Smartney

W Smartney możesz pożyczyć od 1000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! W Smartney możesz mieć też więcej niż jedną pożyczkę na raz - sprawdź Smartney BIS, jest też możłiwość konsolidacji pożyczek, czyli sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Sprawdź warunki Smartney, zapoznaj się ze Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną - to wszystko w Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Wymagania Smartney

Dla kogo SMARTNEY? Jakie wymagania? Propozycja Smartney skierowana jest dla osób w wieku 21 - 70 lat, które posiadają rachunek bankowy. Jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Do wniosku Smartney potrzebny będzie także adres e-mail i aktywny numer telefonu. Weryfikację danych można przeprowadzić bez przelewu bankowego - to pożyczka bez przelewania grosza.

Sprawdź jak wygląda rejestracja w Smartney jeśli wnioskujesz o pożyczkę po raz pierwszy. Jeśli jesteś powracającym klientem to przydatne może być Smartney logowanie.

Wymagania Smartney

Ile od Smartney

Ile mogę pożyczyć od Smartney? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Smartney? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Smartney to 1 000 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Smartney to 150 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Smartney oferuje pieniądze na okres 6 - 120 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Smartney zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Smartney inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Smartney, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Smartney jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Smartney

Na ile pożyczę od Smartney? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Smartney? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Smartney:

 • ⏰pożyczka Smartney to oferta na okres 6 - 120 mies.

Oczywiście pożyczkę Smartney możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Smartney inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Smartney, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Smartney

Od jakiego wieku / od ilu lat można skorzystać z oferty Smartey? Oferta Smartney skierowana jest dla osób w wieku od 21. roku życia, które posiadają rachunek bankowy.

Do oceny zdolnośći kredytowej Smartney korzysta z rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe.

Do ilu lat Smartney

Do jakiego wieku / do ilu lat można skorzystać z oferty Smartey? Propozycja kredytowa Smartney skierowana jest dla osób do 70. roku życia, które posiadają rachunek bankowy.

Do oceny zdolnośći kredytowej Smartney korzysta z rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe. Warto też wspomnieć, że dla pożyczek do 7200 zł firma nie wymaga przedstawiania dokumentów dochodowych.

Bazy Smartney

Jak wygląda proces weryfikacji zdolności kredytowej w Smartney? Firma posiada szereg rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe.

Smartney tradycyjne dokumenty dochodowe zastąpił procesem zautomatyzowanej weryfikacji na podstawie rachunku bankowego, z czego możesz skorzystać przy wnioskowaniu o pożyczkę. Dzięki tym rozwiązaniom Smartney ma ambicje skrócić czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania nawet do jednej minuty.

Wartym podkreślenia jest również fakt, ze decyzje podejmowane są w oparciu o dane, aby mieć pewność, że dostarczają one Smartney wartościowych informacji, które mogą wspomóc w wyborze najlepszych decyzji na Twoją korzyść. Czy to bezpieczne? Tak, proces ten jest w pełni bezpieczny, Smartney dba o ochronę danych osobowych.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Rejestracja Smartney

Jeśli jesteś nowym klientem Smartney, to aby skorzystać z pożyczki należy się zarejestrować. Przed złożeniem wniosku przygotuj dowód osobisty i numer konta, na które Smartney wypłaci Twój kredyt konsumencki - sprawdź też kolejną edycję promocji TEST 60 dni (jeśli jest dostępna)!

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Smartney i korzystając z suwaków:

 • ile potrzebujesz - czyli określ kwotę pożyczki
 • na jak długo - czyli określ kwotę pożyczki

Kwotę pożyczki Smartney oraz okres spłaty możesz również wpisać ręcznie, przy czym jeśli:

 • jeżeli podasz wartość mniejszą niż dopuszczalna - zostanie ustawiona minimalna (kwoty pożyczki Smartney albo okresu spłaty)
 • jeżeli podasz wartość większą niż dopuszczalna - zostanie ustawiona wartość maksymalna (kwoty pożyczki Smartney albo okresu spłaty)

Już na etapie wniosku możesz określić czy chcesz skonsolidować inne pożyczki - wybierz TAK / NIE, możesz również wprowadzić kod rabatowy Smartney, który pozwoli obniżyć koszt pożyczki.

