BLISKA Pożyczka

Bliska Pożyczka to szybka decyzja o przyznaniu pożyczki oraz pieniądze dostarczane prosto do domu klienta! Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna 5000 zł na okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy. Pożyczkodawcą jest Bocian Pożyczki.

Pożyczka BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

Wymagania BLISKA Pożyczka

Sprawdź 💡wymagania BLISKA Pożyczka, zobacz jakie są minimalne wymagania BLISKA Pożyczka, poznaj warunki i wymogi stawiane przez BLISKA Pożyczka, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania BLISKA Pożyczka zmieniły się.

Wymagania BLISKA Pożyczka

🎂Wiek: od 18 do 74 lat.

✔️Potwierdzenie tożsamości (nowy klient): usługa Instantor, inny sposób - daj znać w komentarzu.

✍Do kolejnych kroków współpracy z ️rejestracji BLISKA Pożyczka przygotuj dowód osobisty, rejestracja BLISKA Pożyczka możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku BLISKA Pożyczka niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek BLISKA Pożyczka złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez BLISKA Pożyczka albo innych istotnych informacjach związanych z BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Opis BLISKA Pożyczka znajdziesz poniżej (uwaga, możliwa niedostępność oferty), sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę BLISKA Pożyczka lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania BLISKA Pożyczka

Ile od BLISKA Pożyczka

Ile mogę pożyczyć od BLISKA Pożyczka? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki BLISKA Pożyczka? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki BLISKA Pożyczka to 200 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki BLISKA Pożyczka to 5000 PLN

⏰W obydwu przypadkach BLISKA Pożyczka oferuje pieniądze na okres 1 - 12 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki BLISKA Pożyczka zależy od Twojej zdolności kredytowej.

BLISKA Pożyczka inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki BLISKA Pożyczka, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota BLISKA Pożyczka jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od BLISKA Pożyczka

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki BLISKA Pożyczka? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od BLISKA Pożyczka:

 • ⏰pożyczka BLISKA Pożyczka to oferta na okres 1 - 12 mies.

Oczywiście pożyczkę BLISKA Pożyczka możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

BLISKA Pożyczka inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat BLISKA Pożyczka

Od ilu lat pożyczka BLISKA Pożyczka? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę BLISKA Pożyczka?

BLISKA Pożyczka udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, BLISKA Pożyczka może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od BLISKA Pożyczka uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka

BLISKA Pożyczka inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat BLISKA Pożyczka

Do ilu lat pożyczka BLISKA Pożyczka? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę BLISKA Pożyczka? A może to pożyczka bez limitu wieku?

BLISKA Pożyczka udziela pożyczek i górny limit wieku dla pożyczki BLISKA Pożyczka to ✔️do 74 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, BLISKA Pożyczka może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od BLISKA Pożyczka uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka

BLISKA Pożyczka inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Bazy BLISKA Pożyczka

Jakie bazy sprawdza BLISKA Pożyczka? Czy BLISKA Pożyczka weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza BIK
 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza BIG
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza KBIG => BLISKA Pożyczka bez KBIG
 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza KRD
 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza ERIF
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza ZBP => BLISKA Pożyczka bez ZBP
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza CRIF => BLISKA Pożyczka bez CRIF
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza PWIP => BLISKA Pożyczka bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka.

Czy BLISKA Pożyczka sprawdza inne bazy? Albo BLISKA Pożyczka nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza BLISKA Pożyczka a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

Rejestracja BLISKA Pożyczka

Aby zarejestrować się i złożyć szybki wniosek przejdź na stronę BLISKA Pożyczka, na której:

 • korzystając z suwaka określ wysokość pożyczki od Bliska Pożyczka,
 • korzystając z suwaka określ okres spłaty pożyczki od Bliska Pożyczka.

Możesz skorzystać z kalkulatora Bliska Pożyczka, z którym obliczysz wysokość raty. Pamiętaj jednak, że kalkulator służy jedynie do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a podane wartości mają charakter orientacyjny.

Rejestrując się i składając wniosek o pożyczkę podaj imię i nazwisko, adres email, Twój numer telefonu oraz numer PESEL oraz zaakceptuj wymagane zgody:

 • Akceptuję regulamin świadczenia usług za pośrednictwem platformy bliskapozyczka.pl
 • Potwierdzam, że zostały mi przekazane następujące informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Ich treść w pełnym brzmieniu znajdziesz oczywiście na stronie Bliska Pożyczka.

