Pożyczka odbiór poczta, 📯czek GIRO

Odbiór pożyczki na poczcie, czek GIRO - jeżeli nie posiadasz konta w banku, bliżej Ci na pocztę lub po prostu chcesz odebrać pieniądze osobiście, to skorzystaj z czeku GIRO i możliwości odbioru pożyczki w wybranej placówce Poczty Polskiej albo w Banku Pocztowym. Odbiór pożyczki na poczcie i pożyczka na czek GIRO to również większa anonimowość.

4.47

Pożyczki pozabankowe

 SuperGrosz

RRSO 78.07%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

✅ bez KRD, bez ERIF
Na ile od SuperGrosz

4 - 48 miesięcy

 • Może zainteresują Cię też: 🔑SuperGrosz logowanie - dane do logowania SuperGrosz (login własny), ☎SuperGrosz kontakt - dane kontaktowe SuperGrosz / infolinia
 • FENIKO

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 3000 zł

  ✅ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
  Na ile od FENIKO

  7 - 184 dni

  Odbiór Poczta
  🚩pierwsza pożyczka za darmo
 • Może zainteresują Cię też: 📌kod rabatowy FENIKO - sprawdź jak skorzystać, 🔑FENIKO logowanie - dane do logowania FENIKO (login E-mail), ☎FENIKO kontakt - dane kontaktowe FENIKO / infolinia
 • Hapi Pożyczki

  RRSO od 9.8%

  Od 20 lat - bez górnego limitu
  Ile od Hapi Pożyczki

  2000 - 10 000 zł

  Na ile od Hapi Pożyczki

  6 - 24 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: na wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki

   Cashtero

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Cashtero

  100 - 10 000 zł

  ✅ bazy zależne od pożyczkodawcy
  Na ile od Cashtero

  61 - 90 dni

  Odbiór Poczta
  🚩pierwsza pożyczka bez odsetek

   TAKTO Finanse

  RRSO 96.82%

  Od 22 do 75 lat
  Ile od TAKTO Finanse

  1000 - 10 000 zł

  Na ile od TAKTO Finanse

  6 - 40 miesięcy

  Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO zawiera 5 pożyczek, minimalna kwota pożyczki 100 PLN, maksymalna kwota dochodzi do 15000 PLN, więcej informacji w szczegółowym opisie.

   

  Pożyczki z odbiorem na poczcie i pomysł z wykorzystaniem czeków GIRO, które można zrealizować w ciągu 5 dni w każdej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego, został wdrożony głównie z myślą o osobach starszych, które od lat opłacają swoje rachunki w okienku pocztowym, ale nie tylko - pożyczka odbiór na poczcie, zobacz kiedy jeszcze warto wybrać tę opcję.

  Jeśli nie posiadasz konta bankowego

  Jeżeli:

  • nie chcesz mieć konta w polskim banku, bo przerażają Cię opłaty i formalności z tym związane albo
  • zamiast "plastikowych pieniędzy" wolisz posługiwać się gotówką

  czy też

  • z jakiegokolwiek innego powodu nie możesz mieć rachunku w polskim banku, np. jesteś cudzoziemcem i nie posiadasz dokumentów koniecznych do założenia rachunku w polskim banku albo
  • posiadasz konto w banku ale nie chcesz czekać na zaksięgowanie wpłaty przez Twój bank, a pożyczkę chcesz szybko odebrać na pobliskiej poczcie

  albo też

  • masz konto zajęte przez komornika

  to hasło pożyczka odbiór poczta może Cię zainteresować.

  Dla kogo czek GIRO?

  Wspomnieliśmy powyżej, że początkowo czek GIRO został wdrożony głównie z myślą o osobach starszych. Okazało się jednak, że GIRO może mieć wielu innych odbiorców.

  Klienci bez środków na koncie - wnioskując o pożyczkę i będąc nowym klientem firmy musimy potwierdzić swoje dane. Jednym ze sposobów jest przelew weryfikacyjny najczęściej w kwocie 1 zł lub 1 gr. Jeśli nie posiadasz wolnych środków na koncie (lub masz debet), wykonanie przelewu weryfikacyjnego może być problemem, a jego rozwiązaniem może być właśnie czek GIRO (pożyczka bez grosza).

  Klienci bez konta bankowego - wg danych NBP około 13% Polaków nie posiada konta bankowego, pożyczka na czek GIRO to rozwiązanie, które pozwoli uzyskać tym osobom dodatkowe finansowanie.

  Konto wspólne - klienci posiadający konto wspólne mogą mieć problem z otrzymaniem pożyczki, gdyż zazwyczaj firmy pożyczkowe wymagają, aby przelew weryfikacyjny został wykonany z rachunku należącego do jednej osoby - rozwiązaniem może być pożyczka z czekiem GIRO.

  Ślad na koncie - czek GIRO to rozwiązanie dla osób posiadających indywidualne konto bankowe, które nie chcą mieć śladu po udzielonej / spłacanej pożyczce. Więcej na ten temat w akapicie Odbiór na poczcie = większa anonimowość, od którego odsyłamy.