I naciśnij przycisk ZŁÓŻ WNIOSEK, w kolejnym kroku podając:

 • imię i nazwisko
 • numer PESEL
 • adres email
 • numer telefonu komórkowego

oraz zaznacz wymagane zgody:

 • Oświadczam, że zapoznałem się z formularzem informacyjnym i oświadczeniem PEP (wymagane)
 • Oświadczam, że zapoznałem się z dokumentem Dane Osobowe w Smartney oraz Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną (wymagane)

Ostatnia zgoda (Chcę otrzymywać od Smartney i jego partnerów wiadomości o nowych usługach, produktach i promocjach) nie jest wymagana.

Wniosek Smartney

Jak złożyć wniosek w Smartney? To proste! Przejdź na stronę Smartney, na której korzystając z suwaków określ:

 • ile potrzebujesz?
 • na jak długo?

- wartości te możesz również wpisać ręcznie. Jeżeli posiadasz kod rabatowy Smartney, to nie zapomnij użyć kodu. Koniecznie przed akceptacją oferty naciśnij Mam kod rabatowy i wprowadź posiadany kod - koszt pożyczki obniży się o przewidziany rabat. Kody pojawiają się na naszej stronie.

Startujemy!

Jeżeli jesteś już klientem Smartney wybierz zakładkę JESTEM JUŻ KLIENTEM i zaloguj się do Smartney korzystając z loginu i hasła - dla przypomnienia login Smartney to Twój numer z umowy albo numer klienta.

Jeżeli jesteś nowym klientem Smartney, to wybierz zakładkę JESTEM TU NOWY! i wypełnij formularz rejestracyjny podając:

 • imię
 • nazwisko
 • pesel (11 cyfr)
 • telefon komórkowy
 • adres email i potwierdź adres email

oraz zaznacz zapoznanie się z wymaganymi dokumentami, zaznaczenie zgody marketingowej nie jest wymagane.

Kalkulator Smartney

Chcesz sprawdzić wysokość raty pożyczki Smartney? Przydatny może być kalkulator Smartney, który znajdziesz również na ekranie poniżej.

Jak skorzystać z kalkulatora Smartney? Będąc na stronie określ:

 • ile pieniędzy potrzebujesz - dostępne wartości to od 3 000 do 60 000 zł (sprawdź aktualne na stronie kalkulator Smartney)
 • na jak długo - dostępne okresy od 6 do 60 miesięcy (sprawdź aktualne dane w kalkulatorze Smartney)

Warto wiedzieć, że od dobrego doboru warunków pożyczki (np. korzystając z kalkulatora), może zależeć przyznawalność.

Szczegółowe informacje dla kwoty 15 000 zł, aktualne w chwili publikacji:

 • kwota wnioskowana: 15 000 zł
 • okres spłaty: 60 mies.
 • odsetki: 3 435,03 zł
 • prowizja: 2 700,00 zł
 • całkowita kwota do zapłaty: 21 135,03 zł
 • raty płatne do: 22. dzień mies.

Smartney kalkulator poza standardową zmianą kwoty czy okresu spłaty, pozwala zmienić dzień spłaty raty poprzez użycie ZMIEŃ DZIEŃ. A jeśli posiadasz kod rabatowy Smartney, to będąc na stronie naciśnij odnośnik Mam kod rabatowy i wprowadź kod rabatowy zwracając uwagę na wielkość liter i/lub znaki specjalne. Zastrzegamy, że podane powyżej dane liczbowe mają jedynie charakter informacyjny, a po szczegółowe informacje odsyłamy na stronę Smartney kalkulator.

A gdzie możesz uzyskasz informacje o aktualnym oprocentowaniu Smartney? Oprocentowanie Twojego kredytu konsumenckiego jest dostępne w każdej chwili na Twoim profilu po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney.

Infolinia Smartney

Masz pytania do Smartney lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat pożyczki? Pomocna może być infolinia Smartney - skontaktuj się ze Smartney i porozmawiaj na interesujący Cię temat! Godziny pracy Smartney: pon. - pt.: 8.00 – 21.00, sb. - niedz.: 9.00 – 16.00, do kontaktu możesz też użyć formularza kontaktowego.

Nie chcesz kontaktować się telefonicznie albo wolisz mailem? Napisz do Smartney bezpośrednio. Możesz również skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie Smartney kontakt podając:

 • imię i nazwisko
 • adres email
 • temat rozmowy

Godziny Smartney

Smartney godziny pracy do kontaktu: pon. - pt.: 8.00 – 21.00, sb. - niedz.: 9.00 – 16.00, Smartney kontakt możliwy jest w dowolnych godzinach za pomocą formularza na stronie www.

Kontakt Smartney

Smartney kontakt możliwy jest poprzez infolinię Smartney albo skorzystaj z formularza kontaktowego. Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się telefonicznie ze Smartney i porozmawiaj na interesujący Cię temat - godziny pracy: pon. - pt.: 8.00 – 21.00, sb. - niedz.: 9.00 – 16.00 - koszt połączenia wg taryfy Twojego operatora.

Smartney kontakt - wolisz mailem? Napisz do Smartney bezpośrednio lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie www. Możliwe tematy do kontaktu za pomocą formularza na stronie to:

i inne.

Kontakt Smartney - wybrane zagadnienia znajdziesz na podlinkowanych stronach albo kontaktując się z infolinią Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Adres Smartney

Jaki jest adres Smartney? Możesz go sprawdzić na naszej stronie: Smartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 44, 02-255 Warszawa - na ten adres możesz wysłać korespondencję do Smartney.

Preferujesz kontakt elektroniczny? Napisz bezpośrednio do Smartney lub skorzystaj z formularza kontaktowego Smartney na stronie www firmy wybierając temat do kontaktu.

Zobacz jakie są możliwe tematy do kontaktu:

- wybrane zagadnienia znajdziesz na naszej stronie.

Możesz również zadzwonić do Smartney, godziny pracy konsultantów z infolinii Smartney: pon. - pt.: 8.00 - 21.00, sb. - niedz.: 9.00 - 16.00, nr telefonu 22 528 88 88.

Logowanie Smartney

Smartney logowanie - jak zalogować się do Smartney? Jeśli jesteś już klientem Smartney i chcesz się zalogować, przejdź na stronę Smartney, na której naciśnij przycisk STREFA KLIENTA (prawy górny róg), po czym zostaniesz przekierowany/-a do panelu klienta (ekranu logowania Smartney), a następnie:

 • podaj swój adres e-mail (to Twój login Smartney) lub numer klienta z umowy (to również Twój login Smartney) - użyj wybranego przez Ciebie loginu aby się zalogować do strefy klienta
 • hasło logowania Smartney

Jeśli chcesz, aby podczas logowania Smartney Twoje hasło logowania było widoczne (zamiast gwiazdek), naciśnij przypominającą oko ikonkę 👁

Jeśli nie podasz loginu lub hasła Smartney wyświetli komunikaty ⚠ wpisz poprawny adres email albo ⚠ wpisz swoje hasło, natomiast wpisując nieprawidłowe dane otrzymasz komunikat Niepoprawny login lub hasło - sprawdź wprowadzony dane (login i hasło) i spróbuj ponownie, a jeśli nie pamiętasz hasła logowania skorzystaj z opcji PRZYPOMNIJ HASŁO - potrzebny będzie Twój adres email albo numer klienta z umowy.

Uwaga! Należy chronić swój login i hasło, gdyż zgodnie z regulaminem świadczenia usług Smartney nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w związku z zagubieniem lub udostępnieniem przez użytkownika loginu i hasła do Strefy Klienta osobom trzecim.

Co po zalogowaniu?

Warto też wiedzieć, że po zalogowaniu do Smartney (możesz też spotkać się z określeniami: strefa klienta Smartney / konto Smartney / profil Smartney / Smartney.pl logowanie / logowanie do konta Smartney) we wspomnianej Strefie Klienta Smartney znajdziesz:

 • harmonogram spłat pożyczki, który jest dostępny na Twoim profilu Smartney (po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney)
 • indywidualny numer konta do spłaty pożyczki Smartney
 • informacje o możliwości wykonania szybkiego przelewu oraz podpięcia karty debetowej
 • w strefie klienta znajdziesz też informacje o oprocentowaniu Twojego kredytu konsumenckiego Smartney

Logowanie Smartney - to wszystko po zalogowaniu Smartney do Strefy Klienta na Twoim profilu Smartney (korzystanie z wyżej wymienoinych wymaga zalogowania się do Strefy Klienta, to jest wprowadzenia indywidualnego loginu użytkownika - adresu email lub numeru klienta i hasła). A wspomniana strefa klienta to wg regulaminu Smartney - profil użytkownika w serwisie internetowym zakładany przy zawieraniu umowy o kredyt. Zalogowanie w Strefie Klienta umożliwia użytkownikowi ubieganie się o kredyt za pośrednictwem serwisu internetowego, zawarcia umowy kredytu czy monitorowania jego stanu.

