke bez bik . Niestety ja przekonałem się o tym [2020-03-18]


Ale przeca to tak właśnie działa jak masz dobry bik to idzesz do banku a jak masz zły to idziesz po chwilowke jedno i drugie jest dla ludzi [2020-03-26]

Polecamy uwadze pożyczkę Smartney. Obecne warunki to kwota od 1000 do nawet 60 tys. zł, a spłata w od 12 do 60 miesięcy. [2020-02-29]

Dodaj opinię

Pożyczka Smartney opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Smartney forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Smartney pytania i odpowiedzi

👩🏼‍🤝‍🧑🏻Kto może skorzystać z pożyczki Smartney❓

Oferta Smartney skierowana jest dla osób w wieku 23-70 lat, które posiadają rachunek bankowy, w szczególności do osób, które cenią swój czas i pieniądze a jednocześnie szukają prostych i przejrzystych rozwiązań finansowych, które daje Smartney. Smartney to także nowoczesne rozwiązanie wykorzystujące najnowsze technologie, które pozwala zaoszczędzić czas i uprościć życie.

🆔Jakich dokumentów potrzebuję, aby wziąć kredyt w Smartney❓

Jedynym dokumentem, którego potrzebujesz do złożenia wniosku Smartney, jest Twój dowód osobisty.

💰Jak szybko dostanę pieniądze od Smartney❓

Szybko, gdyż Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Oczywiście warunkiem szybkiego uzyskania pieniędzy od Smartney jest uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

⏰Na jak długo mogę pożyczyć od Smartney❓

Od Smartney pożyczysz na okres od 6 do nawet 96 miesięcy. Oczywiście kredyt możesz spłacić wcześniej, gdyż w Smartney zawsze masz raty pod kontrolą. Każdej spłaty możesz dokonać logując się do swojego Profilu w Strefie Klienta.

🔐Czy aby wziąć pożyczkę Smartney muszę się zalogować❓

Jeśli jesteś nowym klientem Smartney, to aby wziąć pożyczkę wypełnij prosty wniosek Smartney na stronie firmy. Jeśli wnioskujesz o kolejną pożyczkę - zaloguj się do swojego Profilu Klienta (aby to zrobić podaj email lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney).

Smartney BIS więcej niż jedna pożyczka w Smartney❓

Smartney BIS: Na prośbę klientów Smartney wprowadził opcję dodatkowej pożyczki równoległej w Smartney - Smartney BIS, która widoczna jest po zalogowaniu w Strefie Klienta dla wybranych klientów z aktywnym kredytem konsumenckim. Zaloguj się i sprawdź swój Profil w Strefie Klienta i mozliwość złożenia kolejnego wniosku, sprawdź Smartney BIS!

Więcej o Smartney

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka Smartney" - znajdziesz na niej więcej informacji o Smartney. Na stronie Pożyczka Smartney będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Smartney, zapoznanie się z logowaniem Smartney i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Smartney - zapraszamy.

O Smartney na
 • ☎️Smartney kontakt
 • Smartney opinie
 • 🔒Smartney logowanie
 • 🔥Smartney kod rabatowy
 • 🔥Smartney kod promocyjny
 • a teraz jesteś na stronie "Smartney Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta Smartney - zaloguj się na smartney.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Smartney, profil klienta Smartney do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe Smartney✔️NIP 5272859012
  ✔️REGON 380793670
  ✔️KRS: 0000747738
  Smartney adres / siedzibaSmartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
  Smartney kontakt / Infolinia22 528 88 88
  Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
  WniosekWniosek Smartney możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Smartney i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek smartney.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Smartney.
  RRSO24.20% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez ERIF, bez KBIG, bez PWIP
  Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
  Pożyczka bez grosza?Tak, Smartney to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Kontomatik - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  OdbiórPieniądze od Smartney przelew na konto bankowe, finansowanie zakupów (płatność za zakupy, odbiór w postaci finansowania zakupów), szczegółowe informacje o smartney.pl na stronie Smartney.
  Więcej niż 1 pożyczkatak, sprawdź Smartney BIS
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Smartneyod 2000 do 60 000 na okres od 6 do 96 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Smartney lub pożyczki poza promocją
  Refinansowanie?Sprawdź na Smartney możliwość refinansowania - istnieje możliwość refinansowania pożyczek spoza Smartney, sprawdź refinansowanie Smartney!
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Smartney zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Smartney warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej na Oferty Pożyczek: ile pożyczę od Smartney, konsolidacja innej pożyczki, jakie dokumenty, co to jest Smartney, czym wyróżnia się Smartney

  Smartney warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka Smartney ⚡pożyczka od 2000 do 60 000 PLN ⏰na 6 - 96 mies., 👫🏻wiek od 23 do 70 lat. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce Smartney na raty

  Przejdź do Smartney