Pożyczka BLISKA Pożyczka

Pożyczka BLISKA Pożyczka opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni
Sprawdź
🚩za darmo

Kuki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Kuki?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Kuki?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka BLISKA Pożyczka lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Pożyczka BLISKA Pożyczka

RRSO 178%

Od 18 do 74 lat
Ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

200 - 5000 zł

Na ile pożyczę od BLISKA Pożyczka?

1 - 12 miesięcy

BLISKA Pożyczka najważniejsze informacje
Ile od BLISKA Pożyczkaod 200 do 5000 na okres od 1 do 12 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki BLISKA Pożyczka lub pożyczki poza promocją
Wiekod 18 do 74 lat
Pożyczka bez grosza?Tak, BLISKA Pożyczka to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja BLISKA Pożyczka bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą Instantor (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie BLISKA Pożyczka
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę BLISKA Pożyczka odbierzesz w postaci: w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o bliskapozyczka.pl na stronie BLISKA Pożyczka.
Najważniejsze informacje o BLISKA Pożyczka znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "BLISKA Pożyczka Pożyczka" - zobacz też pełny opis BLISKA Pożyczka.

Bliska Pożyczka to szybka decyzja o przyznaniu pożyczki oraz pieniądze dostarczane prosto do domu klienta! Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna 5000 zł na okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy. Pożyczkodawcą jest Bocian Pożyczki.

 

Jakie bazy sprawdza BLISKA Pożyczka?

BLISKA Pożyczka

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza BLISKA Pożyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy BLISKA Pożyczka zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza BIK
 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza BIG
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza KBIG => BLISKA Pożyczka bez KBIG
 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza KRD
 • ❌BLISKA Pożyczka sprawdza ERIF
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza ZBP => BLISKA Pożyczka bez ZBP
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza CRIF => BLISKA Pożyczka bez CRIF
 • ✔️BLISKA Pożyczka nie sprawdza PWIP => BLISKA Pożyczka bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 3500 zł; całkowity koszt pożyczki 3659,81 w tym łączna kwota odsetek 684,81 zł; opłata przygotowawcza 50 zł; opłata prowizyjna 2435 zł; opłata za udzielenie pożyczki 490 zł; roczna stopa oprocentowania 10%; czas obowiązywania umowy 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat 298,32 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 7159,81 zł; Rzeczywista Stopa Procentowa 178% (wg statu na 05 lipca 2016).

Dodatkowe informacje o bliskapozyczka.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na BLISKA Pożyczka, logowanie BLISKA Pożyczka oraz strona www poniżej.

 

Dla kogo?

Aby otrzymać pożyczkę należy spełnić następujące warunki:

 • być osobą pełnoletnią,
 • mieć nadany numer PESEL,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

O pożyczkę może ubiegać się osoba, która nie przekracza 74 roku życia.

Wpis do BIK nie przekreśla szans na uzyskanie pożyczki, jednak wszystko zależy od sytuacji finansowej pożyczkobiorcy, a każda sprawa weryfikowana jest indywidualnie. Nie ma w regulaminie informacji na temat weryfikowania takich baz jak KRD, BIG oraz ERIF.

 

Kalkulator BLISKA Pożyczka

BLISKA Pożyczka

Kalkulator pożyczki BLISKA Pożyczka znajdziesz na stronie BLISKA Pożyczka, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora BLISKA Pożyczka.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator BLISKA Pożyczka może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki BLISKA Pożyczka. Odwiedzając stronę BLISKA Pożyczka sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od BLISKA Pożyczka, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora BLISKA Pożyczka ✔️

 

Odbierz szybko i łatwo

Bliską pożyczkę odbierzesz szybko i łatwo, przejdź na stronę oferty, a następnie:

KROK 1: wybierasz punkt w obliżu miejsca gdzie się znajdujesz

KROK 2: zamawiasz pożyczkę

KROK 3: idziesz do punktu, gdzie czeka na Ciebie Twój doradca z Bliska pożyczka

Jeśli w przeglądarce masz wyłączoną Geo lokalizację, to na ekranie "Gdzie jesteś" zobaczysz komunikat:

Dzień dobry! Nie mogę Cię zlokalizować. Prawdopodobnie masz wyłączone ustawienia geolokalizacyjne w swojej przeglądarce

Podaj miasto ręcznie

Dla włączonej lokalizacji wyświetlą się miejsca położone najbliżej lokalizacji, w której się znajdujesz, wyświetli się także "PUNKT REKOMENDOWANY"

 

Wybierz najbliższy punkt

Możesz pominąć poprzedni punkt (z geolokalizacją), zamknąć okno krzyżykiem i ręcznie wybrać najbliższy punkt.

