Pożyczka Smartney

RRSO 24.48%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

Smartney najważniejsze informacje
Ile od Smartneyod 2000 do 60 000 na okres od 6 do 96 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Smartney lub pożyczki poza promocją
Wiekod 23 do 70 lat
Pożyczka bez grosza?Tak, Smartney to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja Smartney bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą Kontomatik (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie Smartney
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Smartney odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, finansowanie zakupów (płatność za zakupy, odbiór w postaci finansowania zakupów), szczegółowe informacje o smartney.pl na stronie Smartney.
Najważniejsze informacje o Smartney znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Smartney Pożyczka"

W Smartney możesz pożyczyć od 2000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! W Smartney możesz mieć też więcej niż jedną pożyczkę na raz - sprawdź Smartney BIS, jest też możłiwość konsolidacji pożyczek, czyli sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Sprawdź warunki Smartney, zapoznaj się ze Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną - to wszystko w Smartney.

Smartney wymagania

Aby uzyskać pożyczkę od Smartney należy:

oraz posiadać dowód osobisty - to jedyny dokument, który potrzebny aby złożyć wniosek Smartney.pl.

Jakie bazy sprawdza Smartney?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Smartney weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Smartney zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,48%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 819,21 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 328,11 zł, oprocentowanie zmienne 15,75%, całkowity koszt kredytu 24 508,90 zł (w tym: prowizja 4 960,89 zł, odsetki 19 548,01 zł), 76 miesięcznych równych rat po 679,03 zł, ostatnia rata wyrównująca 721,83 zł. Kalkulacja na dzień 05.10.2023 r. Udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta.

Zgodność z etyką reklamową Google: Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych: minimalny okres spłaty pożyczki: 6 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 96 miesięcy, maksymalne RRSO: 116,87%. Czas zlecenia wypłaty pożyczki w Smartney dla większości Klientów wynosi mniej niż 4 minuty!

Dodatkowe informacje o smartney.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Smartney, logowanie Smartney oraz strona www poniżej.

Smartney - jak uzyskać?

Przejdź na stronę Smartney (banner lub przycisk), a następnie:

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę Smartney warto przygotować:

Smartney TEST 81 dni

To proste! Od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 81 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów.

promocja ta w tej chwili nie jest dostępna

👉Ważne - pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat). Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 81 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia skorzystanie z promocji!!!

Jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz również na swoim Profilu w Strefie Klienta.

Promocja TEST 81 dni skierowana jest do wszystkich klientów i dotyczy umów, o które zawnioskowano za pośrednictwem strony Smartney, promocja rozpoczyna się od dnia 17.11.2022 r. o godz. 00:00:00 i kończy się w dniu 30.11.2022 r. o godz. 23:59:59, a do oceny uczestnictwa w promocji uwzględniana jest data złożenia wniosku o pożyczkę w czasie jej trwania, api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20test%2081%20dni.pdf

Smartney bazy

Zgodnie z zapisami z formularza informacyjnego Smartney.pl sprawdza (lub może sprawdzić) przyszłego pożyczkobiorcę w:

Zwracamy też uwagę na zapis o bazach:

W razie odmowy udzielenia kredytu na podstawie informacji uzyskanych z bazy danych, Kredytodawca niezwłocznie przekaże Pani/Panu informację o wynikach sprawdzenia i wskaże bazę lub bazy danych, w której dokonano sprawdzenia.

Jeśli więc nie otrzymasz pożyczki od Smartney, to prawdopodobnie uzyskasz informację o bazie lub bazach, w których masz niezbyt dobre wpisy. Informacja ta może przydać się przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę, niekoniecznie w Smartney.

Jak wygląda proces weryfikacji zdolności kredytowej w Smartney? Na podstawie zapisu ze strony oferty (wyróżniliśmy kluczowe informacje): Przygotowaliśmy szereg rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe. Tradycyjne dokumenty dochodowe zastąpiliśmy procesem zautomatyzowanej weryfikacji na podstawie rachunku bankowego, z czego możesz skorzystać przy wnioskowaniu o pożyczkę. Dzięki tym rozwiązaniom mamy ambicje skrócić czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania nawet do jednej minuty. [...]

W Smartney przyznawalność pożyczek kształtuje się na wysokim poziomie - jeśli masz dochód, to możesz liczyć na finansowanie.

Smartney - kiedy kasa?

Czas oczekiwania na decyzję kredytową w Smartney.pl jest bardzo krótki i wynosi nie więcej niż 15 minut. Firma chce skrócić ten czas do 2 minut. A kiedy pieniądze od Smartney?

Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut) i dotyczy banków (wymieniamy wybrane):

Szybki przelew Smartney: oczywiście warunkiem otrzymania szybkiego przelewu Elixir Express jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego - warto o tym wiedzieć, bank w którym masz konto musi współpracować z systemem ExpressElixir - pełną listę znajdziesz na stronach Smartney, na które odsyłamy. Czas otrzymania przelewu zależy również od dostępności systemu bankowego (w tym w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy).

Warto też wiedzieć, że pożyczka Smartney to oferta w 100% online, bez długich kolejek w banku, czy skomplikowanych procedur, a pożyczkę można uzyskać nawet w 15 minut.

Sprawdź też raport CZAS ZLECENIA WYPŁATY POŻYCZKI KLIENTOM SMARTNEY, który dostępny jest na stronie www firmy:

Raport dotyczy Klientów, którzy zawarli umowę pożyczki na stronie Smartney w okresie od stycznia do czerwca 2020 r.

Smartney - dlaczego?

Korzystne warunki - nawet do 60 tys. zł z terminem spłaty do 5 lat (wysoka przyznawalność pożyczek).

Innowacyjność i wygoda - proces pożyczkowy Smartney jest 100% online bez dodatkowych dokumentów.

Rozwiązania na miarę - sam wybierasz kwotę i okres spłaty swojego kredytu.

Standardy Bezpieczeństwa - Smartney działa na podstawie przepisów prawa polskiego oraz procedur i standardów Grupy Oney Bank.

Kalkulator Smartney

Kalkulator pożyczki Smartney znajdziesz na stronie Smartney, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Smartney.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Smartney może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Smartney. Odwiedzając stronę Smartney sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Smartney, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Smartney ✔️

Dodatkowy kredyt w Smartney

Na prośbę swoich klientów Smartney wprowadził opcję dodatkowej pożyczki równoległej w Smartney: Smartney BIS. To odpowiedź na pytanie czy w Smartney można mieć 2 pożyczki w tym samym czasie. Usługa Smartney BIS jest widoczna w Strefie Klienta (po zalogowaniu do Smartney) dla wybranych klientów z aktywnym kredytem konsumenckim, Smartney stale poszerza jej dostępność.

Czy możesz mieć więcej niż jedną pożyczkę na raz w Smartney? Sprawdzaj systematycznie swój Profil w Strefie Klienta i mozliwośc złożenia kolejnego wniosku!

Na co możesz przeznaczyć dodatkową pożyczkę Smartney? Cel jest dowolny, podobnie jak przy pierwszej pożyczce:

lub inne.

Smartney - logowanie

Aby zalogować się do strefy klienta Smartney należy:

na której:

Wprowadzając nieprawidłowe dane otrzymasz komunikat Błędny login lub hasło. Sprawdź swoje dane i spróbuj ponownie.

Jeśli nie pamiętasz hasła:

Wskazówki otrzymasz na podany adres email, a jeśli podasz nieprawidłowy dostaniesz komunikat Podano niepoprawny identyfikator klienta.

Konsolidacja - jak to działa?

Czy chcesz skonsolidować inne pożyczki w Smartney.pl? To mądry sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Zobacz jak działa konsolidacja w Smartney:

WNIOSEK - przejdź na stronę Smartney i wypełnij krótki wniosek.

WERYFIKACJA - łączysz się online ze swoim kontem bankowym, żeby potwierdzić swoją tożsamość.

KONSOLIDACJA - Smartney wskaże pożyczki, które może skonsolidować oraz kwotę dodatkowej gotówki, którą może Tobie pożyczyć. Ty wybierasz i akceptujesz: które pożyczki konsolidujesz oraz ile chcesz pożyczyć i na jak długo!

WYPŁATA - Smartney spłaca wskazane pożyczki i przelewa na Twoje konto dodatkową gotówkę!

paySmartney

paySmartney to nowoczesne rozwiązanie płatności w e-commerce, dzięki któremu za zrobione zakupy możesz zapłacić później, nawet do 30 dni! Z usług Smartney możesz korzystać bezpośrednio na stronach sklepów i usługodawców, wystarczy, że przed płatnością wybierzesz Smartney spośród innych opcji płatności proponowanych przez partnerów Smartney. Smartney przekaże środki sprzedawcy natychmiast po tym, jak podpiszesz umowę pożyczki, a harmonogram spłat znajdziesz w strefie klienta po zalogowaniu do Smartney - więcej o paySmartney na podlinkowanej stronie.

Jak to działa:

Smartney - spłata

Po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney na Twoim profilu Smartney.pl znajdziesz indywidualny numer konta.