  Konto zajęte przez komornika - posiadając konto bankowe zajęte przez komornika nie można otrzymać środków z pożyczki na konto (pożyczka przekazem pocztowym), gdyż zostałyby one natychmiast zajęte. Rozwiązaniem może być czek GIRO - pieniądze otrzymujemy w gotówce, z pominięciem konta bankowego zajętego przez komornika, przy czym zastrzegamy, że firma pożyczkowa może w takim wypadku odmówić udzielenia pożyczki. Więcej informacji na ten temat również w akapicie Czek GIRO a komornik, do którego odsyłamy.

  Odbiór na poczcie = większa anonimowość

  Z możliwości odbioru pożyczki na poczcie warto skorzystać również w przypadku, gdy nie chcesz ujawniać faktu zaciągnięcia pożyczki w historii swojego konta bankowego => odbiór pożyczki na poczcie to większa anonimowość.

  Nawet jeśli nie zaciągniesz pożyczki na swoje konto, a jedynie wyślesz przelew weryfikacyjny, to taka informacja będzie widniała w historii Twojego rachunku bankowego. Nie chcesz tego mieć czyli nie chcesz ujawniać faktu, że starałeś się o uzyskanie pożyczki?

  • w takim właśnie przypadku "kłania się" czek GIRO i możliwość odbióru pożyczki na poczcie
  • czek GIRO - rozwiązanie, które zapewnia Ci większą anonimowość

  Pamiętaj, że odbiór pożyczki na poczcie może (choć nie musi) wiązać się z dodatkowymi opłatami, kwota opłaty zostanie doliczona do pierwszej raty pożyczki ratalnej lub do kwoty do spłaty dla pożyczki chwilówki- sprawdź umowę pożyczki albo zapytaj o to konsultanta firmy pożyczkowej. Informacja taka powinna również widnieć we wniosku o pożyczkę. Pożyczka do odebrania na poczcie, przejdź do kolejnego akapitu i zobacz jak zrealizować czek GIRO.

  Jak otrzymać pożyczkę na czek GIRO?

  Proces wnioskowania o pożyczkę na czek GIRO nie różni się znacząco od pożyczki bez GIRO, należy jednak pamiętać o elementach, którymi różnią się te dwie formy uzyskania pieniędzy:

  • wybierz firmę pożyczkową z GIRO, czyli pożyczkodawcę który oferuje pożyczkę do odbioru na poczcie / pożyczkę na czek GIRO
  • we wniosku o pożyczkę koniecznie wybierz formę wypłaty na czek GIRO, pamiętaj, że wiąże się to z dodatkową opłatą
  • kod GIRO - składając wniosek pamiętaj o podaniu aktualnego adresu email / numeru telefonu komórkowego - na który otrzymasz kod GIRO

  Po otrzymaniu czeku GIRO udaj się do Urzędu Poczty Polskiej (sieć Poczty Polskiej to ponad 7000 placówk i filii, również w mniejszych miastach i miejscowościach) / Banku Pocztowego, aby odebrać pieniądze. Pieniądze będą dostępne już po kilku minutach od otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej (przy GIRO nie musisz czekać na przelew), a jedynym ograniczeniem są godziny otwarcia placówki pocztowej.

  Ciekawostka przemawiająca na rzecz czeku GIRO: wykonanie przelewu weryfikacyjnego w ramach różnych banków (a to może mieć miejsce, jeśli masz konto w innym banku niż firma pożyczkowa) i oczekiwanie na przelew pieniędzy (po pozytywnej decyzji pożyczkowej), to w przypadku kont w różnych bankach nawet 2-3 dni robocze. Wybierając czek GIRO jedynym ograniczeniem są godziny pracy placówki pocztowej.

  Odsyłamy do kolejnego akapitu Jak zrealizować czek GIRO.

  Jak zrealizować czek GIRO?

  Gdzie i jak zrealizować czek GIRO? Przede wszystkim przed użyciem czeku GIRO udaj się na najbliższą pocztę albo do Banku Pocztowego pamiętając, że czek GIRO możesz zrealizować w ciągu 5 dni od daty wystawienia. Do odbioru pożyczki na poczcie konieczna będzie weryfikacji Twojej tożsamości, dlatego idąc na pocztę koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty. Zabierz również telefon komórkowy, gdyż na telefony oraz na adres e-mail otrzymasz specjalny kod, który należy podać pracownikowi poczty - kod do czeku GIRO konieczny do weryfikacji. Po zweryfikowaniu dowodu osobistego oraz przekazania kodu do czeku GIRO pracownik poczty wyda kwotę pożyczki od ręki.

  Jeżeli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie to składając wniosek o pożyczkę pamiętaj o wybraniu opcji "Wypłata na poczcie (GIRO)", na naszej stronie znajdziesz zestawienie firm oferujących pożyczki z możliwością odbioru na poczcie, wybrane oferują również pierwszą pożyczkę za darmo.

  A na stronie znajdziesz zestawienie pożyczek, które odbierzesz na poczcie korzystając z czeku GIRO.