Po wybraniu lokalizacji, w której chcesz odebrać pożyczkę pokaże się okno (poniżej przykładowe dane):

 • z nazwą punktu, np. Kasa Stefczyka Gostyń
 • godzinami otwarcia, 9:00 - 17:00
 • czas oczekiwania: 60 minut
 • maks. pożyczka: 16000 zł

Kliknij "ZAMÓW POŻYCZKĘ" aby kontynuować!

 

Zamów pożyczkę

Po kliknięciu "Zamów pożyczkę" musisz wprowadzić dane. Wprowadzając je przyspieszysz proces weryfikacji i wygenerowania umowy.

Dane wprowadzone przez Ciebie zostaną automatycznie przekazane do wybranego przez Ciebie punktu pożyczkowego (patrz poprzedni akapit "Wybierz najbliższy punkt") i wprowadzone do umowy pożyczkowej. Wypełnienie poniższych pól nie jest obowiązkowe, jednak znacznie skraca czas, po którym otrzymasz pieniądze.

Jakie dane należy podać:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Email
 • Telefon - numer telefonu do kontaktu
 • Dowód osobisty - wpisz serię i numer dowodu

Zaakceptuj wymagane zgody i kliknij "Zamów pożyczkę teraz"

 

Pożyczkodawca

Pożyczkodawcą jest właściciel marki "Bocian pożyczki", firma Everest Finanse S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stary Rynek 88, kod pocztowy 61-772

 

Pożyczka BLISKA Pożyczka opinie

Nękają telefonami nawet dla małej zaległości i straszą windykacją! Lepiej poszukać gdzie indziej i bociana brać tylko w ostateczności! Nie polecam i radzę omijać! [2021-09-22]

Pożyczkodawcą BLISKA POŻYCZKA jest Bocian Pożyczki (pożyczka domowa) i na tę właśnie ofertę wskazują teraz odnośniki z Bliska Pożyczka - polecamy zapoznanie się z ofertą, a przed ewentualnym skorzystaniem zalecamy zapoznanie się ze szczegółami pożyczki od Bocian Pożyczki. [2020-12-06]

dużo tutaj napisano na ten temat https://groszi.pl/ [2020-09-13]


Trochę nie na temat o Bliska Pożyczka, choć na pewno o pożyczkach w Polsce dla obywateli Ukrainy (poniżej fragmenty artykułów). Zainteresowanych odsyłamy na wskazaną uprzednio stronę.

- Кредити для українців – як і де шукати пропозиції? :: Кредит для громадянина України в Польщі набагато більш доступний при наявності статусу резидента. Особи з статусом резидента мають доступ і до інших переваг: доступ до освіти, соціальної допомоги, охорони здоров’я.

- Як українець може подати заявку на кредит у Польщі? :: Як оформити кредит у Польщі українцям. Інтерес до банківських та небанківських кредитів з боку українців у Польщі зростає з року в рік. Банки та кредитні компанії намагаються не відставати від економічних та демографічних трендів і постійно розробляють та оновлюють лінійки фінансових продуктів для українців, які проживають і працюють в Польщі.

- Кредит для українця з картою тимчасового проживання: Щороку більше українців приїжджає до Польщі для пошуку роботи, отримання або продовження освіти. Зрозуміло, що переїзд вимагає оренди квартири, купівлі автомобіля та інші щоденні видатки. Виникає питання, чи можуть приїжджі отримувати кредити та позики у польських банках та у фірмах фінансового сектору. Кредити для українців є продуктом який пропонується великою кількістю фінансових установ. [2020-09-13]


Czy BLISKA jest dla Ukrainców? [2020-12-01]

Szybko i bez pytań mogę polecić [2020-06-30]