Komfort spłat jest najważniejszy, dlatego na swoim profilu Smartney znajdziesz:

Otrzymasz również harmonogram spłat pożyczki Smartney, który jest przesyłany w mailu po zawarciu umowy. Dodatkowo harmonogram jest dostępny w każdej chwili na Twoim profilu po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney. Oczywiście pożyczkę Smartney możesz spłacić wcześniej niż wynika to z harmonogramu spłat! Każdej spłaty możesz dokonać logując się do swojego Profilu Smartney w Strefie Klienta Smartney.

Problemy ze spłatą COVID-19

W przypadku problemów ze spłatą związanych z pandemią COVID-19 Smartney wprowadził możliwość zawieszenia wykonania umowy pożyczki w przypadku klientów, którzy stracli pracę lub główne źródło dochodu po 13.03.2020. Kwalifikujesz się do wsparcia jeżeli:

Wypełniając wniosek o zawieszenie wykonania umowy pożyczki należy pamiętać o tym, że:

Po wypełnieniu należy wysłać wniosek na adres Smartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa , pamiętaj też, że składasz wniosek pod rygorem odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Smartney? Smartney to firma pożyczkowa (nie bank) działająca w ramach znanego Oney Banku, który działa na rynku pożyczek od 35 lat. Na rynku polskim Oney Banku współpracuje między innymi ze znanymi w Polsce:

ale bywa też nazywany jako Smartney Bank, Smartney Pożyczka, Smartnej, Pożyczka Smartney, Smarney, Pożyczka Smarnej i podobnie brzmiące nazwy.

Jak szybko decyzja w Smartney? Firma deklaruje, że pożyczkę gotówkową otrzymasz nawet w 15 minut od otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Aspiracją jest skrócenie tego czasu do 2 minut. Czy to realne?❓ Zobaczymy.

Jakie są dane rejestrowe Smartney:

Jak zalogować się do Smartney? Odsyłamy na stronę Smartney logowanie.

Czy można mieć więcej niż jedną pożyczkę Smartney? Tak, sprawdź ofertę Smartney BIS, która dostępna jest dla stałych klientów. Usługa Smartney BIS jest widoczna w Strefie Klienta dla wybranych Klientów z aktywnym kredytem konsumenckim.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Smartney? Przejdź na stronę Smartney (kliknij przycisk poniżej) i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, formularz Smartney jest intuicyjny.

Czy możliwa jest konsolidacja pożyczek? Tak, Smartney może spłacić wskazane przez Ciebie pożyczki oraz przelać dodatkową gotówkę na Twoje konto - szczegółowe informacje na stronie Smartney.


Profil klientaIdź na Konto klienta Smartney - zaloguj się na smartney.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Smartney, profil klienta Smartney do kolejnej pożyczki
Dane rejestrowe Smartney✔️NIP 5272859012
✔️REGON 380793670
✔️KRS: 0000747738
Smartney adres / siedzibaSmartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
Smartney kontakt / Infolinia22 528 88 88
Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
WniosekWniosek Smartney możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Smartney i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek smartney.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Smartney.
RRSO24.48% (RRSO przykład reprezentatywny)
🔥Bez bazbez ERIF, bez KBIG, bez PWIP
Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
Pożyczka bez grosza?Tak, Smartney to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja Smartney bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą Kontomatik (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie Smartney
OdbiórPieniądze od Smartney przelew na konto bankowe, finansowanie zakupów (płatność za zakupy, odbiór w postaci finansowania zakupów), szczegółowe informacje o smartney.pl na stronie Smartney.
Więcej niż 1 pożyczkatak, sprawdź Smartney BIS
Pierwsza gratisNie
Ile od Smartneyod 2000 do 60 000 na okres od 6 do 96 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Smartney lub pożyczki poza promocją
Refinansowanie?Sprawdź na Smartney możliwość refinansowania - istnieje możliwość refinansowania pożyczek spoza Smartney, sprawdź refinansowanie Smartney!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Smartney zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

 

RRSO 24.48%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Smartney:

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Na ile od ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Smartney warunki i opinie, sprawdź pożyczkę ratalną Smartney na Oferty Pożyczek: pożyczka, chwilówka, ratalna, kod, rabaty, bis

Smartney warunki i opinie, sprawdź pożyczkę ratalną Smartney Jak dostać pożyczkę Smartney? 💡Sprawdź jak pożyczyć w Smartney? Czy w Smartney są promocje i kody rabatowe? Sprawdź Smartney BIS albo połącz pożyczki
Jeśli chcesz wyrazić opinię albo przeczytać komentarze innych przejdź na stronę z pełnym opisem i możliwością wyrażania opinii: