Pożyczka BOCIAN Pożyczki

Bocian Pożyczki: Bocian Pożyczki to szybka decyzja o przyznaniu pożyczki i minimum formalności, a pieniądze dostarczane prosto do domu - obsługa domowa pożyczki! Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna 5000 ... »»

Pożyczka BOCIAN Pożyczki opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Złóż wniosek
🚩pierwsza pożyczka gratis

 FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od FENIKO

300 - 4000 zł

✔️ bez BIG
Na ile od FENIKO

30 - 61 dni

Złóż wniosek
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka BOCIAN Pożyczki lub do szczegółowego opisu:

Pożyczka BOCIAN Pożyczki

RRSO 120%

Od 18 do 74 lat
Ile od BOCIAN Pożyczki

500 - 5000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Na ile od BOCIAN Pożyczki

7 - 8 miesięcy

BOCIAN Pożyczki ocena klientów:
BOCIAN Pożyczki najważniejsze informacje
Ile od BOCIAN Pożyczkiod 500 do 5000 na okres od 7 do 8 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki BOCIAN Pożyczki lub pożyczki poza promocją
Wiekod 18 do 74 lat
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę BOCIAN Pożyczki odbierzesz w postaci: w domu (obsługa domowa pożyczki), na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o bocianpozyczki.pl na stronie BOCIAN Pożyczki.

Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki to szybka decyzja o przyznaniu pożyczki i minimum formalności, a pieniądze dostarczane prosto do domu - obsługa domowa pożyczki! Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna 5000 zł na okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy. Bocian Pożyczki to także pożyczki dla rolników!

Bocian Pożyczki

🦉Wpis w BIK nie przekreśla szans na uzyskanie pieniędzy od Bocian Pożyczki, w regulaminie brak informacji na temat sprawdzania baz KRD, BIG czy ERIF.

 

Jakie bazy sprawdza BOCIAN Pożyczki?

BOCIAN Pożyczki

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza BOCIAN Pożyczki weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy BOCIAN Pożyczki zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌BOCIAN Pożyczki sprawdza BIK
 • ✔️BOCIAN Pożyczki nie sprawdza BIG => BOCIAN Pożyczki bez BIG
 • ✔️BOCIAN Pożyczki nie sprawdza KBIG => BOCIAN Pożyczki bez KBIG
 • ✔️BOCIAN Pożyczki nie sprawdza KRD => BOCIAN Pożyczki bez KRD
 • ✔️BOCIAN Pożyczki nie sprawdza ERIF => BOCIAN Pożyczki bez ERIF
 • ✔️BOCIAN Pożyczki nie sprawdza ZBP => BOCIAN Pożyczki bez ZBP
 • ✔️BOCIAN Pożyczki nie sprawdza CRIF => BOCIAN Pożyczki bez CRIF
 • ✔️BOCIAN Pożyczki nie sprawdza PWIP => BOCIAN Pożyczki bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 120%, minimalny okres trwania umowy 35 tygodni (9 miesięcy)

Dodatkowe informacje o bocianpozyczki.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na BOCIAN Pożyczki, logowanie BOCIAN Pożyczki oraz strona www poniżej.

Czy mogę dostać pożyczkę jeśli jestem w BIK wpisany jako dłużnik? BOCIAN POŻYCZKI każdego klienta traktuje indywidualnie, każdy przyjęty wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Przyznanie pożyczki jest kwestią Twojej obecnej sytuacji finansowej. Decyzja o wysokości przyznanej Tobie pożyczki również jest indywidualną kwestią. Wysokość przyznanej pożyczki spełnia Twoje wymagania, jak i pozwala na dogodne nieodczuwalne spłaty.

 

Bocian pożyczki dla klientów

Jeśli nie jesteś rolnikiem, to aby otrzymać pożyczkę od Bocian Pożyczki należy spełnić następujące warunki (pożyczka dla rolników - patrz kolejny akapit):

 • być osobą pełnoletnią,
 • mieć nadany numer PESEL,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

O pożyczkę może ubiegać się osoba pełnoletnia, która nie przekracza 74 roku życia. Do uzyskania pożyczki potrzebny będzie ważny i niezniszczony dowód osobisty oraz tytuł własności lokalu. Ubiegając się o pożyczkę, powinieneś posiadać stałe źródło dochodów, np.: pensja, renta, emerytura.

Na spotkaniu z doradcą klienta Bocian Pożyczki, które zawsze odbywa się w Twom domu, musisz okazać ważny i niezniszczony dowód osobisty oraz tytuł własności lokalu, np. : umowę najmu lub imienny rachunek za media wystawiony na adres zamieszkania lub korespondencję kierowaną na adres zamieszkania.