Damianie była taka reklama, że chyba robi dużą różnicę i może tylko wydaje ci się, że masz dobre. Może dobrze sprawdzić bazy? Ale jeśli nic nie podali dlaczego nie dostałeś to trochę słabo z ich strony. Nie przysłali czegoś na e-mail albo na sms? Albo może dzwonili, a nie odebrałeś telefonu? Albo może dzwonią z zastrzeżonego i masz takie zablokowane? Tak bo mam wątpliwości czy na pewno nie dali żadnego odzewu. [2019-12-19]

A u mnie wniosek odrzucili i nie powiedzieli dlaczego. Bazy mam chyba dobre. Miał też tak ktoś? [2019-11-29]

Dobre jest to znajdowanie bliskiego miejsca to jest duże ułatwienie dla klijenta ja mogłem wziąść pożyczke niedaleko roboty no i ile chciałem to mi przyznano moge polecić [2019-10-12]

Dodaj opinię

Pożyczka BLISKA Pożyczka opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka BLISKA Pożyczka forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

BLISKA Pożyczka pytania i odpowiedzi

💲Jak działa Bliska Pożyczka❓

Przechodzisz na stronę Bliska Pożyczka i wybierasz punkt w pobliżu miejsca, w którym się znajdujesz. Następnie zamawiasz pożyczkę i idziesz do punktu, w którym czeka na Ciebie Twój doradca Bliska Pożyczka.

🗾Jak wskazać gdzie jestem❓

Chcesz złożyć wniosek o Bliska Pożyczka i wskazać gdzie jesteś? Włącz automatyczną geolokalizację w przeglądarce internetowej albo podaj miasto / miejscowość ręcznie. W systemach mobilnych: dla iPhone wejdź w telefonie w Ustawienia ➡ Prywatność ➡ Usługi lokalizacji, dla Android otwórz na urządzeniu mobilnym Ustawienia Google i kliknij lokalizacja ➡ Tryb

🚩Jak mogę wybrać najbliższe punkty❓

Jeśli chcesz złożyć wniosek o Bliska Pożyczka, ale nie chcesz wskazać gdzie jesteś? W takim przypadku pomiń geolokalizację (nie włączaj jej w przeglądarce albo w telefonie), podaj miasto, a następnie wybierz punkt najbliżej Twojej lokalizacji. Listę najbliższych punktów znajdziesz z prawej strony ekranu na stronie Bliska Pożyczka.

Więcej o BLISKA Pożyczka

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "BLISKA Pożyczka" - znajdziesz na niej więcej informacji o BLISKA Pożyczka. Na stronie Pożyczka BLISKA Pożyczka będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów BLISKA Pożyczka, zapoznanie się z logowaniem BLISKA Pożyczka i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku BLISKA Pożyczka - zapraszamy.

Dane rejestrowe BLISKA Pożyczka✔️NIP 7831722320
✔️REGON 360730596
✔️KRS: 0000541824
BLISKA Pożyczka adres / siedzibaBliskaPozyczka.pl Strefa Finansów SA ul. Buraczana 6B Wrocław
BLISKA Pożyczka kontakt / Infolinia79 55 71 300
Godziny pracy BLISKA PożyczkaPon-Pt: 08:00 - 20:00, Sobota: 09:00 - 17:00
WniosekWniosek BLISKA Pożyczka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę BLISKA Pożyczka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek bliskapozyczka.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę BLISKA Pożyczka.
RRSO178% (RRSO przykład reprezentatywny)
🔥Bez bazbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Godziny pracy BLISKA PożyczkaPon-Pt: 08:00 - 20:00, Sobota: 09:00 - 17:00
Pożyczka bez grosza?Tak, BLISKA Pożyczka to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja BLISKA Pożyczka bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą Instantor (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie BLISKA Pożyczka
OdbiórPieniądze od BLISKA Pożyczka w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o bliskapozyczka.pl na stronie BLISKA Pożyczka.
Pierwsza gratisNie
Ile od BLISKA Pożyczkaod 200 do 5000 na okres od 1 do 12 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki BLISKA Pożyczka lub pożyczki poza promocją
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty BLISKA Pożyczka zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż BLISKA Pożyczka:

Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

AlfaKredyt

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od AlfaKredyt?

500 - 6 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od AlfaKredyt?

30 dni

Przedłużenie spłaty: szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!