Użyj kodu rabatowego Smartney

Smartney Kod Rabatowy ✔️5% rabatu

Kod rabatowy Smartney

RRSO 17.58%

Kod rabatowy ✔️5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 84 miesięcy

Przedłużenie spłaty: pożyczka konsolidacyjna Smartney
 • Kod rabatowy
  Użyj kodu rabatowego i ✔️zyskaj rabat 5% na prowizję
 • 4.29 (7 opinii o Smartney Kod Rabatowy ✔️5% rabatu)
  Smartney Kod RabatowyUżyj kodu rabatowego Smartney i zyskaj zniżkę na kolejną pożyczkę, sprawdź kod rabatowy Smartney i promocję, zobacz czy warto skorzystać z kodu rabatowego albo podziel się kodem z innymi.
  Kolejne pożyczki / inne warianty3000 - 60 000 zł, zwrot 6 - 84 mies.
  RRSO przykład reprezentatywny17.58%
  👉Bez bazbez ERIF, bez KBIG, bez PWIP
  O Smartney na
 • 🔑Smartney login
 • Smartney kontakt
 • 💸Smartney pożyczka
 • Smartney opinie
 • 🔒Smartney logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Kod rabatowy Smartney"

  Smartney Kod Rabatowy

  Posiadasz aktualny kod rabatowy Smartney? Gratulujemy, dzięki niemu koszt Twojej kolejnej pożyczki Smartney będzie niższy! Znajdź kod rabatowy 5% Smartney albo 10% rabatu do Smartney! A może jeszcze więcej?

  Kod rabatowy Smartney to możliwość uzyskania kolejnej pożyczki ze zniżką. Na naszych stronach prezentujemy zawsze tylko sprawdzone kody rabatowe Smartney (jeśli takowe posiadamy), kody rabatowe znalezione na oficjalnej stronie Smartney albo w innych wiarygodnych źródłach i/lub otrzymane bezpośrednio od Smartney - jeżeli jest inaczej, to wyraźnie o tym informujemy.

  Pamiętaj, że tylko aktywny kod rabatowy Smartney pozwoli Ci na uzyskanie zniżki od Smartney - jeżeli posiadasz więcej niż jeden kod rabatowy Smartney zalecamy użycie tego, który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej.

  Skopiuj kod rabatowy Smartney
  Styczenofertapozyczek5
  przejdź na stronę Smartney i wpisz kod rabatowy w dedykowane pole => Użyj kodu rabatowego i ✔️zyskaj rabat 5% na prowizję!

  Podany kod rabatowy obowiązuje do 2022-01-31 i nie powinien być używany po terminie ważności.

  Sprawdź kod rabatowy Smartney i obniż koszty prowizji. Kod rabatowy Smartney wprowadź wybierając opcję Mam kod rabatowy - w oknie Wprowadź kod rabatowy wpisz kod rabatowy Smartney, który znajdziesz na naszej stronie, a uzyskasz pogądową wartość rabatu - ostateczną zniżkę poznasz na etapie akceptacji oferty. Kolejna pożyczka? Zaloguj się do Smartney aby złożyć wniosek o kolejną pożyczkę, nie zapomnij aby użyć kodu rabatowego, kod wprowadź z zachowaniem oryginalnej pisowni i w okresie obowiązywania promocji (obowiązywania kodu).

  Kod rabatowy Smartney

  Kod Rabatowy to elektroniczny kod w postaci ciągu znaków, który po wpisaniu na stronie internetowej Smartney w wyznaczonym do tego polu, umożliwia uzyskanie rabatu na prowizję. Wysokość rabatu (na prowizję) jest każdorazowo określana dla danej promocji, a kody rabatowe Smartney udostępniane są za pośrednictwem stosownego przekazu, który znajdziesz na naszych stronach.

  Kod rabatowy może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony Smartney. Użycie kodu rabatowego przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o X% w stosunku do prowizji, gdyby nie skorzystano z kodu rabatowego (gdzie X% to wysokość kodu rabatowego w okresie obowiązywania promocji).

  Użyj kodu rabatowego Smartney przez akceptacją oferty. Kod rabatowy Smartney należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności należy zwrócić uwagę na wielkość liter (aby uniknąć pomyłek najlepiej użyć metody kopiuj - wklej).

  Warto wiedzieć, że w tym samym czasie może być aktywnych klika odrębnych promocji z różnymi kodami rabatowymi, oferującymi różnej wysokości rabaty na prowizję, warto wybrać ten, z którym zaoszczędzisz najwięcej.

  Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (Smartney kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji, do której został przypisany i nie może być użyty po to tym terminie). Szczegóły danej promocji: czas jej trwania, wysokość rabatu udzielanego w danej promocji (wysokość udzelonego rabatu jest zmienna i jest przypisana do danego kodu rabatowego), są każdorazowo dla każdej promocji udostępniana przez Smartney za pośrednictwem odpowiedniego przekazu kodu rabatowego - sprawdź okres obowiązywania i warunki na stronie promocji.

  Użycie nieaktywnego kodu rabatowego Smartney w polu Wprowadź kod rabatowy to komunikat o treści:

  ⚠ Twój kod jest błędny lub stracił ważność

  Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś(-aś) kod rabatowy albo użyj aktywnego kodu rabatowego Smartney, aby uniknąć błędów przy przepisywaniu zalecamy korzystanie z metody kopiuj - wklej.

  🦉Uwaga❗

  Poszczególne promocje i kody rabatowe mogą być kierowane zarówno do wszystkich klientów Smartney (nowych, aktualnych, powracających) albo tylko do klientów wybranych przez Smartney

  Rabat na prowizję (Nagroda) to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe mogą być wykorzystane np. w ramach promocji. Kod rabatowy Smartney nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części, a użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

  Kod rabatowy - zasady uczestnictwa

  Aby skorzystać z promocji, należy spełnić łącznie warunki:

  • złożyć wniosek o zawarcie kredytu konsumenckiego ze Smartney na stronie Smartney
  • otrzymać od Smartney ofertę zawarcia kredytu / pożyczki
  • w czasie trwania promocji zawrzeć umowę kredytu

  👉oraz koniecznie

  przed akceptacją przedstawionej przez Smartney oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney w polu o nazwie mam kod rabatowy wpisać dedykowany dla danej promocji kod rabatowy.

  Pamiętaj, że kod rabatowy Smartney należy wpisać w dedykowanym polu z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie. Po wprowadzeniu kodu rabatowego na stronie pokaże się poglądowa wartość rabatu, a ostateczną wartość poznasz na etapie akceptacji oferty. Warto również wiedzieć, że posiadanie kodu rabatowego nie gwarantuje otrzymanie pożyczki - warunkiem udzielenia przez Smartney kredytu konsumenckiego (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy (konsumenta), a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny.

  Kod rabatowy a wysokość prowizji

  Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego Smartney oblicza się według następującego wzoru:

  • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

  Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

  Każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji, nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych, o ile regulamin nie stanowi inaczej. Na przykład kod rabatowy ze zniżką 9% i kod rabatowy ze zniżką 12% nie da łącznie zniżki w wysokości 21%! Oznacza to, że w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy (wybierz korzystniejszy).

  Przykładowe wyliczenia dla kodu 6%

  Poniżej przykładowe wyliczenie dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) z rabatem na prowizje w wysokości 6% (wyliczenie na dzień 07.09.2020r. z regulaminu promocji z drobnymi modyfikacjami na potrzeby niniejszego artykuły - wartości kwotowe nie zostały zmienione):

  ❌[Bez promocji] Dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) zawieranego na okres 60 miesięcy, gdzie Całkowita Kwota Kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 25.000,00 zł (dwadzieścia pięć tysięcy) standardowa wysokość należnej prowizji Smartney z tytułu udzielenia pożyczki wynosi 4.500,00 zł (cztery tysiące pięćset).

  ✅[Promocja] Po skorzystaniu z promocji i obniżeniu prowizji o 6% wysokość należnej Smartney prowizji z tytułu udzielenia pożyczki wyniesie 4.230,00 zł – w takim przypadku kwota rabatu na prowizję wyniesie 270,00 zł (4.500,00 zł – standardowa wysokość prowizji x 6% - procentowa wysokość przyznawanego w ramach Promocji Rabatu na prowizję = 270,00 zł – kwotowa wysokość rabatu obniżającego prowizję).

  Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

  Zobacz także: Pożyczka Smartney

  Smartney Kod Rabatowy ✔️5% rabatu opinie

  Smartney kod rabatowy 5%!
  5% rabatu na prowizję z najnowszym kodem rabatowym od Smartney, który obowiązuje do 31.01.2022 - kod należy użyć przed akceptacją oferty. [2022-01-11]

  10% rabatu na prowizję z najnowszym kodem rabatowym od Smartney, który obowiązuje w dniach 1-4.01.2022 - kod należy użyć przed akceptacją oferty. [2022-01-01]

  Brałem już było ok. Chciałem starać się o drugą pożyczkę ile muszę odczekać? Czy ma tu znaczenie kod rabatowy? [2021-12-30]


  Podobno 120 dni [2021-12-31]

  Co po kodzie jak nie dają pożyczki? Nie polecam! [2021-12-13]