 

Bocian Pożyczki dla rolników

Bocian Pożyczki oferuje także pożyczki dla rolników, należy:

 • być osobą pełnoletnią
 • mieć nadany numer PESEL
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

Dokumenty wymagane w przypadku pożyczki dla rolników:

 • potwierdzenie z gminy o osiąganych dochodach
 • do wglądu aktu własności ziemi
 • 3 ostatnie odcinki z KRUS-u

Inne dokumenty do wglądu:

 • dowód osobisty lub prawo jazdy albo
 • rachunek wystawiony na Twoje nazwisko i adres zamieszkania

 

Krok po kroku

Pożyczkę od Bocian odbierzesz szybko i łatwo zgodnie ze słowami reklamy NAJLEPSZE POŻYCZANIE TYLKO W POLSKIM BOCIANIE albo BOCIAN POŻYCZKI TO JEST TO i:

KROK 1: przejdź na stronę Bocian Pożyczki i złóż wniosek online

KROK 2: to rozmowa telefoniczna z konsultantem infolinii Bocian Pożyczki

KROK 3: oczekuj na telefon od doradcy Bocian Pożyczki, z którym umówisz termin spotkania

KROK 4: spotkanie z doradcą klienta Bocian Pożyczki i 💰odbiór pieniędzy;

Pamiętaj o przygotowaniu dokumentów, o których wspomniano powyżej.

Karty Bocian Pożyczki - warto też wiedzieć, że Bocian Pożyczki umożliwia swoim klientom korzystanie z kart przedpłaconych VISA mBank: przy zawarciu umowy pożyczki pieniężnej otrzymasz kartę bankomatową VISA mBank, na którą przelana została kwota pożyczki. Kwotę pożyczki możesz wypłacić w bankomacie lub możesz płacić kartą za zakupy.

 

Możesz skorzystać z

Będąc klientem Bocian Pożyczki możesz skorzystać z:

 • Pakietu Prawnik dla domu oferowanego przez AVAILO Sp. z o.o.
 • Ubezpieczenia Bezpieczny Dom oferowanego przez AXA.
 • Pakietu Doradca Informatyczny oferowanego przez BZ Group Sp. z o.o.

Wszystkie powyższe to usługi dobrowolne i dodatkowe, a zakres opisany jest w regulaminach tych usług, więcej na stronie Bocian Pożyczki.

 

Spłata pożyczki

Spłata rozpoczyna się w ciągu 7 dni od otrzymania pożyczki. Podczas podpisywania umowy z doradcą klienta Bocian Pożyczki ustalasz:

 • dzień tygodnia oraz godzinę cotygodniowych wizyt, podczas których Doradca Klienta będzie odbierał od Ciebie raty.

Wszystkie dokonywane przez Ciebie płatności zapisywane są w karcie spłat klienta, należy przechowywać ją w bezpiecznym miejscu. Pamiętaj, że karta spłat potwierdza dokonywane przez Ciebie płatności!

Cotygodniowe raty odbiera od Ciebie doradca klienta w umówionych terminach. Oczywiście pożyczkę możesz spłacić wcześniej, jeżeli potrzebujesz więcej informacji w tym zakresie, skontaktuj się z Twoim doradcą klienta Bocian Pożyczki.

Problemy ze spłatą Bocian Pożyczki? Jeśli nie możesz dokonać spłaty, to pierwszym krokiem powinien być kontakt z doradcą, który obsługuję Twoją pożyczkę. Twój doradca w porozumieniu z kierownikiem zespołu doradców oraz z Tobą zaproponuje rozwiązanie powstałego problemu.

 

Dlaczego Bocian Pożyczki?

BOCIAN POŻYCZKI od ponad 19 lat udziela pożyczek na uczciwych i klarownych zasadach. Pracownicy Bocian Pożyczki są do Twojej dyspozycji, odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania przed podpisaniem umowy.

Misją Bocian Pożyczki jest udzielanie pożyczek w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu ... w Twoim domu.

Podpisując umowę pożyczki dodatkowo otrzymujesz bezpłatną usługę dostępu do platformy, na której Bocian Pożyczki zakłada dla Ciebie Profil Klienta. Dzięki Profilowi otrzymujesz dostęp do ofert, możliwość ich akceptacji oraz zawierania kolejnych umów. Na Profilu Klienta znajdziesz również bieżące informacje o posiadanej pożyczce.

