BLISKA Pożyczka opinie

Opinie o BLISKA Pożyczka opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka gratis

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o BLISKA Pożyczka lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Opinie o BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

BLISKA Pożyczka OpiniePoznaj opinie o BLISKA Pożyczka - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o bliskapozyczka.pl, dyskutuj na forum BLISKA Pożyczka, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że BLISKA Pożyczka opinie to nie tylko Twoje zdanie o BLISKA Pożyczka, ale również innych Czytelników.
Najważniejsze informacje o BLISKA Pożyczka znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "BLISKA Pożyczka Opinie o" - zobacz też pełny opis BLISKA Pożyczka.

Bliska Pożyczka opinie

Opinie klientów Bliska Pożyczka, które można znaleźć na stronie firmy:

 • Martyna (marketer): Wszyscy w internecie proponują tylko pożyczki z przelewem na konto. Ja nie miałam takiej możliwości, na szczęście w bliska pożyczka wiedzieli, jak temu zaradzić.
 • Tomasz (podróżnik i fotograf): Potrzebowałem szybkiej oferty pożyczki do domu, nie miałem czasu jednak za tym chodzić. Na bliska pożyczka jeden wniosek i faktycznie udało się wszystko zamknąć w jeden dzień

Bliska Pożyczka wskazuje teraz na ofertę Bocian Pożyczki, poniżej opinie o Bocian Pożyczki wyrażone przez pracowników firmy i znalezione na stronie firmy:

 • W firmie Bocian Pożyczki bardzo cenię sobie zaufanie, którym obdarzył mnie przełożony, swobodę w działaniu, wiarę w mój plan na pracę oraz bardzo dobrą atmosferę. Czuję się również bardzo ważnym członkiem zespołu. - Paweł, kierownik rejonu ds. operacyjnych, Szczecin,
 • W firmie Bocian Pożyczki każdego dnia doświadczam możliwości, w których mogę wykorzystywać swoje kompetencje. Cenię u swojego pracodawcy fakt, że rozliczany jestem za efekty swojej pracy, czuję się bezpieczny i dowartościowany. Jako członek Zespołu, odnoszę wrażenie, że cały czas się rozwijam, a współpracownicy są przyjaźnie do mnie nastawieni. Z powodzeniem godzę obowiązki wynikające z pracy zawodowej z życiem prywatnym. - Krzysztof, regionalny trener, Olsztyn,
 • W firmie Bocian Pożyczki rozpocząłem pracę w październiku 2015 roku na stanowisku Kierownika Zespołu Doradców. Po 7 miesiącach awansowałem na stanowisko Kierownika Rejonu ds. Operacyjnych. Dzięki pro pracowniczej atmosferze, wsparciu przełożonego oraz koleżanek i kolegów, w dniu dzisiejszym zarządzam rejonem o stabilnym i wysokim wyniku. Dzięki temu jestem zadowolony oraz bardzo mocno zmotywowany do dalszej efektywnej pracy. Poprzez moje zaangażowanie oraz konsekwencje osiągam wysokie premie co przekłada się na moje zadowolenie z pracy, którą mogę wszystkim uczciwie polecić. - Paweł, kierownik rejonu ds. operacyjnych, Katowice

Dlaczego opinie?

BLISKA Pożyczka Opinie to prezentacja BLISKA Pożyczka wraz z opiniami i komentarzami o BLISKA Pożyczka oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z BLISKA Pożyczka, to ✍️wyraź swoją opinię o BLISKA Pożyczka, dodaj komentarz o BLISKA Pożyczka.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o BLISKA Pożyczka czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z BLISKA Pożyczka - Twoja ocena BLISKA Pożyczka i opinia pomaga innym w wyborze oferty BLISKA Pożyczka spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u BLISKA Pożyczka? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność BLISKA Pożyczka jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem BLISKA Pożyczka? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o BLISKA Pożyczka, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

BLISKA Pożyczka opinie

Bocian i warunki jak w Bocianie dostać w miare łatwo ale lichwa strasznie droga
Takie mam mieszane odczucia ale jak człowiek nie ma wyjścia to bierze co chcim dać [2020-12-30]