👉Nowość w Smartney logowanie! Po zalogowaniu na konto Smartney możesz sprawdzić usługę dodatkowej pożyczki równoległej Smartney BIS! Zaloguj się do Smartney i sprawdź swój Profil w Strefie Klienta i mozliwość złożenia kolejnego wniosku (uzyskania więcej niż jednej pożyczki na raz).

Bezpieczna spłata Smartney

W jaki sposób możesz dokonać spłaty kredytu od Smartney? Zaloguj się do Strefy Klienta, gdzie znajdziesz indywidualny numer konta. Jako metody płatności masz do wyboru szybkie przelewy oraz możliwość podpięcia karty debetowej, która pozwoli na automatyczną spłatę Twoich rat.

Uwaga, dla kart kredytowych opcja automatycznej spłaty w Strefie Klienta Smartney nie jest dostępna. Zobacz najważniejsze zasady bezpieczeństwa: jak bezpiecznie spłacać pożyczkę, zalogować się albo złożyć wniosek.

Bezpieczeństwo Smartney

💡Smartney bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Smartney bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Smartney (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Smartney (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Smartney definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Smartney (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Smartney):

 • utworzenia konta Smartney
 • logowania do konta Smartney (profil klienta Smartney)
 • podawania danych kontaktowych do Smartney czy zapisywania się do newslettera Smartney
 • korzystania z wyszukiwarki Smartney
 • podawania Smartney danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Smartney
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Smartney i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Smartney była bezpieczna.

Windykacja Smartney

Skutekiem braku płatności może być windykacja Smartney - kredytodawca (czyli Smartney) może rozpocząć prowadzenie działań z zakresu windykacji terenowej lub skierować do innych podmiotów świadczących takie usługi.

Odwiedź stronę Smartney aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji, poniżej wybrane informacje z formularza informacyjnego.

[...] w razie braku płatności, Kredytodawca:

 • może kontaktować się z Panem/Panią telefonicznie (w tym również wysyłając wiadomość sms), mailowo, aby przekazać informację o zaległości;
 • wezwie Pana/Panią do niezwłocznej zapłaty zaległości;
 • może przekazać wierzytelność do obsługi przez zewnętrzny podmiot;
 • może rozpocząć prowadzenie działań z zakresu windykacji terenowej lub skierować do innych podmiotów świadczących takie usługi;
 • może dochodzić roszczeń na drodze postępowania sądowego i komorniczego;
 • może sprzedać wierzytelność wobec Pana/Pani;
 • może rozwiązać umowę za wypowiedzeniem;
 • może zgłosić informacje o istniejącej zaległości do biur informacji gospodarczej zgodnie z ustawą z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych;
 • zgłasza informacje o istniejącej zaległości do Biura Informacji Kredytowej S.A.

Jak usunąć konto Smartney

Jesteś albo byłeś klientem Smartney i chcesz usunąć swoje dane albo je zmienić? Przysługuje Ci prawo dostępu do prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Oznacza to, że w przypadkach określonych przez przepisy prawa możesz żądać, aby przetwarzanie Twoich danych osobowych zostało przez Smartney ograniczone wyłącznie do ich posiadania lub by zgromadzone przez Smartney Twoje dane osobowe zostały usunięte.

Każde z tych praw możesz zrealizować informując wysyłając żądanie na adres korespondencyjny Smartney (ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa) lub pisząc na adres e-mail iod(at)smartney.pl. Więcej na stronie: https://www.smartney.pl/ochrona-danych-osobowych

Inną opcją jest kontakt ze Smartney poprzez stronę www firmy i określenie tematu rozmowy Usunięcie profilu w Strefie Klienta, podaj również Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail (wszystkie pola są wymagane) i wyślij wiadomość.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Przypomnienie hasła Smartney

Nie pamiętasz hasła logowania Smartney? Skorzystaj z możliwości nadania lub przypominj hasło logowania Smartney - możesz to zrobić online!