  Czek GIRO a komornik / blokada konta?

  Konto zajęte przez komornika? Pożyczka na czek GIRO pozwala odebrać pieniądze (pożyczka przekazem pocztowym) bez konieczności udostępniania konta bankowego, a co za tym idzie zajęcia komorniczego. W przypadku pożyczki na GIRO pieniądze otrzymujemy do ręki, a nie poprzez zajęte przez komornika konto bankowe. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tego typu pożyczki należy uwzględnić opłątę za wystawienie czeku GIRO, opłata ta zazwyczaj doliczana jest do pierwszej raty spłaty pożyczki oraz to że firma pożyczkowa może odmówić udzielenia pożyczki, gdy konto bankowe zostało zajęte.

  Konto zablokowane przez Urząd Skarbowy / sąd? Podobnie sytuacja wygląda w przypadku blokady konta bankowego przez Urząd Skarbowy albo w przypadku blokady sądowej. Również w tym przypadku odbierając pieniądze na poczcie otrzymujesz pieniądze do ręki, a co za tym idzie pieniądze te nie są przelewane na zablokowane konto bankowe.

  Pomimo tego, że pożyczka na czek GIRO może być sposobem na pożyczenie pieniędzy pomimo zajętego przez komornika konta bankowego albo pomimo blokady konta, to należy pamiętać o tym, że pożyczka taka jest zobowiązaniem jak każda inna pożyczka i musi zostać spłacona zgodnie z warunkami z umowy pożyczki, a brak konta bankowego czy zajęcie konta przez komornika albo blokada konta bankowego, nie zwalnia z odpowiedzialności za spłatę pożyczki.

  Wady i zalety pożyczki z odbiorem na poczcie

  Pożyczka na poczcie wady:

  • dodatkowy koszt, około 13-14 PLN za czek GIRO, doliczany najczęściej do pierwszej raty pożyczki,
  • konieczność wizyty na poczcie lub w Banku Pocztowym (odbiór pożyczki na czek GIRO).

  Pożyczka na poczcie zalety:

  • nie czekasz na zaksięgowanie przelewu bankowego, zarówno przy weryfikacji danych, jak i do odbioru pieniędzy,
  • dla wybranych pożyczkodawców możliwość potwierdzenia tożsamości bez przelewu bankowego - pożyczka na poczcie to pożyczka bez grosza,
  • szansa na pożyczkę dla osób z zajętym kontem bankowym / z komornikiem,
  • możliwość uzyskania pożyczki dla osób, których konto bankowe zostało zablokowane, albo
  • możliwość uzyskania pożyczki dla osób posiadających konto wspólne,
  • brak konieczności posiadania konta bankowego,
  • szybki dostęp do pieniędzy (nie czekasz na przelew), ograniczeniem są jedynie godziny otwarcia placówki pocztowej.

  Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

  👉na Facebook, blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

  Opinie o

  Zawsze można iść do Providenta i zamówić do domu jak na poczcie się nie chce! [2022-06-03]

  Super Grosz warto sprawdzić i można odebrać na poczcie [2022-01-14]

  Nie pasuje mi odebrać samemu można dać dowód i napisać oświadczenie, żeby mi odebrał kto inny a konkretnie to własna żona czy może odebrać? Na poczcie mnie znają i żonę też znają bo to małe miasteczko i wszyscy tu się znają [2021-10-21]


  Od strony formalnej na pewno nie. Co więcej, nie powinno się przekazywać swojego dowodu osobistego innej osobie, nawet małżonkowi ... [2021-10-23]


  Sprawdzone potwierdzam na pewno nie wydadzą w ten sposób, moja sąsiadka pracuje na poczcie i chciałem kiedyś w ten sposób odebrać za żonę mówiła, że nie ma opcji, że nie chce stracić roboty jakby się ktoś dopatrzył. Nie ma co próbować. Dobrze żyjemy nie sądzę, żeby mi ściemniała. Przecież zamiast odbierać na poczcie można sobie wziąć na konto jak nie można iść na pocztę? [2021-11-02]


  Lepiej na konto bez łaski bo na poczcie paniusie robią wielką łaskę jak wypłacą [2021-12-13]

  Na stronie pożyczki do odbioru na poczcie można znaleźć teraz też FENIKO [2021-08-09]


  I przynajmniej FENIKO jest łatwo dostać nie to co inne POLECAM FENIKO !! [2021-09-22]

  Polecam Super Grosz jest ok [2021-06-23]

  Przy odbiorze na poczcie to może odebrać tylko ta osoba, co składała wniosek. Na nic zaświadczenia czy upoważnienia na inne osoby! Tylko ta może odebrać na poczcie co składała [2021-06-18]

  Jak się jest na poczcie to można tam od razu dostać pożyczke i odebrać żeby nie szukać w internecie czy trzba najpierwej tu ? [2021-05-20]


