Przypomnienie hasła Wonga

Przypomnienie hasła Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Do przypomnienia
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Przypomnienie hasła Wonga?To proste, wygeneruj nowe hasło logowania Wonga, przejdź na stronę wonga.pl i skorzystaj z możliwości samodzielnego ustawienia nowego hasła logowania Wonga. Możesz również skorzystać z pomocy infolinii Wonga.
Wonga kontakt / InfoliniaNumery: 22 388 88 88, 660 168 100 to kontakt do wonga.pl na Infolinię Wonga
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni
Najważniejsze informacje o Wonga znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wonga Przypomnienie hasła" - zobacz też pełny opis Wonga.

Przypomnienie hasła Wonga - jeżeli nie możesz zalogować się do Wonga skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Przypomnienie hasła Wonga opinie

Przypomnienie hasła Wonga brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Przypomnienie hasła Wonga opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Przypomnienie hasła Wonga forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Problem z logowaniem Wonga

Problem z zalogowaniem do Wanga - jeżeli nie podasz poprawnych danych logowania otrzymasz komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. - sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie, albo skorzystaj z przypomnienia hasła Wonga.

Możesz zmienić hasło logowania Wonga, wybierz sposób zmiany hasła, masz do wyboru opcje:

 • Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła
 • Wyślij hasło tymczasowe SMS-em

W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w Wonga.

Jeżeli nie pamiętasz danych logowania Wonga, to nie zakładaj nowego konta, gdyż nie ma możliwości złożenia wniosku o pożyczkę na dane, które już istnieją w systemie Wonga. Jeśli nie pamiętasz danych logowania Wonga możesz je łatwo zmienić podając swój adres e-mail albo numer telefonu, które zapisane są na Twoim koncie w systemie Wonga. W przypadku problemów albo jeśli nie pamiętasz danych logowania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Wonga.

Przypominamy też, że loginem Wonga są:

 • adres e-mail podany w procesie rejestracji albo
 • Twój numer PESEL

Logowanie Wonga

Wonga logowanie - jeżeli posiadasz już konto Wonga, to zaloguj się. W tym celu przejdź na stronę Wonga, na której wprowadź wybierz opcję Moje konto albo Zaloguj się - w obydwu przypadkach przejdziesz na stronę logowania Wonga, na której wprowadź:

 • adres e-mail - to Twój login Wonga (możesz również podać PESEL - to również Twój login Wonga)
 • wpisz hasło logowania Wonga

I naciśnij zaloguj się. Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta Wonga, aby się zalogować złóż wniosek - (jak zalogować się) dodatkowe inf. pod zrzutem ekranu.

Wonga logowanie - jeżeli logowanie do Wonga.pl nie powiedzie się, gdyż podasz niepoprawne dane, Wonga wyświetli komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. Przypominamy też, że początkowo Wonga funkcjonowała (i reklamowała) się pod adresem Wonga.com, dlatego też możesz też spotkać się z pojęciem wonga.com zaloguj albo Moje Konto Wonga i podobnie brzmiącym podobnie. I przypominamy również, że loginem Wonga jest adres e-mail podany w procesie rejestracji lub numer PESEL (możesz wybrać, którego loginu chcesz użyć lub używać tych loginów zamiennie).

Tworząc lub zmieniając hasło logowania Wonga musisz pamiętać, że Twoje hasło Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum:

 • jedną dużą literę,
 • jedną małą literę oraz
 • minimum jedną cyfrę

Wonga logowanie do konta - tworząc hasło logowania do konta Wonga zaleca się, aby do hasła logowania dodać również znak specjalny.

Zmiana hasła

Jeżeli nie pamiętasz hasła do Wonga logowanie (login Wonga to adres e-mail lub PESEL), to będąc na stronie Wonga kliknij Zmień hasło. Z kolei jeżeli pamiętasz hasło logowania Wonga, to w każdym momencie możesz je zmienić na koncie w Wonga (profil klienta Wonga). Co więcej, nawet jeżeli pamiętasz dane do logowania, to dla Twojego bezpieczeństwa Wonga zaleca dokonać zmiany hasła logowania przynajmniej raz na pół roku.

jak zmienić hasło logowania?

Wybierz sposób zmiany hasła logowania Wonga:

 • wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła - przypominamy, że PESEL to Twój login Wonga (lub e-mail)
 • wyślij hasło tymczasowe SMS-em
 • zmiana hasła przez telefon

W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w wonga.com.

Zmiana hasła na e-mail

Jeżeli chcesz zmienić hasło logowania Wonga i wybierzesz opcję Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła, to

 • Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Wonga, na które firma niezwłocznie prześle Ci e-mail z linkiem do zmiany hasła - będzie on aktywny przez 24 godz.

a w kolejnym kroku

 • W celu weryfikacji wpisz swój numer PESEL. Wonga chce mieć pewność, że to Ty wnioskujesz o zmianę hasła logowania Wonga;

Zmiana hasła na SMS

Z kolei SMS-owa zmiana hasła Wonga i wybierzesz opcję Wyślij hasło tymczasowe SMS-em, to w kolejnym kroku

 • wpisz numer telefonu komórkowego powiązany z Twoim kontem. Wonga niezwłocznie prześle Ci SMS-a z hasłem tymczasowym, które będzie aktywne przez 24 godz.

Zmiana hasła Wonga przez telefon

Hasło tymczasowe logowania Wonga możesz także uzyskać, dzwoniąc na numer +22 388 88 88 lub +48 660 168 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-17:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). W trakcie rozmowy konsultant Wonga wygeneruje hasło tymczasowe, które otrzymasz na swój numer telefonu, login Wonga to Twój PESEL albo email. Ważne jest, abyś miał dostęp do numeru telefonu, który jest zarejestrowany w Wonga.

Warto też wiedzieć, że rozmowę możesz zamówić na stronie internetowej Wonga - kliknij przycisk i przejdź do Wonga.

Sesja zakończona

Uwaga, po zalogowaniu się do Wonga i określonym okresie bezczynności z Twojej strony, zostaniesz automatycznie wylogowany/-a z systemu Wonga. W takim wypadku ujrzysz komunikat o takiej (lub zbliżonej treści - w przypadku wątpliwości skontaktuj się z Wonga, tutaj też Wonga kontakt):

Twoja sesja została zakończona.

Prosimy zaloguj się ponownie. Przepraszamy za niedogodności, ale wylogowanie następuje automatycznie po określonym czasie w celach zachowania bezpieczeństwa.

Zaloguj się

Jak przypomnieć hasło Wonga - pytania i odpowiedzi

Więcej o przypominaniu hasła logowania Wonga

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Przypomnienie hasła Wonga" - znajdziesz na niej więcej informacji o przypominaniu hasła logowania Wonga. Na stronie Przypomnienie hasła Wonga będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wonga, zapoznanie się z logowaniem Wonga i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wonga - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
Przypomnienie hasła Wonga?To proste, Idź na stronę Wonga logowania Wonga, przejdź na stronę wonga.pl i skorzystaj z możliwości samodzielnego ustawienia nowego hasła logowania Wonga. Możesz również skorzystać z pomocy infolinii Wonga.
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Przypomnienie hasła Wonga