Wniosek Smartney

Jak złożyć wniosek w Smartney?: Jak złożyć wniosek w Smartney? To proste! Przejdź na stronę Smartney, na której korzystając z suwaków określ: »

Wniosek Smartney

RRSO 24.20%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

Smartney ocena klientów:
WniosekWniosek Smartney możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Smartney i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek smartney.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Smartney.
OdbiórPo złożeniu wniosku pieniądze od Smartney (po pozytywnej decyzji) do odbioru: przelew na konto bankowe, finansowanie zakupów (płatność za zakupy, odbiór w postaci finansowania zakupów), szczegółowe informacje o smartney.pl na stronie Smartney.
🔥Bez bazbez ERIF, bez KBIG, bez PWIP

Jak złożyć wniosek w Smartney?

Jak złożyć wniosek w Smartney?

✍Do złożenia wniosku Smartney niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, wniosek Smartney złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Smartney? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Jak złożyć wniosek w Smartney? To proste! Przejdź na stronę Smartney, na której korzystając z suwaków określ:

 • ile potrzebujesz?
 • na jak długo?

- wartości te możesz również wpisać ręcznie. Jeżeli posiadasz kod rabatowy Smartney, to użyj kodu już na tym etapie, naciśnij Mam kod rabatowy i wprowadź posiadany kod - koszt pożyczki obniży się, a następnie naciśnij przycisk ZŁÓŻ WNIOSEK.

Startujemy!

Jeżeli jesteś już klientem Smartney wybierz zakładkę JESTEM JUŻ KLIENTEM i zaloguj się do Smartney korzystając z loginu i hasła - dla przypomnienia login Smartney to Twój numer z umowy albo numer klienta.

Jeżeli jesteś nowym klientem Smartney, to wybierz zakładkę JESTEM TU NOWY! i wypełnij formularz rejestracyjny podając:

 • imię
 • nazwisko
 • pesel (11 cyfr)
 • telefon komórkowy
 • adres email i potwierdź adres email

oraz zaznacz zapoznanie się z wymaganymi dokumentami, zaznaczenie zgody marketingowej nie jest wymagane.

Wniosek Smartney opinie

Udało się dziękuję [2021-07-22]

Dodaj opinię

Wniosek Smartney opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wniosek Smartney forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Rejestracja Smartney

Rejestracja Smartney

Jeśli jesteś nowym klientem Smartney, to aby skorzystać z pożyczki należy się zarejestrować. Przed złożeniem wniosku przygotuj dowód osobisty i numer konta, na które Smartney wypłaci Twój kredyt konsumencki - sprawdź też kolejną edycję promocji TEST 60 dni (jeśli jest dostępna)!

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Smartney i korzystając z suwaków:

 • ile potrzebujesz - czyli określ kwotę pożyczki
 • na jak długo - czyli określ kwotę pożyczki

Kwotę pożyczki Smartney oraz okres spłaty możesz również wpisać ręcznie, przy czym jeśli:

 • jeżeli podasz wartość mniejszą niż dopuszczalna - zostanie ustawiona minimalna (kwoty pożyczki Smartney albo okresu spłaty)
 • jeżeli podasz wartość większą niż dopuszczalna - zostanie ustawiona wartość maksymalna (kwoty pożyczki Smartney albo okresu spłaty)

Już na etapie wniosku możesz określić czy chcesz skonsolidować inne pożyczki - wybierz TAK / NIE, możesz również wprowadzić kod rabatowy Smartney, który pozwoli obniżyć koszt pożyczki.

I naciśnij przycisk ZŁÓŻ WNIOSEK, w kolejnym kroku podając:

 • imię i nazwisko
 • numer PESEL
 • adres email
 • numer telefonu komórkowego

oraz zaznacz wymagane zgody:

 • Oświadczam, że zapoznałem się z formularzem informacyjnym i oświadczeniem PEP (wymagane)
 • Oświadczam, że zapoznałem się z dokumentem Dane Osobowe w Smartney oraz Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną (wymagane)

Ostatnia zgoda (Chcę otrzymywać od Smartney i jego partnerów wiadomości o nowych usługach, produktach i promocjach) nie jest wymagana.

Wniosek Smartney pytania i odpowiedzi

⏰Na jak długo mogę pożyczyć od Smartney❓

Od Smartney pożyczysz na okres od 6 do nawet 96 miesięcy. Oczywiście kredyt możesz spłacić wcześniej, gdyż w Smartney zawsze masz raty pod kontrolą. Każdej spłaty możesz dokonać logując się do swojego Profilu w Strefie Klienta.

🔐Czy aby wziąć pożyczkę Smartney muszę się zalogować❓

Jeśli jesteś nowym klientem Smartney, to aby wziąć pożyczkę wypełnij prosty wniosek Smartney na stronie firmy. Jeśli wnioskujesz o kolejną pożyczkę - zaloguj się do swojego Profilu Klienta (aby to zrobić podaj email lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney).

Smartney BIS więcej niż jedna pożyczka w Smartney❓

Smartney BIS: Na prośbę klientów Smartney wprowadził opcję dodatkowej pożyczki równoległej w Smartney - Smartney BIS, która widoczna jest po zalogowaniu w Strefie Klienta dla wybranych klientów z aktywnym kredytem konsumenckim. Zaloguj się i sprawdź swój Profil w Strefie Klienta i mozliwość złożenia kolejnego wniosku, sprawdź Smartney BIS!

Więcej o wniosku Smartney

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Wniosek Smartney" - znajdziesz na niej więcej informacji o wniosku Smartney. Na stronie Wniosek Smartney będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Smartney, zapoznanie się z logowaniem Smartney i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Smartney - zapraszamy.

O Smartney na
 • ☎️Smartney kontakt
 • 💸Smartney pożyczka
 • Smartney opinie
 • 🔒Smartney logowanie
 • 🔥Smartney kod rabatowy
 • 🔥Smartney kod promocyjny
 • a teraz jesteś na stronie "Smartney Wniosek"
  RRSO24.20% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Smartney zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Wniosek Smartney, jak złożyć wniosek o pożyczkę Smartney? na Oferty Pożyczek: czego potrzebuję do wniosku Smartney, jakich dokumentów potrzebuję aby wziąć kredyt w Smartney, jak szybko dostanę pieniądze

  Wniosek Smartney, jak złożyć wniosek o pożyczkę Smartney? ⭐Wniosek Smartney jak złożyć wniosek o pożyczkę❓ Pierwsza pożyczka Smartney - sprawdź warunki

  Wniosek Smartney