Wniosek BLISKA Pożyczka

Przejdź na stronę Bliska Pożyczka, na której wybierz miejsce, w pobliżu którego się znajdujesz (np. najbliższe miasto), z prawej strony znajdziesz listę najbliższych punktów np.:

 • przedstawiciel mobilny Bliska Pożyczka - pożyczka w domu Klienta
 • Kasa Stefczyka Garwolin - Garwolin ul. Kościuszki 22A
 • Biuro Kozienice (OB) - Kozienice Radomska 21
 • Biuro Warka - Warka Długa 9

Uwaga! Powyżej podaliśmy tylko przykładowe dane, które mogą i zapewnie będą inne dla Twojej lokalizacji.

Kliknij wybrany punkt, na ekranie ukażą się:

 • dane punktu np. Biuro Kozienice (OB) Fines
 • adres punktu np. Kozienice, 26-900, Radomska 21
 • godziny otwarcia punktu np 9.00 - 17.00 w dni robocze

oraz dane oferty pożyczki, np.:

 • wysokość pożyczki: 200 - 20000 PLN
 • czas oczekiwania: 120 minut
 • maksymalna pożyczka wypłacana w gotówce: 1000 PLN
 • maksymalna pożyczka bez sprawdzania BIK: 1000 PLN
 • maksymalna pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach: 1000 PLN

Jeżeli dane będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami kliknij przycisk Zamów pożyczkę (przypominamy, że powyżej prezentujemy przykładowe dane, które mogą być inne w Twojej lokalizacji i dla punktów pożyczkowych Szybka Pożyczka).

Dane do pożyczki

Na kolejnym ekranie wprowadź dane, które zostaną automatycznie przekazane do wybranego przez Ciebie punktu pożyczkowego i wprowadzone do umowy pożyczkowej. Wypełnienie pól opcjonalnych nie jest obowiązkowe, jednak znacznie skraca czas, po którym otrzymasz pieniądze.

Jakie dane należy podać:

 • Imię (pole wymagane)
 • Nazwisko (pole wymagane)
 • Email
 • Telefon - numer telefonu do kontaktu (pole wymagane)
 • PESEL
 • Dowód osobisty - wpisz serię i numer dowodu

Zaakceptuj wymagane zgody i kliknij Zamów pożyczkę teraz

Kalkulator BLISKA Pożyczka

🧮Kalkulator BLISKA Pożyczka - wskaż ile chcesz pożyczyć od BLISKA Pożyczka i na jak długo, użyj kalkulatora BLISKA Pożyczka i sprawdź ile kosztuje pożyczka BLISKA Pożyczka i jaki jest termin spłaty.

Kalkulator pożyczki ratalnej BLISKA Pożyczka dostępny jest na stronie BLISKA Pożyczka i pozwoli CI obliczyć ratę i koszt pożyczki na raty - naciśnij baner aby przejść na stronę BLISKA Pożyczka i skorzystać z kalkulatora pożyczki ratalnej.

Wykorzystując kalkulator BLISKA Pożyczka możesz obliczyć wysokość ratę pożyczki ratalnej albo obliczyć całkowity koszt pożyczki ratalnej i dobrać je do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Kalkulator BLISKA Pożyczka pozwoli Ci także sprawdzić termin spłaty pożyczki na raty.

Jak skorzystać z kalkulatora pożyczki ratalnej BLISKA Pożyczka? Aby to zrobić przejdź na stronę BLISKA Pożyczka, a następnie przesuwając suwaki na kalkulatorze możesz łatwo dobierać parametry pożyczki ratalnej: kwotę, okres spłaty, czy wysokość raty.

Oblicz ratę pożyczki

Korzystając z kalkulatora BLISKA Pożyczka (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną ratę pożyczki oraz jej koszt, ale musisz wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki BLISKA Pożyczka - pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy przeczytać ją.

Kalkulator BLISKA Pożyczka może jednak pomóc Ci przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić:

 • ✔️skorzystaj z kalkulatora BLISKA Pożyczka

Zmiana kalkulatora BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas o tym, że zmienił się kalkulator BLISKA Pożyczka albo innych istotne informacje związane z pożyczkowym kalkulatorem BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Infolinia BLISKA Pożyczka

Infolinia BLISKA Pożyczka, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię BLISKA Pożyczka z pytaniami o pożyczkę BLISKA Pożyczka:

 • ☎️BLISKA Pożyczka infolinia 79 55 71 300
 • ⏲️BLISKA Pożyczka infolinia godziny pracy Pon-Pt: 08:00 - 20:00, Sobota: 09:00 - 17:00

Warto wiedzieć, że na infolinii BLISKA Pożyczka uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce BLISKA Pożyczka, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez BLISKA Pożyczka oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka.

Godziny pracy infolinii BLISKA Pożyczka mogą się zmieniać, aktualne na stronie BLISKA Pożyczka.

Zmiana infolinii BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię BLISKA Pożyczka albo o zmianie godzin pracy infolinii BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Godziny BLISKA Pożyczka

W jakich godzinach pracuje BLISKA Pożyczka? Sprawdź godziny pracy BLISKA Pożyczka i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta BLISKA Pożyczka / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię BLISKA Pożyczka?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę BLISKA Pożyczka możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura BLISKA Pożyczka i konsultantów BLISKA Pożyczka to:

⏲️Godziny pracy BLISKA Pożyczka poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
⏲️Godziny pracy BLISKA Pożyczka sobota: 09:00 - 17:00
⏲️Godziny pracy BLISKA Pożyczka niedziela: nieczynne
☎️BLISKA Pożyczka: 79 55 71 300

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka.

Uwaga! Godziny pracy BLISKA Pożyczka mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie BLISKA Pożyczka. Inne godziny pracy BLISKA Pożyczka? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyBLISKA Pożyczka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Kontakt BLISKA Pożyczka

Obsługa klienta BLISKA Pożyczka, 📞BLISKA Pożyczka Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do BLISKA Pożyczka, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe BLISKA Pożyczka / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt BLISKA Pożyczka, jaki adres i telefon oraz godziny pracy BLISKA Pożyczka, przed kontaktem z BLISKA Pożyczka przygotuj dowód osobisty:

☎️BLISKA Pożyczka telefon: 79 55 71 300
⏲️BLISKA Pożyczka godziny: Pon-Pt: 08:00 - 20:00, Sobota: 09:00 - 17:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka.

Kontakt BLISKA Pożyczka to przede wszystkim Infolinia BLISKA Pożyczka, na której uzyskasz informacje o BLISKA Pożyczka albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do BLISKA Pożyczka bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje BLISKA Pożyczka.

Dane kontaktowe i godziny pracy BLISKA Pożyczka mogą się zmieniać, aktualne informacje dla BLISKA Pożyczka (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt BLISKA Pożyczka, na którą odsyłamy.

Pożyczka BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

Adres BLISKA Pożyczka

Sprawdź adres BLISKA Pożyczka, dane adresowe do kontaktu pocztowego z BLISKA Pożyczka, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres BLISKA Pożyczka zmienił się.

Jaki adres BLISKA Pożyczka? Sprawdź adres i dane teleadresowe BLISKA Pożyczka:

 • 🏠BliskaPozyczka.pl Strefa Finansów SA ul. Buraczana 6B Wrocław - adres BLISKA Pożyczka,
 • ☎️79 55 71 300 - BLISKA Pożyczka kontakt.

Adres BLISKA Pożyczka - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie BLISKA Pożyczka lub infolinii BLISKA Pożyczka. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe BLISKA Pożyczka, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy BLISKA Pożyczka to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie BLISKA Pożyczka uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na BLISKA Pożyczka.

Inny adres BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Logowanie BLISKA Pożyczka

Jak wygląda logowanie Bliska Pożyczka? Czy należy się zalogować od Bliska Pożyczka aby skorzystać z oferty? Nie mamy do czynienia z logowaniem i nie można zalogować się do Bliska Pożyczka, gdyż w Bliska Pożyczka nie znajdziesz logowania, które możesz znać z banku czy z innych pożyczek, zalogowanie do Bliska Pożyczka nie jest również konieczne, aby skorzystać z pożyczki:

 • strefa klienta Bliska Pożyczka albo
 • logowanie Bliska Pożyczka czy też
 • problemy z logowaniem Bliska Pożyczka, zapomniane hasło Bliska Pożyczka itp.

Dane te nie istnieją na stronie www Bliskiej Pożyczki. Co zamiast logowania Bliska Pożyczka?

Bez względu na to, czy jeżeli jesteś nowym klientem Bliska Pożyczka czy nie, to w każdym przypadku należy wypełnić wniosek:

 • określ kwotę i okres
 • podaj swoje dane: imię i nazwisko, numer pesel
 • podaj dane kontaktowe: adres email i numer telefonu

W przypadku Bliska Pożyczka zamiast logowania należy pamiętać o zasada bezpiecznego wypełniania wniosku o pożyczkę, są one podobne do zasad bezpiecznego logowania, które znajdzesz też na tej stronie, choć jak wspomnieliśmy już z logowaniem tutaj nie mamy do czynienia.

Bezpieczna spłata BLISKA Pożyczka

Bezpieczna spłata BLISKA Pożyczka: jak bezpiecznie spłacić BLISKA Pożyczka, jak nie nabrać się na oszusto "na BLISKA Pożyczka"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę BLISKA Pożyczka? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod BLISKA Pożyczka? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że BLISKA Pożyczka to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem BLISKA Pożyczka i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę BLISKA Pożyczka?
 • o czym warto pamiętać spłacając BLISKA Pożyczka?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty BLISKA Pożyczka?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie BLISKA Pożyczka

Zmiana spłaty BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas o warunków spłaty BLISKA Pożyczka albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata BLISKA Pożyczka

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę BLISKA Pożyczka? Spłacając pożyczkę BLISKA Pożyczka, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki BLISKA Pożyczka przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez BLISKA Pożyczka. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię BLISKA Pożyczka
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki BLISKA Pożyczka. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę BLISKA Pożyczka, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki BLISKA Pożyczka,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania BLISKA Pożyczka, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę BLISKA Pożyczka lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii BLISKA Pożyczka próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od BLISKA Pożyczka  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki BLISKA Pożyczka! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat BLISKA Pożyczka oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta BLISKA Pożyczka! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią BLISKA Pożyczka

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę BLISKA Pożyczka? Spłacając BLISKA Pożyczka, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie BLISKA Pożyczka. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę BLISKA Pożyczka na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę BLISKA Pożyczka korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie BLISKA Pożyczka powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym BLISKA Pożyczka) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także BLISKA Pożyczka, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę BLISKA Pożyczka? Dokonując spłaty pożyczki BLISKA Pożyczka, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także BLISKA Pożyczka) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do BLISKA Pożyczka, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata BLISKA Pożyczka i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię BLISKA Pożyczka. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że BLISKA Pożyczka to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka.

Bezpieczeństwo BLISKA Pożyczka

💡BLISKA Pożyczka bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. BLISKA Pożyczka bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie BLISKA Pożyczka (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę BLISKA Pożyczka (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na BLISKA Pożyczka definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta BLISKA Pożyczka (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla BLISKA Pożyczka):

 • utworzenia konta BLISKA Pożyczka
 • logowania do konta BLISKA Pożyczka (profil klienta BLISKA Pożyczka)
 • podawania danych kontaktowych do BLISKA Pożyczka czy zapisywania się do newslettera BLISKA Pożyczka
 • korzystania z wyszukiwarki BLISKA Pożyczka
 • podawania BLISKA Pożyczka danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania BLISKA Pożyczka
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu BLISKA Pożyczka i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata BLISKA Pożyczka była bezpieczna.

Windykacja BLISKA Pożyczka

Odwiedź stronę BLISKA Pożyczka aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto BLISKA Pożyczka

Usunięcie konta BLISKA Pożyczka, wniosek o usunięcie konta BLISKA Pożyczka? Do złożenia wniosku o pożyczkę BLISKA Pożyczka nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto BLISKA Pożyczka i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty BLISKA Pożyczka, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w BLISKA Pożyczka (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę BLISKA Pożyczka ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w BLISKA Pożyczka i/albo usunąć swoje konto BLISKA Pożyczka (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w BLISKA Pożyczka?