  Wniosek o pożyczkę, którą można odebrać na poczcie i odbiór pożyczki na poczcie, to dwa różne zagadnienia.
  Na stronach serwisu można zawnioskować o pożyczkę, która będzie wypłacona na konto bankowe albo do odebrania w placówce pocztowej na czek GIRO.
  Czy można złożyć wniosek o pożyczkę na czek GIRO bezpośrednio w Urzędzie Poczty Polskiej? O ile nam wiadomo, to nie. Ale nie wykluczamy, że poczcie można zawnioskować o pożyczkę bankową w Banku Pocztowym. Ale to coś innego, niż pożyczka na czek GIRO z odbiorem na poczcie. [2021-05-20]

  Polska bezgotówkowa i co kawałek słychać że jakiś bank ma awarię. Wciąż Polska bezgotówkowa? Jak tam jednak wolę gotóweczekę odebrać na poczcie! [2021-02-16]


  A jak poczta będzie miała awarię to też pożyczkę odbierzesz na poczcie? [2021-03-14]


  Elfie a kto ci powiedział że ta awaria musi być akurat na poczcie? Ja jestem często na poczcie, okienka są zawsze otwarte i nie widzę tu problemu albo go wyolbrzymiasz na siłę. Ja nie spotkałem się jeszcze z awarią na poczcie! [2021-04-03]


  Wszędzie są awarie i w bankach polskich i zagranicznych też są. Na poczcie też się zdarzają chyba za rzadko bywasz. [2021-04-11]


  Jeszcze tylko dodam, że najlepiej to wejść na fejsa gdzie ludzie o tym piszą o tym i owym.
  Ale faktem jest, że do odbioru pożyczki to dobry sposób. Nawet jak się trafi na krótką awarię to i tak może być szybciej do odebrania na poczcie niż przelewem na konto! [2021-04-11]


  O ile się dostanie :( [2021-04-21]

  Jak jest pozyczka do odebrania na poczcie i nie odbiore to coś musze im zapłacić ? [2021-02-10]

  Podoba mi się to dobrze opisane. Ale mam pytanie czy pożyczka na poczcie jest możliwa do odebrania przez inną osobę niż ja jeżeli jest się na kwarantannie COVID-19 i nie można odebrać samemu? Konkretnie to czy może odebrać mój syn, który nie jest na kwarantannie koronawirusa? Mogę mu dać swój dowód. Bo chory nie jestem ale mam tą kwarantanne koronawirusa i nie mogę odebrać samemu, a jak nie odbiorę to mi przepadnie pożyczka bo muszę odebrać do piątku? Można coś z tym zrobić w ogóle? [2021-01-20]


  Dowód osobisty nie może być udostępniany innej osobie, nawet członkowi najbliższej rodziny! Posługiwanie się takim dokumentem przez kogoś innego niż właściciel nie jest dozwolone (nawet w dobrej wierze), a taki dowód osobisty może zostać zatrzymany przez pracownika Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego - bo przypominamy, że pożyczkę na czek Giro można odebrać w tych dwóch miejscach.
  Czy jest możliwy odbiór pożyczki na poczcie przez inną osobę? Obawiamy się, że nie. Można spróbować napisać oświadczenie, choć (wg nas) to nie będzie honorowane przez pracownika poczty.
  W naszym przekonaniu wyjściem w tej sytuacji może być:
  - złożenie nowego wniosku o pożyczkę na czek GIRO (przez syna) i odebranie pożyczki na poczcie (przez syna) albo
  - złożenie wniosku o pożyczkę z odbiorem na poczcie w innym terminie, już po okresie kwarantanny albo
  - kontakt z pożyczkodawcą i przedstawienie zaistniałej sytuacji i próba przesunięcia termin odbioru pożyczki na poczcie lub (jeżeli to będzie możliwe)
  - odbiór pożyczki w formie przelewu na konto bankowe.
  Warto spróbować skontaktować się z pożyczkodawcą, gdyż w okresie pandemii COVID-19 wybrane firmy zmieniają swoją politykę pożyczkową, nie jest wykluczone, że również w zakresie możliwości odbioru na poczcie. Życzymy powodzenia i prosimy o informacje na forum. [2021-01-20]

  lepiej żyć na własny rachunek i nie korzystać z chwilówek ale życie nie jest czarno białe i nieraz trzeba skorzystać a pieniążki bezpośrednio do ręki za to właśnie wolę odebrać na poczcie i nawet w weekend można jak poczta czynna a większych miastach jak ja mieszkam zawsze się czynna jakaś znajdzie w weekend też więc ani nie polecam ani nie polecam każdy robi z chwilówkami jak chce [2021-01-16]

  Proszę sprawdzić to ale według mojej wiedzy Lew nie daje już możliwości odbioru na poczcie [2020-12-22]


  To prawda, nie udostępnia i prawdopodobnie nigdy nie oferował takiej funkcjonalności. Ale Lew pożyczka można znaleźć w "Inne niż Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO" [2020-12-22]