Przejdź na stronę Smartney i naciśnij STREFA KLIENTA na następnie NADAJ / PRZYPOMINIJ HASŁO. W kolejnym kroku przypomnij hasło, aby to zrobić na ekranie wpisz email lub nuer klienta z umowy i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.

Pamiętaj aby postępować bezpiecznie i nie ujawniać nikomu swoich danych logowania, a w przypadku pytań lub wątpliwości zalecamy kontakt ze Smartney - infolinia dostępna jest pon. - pt.: 8.00 – 21.00, sb. - niedz.: 9.00 – 16.00

Login Smartney

Co jest loginem Smartney? Jak mogę zalogować się do Smartney? Spójrz na screen poniżej

Login Smartney to:

 • adres e-mail z serwisu Smartney (podany w procesie rejestracji albo ustawiony w kolejnych etapach)

albo

 • numer klienta z umowy pożyczki Smartney

Kod rabatowy Smartney

Obniż koszt pożyczki z kodem rabatowym - sprawdź kod rabatowy Smartney i zgarnij rabat. Aktualny kod rabatowy Smartney wprowadź wybierając opcję Mam kod rabatowy - w oknie Wprowadź kod rabatowy wpisz kod rabatowy Smartney, który znajdziesz na naszej stronie, a uzyskasz pogądową wartość rabatu - ostateczną zniżkę poznasz na etapie akceptacji oferty.

Smartney kod rabatowy

Smartney Kod Rabatowy to elektroniczny kod w postaci ciągu znaków, który po wpisaniu na stronie internetowej Smartney w wyznaczonym do tego polu, umożliwia uzyskanie rabatu na prowizję. Wysokość rabatu (na prowizję) jest każdorazowo określana dla danej promocji, a kody rabatowe Smartney udostępniane są za pośrednictwem stosownego przekazu, który znajdziesz na naszych stronach.

Kod rabatowy może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony Smartney. Użycie kodu rabatowego przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o X% w stosunku do prowizji, gdyby nie skorzystano z kodu rabatowego (gdzie X% to wysokość kodu rabatowego w okresie obowiązywania promocji).

Użyj kodu rabatowego Smartney przez akceptacją oferty. Kod rabatowy Smartney należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności należy zwrócić uwagę na wielkość liter (aby uniknąć pomyłek najlepiej użyć metody kopiuj - wklej). Kolejna pożyczka? Zaloguj się do Smartney aby złożyć wniosek o kolejną pożyczkę, nie zapomnij aby użyć kodu rabatowego.

Warto wiedzieć, że w tym samym czasie może być aktywnych klika odrębnych promocji z różnymi kodami rabatowymi, oferującymi różnej wysokości rabaty na prowizję, warto wybrać ten, z którym zaoszczędzisz najwięcej.

Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (Smartney kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji, do której został przypisany i nie może być użyty po to tym terminie). Szczegóły danej promocji: czas jej trwania, wysokość rabatu udzielanego w danej promocji (wysokość udzelonego rabatu jest zmienna i jest przypisana do danego kodu rabatowego), są każdorazowo dla każdej promocji udostępniana przez Smartney za pośrednictwem odpowiedniego przekazu kodu rabatowego - sprawdź okres obowiązywania i warunki na stronie promocji.

Użycie nieaktywnego kodu rabatowego Smartney w polu Wprowadź kod rabatowy to komunikat o treści:

⚠ Twój kod jest błędny lub stracił ważność

Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś(-aś) kod rabatowy albo użyj aktywnego kodu rabatowego Smartney, aby uniknąć błędów przy przepisywaniu zalecamy korzystanie z metody kopiuj - wklej.

🦉Uwaga❗

Poszczególne promocje i kody rabatowe mogą być kierowane zarówno do wszystkich klientów Smartney (nowych, aktualnych, powracających) albo tylko do klientów wybranych przez Smartney

Rabat na prowizję (Nagroda) to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe mogą być wykorzystane np. w ramach promocji. Smartney kod rabatowy nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części, a użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

Kod rabatowy - zasady uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji, należy spełnić łącznie warunki:

 • złożyć wniosek o zawarcie kredytu konsumenckiego ze Smartney na stronie Smartney
 • otrzymać od Smartney ofertę zawarcia kredytu / pożyczki
 • w czasie trwania promocji zawrzeć umowę kredytu

👉oraz koniecznie

przed akceptacją przedstawionej przez Smartney oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney w polu o nazwie mam kod rabatowy wpisać dedykowany dla danej promocji kod rabatowy.