Jak usunąć konto BLISKA Pożyczka?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto BLISKA Pożyczka - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www (bądź strona / albo BLISKA Pożyczka już nie istnieje).

Wiesz jak usunąć konto BLISKA Pożyczka? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto BLISKA Pożyczka?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w BLISKA Pożyczka, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym BLISKA Pożyczka muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez BLISKA Pożyczka przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w BLISKA Pożyczka zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w BLISKA Pożyczka (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od BLISKA Pożyczka SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów BLISKA Pożyczka z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta BLISKA Pożyczka aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z BLISKA Pożyczka przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w BLISKA Pożyczka (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę BLISKA Pożyczka oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto BLISKA Pożyczka i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do BLISKA Pożyczka albo przejść na stronę BLISKA Pożyczka (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również BLISKA Pożyczka), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Pożyczka BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

Przypomnienie hasła BLISKA Pożyczka

Przypomnienie hasła BLISKA Pożyczka? - przypomnienie nie jest dostępne dla BLISKA Pożyczka. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat problemów z logowaniem i logowania BLISKA Pożyczka.

Login BLISKA Pożyczka

Login BLISKA Pożyczka, jak jest nr klienta BLISKA Pożyczka aby się zalogować i skąd uzyskać login BLISKA Pożyczka?

Identyfikator użytkownika BLISKA Pożyczka (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania BLISKA Pożyczka, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto BLISKA Pożyczka (profil BLISKA Pożyczka / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login BLISKA Pożyczka jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania BLISKA Pożyczka albo innych istotnych informacjach związanych z loginem BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy BLISKA Pożyczka

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe BLISKA Pożyczka, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w BLISKA Pożyczka - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe BLISKA Pożyczka, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy BLISKA Pożyczka.

Brak kodów rabatowych BLISKA Pożyczka?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych BLISKA Pożyczka, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - BLISKA Pożyczka nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe BLISKA Pożyczka są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych BLISKA Pożyczka albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy BLISKA Pożyczka? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy BLISKA Pożyczka, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego BLISKA Pożyczka.

Profil Klienta BLISKA Pożyczka

Profil Klienta BLISKA Pożyczka: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta BLISKA Pożyczka? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta BLISKA Pożyczka.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta BLISKA Pożyczka❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta BLISKA Pożyczka) .

🦉Jeśli po przejściu na stronę www BLISKA Pożyczka przycisk logowania BLISKA Pożyczka (zaloguj / profil klienta BLISKA Pożyczka / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ BLISKA Pożyczka (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania BLISKA Pożyczka!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta BLISKA Pożyczka, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania BLISKA Pożyczka do profilu klienta BLISKA Pożyczka konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt BLISKA Pożyczka, zadzwoń i zapytaj o profil klienta BLISKA Pożyczka i możliwość zalogowania albo o pożyczce BLISKA Pożyczka. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania BLISKA Pożyczka.

Zmieniony Profil Klienta BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta BLISKA Pożyczka albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Promocja BLISKA Pożyczka

Promocje BLISKA Pożyczka: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny BLISKA Pożyczka / kod rabatowy, BLISKA Pożyczka zniżki i rabaty.

Promocja BLISKA Pożyczka?

Czy można znaleźć promocje w BLISKA Pożyczka? Czy u BLISKA Pożyczka są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w BLISKA Pożyczka! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach BLISKA Pożyczka albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny BLISKA Pożyczka

Darmowe kody promocyjne BLISKA Pożyczka, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w BLISKA Pożyczka - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne BLISKA Pożyczka, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy BLISKA Pożyczka.

Brak kodu promocyjnego BLISKA Pożyczka?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych BLISKA Pożyczka, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - BLISKA Pożyczka nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne BLISKA Pożyczka są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych BLISKA Pożyczka albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi BLISKA Pożyczka, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny BLISKA Pożyczka? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny BLISKA Pożyczka, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego BLISKA Pożyczka.

Pożyczka BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

Pierwsza pożyczka BLISKA Pożyczka

Pierwszy raz w BLISKA Pożyczka? ✍Do rejestracji w BLISKA Pożyczka i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja BLISKA Pożyczka / wniosek BLISKA Pożyczka 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej BLISKA Pożyczka? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

BLISKA Pożyczka nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej BLISKA Pożyczka, gdyż pierwsza pożyczka od BLISKA Pożyczka nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w BLISKA Pożyczka. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od BLISKA Pożyczka będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków BLISKA Pożyczka, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty BLISKA Pożyczka

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej BLISKA Pożyczka nie jest możliwe - BLISKA Pożyczka na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie BLISKA Pożyczka

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www BLISKA Pożyczka, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę BLISKA Pożyczka.

Warunki pożyczki BLISKA Pożyczka zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka.

Refinansowanie BLISKA Pożyczka

Refinansowanie pożyczki ratalnej BLISKA Pożyczka nie jest możliwe. BLISKA Pożyczka nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty BLISKA Pożyczka.

Jest możliwe refinansowanie BLISKA Pożyczka? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do BLISKA Pożyczka.

Opinie o BLISKA Pożyczka

Opinie klientów Bliska Pożyczka, które można znaleźć na stronie firmy:

 • Martyna (marketer): Wszyscy w internecie proponują tylko pożyczki z przelewem na konto. Ja nie miałam takiej możliwości, na szczęście w bliska pożyczka wiedzieli, jak temu zaradzić.
 • Tomasz (podróżnik i fotograf): Potrzebowałem szybkiej oferty pożyczki do domu, nie miałem czasu jednak za tym chodzić. Na bliska pożyczka jeden wniosek i faktycznie udało się wszystko zamknąć w jeden dzień

Bliska Pożyczka wskazuje teraz na ofertę Bocian Pożyczki, poniżej opinie o Bocian Pożyczki wyrażone przez pracowników firmy i znalezione na stronie firmy:

 • W firmie Bocian Pożyczki bardzo cenię sobie zaufanie, którym obdarzył mnie przełożony, swobodę w działaniu, wiarę w mój plan na pracę oraz bardzo dobrą atmosferę. Czuję się również bardzo ważnym członkiem zespołu. - Paweł, kierownik rejonu ds. operacyjnych, Szczecin,
 • W firmie Bocian Pożyczki każdego dnia doświadczam możliwości, w których mogę wykorzystywać swoje kompetencje. Cenię u swojego pracodawcy fakt, że rozliczany jestem za efekty swojej pracy, czuję się bezpieczny i dowartościowany. Jako członek Zespołu, odnoszę wrażenie, że cały czas się rozwijam, a współpracownicy są przyjaźnie do mnie nastawieni. Z powodzeniem godzę obowiązki wynikające z pracy zawodowej z życiem prywatnym. - Krzysztof, regionalny trener, Olsztyn,
 • W firmie Bocian Pożyczki rozpocząłem pracę w październiku 2015 roku na stanowisku Kierownika Zespołu Doradców. Po 7 miesiącach awansowałem na stanowisko Kierownika Rejonu ds. Operacyjnych. Dzięki pro pracowniczej atmosferze, wsparciu przełożonego oraz koleżanek i kolegów, w dniu dzisiejszym zarządzam rejonem o stabilnym i wysokim wyniku. Dzięki temu jestem zadowolony oraz bardzo mocno zmotywowany do dalszej efektywnej pracy. Poprzez moje zaangażowanie oraz konsekwencje osiągam wysokie premie co przekłada się na moje zadowolenie z pracy, którą mogę wszystkim uczciwie polecić. - Paweł, kierownik rejonu ds. operacyjnych, Katowice

Pożyczka BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

Opis BLISKA Pożyczka znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek (możliwa niedostępność BLISKA Pożyczka):

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 3500 zł; całkowity koszt pożyczki 3659,81 w tym łączna kwota odsetek 684,81 zł; opłata przygotowawcza 50 zł; opłata prowizyjna 2435 zł; opłata za udzielenie pożyczki 490 zł; roczna stopa oprocentowania 10%; czas obowiązywania umowy 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat 298,32 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 7159,81 zł; Rzeczywista Stopa Procentowa 178% (wg statu na 05 lipca 2016). Szczegółowe inf. na stronie BLISKA Pożyczka, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

BLISKA Pożyczka opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń BLISKA Pożyczka opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "BLISKA Pożyczka opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"