  Rzeczywiście co ślepemu po oczach. Prawdopodobnie za szybko przewinąłem zawartość strony, a zawsze wydawało mi się, że jestem spostrzegawczy. To trochę może zmylić człowieka bo jestem na stronie traktującej o pożyczkach, które można odebrać na poczcie. Zdziwiło mnie to trochę bo korzystałem z Lew pożyczki, bo to akurat pożyczka z mojego miasta i nigdy nie przypominam sobie, żeby można było odebrać na poczcie. Patrząc na to jednak z drugiej strony to może i macie racje dając większy wybór czy jakieś promocyjne. A to przecież każdy powinien sprawdzać na co się pisze i świadomie wybierać czy chce odebrać na poczcie czy na przelew choć taki mały niedosyt jednak mam [2020-12-22]


  Mogli by też dawać to jest ułatwienie jak się nie chce żeby było na konto ! [2020-12-29]

  Loans4Players do odbioru na poczcie? [2020-11-13]


  Przecież to jest Hapi Pożyczka jak przejdziesz dalej to zobaczysz też można na poczcie ją odebrać albo na konto można też. Fajnie że jest taki wybór co kto woli [2020-11-18]


  Jeszcze dodam że AASA też można odebrać na poczcie i polecam ją [2020-11-18]


  Pożyczka odebrana na poczcie i ja też polecam Aasa! [2020-12-03]


  Fajny i przydatny katalog pożyczek! [2020-12-15]

  Do bani! Najpierw piszą, że dla zadłużonych, a okazuje się, że nie. Teraz poczta... To samo. Od razu każą podac nr konta, które weryfikują. Mam dość! Pilnie potrzebuję opłacić komornika (700 zł), a tu focha stroją. [2020-10-01]


  Prosimy o informację, o którą firmę chodzi? Zweryfikujemy je i jeśli będzie taka potrzeba to dodamy stosowny opis na stronie - mogły zmienić się zasady odbioru pieniędzy i na przykład odbiór na poczcie nie jest już dostępny. [2020-10-01]


  Dobry i przydatny opis ale uzupełniłbym go o informację czy wymagane jest konto do weryfikacji. A dlaczego? Otóż jak ktoś często odbiera pożyczkę na poczcie w ramach tej samej firmy to zmiana na inną też do odbioru na poczcie może być rzeczywiście zaskoczeniem. No bo mimo, że jest odbiór na poczcie, to do potwierdzenia danych może być wymagane konto bankowe! Zapyta ktoś po co jakby nie mogli potwierdzić tego już na poczcie? Może i mogą, ale może mają takie procedury. Albo może wychodzą z założenia, że teraz klient chce odebrać na poczcie a za jakiś czas będzie chciał na konto, to już to konto będzie? Tego nie wiem. Ale na przykład Super Grosz od razu da na pocztę bez konta. Ratka potwierdzi kurierem. A już na przykład od AASA można odebrać na poczcie ale potrzebne jest konto do potwierdzenia. Więc to tak różnie bywa i warto o tym wiedzieć. Może dodatkowy opis by się przydał, żeby o tym wiedzieć? [2020-10-16]


  Takie można znaleźć na stronie https://oferty-pozyczek.pl/pozyczki-bez-przelewu to pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego [2020-10-17]

  Czy ktoś z Państwa mógłby potwierdzić czy HapiPożyczki można odebrać na Poczcie Polskiej? Taką informację znaleźliśmy na stronie HapiPożyczki (na ich blogu): Pieniądze z pożyczki przelewane są na Twoje konto bankowe. Możesz je również odebrać osobiście w dowolnej placówce Poczty Polskiej: https://www.hapipozyczki.pl/blog/pozabankowa-raty-miesieczne-dowod [2020-09-22]

  Na innej stronie znalazłem informację o tym, że na poczcie można odebrać Provident. Ale szukałem tego na stronie Provident i nic o poczcie i czeku GIRO nie piszą. Na waszej stronie nie ma nic o Providencie i poczcie. Możecie to sprawdzić? Bo może Provident też powinien się tutaj znaleźć? [2020-09-09]


  O ile nam wiadomo Provident nie udziela pożyczek na czek GIRO / do odbioru na poczcie. A może chodzi o obsługę domową, gdzie np. raty pożyczki można spłacać co tydzień podczas wizyt domowych doradcy klienta Provident? [2020-09-10]


  Na pewno to chodziło o odbiór na poczcie ale może coś napisali i nie sprawdzili albo się to zmieniło a nie zmienili na stronie [2020-09-10]

  Polecam Kredyt OK. Kiedyś w Kredyt OK mnie odrzucili a teraz dostałam pożyczkę. Nic się u mnie nie zmieniło od tego czasu więc nie rozumiem dlaczego tak jest ale cieszę się. [2020-08-04]

  Nowa pozycja w zestawieniu pożyczek 📯 do odbioru na poczcie - Extra Kieszeń. [2020-04-24]

  Uwaga❗ Wnioskując o pożyczkę z odbiorem 📯 na poczcie warto pamiętać o tym, że w czasie pandemii koronawirusa placówki pocztowe pracują (lub mogą pracować) w niestandardowych godzinach ⏰ - zazwyczaj godziny pracy są skrócone. [2020-04-05]

