Pożyczki z odbiorem na poczcie

Pożyczki do odbioru na poczcie nazywane też pożyczkami na czek GIRO, to możliwość osobistego odbioru pieniędzy w wybranym Urzędzie Poczty Polskiej, w wybranych przypadkach to pożyczka bez konta bankowego. Odbiór pożyczki na poczcie ma miejsce z użyciem czeku GIRO, który wraz z dowodem osobistym umożliwia odbiór gotówki w oddziale Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego.

Pożyczki do odbioru na poczcie

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Na czek GIRO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Na czek GIRO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pożyczki do odbioru na poczcie (na skróty):Pożyczki do odbioru na poczcie

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Pożyczki do odbioru na poczcie - minimalna kwota pożyczki 200 PLN, maksymalna kwota dochodzi do 30000 PLN, więcej informacji w szczegółowym opisie.

Odbiór pożyczki na poczcie - plusy i minusy

Minusy:

 • dodatkowy koszt, około 13-14 PLN za czek GIRO, doliczany najczęściej do pierwszej raty pożyczki,
 • konieczność wizyty na poczcie lub w Banku Pocztowym (odbiór pożyczki na czek GIRO).

Plusy:

 • nie czekasz na zaksięgowanie przelewu bankowego, zarówno przy weryfikacji danych, jak i do odbioru pieniędzy,
 • dla wybranych pożyczkodawców możliwość potwierdzenia tożsamości bez przelewu bankowego - pożyczka na poczcie to pożyczka bez grosza,
 • szansa na pożyczkę dla osób z zajętym kontem bankowym / z komornikiem,
 • możliwość uzyskania pożyczki dla osób, których konto bankowe zostało zablokowane, albo
 • możliwość uzyskania pożyczki dla osób posiadających konto wspólne,
 • brak konieczności posiadania konta bankowego,
 • szybki dostęp do pieniędzy (nie czekasz na przelew), ograniczeniem są jedynie godziny otwarcia placówki pocztowej.

Jak otrzymać pożyczkę na czek GIRO?

Proces wnioskowania o pożyczkę na czek GIRO nie różni się znacząco od pożyczki bez GIRO, należy jednak pamiętać o elementach, którymi różnią się te dwie formy uzyskania pieniędzy:

 • wybierz firmę pożyczkową z GIRO, czyli pożyczkodawcę który oferuje pożyczkę do odbioru na poczcie / pożyczkę na czek GIRO
 • we wniosku o pożyczkę koniecznie wybierz formę wypłaty na czek GIRO, pamiętaj, że wiąże się to z dodatkową opłatą
 • kod GIRO - składając wniosek pamiętaj o podaniu aktualnego adresu email / numeru telefonu komórkowego - na który otrzymasz kod GIRO

Po otrzymaniu czeku GIRO udaj się do Urzędu Poczty Polskiej (sieć Poczty Polskiej to ponad 7000 placówk i filii, również w mniejszych miastach i miejscowościach) / Banku Pocztowego, aby odebrać pieniądze. Pieniądze będą dostępne już po kilku minutach od otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej (przy GIRO nie musisz czekać na przelew), a jedynym ograniczeniem są godziny otwarcia placówki pocztowej.

Ciekawostka przemawiająca na rzecz czeku GIRO: wykonanie przelewu weryfikacyjnego w ramach różnych banków (a to może mieć miejsce, jeśli masz konto w innym banku niż firma pożyczkowa) i oczekiwanie na przelew pieniędzy (po pozytywnej decyzji pożyczkowej), to w przypadku kont w różnych bankach nawet 2-3 dni robocze. Wybierając czek GIRO jedynym ograniczeniem są godziny pracy placówki pocztowej.

Odsyłamy do kolejnego akapitu Jak zrealizować czek GIRO.

Bez konta w banku

Nie masz konta w banku albo wolisz gotówkę albo nie możesz mieć rachunku w polskim banku, np. jesteś cudzoziemcem i nie posiadasz dokumentów koniecznych do założenia rachunku w polskim banku albo posiadasz konto w banku ale nie chcesz czekać na zaksięgowanie wpłaty przez Twój bank, a pożyczkę chcesz szybko odebrać na pobliskiej poczcie to hasło odbiór pożyczki na poczcie może Cię zainteresować.

Czek GIRO może być rozwiązaniem jeśli:

nie masz pieniędzy na koncie - wnioskując o pożyczkę i będąc nowym klientem firmy musimy potwierdzić swoje dane. Jednym ze sposobów jest przelew weryfikacyjny najczęściej w kwocie 1 zł lub 1 gr. Jeśli nie posiadasz wolnych środków na koncie (lub masz debet), wykonanie przelewu weryfikacyjnego może być problemem, a jego rozwiązaniem może być właśnie czek GIRO (pożyczka bez grosza).

nie masz konta bankowego - wg danych NBP około 13% Polaków nie posiada konta bankowego, pożyczka na czek GIRO to rozwiązanie, które pozwoli uzyskać tym osobom dodatkowe finansowanie.

masz konto wspólne - klienci posiadający konto wspólne mogą mieć problem z otrzymaniem pożyczki, gdyż zazwyczaj firmy pożyczkowe wymagają, aby przelew weryfikacyjny został wykonany z rachunku należącego do jednej osoby - rozwiązaniem może być pożyczka z czekiem GIRO.

