Pożyczka SuperGrosz

SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 12 500 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 50 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / ... »»

Pożyczka SuperGrosz

RRSO od 38.52%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1 000 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od SuperGrosz

4 - 50 miesięcy

SuperGrosz ocena klientów:
SuperGrosz najważniejsze informacje
Ile od SuperGrosz?od 1 000 do 12 500
Bez promocjiod 1 000 do 15 000 na okres od 4 do 50 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki SuperGrosz lub pożyczki poza promocją
Wiekod 21 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę SuperGrosz odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o supergrosz.pl na stronie SuperGrosz.

SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 12 500 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 50 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej.

 

Super Grosz warunki pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę od Super Grosz:

 • musisz być obywatelem RP;
 • być w wieku powyżej 21 roku życia;
 • wypełnić wniosek na stronie supergrosz - kliknij przycisk aby przejść;

Zwracamy uwagę na poprawne wypełnienie wniosku Super Grosz - wniosek, który zawiera błędy może być odrzucony, a pożyczka nie zostanie udzielona.

 

Jakie bazy sprawdza SuperGrosz?

SuperGrosz

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza SuperGrosz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy SuperGrosz zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌SuperGrosz sprawdza BIK
 • ❌SuperGrosz sprawdza BIG
 • ✔️SuperGrosz nie sprawdza KBIG => SuperGrosz bez KBIG
 • ✔️SuperGrosz nie sprawdza KRD => SuperGrosz bez KRD
 • ✔️SuperGrosz nie sprawdza ERIF => SuperGrosz bez ERIF
 • ✔️SuperGrosz nie sprawdza ZBP => SuperGrosz bez ZBP
 • ✔️SuperGrosz nie sprawdza CRIF => SuperGrosz bez CRIF
 • ✔️SuperGrosz nie sprawdza PWIP => SuperGrosz bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 38,52% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 201,93 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 567,56 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 567,56 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 067,56 zł (stan na dzień 03.01.2023).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku niespełnienia warunków promocji (RRSO): 52,69% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 34 ratach miesięcznych po 201,93 zł rata, rata 35. w kwocie 1 961,37 zł, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4 326,99 zł, w tym: prowizja 1 759,43 zł, odsetki 2 567,56 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 826,99 zł (stan na dzień 03.01.2023).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 59,65% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 250,98 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 531,29 zł, w tym: prowizja 1 647,54 zł, odsetki 1 883,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 031,29 zł (stan na dzień 03.01.2023).

Dodatkowe informacje o supergrosz.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na SuperGrosz, logowanie SuperGrosz oraz strona www poniżej.

 

Przed złożeniem wniosku SuperGrosz

Jeśli zamierzasz złożyć wniosek o pożyczkę Super Grosz, to wcześniej przygotuj:

 • dowód osobisty;
 • numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się na przelew pożyczki na konto bankowe. Wybierając czek GIRO nie musisz posiadać konta bankowego.
 • telefon komórkowy

SuperGrosz nie wymaga zaświadczenia o dochodach, a konto bankowe nie jest potrzebne, jeśli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie.

 

Weryfikacja przez Super Grosz

Będziesz weryfikowany w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

SuperGrosz będzie potwierdzać Twoją tożsamość, w tym celu udostępnia do wyboru aż 3 metody weryfikacji:

 1. poprzez system Konto X - potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku
 2. poprzez przelew 1zł - tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta
 3. poprzez czek Giro – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki. Czek Giro zapewnia Ci największą anonimowość pożyczki - brak informacji o pożyczce na koncie bankowym. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

Uwaga! Jeżeli wybierzesz czek Giro, to konieczne będzie podanie także numeru telefonu. Numer jest niezbędny, ponieważ wysyłany jest na niego kod umożliwiający odbiór gotówki.

 

SuperGrosz pożyczka bez konta

Jak już wspomnieliśmy powyżej, możesz wnioskować o pożyczkę w SuperGrosz nawet jeśli nie posiadasz konta bankowego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO - pożyczka bez konta.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie musisz udać się do najbliższego urzędu pocztowego i po okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem odbierasz gotówkę, które będą do odbioru przez 10 dni kalendarzowych.