  W tym rankingu powinna też być pożyczka Lime. Pożyczkę Lime też można odebrać na poczcie. Moglibyście ją dodać do rankingu bo jak poczta to poczta, polecam Lime! [2020-03-18]

  Też złożyłem o AASA i mam nadzije że dostane [2018-09-09]

  Też polecam Aasa [2018-07-21]

  Polecam Aasa odebrane na poczcie jak miało być! [2018-06-25]

  Vivusa nie można odebrać na poczcie? [2018-05-10]


  Nie [2018-06-09]

  Który pożyczkodawca udzieli pożyczki obcokrajowcowi? jeśli nie jest w stanie założyć konta to i pożyczki nie dostanie. Chyba wszystkie parabanki wymagają polskiego dowodu i polskiego zameldowania. chyba troche to naciągane panie autorze. [2018-02-26]


  Niekoniecznie naciąganie, proszę zwrócić uwagę na to, że są w Polsce banki oferujące rachunki dla obcokrajowców, odsyłam na https://lokatakonto.pl/konta-getin-bank - konta Getin Bank albo http://lokatakonto.pl/konta-pko-bp - konta PKO BP - odpowiadając na drugą część komentarza.
  Co do pierwszej, to prawdą jest, że dla znakomita większość firm pożyczkowych stawia wymaganie typu "posiadasz polskie obywatelstwo" / "jesteś obywatelem RP", ale nie wszystkie firmy tak mają, ponieważ można również znaleźć oferty z warunkami typu "mieszkasz i pracujesz w Polsce", bez "jesteś obywatelem RP". To, czy firma taka udzieli pożyczki obcokrajowcowi może być zupełnie inną kwestią i być choćby uzależnione od tego jak długo obcokrajowiec mieszka i pracuje w Polsce, czy to jest stałe miejsce zamieszkania (opłaca rachunki), czym się zajmuje w Polsce itp. [2018-02-27]


  Nie wiem czy dają cudzoziemcom ale:
  - na stacji paliw na kasie ludzie zaciągający po rosyjsku, podejrzewam, że Ukraińcy
  - w KFC zamówienie przyjmowała ode mnie chyba też Ukrainka, trochę chyba nie do końca wiedziała o co chodzi i pomagała jej Polka, może się dopiero uczyła
  - z PizzaHut już po raz któryś dostawcą jest człowiek ze wschodu, podejrzewam, że to Ukrainiec
  Czy Ukraińcy potrzebują pożyczek? Pewnie tak samo, jak Polacy i dziwne byłoby dla mnie gdyby chwilówki odpuściły taką grupę ludzi. [2018-02-27]


  Czytałem o VIVUS i Net Credit, że podobno dają obcokrajowcom [2018-02-28]


  Obcokrajowcy mogą próbować starać się o pożyczkę w VIVUS. [2018-03-16]


  Netgotówka o ile mi wiadomo [2018-10-30]

  Odebrałem pożyczke na poczcie i to jest fajne, akurat polecam. Ale jak odebrałem to i na poczcie chciałem spłacić. I tu zwaga na spłaty pożyczki na poczcie!!! Pożyczka miała być za darmo dla nowego klijenta? I pewnie by była jak się spłaci te pożyczke w 30 dni. I kase miałem i spłaciłem na poczcie w terminie żeby była za darmo ale przelew z poczty nie doszedł od razu. I moja pożyczka darmowa przestała być darmowowa!
  Odebranie na poczcie ok, bo jest wygodne i polecam to. Ale przelew spłaty to ze dwa dni wcześniej żeby doszedł w pore albo może lepiej z banku? [2018-01-29]


  Można odebrać pożyczke na poczcie ale potem spłacić z konta bankowego albo nawet można iść do banku i zrobić przelew w okienku i jak to zrobi rano to powinien przelew dojść w tym samym dniu. [2018-02-21]


  Jak ma sie konto w tym samym banku co pozyczke to mozna w tym samym dniu i dojdzie nawet jak zrobi sie wieczorem i nie trzeba splacac na poczcie [2018-02-24]

  Jak zmienić pocztę do odbioru pożyczki zamiast na konto zmienić na pocztę ? Trzeba jeszcze raz wypełnić i wysłać wniosek na stronie ? [2017-12-03]


  Ktoś może mi odpowiedzieć ? Ktoś to czyta ? [2017-12-03]


  Oczywiście, że czyta, ale niekoniecznie w sobotę w okolicach północy :)
  Przede wszystkim proszę o informację jaka to firma i która to pożyczka w tej firmie (pierwsza czy kolejna)? Zacząłbym od kontaktu z BOK tej firmy.
  Jeśli to pierwsza pożyczka i nie jest pan/pani osobą zweryfikowaną przez tę firmę, to na pewno będą dzwonić. Proszę wówczas zadzwonić i zapytać czy można zmienić na "odbiór pożyczki na poczcie" / "czek GIRO". Prawdopodobnie nie powinno być problemu, ale może to się wiązać z dodatkową opłatą.
  Jeśli to kolejna pożyczka i firma pożyczkowa pana/panią już zna i jest pan/pani dla nich wiarygodnym klientem, to już zależy od firmy, mogą dzwonić i potwierdzać dyspozycję, albo zrealizować pożyczkę - proszę sprawdzić konto :)
  Ale przede wszystkim proszę zacząć od kontaktu z Biurem Obsługi Klienta tej firmy, nawet jeśli dzisiaj nie pracują, to w poniedziałek rano. [2017-12-03]