  7% rabatu na prowizję z kodem rabatowym, który obowiązuje do 12 grudnia 2021. Przypominamy, że aby otrzymać rabat kod należy użyć przed akceptacją warunków - szczegółowe informacje w artykule oraz na stronach Smartney. [2021-12-10]

  I kolejny kod rabatowy od Smartney 10% rabatu na prowizję - Informujemy o możliwości skorzystania z kodu rabatowego Smartney. Kod ważny jest od 03.12 do 07.12.2021 r. Użycie wspomnianego kodu rabatowego konieczne PRZED akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 10% w stosunku do prowizji, gdyby kodu rabatowego nie użyto.
  Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie oferty w zakładce Dokumenty. Należy też pamiętać, że udzielenie pożyczki oraz jej warunki (bez względu na to czy kod rabatowy zostanie użyty czy też nie) uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej, materiał nie stanowi oferty. [2021-12-03]

  Kod Rabatowy Smartney 13% rabatu na prowizję - Informujemy o możliwości skorzystania z kodu rabatowego Smartney. Kod ważny jest od 25.11 do 30.11.2021 r., a użycie kodu rabatowego PRZED akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 13% w stosunku do prowizji, gdyby kodu rabatowego nie użyto. Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie oferty. [2021-11-25]

  Smartney Kod Rabatowy 9% - Informujemy o możliwości skorzystania z kodu rabatowego Smartney. Kod ważny jest od 18.11 do 21.11.2021 r., użycie kodu przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 9% w stosunku do prowizji, gdyby kodu rabatowego nie użyto - dodatkowe informacje na stronie oferty. [2021-11-18]

  Informujemy o możliwości skorzystania z kodu rabatowego Smartney. Kod ważny jest od 6.11 do 30.11.2021 r., użycie kodu przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 7% w stosunku do prowizji, gdyby kodu rabatowego nie użyto. Warunki udzielenia pożyczki uzależnione są również od wyniku oceny zdolności kredytowej i materiał ten nie stanowi oferty. Więcej informacji o kodach rabatowych w artykule na tej stronie i na Smartney, na które odsyłamy. [2021-11-06]

  Informujemy o kolejnym kodzie rabatowym Smartney, który ważny jest do 05.11.2021 r. (od 1.11), a użycie kodu rabatowego przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 15% w stosunku do prowizji, gdyby kod rabatowy nie został użyty. Warunki uzależnione są również od wyniku oceny zdolności kredytowej, a ww materiał nie stanowi oferty, szczegółowe inf. w artykule i na stronie Smartney, na którą odsyłamy. [2021-11-02]

  ok ale w innym miejscu piszecie, że jest promocja i można mieć za darmo. to po co ten kod? [2021-10-30]


  Pani Mario, jeśli ktoś skorzysta z promocji TEST 60 DNI, weźmie pożyczkę i w okresie promocji będzie spłacał raty zgodnie z harmonogramem ORAZ dokona całkowitej spłaty pożyczki w terminie do 60 dni - w takim wypadku kod rabatowy rzeczywiście nie jest potrzebny.
  Czy można być jednak na 100% pewnym, że uda się spłacić pożyczkę w ww okresie? Jeśli nie, to kod rabatowy da zniżkę na prowizję, a co za tym idzie obniży koszt pożyczki. Wg nas warto skorzystać z kodu nawet jeżeli planujemy dokonać spłaty w ramach TEST 60 DNI. [2021-10-30]

  Informujemy o nowym kodzie rabatowym Smartney - Kod Rabatowy ważny od 28.10 do 31.10.2021 r. Kod może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony Smartney. Użycie Kodu przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 10% w stosunku do prowizji, gdyby nie skorzystano z Kodu.
  Oczywiście udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej, a ww materiał nie stanowi oferty. [2021-10-28]

  Dzień dobry. Nie wiedziałem, że są kody. Czy jak już złożyłem wniosek o pożyczkę to jeszcze można skorzystać z kodu czy aby skorzystać z kodu trzeba od początku składać? [2021-10-18]


  Kod rabatowy należy wpisać przed złożeniem wniosku i zawarciem umowy, odsyłamy do regulaminu kodów rabatowych § 4, pkt 2, w którym można między innymi znaleźć (poniżej fragment):
  - przed akceptacją przedstawionej przez Organizatora oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie www.smartney.pl wpisze w polu o nazwie: mam kod rabatowy dedykowany dla danej Promocji Kod Rabatowy [...] [2021-10-18]

  Kod rabatowy Smartney z możliwością uzyskania 6% rabatu na prowizję, kod obowiązuje do 31.10.2021 - sprawdź kod Smartney i wyraź opinię o Smartney [2021-10-05]

  12% rabatu na prowizję, oferta obowiązuje tylko do 4.10.2021 - sprawdź kod Smartney. [2021-10-01]

  Aż 18% rabatu na prowizję Smartney z kodem rabatowym. Uwaga, oferta obowiązuje tylko do 19 września! [2021-09-16]

  Mogłoby być więcej ale dobre i tyle [2021-09-12]


  nie narzehaj bo kod to zawsze pare zl w kieszeni zostanie lrpsze to niz nic [2021-09-14]

  Sprawdź kod rabatowy Smartney i zyskaj 9% rabatu na prowizję! [2021-09-10]

  Najlepszy kod rabatowy do Smartney znajdziesz u nas - zapraszamy do odwiedzenia strony kody [2021-09-06]

  Kod rabatowy jest ok i jeśli akurat jest potrzeba to się korzysta, ale jak można poczekać to lepiej poczekać na promocję. Już kilka razy mieli na 60 dni bez opłat nawet dla kolejnych pożyczek to może odpalą kolejną. To jest dobra promocja bo można mieć całkiem za darmo a nie tylko ze zniżką. [2021-07-08]

  Kody w Smartney, czekamy na kolejne [2021-07-05]

  Dodaj opinię

  Smartney Kod Rabatowy ✔️5% rabatu opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smartney Kod Rabatowy ✔️5% rabatu:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Ile mogę pożyczyć?

  Ile mogę pożyczyć od Smartney? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Smartney? Sprawdź ile pożyczysz:

  • 💰minimalna kwota pożyczki Smartney to 3000 PLN
  • 💰maksymalna kwota pożyczki Smartney to 60 000 PLN

  ⏰W obydwu przypadkach Smartney oferuje pieniądze na okres 6 - 84 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Smartney zależy od Twojej zdolności kredytowej.

  Smartney inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Smartney, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Smartney jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

  Na ile mogę pożyczyć?

  Na ile pożyczę od Smartney? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Smartney? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Smartney:

  • ⏰pożyczka Smartney to oferta na okres 6 - 84 mies.

  Oczywiście pożyczkę Smartney możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

  Smartney inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Smartney, dziękujemy 🙂.

  Kod rabatowy Smartney FAQ

  Jak użyć kodu rabatowego Smartney❓

  Wpisz kod rabatowy Smartney w dedykowanym polu na stronie Smartney. Wysokość rabatu na prowizję dla danej promocji określana jest każdorazowo w informacji przekazanej do danego kodu rabatowego.

  Co zrobić jeśli kod rabatowy Smartney nie działa❓

  Wprowadź kod rabatowy Smartney z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności należy zwrócić uwagę na wielkość liter. Upewnij się też, czy promocja już nie zakończyła się.

  Czy kody rabatowe Smartney i promocje łączą się❓

  Poszczególne promocje organizowane w ramach programu kody rabatowe nie łączą się z innymi promocjami, o ile co innego nie wynika z regulaminów tych promocji, programów lub ofert specjalnych.

  Ile mogę zaoszczędzić z kodem rabatowym Smartney❓

  Kod rabatowy, który znajdziesz na naszej stronie, to 9% rabatu na prowizję! Sprawdź szczegóły oferty, skorzystaj z kodu rabatowego Smartney.

  Więcej o kodach rabatowych Smartney

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Smartney Kod Rabatowy ✔️5% rabatu" - znajdziesz na niej więcej informacji o kodach rabatowych Smartney. Na stronie Smartney Kod Rabatowy ✔️5% rabatu będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Smartney, zapoznanie się z logowaniem Smartney i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Smartney - zapraszamy.

  Dane rejestrowe Smartney✅NIP 5272859012
  ✅REGON 380793670
  ✅KRS: 0000747738
  Smartney kontakt / infolinia22 528 88 88
  Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
  WniosekWniosek Smartney możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Smartney i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Smartney.
  RRSO przykład reprezentatywny17.58%
  👉Bez bazbez ERIF, bez KBIG, bez PWIP
  Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
  Pożyczka bez grosza?Tak, Smartney to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Kontomatik - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Odbiór pożyczkiPieniądze od Smartney przelew na konto bankowe, finansowanie zakupów (płatność za zakupy, odbiór w postaci finansowania zakupów), szczegółowe informacje na stronie Smartney.
  Więcej niż 1 pożyczkatak, sprawdź Smartney BIS
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty3000 - 60 000 zł, zwrot 6 - 84 mies.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Smartney zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Smartney Kod Rabatowy » do 60 000 zł ✔️5% rabatu, kod Styczeń 2022 🔒Aktualne kody rabatowe Smartney » do 60 000 zł ✔️5% rabatu, kod Styczeń 2022 , wyszukaj kod rabatowy Smartney, połącz promocje i kupony rabatowe Smartney, sprawdź ile możesz zaoszczędzić z kodem rabatowym?