👉Warto też wiedzieć, że w Super Grosz możesz wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej - warunek: jeśli wcześniejsza pożyczka była spłacana terminowo, po upływie 130 dni można aplikować o kolejne finansowanie.

 

Kalkulator SuperGrosz

SuperGrosz

Kalkulator pożyczki SuperGrosz znajdziesz na stronie SuperGrosz, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora SuperGrosz.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator SuperGrosz może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki SuperGrosz. Odwiedzając stronę SuperGrosz sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od SuperGrosz, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora SuperGrosz ✔️

 

SuperGrosz - kiedy kasa

Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez konto bankowe lub przelew 1 zł pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.

Wybierając weryfikację poprzez GIRO (gdzie niewymagane jest posiadanie konta bankowego) po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie należy się udać do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości sms aby odebrać pieniądze. Pamiętaj aby zabrać dowód osobisty. Warto też wiedzieć, że odbiór pożyczki na poczcie, to jeden z szybszych sposobów na otrzymanie gotówki.

 

Spłata pożyczki SuperGrosz

Spłaty pożyczki powinieneś dokonać poprzez zalogowanie się do Strefy Klienta i wybranie przycisku Spłać dostępnego w zakładce „Twoje pożyczki”.

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto SuperGrosz, a wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta, również aktualny status pożyczki oraz termin spłaty.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to nie czekaj, ale skontaktuj się z infolinią SuperGrosz, konsultanci firmy pozwolą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Oczywiście możesz spłacić swoją pożyczkę w dowolnym czasie przed upływem terminu płatności.

 

Super Grosz - strefa klienta

Wszystkie informacje o pożyczce Super Grosz znajdziesz po zalogowaniu do strefy klienta.

Aby zmienić hasło do logowania Super Grosz wystarczy zalogować się do serwisu za pośrednictwem aktualnego hasła i w zakładce „Twoje dane” należy wybrać zmianę hasła.

Aby przypomnieć hasło Super Grosz wystarczy w prawym górnym rogu obok logowania do Strefy Klienta wybrać przycisk „Przypomnienie hasła”. Następnie wpisz adres email, na który zostało założone konto. System automatycznie wyśle hasło tymczasowe, które będziesz mógł zmienić po zalogowaniu.

Aby zmienić dane osobowe należy zalogować się do Strefy Klienta Super Grosz - niektóre dane będą wymagały potwierdzenia kodem SMS - przed zmianą danych przygotuj telefon.

 

Pożyczka SuperGrosz opinie

na poczcie da się bez konta od tego super grosza odebrač? [2021-09-29]


Można na poczcie odebrać od Super Grosz [2021-11-19]

Dlaczego Supergrosz chce ode mnie login i hasło do banku? Przecież to są dane prywatne i nie wolno ich podawać dla własnego bezpieczeństwa. Zrezygnowałem z dalszego składania wniosku bo nie chcę, żeby mi ktoś grzebał po koncie bankowym. Też tak macie? [2021-07-10]


Konto X to jedna z metod weryfikacji. Wg zapewnień ze strony www Super Grosz to bezpieczna metoda – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku.
Oczywiście można też skorzystać z drugiej metody weryfikacja poprzez Giro (bez konta bankowego). [2021-07-10]


Nie ma co panikować, wystarczy potem zmienić hasło, a tak jest dużo szybciej niż z przelewem! [2021-07-19]


Przed potwierdzeniem zmieniasz hasło na jakieś chwilowe tylko do potwierdzenia. Potem potwierdzasz swoje dane. A potem zmieniasz hasło na to co miałeś wcześniej. Proste i szybkie i w parę minut wiesz czy dostaniesz kasę czy nie bez czekania aż dojdzie przelew. [2021-08-11]

Super Grosz jest ok z odbiorem na poczcie ale więcej to już jak u wszystkich! [2021-05-17]

Ja polecam bo można wypłacić na poczcie! No i szybko i sprawnie, bez niepotrzebnych formalności! [2021-01-30]

Aktualizacja informacji o Super Grosz, maksymalny okres pożyczki to do 48 miesięcy.
Przypominamy, że Super Grosz to możliwość 📯odbioru pożyczki na poczcie. 🦉Warto też wiedzieć, że w Super Grosz można wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej po upływie 130 dni, jeśli poprzednia pożyczka była spłacana terminowo. [2020-12-04]

Seba jesteś tego pewien? Może lepiej zapytać Super Grosza dlaczego Ci nie przyznali? Ja tam uważam, że jest ok. [2020-03-10]


Pieniądze można wypłacić na poczcie dlatego polecam [2020-03-12]

Nigdy nie miałem zaległości w oddawaniu a teraz nie dostałem. Ktoś mi powie dlaczego? [2018-07-05]

Polecam [2018-03-16]


Ja tagże polecam [2018-06-01]


Nigdy nie miałem zaległości w oddawaniu a teraz nie dostałem. Ktoś mi powie dlaczego? [2018-07-05]

Szybka decyzja, nie za dużo formalności. No i nie chcieli ode mnie zaświadczenia o zarobkach choć akurat to nie było by dla mnie problemem. Polecam Super Grosz. [2018-02-16]


Jak masz czysty BIK to po co im zaświadczenia? [2018-02-17]


Masz czysto w bazach? Jak nic nie chcieli to pewnie masz cyzsto. Jakbyś miała zabagniony bik czy krd to pewnie nie było by już tak super i bez zaświadczeńia by nie przeszło. Albo wogóle by nie prezzło. Ale gratuluję :) [2018-02-18]


W sumie miło ale finalnie wyszło słabo bo ode mnie chcieli zaświadczenia [2018-06-13]

Zdecydowanie jedna z lepszych ofert pożyczek, można się dogadać i wychodzą na przeciw oczekiwaniom. Polecam. [2018-01-25]


jestem zadowolony, polecam [2018-02-01]

Pnie adminie dziekuje za informacje o pozyczkach 24 przy Ekassa. Poczytalismy jeszcze i sie jednak zdecydwalismy z zona na pozyczke od SuperGrosza. Liczymy splacic ja w 30 dni zeby byla za darmo. [2018-01-17]


Mam tak samo dziś wysłany wniosek do Supergrosza jako nowy klient i też chcę spłacić żeby było za darmo! Powodzenia! [2018-01-29]


W 30 dni oczywiście miało być w 30 dni! Powodzenia ponownie! [2018-01-29]


Fajnie pomarzyć ale wychodzi wychodzi inaczej niż si pomyśli. Ale powodzenia! [2018-01-29]


Ja słyszałem, że sprawdzają zdolność kredytową tak jak banki. A przecież jak ktoś ma czysty BIK, pracę i zdolność kredytową, to idzie po kredyt do banku, no nie? [2018-01-30]


Polecam Super Grosz. [2018-02-10]

U mnie poszło szybko i sprawnie i bez przelewu 1 grosza. Po mniej więcej 20 minutach miałam pieniądze na moim koncie. Polecam [2017-12-15]

Czy decydując się na odbiór pożyczki na poczcie to wiąże się z dodatkowymi opłatami? I jeśli tak to ile wynosi taka opłata. [2017-12-01]


Płatny. Chyba 13 zł jakoś tak. [2017-12-02]


14 zł [2017-12-13]


Po co jeszcze przepłacać, nie lepiej na konto prosto? No i nie trzeba iść specjalnie na pocztę i stać w ogonku zanim się dojdzie do okienka. [2017-12-13]

Zapraszamy do zapoznania się z pożyczką SuperGrosz, a jednocześnie polecamy nasze zestawienie pożyczek i zapraszamy do wypowiedzi na temat pożyczki SuperGrosz i innych pożyczek. [2017-11-19]

Dodaj opinię

Pożyczka SuperGrosz opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka SuperGrosz forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

SuperGrosz pytania i odpowiedzi

✍Jakie muszę spełnić warunki, aby otrzymać pożyczkę SuperGrosz❓

Aby otrzymać pożyczkę SuperGrosz musisz być obywatelem RP, być w wieku powyżej 21 roku życia oraz wypełnić wniosek na stronie SuperGrosz.

💰Ile mogę pożyczyć od SuperGrosz❓

Pożyczka ratalna SuperGrosz dla pierwszych klientów jest już od 1000 zł do 10 000 zł. Dla stałych klientów SuperGrosz oferuje wyższe kwoty, nawet do 15 000 zł.

⏰Na ile mogę pożyczyć od SuperGrosz❓

SuperGrosz oferuje pożyczki ratalne, w SuperGrosz pożyczysz pieniądze z okresem spłaty pożyczki od 4 do nawet 48 miesięcy - okres spłaty określisz wnioskując o pożyczkę SuperGrosz.

✋W jakich bazach będę weryfikowany przez SuperGrosz❓

Wnioskując o pożyczkę SuperGrosz będziesz weryfikowany w Biurach Informacji Gospodarczej (czyli w bazach BIG) i Biurze Informacji Kredytowej (czyli w bazie BIK).

💲Kiedy otrzymam pieniądze od SuperGrosz❓

Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez Konto X pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę SuperGrosz. Jeżeli wybierzesz odbiór pożyczki na poczcie, czyli czek GIRO, to po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę otrzymasz wiadomość SMS z kodem, musisz udać się do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym, zabierając również telefon z kodem.

💸Czy mogę otrzymać pożyczkę SuperGrosz bez konta w banku❓

Oczywiście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO. Wybierając tę metodę nie musisz posiadać konta bankowego❗ Udając się na pocztę po odbiór pożyczki Super Grosz nie zapomnij zabrać dokumentu tożsamości.

🔒Czy do pożyczki SuperGrosz muszę się zalogować❓

Jeśli jesteś nowym klientem SuperGrosz, to aby uzyskać pożyczkę wypełnij wniosek na stronie SuperGrosz. Jeśli jesteś już klientem firmy - zaloguj się, aby skorzystać z oferty SuperGrosz.

Jak SuperGrosz potwierdzi moją tożsamość❓

Jeśli jesteś nowym klientem Super Grosz, musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz zweryfikować się w SuperGrosz na dwa sposoby. Do wyboru 2 masz: system Konto X, czyli potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do swojego konta bankowego oraz poprzez Czek GIRO - czyli potwierdzenie tożsamości w placówce Poczty Polskiej albo w Banku Pocztowym.

Więcej o SuperGrosz

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka SuperGrosz" - znajdziesz na niej więcej informacji o SuperGrosz. Na stronie Pożyczka SuperGrosz będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów SuperGrosz, zapoznanie się z logowaniem SuperGrosz i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku SuperGrosz - zapraszamy.

O SuperGrosz na
 • ☎️SuperGrosz kontakt
 • SuperGrosz opinie
 • 🔒SuperGrosz logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "SuperGrosz Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta SuperGrosz - zaloguj się na supergrosz.pl aby sprawdzić warunki pożyczki SuperGrosz, profil klienta SuperGrosz do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe SuperGrosz✔️NIP 5252607460
  ✔️REGON 360301004
  ✔️KRS: 0000551150
  SuperGrosz adres / siedzibaSuperGrosz Sp. z o.o. ul. Czerniowiecka 6B, 02-705 Warszawa
  SuperGrosz kontakt / Infolinia22 102 15 00
  Godziny pracy SuperGroszpon - pt 8:00-20:00, sob 9:00-17:00
  Kontakt E-Mailkontakt@supergrosz.pl
  WniosekWniosek SuperGrosz możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę SuperGrosz i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek supergrosz.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę SuperGrosz.
  RRSO38.52% RRSO promocja, 52.69% RRSO przykład reprezentatywny
  🔥Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy SuperGroszpon - pt 8:00-20:00, sob 9:00-17:00
  Pożyczka bez grosza?Tak, SuperGrosz to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Konto X - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  OdbiórPieniądze od SuperGrosz przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o supergrosz.pl na stronie SuperGrosz.
  Więcej niż 1 pożyczkajeśli pożyczka była spłacana terminowo, to po upływie 130 dni możesz wnioskować o kolejną
  Ile od SuperGrosz?od 1 000 do 12 500
  Bez promocjiod 1 000 do 15 000 na okres od 4 do 50 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki SuperGrosz lub pożyczki poza promocją
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty SuperGrosz zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  SuperGrosz warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka SuperGrosz ⚡pożyczka od 1 000 do 15 000 PLN ⏰na 4 - 50 mies., 👫🏻wiek od 21 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce SuperGrosz na raty

  Przejdź do SuperGrosz