   

  SuperGrosz odbiór poczta, czek GIRO, SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 10 000 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 48 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej. => SuperGrosz Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  FENIKO odbiór poczta, czek GIRO, Feniko to pożyczka ratalna od 300 do nawet 3000 zł z szybką decyzją, w tym pierwsza pożyczka z RRSO 0%. Feniko akceptuje różne źródła dochodów, poznaj opinie o Feniko oraz kody rabatowe Feniko. => FENIKO Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  Hapi Pożyczki odbiór poczta, czek GIRO, Hapi pożyczki to pożyczka ratalna z niskim RRSO 9,81% co plasuje ją na pierwszych miejscach w rankingach. Od HapiPożyczki pożyczysz od 2000 do 10 000 zł, a spłatę rozłożysz nawet na 24 lekkich rat, gdyż to Ty decydujesz ile pieniędzy chcesz pożyczyć od HapiPożyczki i jakiej wielkości raty płacić co miesiąc. Z Hapi Pożyczki możesz również skorzystać z wakacji od spłat (przesunięcie terminu spłaty). => Hapi Pożyczki Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  Cashtero odbiór poczta, czek GIRO, Cashtero pomaga wyszukiwać szybkie pożyczki online z możliwością spłaty od 61 do 90 dni na kwotę do 10 000 zł - wypełnij krótki wniosek, wybierz kwotę i warunki pożyczki oraz wypełnij formularz. A zgodnie z informacją ze strony Cashtero: uzyskaj pierwszą pożyczkę bez odsetek i zwróć ją w ciągu 31 dni! => Cashtero Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  TAKTO Finanse odbiór poczta, czek GIRO, TAKTO Finanse pożyczka na rynku pozabankowym o jednym z najdłuższych okresów spłaty, nawet do 40 miesięcy i kwotą od 1000 do 10 000 zł. Akceptowane są różne źródła dochodów oraz możliwość posiadania nawet dwóch pożyczek jednocześnie. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę i pobierających emeryturę lub rentę - uproszczona procedury dokumentowania dochodów. Pożyczkę odbierzesz na poczcie. Sprawdź też ofertę TAKTOeasy pożyczka przez czat. => TAKTO Finanse Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  Cashmey odbiór poczta, czek GIRO, Cashmey to szybka chwilówka na dowód od 2000 do 10 000 zł od 6 do 60 miesięcy, pierwsza pożyczka w Cashmey jest za darmo, jeśli dokonasz jej spłaty w ciągu 30 dni, a proces weryfikacji dokonasz przelewem albo przez kuriera - sprawdź opinie o Cashmey. => Cashmey Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  Loans 4 Players odbiór poczta, czek GIRO, Loans 4 Players (pożyczki dla graczy) to szybkie ratalne pożyczki gotówkowe od 2000 do nawet 15000 zł, z możliwością spłaty od 6 - 24 miesięcznych rat. Loans 4 Players to szybka pożyczka dla graczy Po co zbierać na nowy sprzęt gamingowy, skoro możesz mieć go już zaraz, a spłatę rozłożyć na 24 rat? pytają na stronie Loans 4 Players - poznaj opinie o Loans 4 Players. => Loans 4 Players Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  Ratka.pl odbiór poczta, czek GIRO, Ratka.pl to pożyczka na raty od 2000 do 10 000 zł na okres od 12 do 36 miesięcy, z możliwością wydłużenia spłaty, gdy spłacisz ½ pożyczki oraz odbioru pożyczki na poczcie. Ratka nie wymaga poręczeń ani zabezpieczeń, a cały proces pożyczkowy odbywa się przez internet, wszystko po to, by dostosować się do potrzeb klientów. Warto wiedzieć, że Ratka to pożyczka bez grosza, czyli bez konieczności wykonywania opłaty weryfikacyjnej - sprawdź opinie o Ratka.pl. => Ratka.pl Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  Money Guru odbiór poczta, czek GIRO, Money Guru pożyczka do 25 000 zł nawet w 15 minut i natychmiastowa decyzja (nie dłużej niż minutę) oraz wysoki poziom akceptacji wniosków 98,67%. Money Guru to pożyczki dla osób pełnoletnich, w tym również pożyczki z RRSO 0%. => Money Guru Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  POLOżyczka odbiór poczta, czek GIRO, POLOżyczka to pożyczka krótkoterminowa, 100% online, bez dokumentów. Kwota POLOżyczki od 500 do nawet 8000 zł, a okres spłaty od 1 do 30 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, a w czasie trwania masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej od POLOżyczka w ramach przyznanego mu limitu - poznaj opinie o POLOżyczka. => POLOżyczka Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  Chwilówka a kredyt bankowy - podobieństwa i różnice

  Wnioskując o pożyczkę pozabankową nie sposób nie wspomnieć również o kredytach bankowych, przy czym nie ważne, czy pożyczasz pieniądze w banku, czy też korzystasz z oferty pożyczki pozabankowej – w każdym z tych przypadków pożyczasz pieniądze, które trzeba będzie w końcu oddać. Jakie są w takim razie główne różnice pomiędzy pożyczką pozabankową chwilówką, pożyczką pozabankową ratalną, a kredytem bankowym?