Pamiętaj, że kod rabatowy Smartney należy wpisać w dedykowanym polu z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie. Po wprowadzeniu kodu rabatowego na stronie pokaże się poglądowa wartość rabatu, a ostateczną wartość poznasz na etapie akceptacji oferty. Warto również wiedzieć, że posiadanie kodu rabatowego nie gwarantuje otrzymanie pożyczki - warunkiem udzielenia przez Smartney kredytu konsumenckiego (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy (konsumenta), a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny.

Kod rabatowy a wysokość prowizji

Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego Smartney oblicza się według następującego wzoru:

 • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

Każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji, nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych, o ile regulamin nie stanowi inaczej. Na przykład kod rabatowy ze zniżką 9% i kod rabatowy ze zniżką 12% nie da łącznie zniżki w wysokości 21%! Oznacza to, że w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy (wybierz korzystniejszy).

Przykładowe wyliczenia dla kodu 6%

Smartney kod rabatowy - poniżej przykładowe wyliczenie dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) z rabatem na prowizje w wysokości 6% (wyliczenie na dzień 07.09.2020r. z regulaminu promocji z drobnymi modyfikacjami na potrzeby niniejszego artykuły - wartości kwotowe nie zostały zmienione):

❌[Bez promocji] Dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) zawieranego na okres 60 miesięcy, gdzie Całkowita Kwota Kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 25.000,00 zł (dwadzieścia pięć tysięcy) standardowa wysokość należnej prowizji Smartney z tytułu udzielenia pożyczki wynosi 4.500,00 zł (cztery tysiące pięćset).

✅[Promocja] Po skorzystaniu z promocji i obniżeniu prowizji o 6% wysokość należnej Smartney prowizji z tytułu udzielenia pożyczki wyniesie 4.230,00 zł – w takim przypadku kwota rabatu na prowizję wyniesie 270,00 zł (4.500,00 zł – standardowa wysokość prowizji x 6% - procentowa wysokość przyznawanego w ramach Promocji Rabatu na prowizję = 270,00 zł – kwotowa wysokość rabatu obniżającego prowizję).

Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

Profil Klienta Smartney

Profil klienta / Strefa Klienta Smartney czyli Twój osobisty profil w serwisie Smartney, w którym sprawdzisz wysokość raty, termin spłaty albo złożysz wniosek o kolejną pożyczkę. Na uwagę zasługuje także Smartney BIS, czyli możliwość posiadania więcej niż jednej pożyczki na raz, oprocentowanie Twojego kredytu konsumenckiego jest dostępne w każdej chwili na Twoim profilu po zalogowaniu do Strefy Klienta - co można sprawdzić w dowolnym miejscu i czasie.

Aby wejść do profilu klienta Smartney zaloguj się do strefy klienta Smartney podając:

 • email lub numer klienta z umowy (wpisz poprawny adres email)
 • hasło (wpisz swoje hasło)

Jeżeli podasz niepoprawne dane Smartney wyświetli komunikat Niepoprawny login lub hasło - spróbuj ponownie podając poprawny login i hasło logowania.

Promocja Smartney

Czy w Smartney są promocje? Tak! W przeszłości pojawiały się oferty zwrotu pożyczki bez opłat w okresie promocji i pod warunkiem terminowej spłaty rat. Pojawiają się także kody rabatowe, z których mogą skorzystać zarówno nowi, obecni, jak i powracający klienci firmy.

Inne promocje? Zaglądaj regularnie na naszą stronę - jeśli pojawi się promocja, to nie omieszkamy Cię o tym poinformować.

Kod promocyjny Smartney

Smartney kod promocyjny czyli możliwość uzyskania pożyczki Smartney ze zniżką, np. rabat na prowizję - sprawdź czym jest Smartney kod rabatowy.

Na stronach serwisu znajdziesz aktualne i obowiązujące kody promocyjne Smartney (kody promocyjne) - szczegółowe inf. na wskazanej stronie.