 

Pożyczka BOCIAN Pożyczki opinie

Dzień dobry. Czy przy wcześniejszym oddaniu Bocian oddaje kasę? I czy całą kasę daje się doradcy czy można wpłacić na konto? [2020-12-21]


Tak ale grosze! [2021-01-02]

Sprawdź Bocian Pożyczki w domu u klienta: pożyczki od 200 do 5000 zł na okres od 1 do 12 miesięcy, a wpis w BIK nie przekreśla szans na uzyskanie pieniędzy. Regulamin nie zawiera informacji na temat sprawdzania baz KRD, BIG czy ERIF. [2020-11-21]

Dodaj opinię

Pożyczka BOCIAN Pożyczki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka BOCIAN Pożyczki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

BOCIAN Pożyczki pytania i odpowiedzi

💲Jak działa Bocian Pożyczki❓

Przechodzisz na stronę Bocian Pożyczki i składasz wniosek online oraz czekasz na kontakt z infolinią Bocian Pożyczki. W kolejnym kroku doradca klienta Bocian Pożyczki umawia termin spotkania i przekazuje pieniądze.

🏡Jak działa pożyczka domowa❓

Pożyczka domowa Bocian Pożyczki to szybka decyzja, minimum formalności gotówka w domu klienta. Spłata rozpoczyna się w ciągu 7 dni od otrzymania pożyczki.

🆔Czym jest profil klienta Bocian Pożyczki❓

Profil Klienta jest zakładany każdemu klientowi Bocian Pożyczki przy zawieraniu umowy pożyczki pieniężnej i umożliwia sprawdzanie najważniejszych informacji o pożyczce.

Czy mogę dostać pożyczkę jeśli jestem w BIK wpisany jako dłużnik?

BOCIAN POŻYCZKI każdego Klienta traktuje indywidualnie, każdy przyjęty wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Przyznanie pożyczki jest kwestią Twojej obecnej sytuacji finansowej. Decyzja o wysokości przyznanej Tobie pożyczki również jest indywidualną kwestią. Wysokość przyznanej pożyczki spełnia Twoje wymagania, jak i pozwala na dogodne nieodczuwalne spłaty.

Więcej o BOCIAN Pożyczki

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka BOCIAN Pożyczki" - znajdziesz na niej więcej informacji o BOCIAN Pożyczki. Na stronie Pożyczka BOCIAN Pożyczki będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów BOCIAN Pożyczki, zapoznanie się z logowaniem BOCIAN Pożyczki i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku BOCIAN Pożyczki - zapraszamy.

O BOCIAN Pożyczki na
 • ☎️BOCIAN Pożyczki kontakt
 • BOCIAN Pożyczki opinie
 • 🔒BOCIAN Pożyczki logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "BOCIAN Pożyczki Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta BOCIAN Pożyczki - zaloguj się na bocianpozyczki.pl aby sprawdzić warunki pożyczki BOCIAN Pożyczki, profil klienta BOCIAN Pożyczki do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe BOCIAN Pożyczki✔️NIP 7831722320
  ✔️REGON 360730596
  ✔️KRS: 0000541824
  BOCIAN Pożyczki adres / siedzibaEverest Finanse S.A. ul. Stary Rynek 88 61-772 Poznań
  BOCIAN Pożyczki kontakt / Infolinia600 100 100
  Godziny pracy BOCIAN PożyczkiPon-Pt: 07:30 - 21:00, Sobota: 09:00 - 18:00, Niedziela 10:00 - 17:00
  Kontakt E-Mailbiuro@bocianpozyczki.pl
  WniosekWniosek BOCIAN Pożyczki możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę BOCIAN Pożyczki i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek bocianpozyczki.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę BOCIAN Pożyczki.
  RRSO120% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy BOCIAN PożyczkiPon-Pt: 07:30 - 21:00, Sobota: 09:00 - 18:00, Niedziela 10:00 - 17:00
  OdbiórPieniądze od BOCIAN Pożyczki w domu (obsługa domowa pożyczki), na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o bocianpozyczki.pl na stronie BOCIAN Pożyczki.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od BOCIAN Pożyczkiod 500 do 5000 na okres od 7 do 8 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki BOCIAN Pożyczki lub pożyczki poza promocją
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty BOCIAN Pożyczki zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż BOCIAN Pożyczki:

   Provident

  RRSO 19.75%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Provident

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

   Wandoo

  RRSO 319.29%

  Od 20 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wandoo

  100 - 8 000 zł

  ✔️ bez BIK
  Na ile od Wandoo

  31 dni

  Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

  BOCIAN Pożyczki warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej na Oferty Pożyczek: najlepsze pożyczanie, pożycz u bociana, chwilówka od bociana, Bocian pożyczki, pożyczka od bociana

  BOCIAN Pożyczki warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka BOCIAN Pożyczki ⚡pożyczka od 500 do 5000 PLN ⏰na 35 tyg., 👫🏻wiek od 18 do 74 lat. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce BOCIAN Pożyczki na raty

  Przejdź do BOCIAN Pożyczki