nie chcesz mieć pożyczki w historii na koncie - czek GIRO to rozwiązanie dla osób posiadających indywidualne konto bankowe, które nie chcą mieć śladu po udzielonej / spłacanej pożyczce. Więcej na ten temat w akapicie Odbiór na poczcie = większa anonimowość, od którego odsyłamy.

konto zablokowane komornika - posiadając konto bankowe zajęte przez komornika nie można otrzymać środków z pożyczki na konto (pożyczka przekazem pocztowym), gdyż zostałyby one natychmiast zajęte. Rozwiązaniem może być czek GIRO - pieniądze otrzymujemy w gotówce, z pominięciem konta bankowego zajętego przez komornika, przy czym zastrzegamy, że firma pożyczkowa może w takim wypadku odmówić udzielenia pożyczki. Więcej informacji na ten temat również w akapicie Czek GIRO a komornik, do którego odsyłamy.

Jak odebrać pieniądze na czek GIRO?

Otrzymałeś pożyczkę i zastanawiasz się jak odebrać pieniądze na czek GIRO? To proste, w ciągu maks. 5 dni od daty wystawienia czeku GIRO zabierz ze sobą dowód osobisty (koniecznie o tym pamiętaj) i udaj się do najbliższej poczty albo do Banku Pocztowego. Weź również telefon komórkowy, gdyż na telefony oraz na adres e-mail otrzymasz specjalny kod, który należy podać pracownikowi poczty - kod do czeku GIRO konieczny do weryfikacji. Po zweryfikowaniu dowodu osobistego oraz przekazania kodu do czeku GIRO pracownik poczty wyda kwotę pożyczki od ręki.

Jeżeli chcesz odebrać pożyczkę na poczcie to wybierając pożyczkę zwróć uwagę, aby wybrać taką z odbiorem na poczcie, pamiętaj o wybraniu opcji "Wypłata na poczcie (GIRO)", na naszej stronie znajdziesz zestawienie firm oferujących pożyczki z możliwością odbioru na poczcie, wybrane oferują również pierwszą pożyczkę za darmo.

A na stronie znajdziesz zestawienie pożyczek, które odbierzesz na poczcie korzystając z czeku GIRO.

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Opinie o

Do odbioru na poczcie trzeba wiedzieć, że można odebrać szybciej niż przyjdzie przelew na konto jak poczta jest długo czynna albo całodobowa jak niektóre [2021-11-03]

 

FENIKO odbiór pożyczki na poczcie: Feniko to pożyczka ratalna od 300 do nawet 4000 zł z szybką decyzją, w tym pierwsza pożyczka do 1000 zł na 61 dni z RRSO 0%. Feniko akceptuje różne źródła dochodów, poznaj opinie o Feniko oraz kody rabatowe Feniko. => FENIKO Pożyczki do odbioru na poczcie

Wonga odbiór pożyczki na poczcie: Za pożyczkę Wonga od 200 do 3000 zł na 61 dni z jednorazową spłatą nic nie zapłacisz - innymi słowy darmówka od Wonga (pierwsza pożyczka Wonga) może być być pożyczką darmową. Wonga dostępna jest również z wypłatą na czek GIRO. Wonga udziela pożyczek osobom w wieku od 18 i nie stawia górnego ograniczenia wieku, co oznacza, że z oferty Wonga mogą skorzystać również osoby starsze (pożyczka dla seniorów) - pożyczanie na poziomie, w tym pożyczka z ratą gratis (na dłużej niż 61 dni lub dla powracających klientów). => Wonga Pożyczki do odbioru na poczcie

SuperGrosz odbiór pożyczki na poczcie: SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 12 500 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 50 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej. => SuperGrosz Pożyczki do odbioru na poczcie

FAQ Pożyczki do odbioru na poczcie

Czy do pożyczki z odbiorem na poczcie muszę mieć konto bankowe?

Nie, do samego odbioru pieniędzy na poczcie konto bankowe nie jest wymagane, gdyż gotówkę odbierasz na poczcie. Jednakże konto bankowe może być wymagane do złożenia wniosku, jeśli chcesz potwierdzić swoją tożsamość z pomocą Kontomatik albo jeśli konto jest wymagane przez pożyczkodawcę.

Czy każdą pożyczkę można odebrać na poczcie?

Niestety nie, odbiór pożyczki na poczcie jest możliwy tylko u wybranych pożyczkodawców. Pożyczki z odbiorem na poczcie znajdziesz na stronie pożyczki odbiór poczta.

Czy odbiór na poczcie to dodatkowe koszty pożyczki?

Tak. Opłata za czek GIRO (odbiór pożyczki na poczcie) jest doliczana jest do pierwszej raty pożyczki. Jaka jest wysokość opłaty? Sprawdzisz to składając wniosek o pożyczkę z odbiorem na poczcie.

Co muszę mieć aby pożyczkę odebrać na poczcie?

Telefon komórkowy - na telefon otrzymasz kod GIRO. Dowód osobisty - osoba na poczcie musi potwierdzić Twoją tożsamość, udając się na pocztę koniecznie zabierz dowód osobisty.

Jakie są zalety pożyczki na czek GIRO?

Szybka weryfikacja tożsamości - nie czekasz na przelew bankowy i szybki odbiór gotówki - pieniądze możesz odebrać nawet w kilka minut od przyznania pożyczki.

Pożyczki do odbioru na poczcie