Pamiętaj, że kod promocyny Smartney należy wpisać w dedykowanym polu z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie. Po wprowadzeniu Smartney kodu rabatowego na stronie pokaże się poglądowa wartość rabatu, a ostateczną wartość poznasz na etapie akceptacji oferty już po zalogowaniu - sprawdź Smartney logowanie.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Pierwsza pożyczka Smartney

Pierwszy raz w Smartney? ✍Do rejestracji w Smartney i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, rejestracja Smartney / wniosek Smartney 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Smartney? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Smartney nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Smartney, gdyż pierwsza pożyczka od Smartney nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Smartney. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Smartney będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Smartney? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Smartney, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Smartney

ZAWIESZENIE WYKONANIA UMOWY POŻYCZKI - w ramach tej usługi w Smartney możesz zawiesić spłatę łącznie nawet do 3 rat kapitałowo – odsetkowych, co oznacza, że jednorazowo możesz złożyć wniosek o zawieszenie do 3 rat. Uwaga, jeśli Smartney już zawieszał spłatę rat Twojej pożyczki, nie możesz złożyć wniosku ponownie.

Dla kogo wsparcie?

Kwalifikujesz się do objęcia wsparciem, jeśli:

 • straciłeś pracę lub inne główne źródło dochodu po 13.03.2020 r.
 • Twoja umowa kredytowa zawarta została przed 13.03.2020, a zakończenie okresu kredytowania przypada nie wcześniej niż 14.09.2020 r.
 • wypełniłeś Wniosek o zawieszenie wykonania umowy pożyczki i przekazałeś go do Smartney.

Jak złożyć dyspozycję o zawieszenie spłaty rat?

Pobierz wniosek i wypełnij dyspozycję Zawieszenie wykonania Umowy pożyczki., a uzupełniony wniosek prześlij na adres siedziby Smartney, tj. Smartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa albo mailowo na adres e-mail kontakt{at}smartney.pl

O czym należy pamiętać:

 • koszty Twojej pożyczki nie będą wyższe, natomiast okres kredytowania wydłuży się.
 • informację o zawieszeniu rat przekazujemy do Biura Informacji Kredytowej.
 • możesz wycofać wniosek w terminie 14 dni od dnia jego złożenia i kontynuować umowę na dotychczasowych warunkach.

PAMIĘTAJ! Składasz wniosek pod rygorem odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia, przygotowano na podst. danych źródłowych z smartney.pl/pytania-i-odpowiedzi

Uwaga! Smartney nie udziela kredytów hipotecznych, Wakacje kredytowe nie dotyczą oferowanych produktów.

Refinansowanie Smartney

Refinansowanie pożyczki ratalnej Smartney - Smartney umożliwia refinansowanie pożyczki: ✔️istnieje możliwość refinansowania pożyczek spoza Smartney - dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www Smartney, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Smartney. Sprawdź też czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Smartney.

Nie jest możliwe refinansowanie Smartney? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Smartney.

Opinie o Smartney

Smartney Opinie - zachęcamy do sprawdzania opinii o Smartney na Pożyczka Opinie albo wyrażenia własnej opinii na bieżącej stronie lub uprzednio wskazanych.

Opinie jak pożyczyć w Smartney, jakie dokumenty są wymagane i jakie bazy sprawdza Smartney, kiedy można dostać pożyczkę, jaka jest przyznawalność w Smartney albo w jakich przypadkach Smartney może odmówić jej udzielenia - Twój osobisty pogląd na temat Smartney, może być cennym źródłem wiedzy i informacji dla innych Czytelników i potencjalnych klientów Smartney albo starających się o pożyczkę.

Smartney opinie - nie znasz Smartney? Przed złożeniem wniosku o pożyczkę Smartney warto sprawdzić opinie o Smartney czy zapoznać się z recenzją pożyczki. A po złożeniu wniosku i otrzymaniu decyzji kredytowej podzieleniu się opinią z innymi (nawet jeśli decyzja kredytowa nie będzie korzystna).

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 72 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,49%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 819,21 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 301,27 zł, oprocentowanie zmienne 15,75%, całkowity koszt kredytu 24 482,06 zł (w tym: prowizja 4 960,89 zł, odsetki 19 521,17 zł), 76 miesięcznych równych rat po 679,03 zł, ostatnia rata wyrównująca 694,99 zł. Kalkulacja na dzień 05.01.2024 r. Szczegółowe inf. na stronie Smartney, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Smartney opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smartney opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Smartney opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"