Bliska Pożyczka wskazuje teraz na bezpośrednią ofertę Bocian Pożyczki, a co za tym idzie również i opinie o Bocian Pożyczki wyrażone przez pracowników firmy, z którymi polecamy się zapoznać. Przed skorzystaniem z pożyczki zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z warunkami Bocian Pożyczki. [2020-12-19]

Dodaj opinię

BLISKA Pożyczka opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń BLISKA Pożyczka opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Przejdź na stronę Bliska Pożyczka, na której wybierz miejsce, w pobliżu którego się znajdujesz (np. najbliższe miasto), z prawej strony znajdziesz listę najbliższych punktów np.:

 • przedstawiciel mobilny Bliska Pożyczka - pożyczka w domu Klienta
 • Kasa Stefczyka Garwolin - Garwolin ul. Kościuszki 22A
 • Biuro Kozienice (OB) - Kozienice Radomska 21
 • Biuro Warka - Warka Długa 9

Uwaga! Powyżej podaliśmy tylko przykładowe dane, które mogą i zapewnie będą inne dla Twojej lokalizacji.

Kliknij wybrany punkt, na ekranie ukażą się:

 • dane punktu np. Biuro Kozienice (OB) Fines
 • adres punktu np. Kozienice, 26-900, Radomska 21
 • godziny otwarcia punktu np 9.00 - 17.00 w dni robocze

oraz dane oferty pożyczki, np.:

 • wysokość pożyczki: 200 - 20000 PLN
 • czas oczekiwania: 120 minut
 • maksymalna pożyczka wypłacana w gotówce: 1000 PLN
 • maksymalna pożyczka bez sprawdzania BIK: 1000 PLN
 • maksymalna pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach: 1000 PLN

Jeżeli dane będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami kliknij przycisk Zamów pożyczkę (przypominamy, że powyżej prezentujemy przykładowe dane, które mogą być inne w Twojej lokalizacji i dla punktów pożyczkowych Szybka Pożyczka).

Dane do pożyczki

Na kolejnym ekranie wprowadź dane, które zostaną automatycznie przekazane do wybranego przez Ciebie punktu pożyczkowego i wprowadzone do umowy pożyczkowej. Wypełnienie pól opcjonalnych nie jest obowiązkowe, jednak znacznie skraca czas, po którym otrzymasz pieniądze.

Jakie dane należy podać:

 • Imię (pole wymagane)
 • Nazwisko (pole wymagane)
 • Email
 • Telefon - numer telefonu do kontaktu (pole wymagane)
 • PESEL
 • Dowód osobisty - wpisz serię i numer dowodu

Zaakceptuj wymagane zgody i kliknij Zamów pożyczkę teraz

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku BLISKA Pożyczka niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek BLISKA Pożyczka złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku BLISKA Pożyczka? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie BLISKA Pożyczka pytania i odpowiedzi

Więcej o opiniach BLISKA Pożyczka

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "BLISKA Pożyczka opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach BLISKA Pożyczka. Na stronie BLISKA Pożyczka opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów BLISKA Pożyczka, zapoznanie się z logowaniem BLISKA Pożyczka i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku BLISKA Pożyczka - zapraszamy.

WniosekWniosek BLISKA Pożyczka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę BLISKA Pożyczka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek bliskapozyczka.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę BLISKA Pożyczka.
RRSO178% (RRSO przykład reprezentatywny)
Opinie o BLISKA PożyczkaPoznaj opinie o BLISKA Pożyczka - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o bliskapozyczka.pl, dyskutuj na forum BLISKA Pożyczka, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że BLISKA Pożyczka opinie to nie tylko Twoje zdanie o BLISKA Pożyczka, ale również innych Czytelników.Opinie o BLISKA Pożyczka to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu BLISKA Pożyczka dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o BLISKA Pożyczka jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o bliskapozyczka.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty BLISKA Pożyczka zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż BLISKA Pożyczka:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka gratis

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni
Sprawdź warunki
🚩za darmo