  Kwota pożyczki:

  • pożyczki pozabankowe chwilówki udzielane są już nawet od 100 zł,
  • kredyty bankowe dotyczą z reguły wyższych kwot (min. 500 zł);

  Źródło wniosku:

  • pożyczkę pozabankową otrzymasz online przez internet, często nawet bez wychodzenia z domu. Oczywiście są również pożyczki „stacjonarne” albo pożyczki do odbioru na poczcie
  • kredyt bankowy również możesz otrzymać przez Internet, choć może być konieczna wizyta w oddziale banku celem dostarczenia np. zaświadczenia o zatrudnieniu;

  Koszty:

  • gotówkowe kredyty bankowe są z reguły tańsze niż pożyczki pozabankowe
  • przypadek ten nie dotyczy oferty pierwsza pożyczka za darmo (pod warunkiem, że pożyczka zostanie spłacona zgodnie z zapisami z umowy);

  BIK i historia kredytowa:

  • kredyty bankowe zawsze (albo bardzo często) opierają się na historii kredytowej w BIK – warto mieć dobrą historię. Oczywiście bank może udzielić klientowi kredytu „bez BIK”, ale na taki przywilej może liczyć jedynie klient, którego bank zna: przelewa wynagrodzenie, nie spóźnia się ze spłatą zobowiązań, jest klientem od dłuższego czasu, kwota kredytu nie jest wysoka;
  • pożyczki pozabankowe udzielane są również bez weryfikacji w bazach (bez BIK albo bez BIG lub też bez KRD czy bez ERIF – wszystkie lub wybrane) lub innych, również osobom z gorszą historią kredytową i tzw. „klientowi z ulicy”;

  FAQ Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO

  🔒Czy do pożyczki na czek GIRO muszę mieć konto bankowe❓

  Nie, gdyż pieniądze odbierasz na poczcie. Posiadania konta może być wymagane, jeśli chcesz potwierdzić swoją tożsamość z pomocą Kontomatik czy Instantor albo jeśli takowego wymaga firma udzielająca pożyczki.

  📯Czy każdą pożyczkę mogę odebrać na poczcie❓

  Nie, na poczcie możesz odebrać tylko wybrane pożyczki, tj. pożyczki na czek GIRO. Pożyczki takie znajdziesz w zestawieniu pożyczki do odbioru na poczcie.

  💲Czy odbiór pożyczki na poczcie wiąże się z dodatkową opłatą❓

  Może, ale nie musi, choć zazwyczaj pobierana jest dodatkowa opłata. Sprawdzisz to składając wniosek o pożyczkę do odbioru na poczcie.

  📯Co jest potrzebne do odbioru pożyczki na czek GIRO❓

  Do odbioru pożyczki na poczcie konieczna będzie weryfikacji Twojej tożsamości, dlatego idąc na pocztę koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty. Zabierz również telefon z kodem SMS, który otrzymasz na swój numer telefonu.

  📯Zalety pożyczki na poczcie

  Nie czekasz na zaksięgowanie przelewu, weryfikacja tożsamości bez przelewu (pożyczka bez grosza), a pieniądze otrzymujesz bezpośrednio do ręki - odbiór pieniędzy jest możliwy w każdej placówce Poczty Polskiej. Pożyczka na poczcie to także rozwiązanie dla osób, które nie mają konta bankowego albo ich konto zostało zablokowane, znajdziesz takie w zestawieniu pożyczki do odbioru na poczcie.

  Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO - 📯5 pożyczek w Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO, 📯Odbiór pożyczki na poczcie, czek GIRO - jeżeli nie posiadasz konta w banku, bliżej Ci na pocztę lub po prostu chcesz odebrać pieniądze osobiście, to skorzystaj z czeku GIRO i możliwości odbioru pożyczki w wybranej placówce Poczty Polskiej albo w Banku Pocztowym. Odbiór pożyczki na poczcie i pożyczka na czek GIRO to również większa anonimowość.: 5 pożyczek w Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO 📯odbiór poczta, czek GIRO ⭐ sprawdź opinie, adres, ☎kontakt, 🔒logowanie SuperGrosz, FENIKO, Hapi Pożyczki, Cashtero, TAKTO Finanse, Cashmey, Loans 4 Players, Ratka.pl, Money Guru, POLOżyczka, ... - Pożyczka odbiór poczta, czek GIRO i zestawienie pożyczek