Usunięcie konta w Citibank

Jak usunąć konto Pożyczka gotówkowa Citibank

RRSO 19.63%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Citibank

1 000 - 150 000 zł

Spłata

9 - 96 miesięcy

Jak usunąć konto Pożyczka hipoteczna Citibank

RRSO 10.47%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Citibank

2000 - 400 000 zł

Spłata

60 - 360 miesięcy

Jak usunąć konto Citibank kredyt hipoteczny - Twój dom bliżej niż myślisz

RRSO 9.79%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

60 - 360 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Citibank? Usunięcie konta Citibank - zaloguj się do citibank.pl aby sprawdzić czy można usunąć Citibank oraz czy warto usuwać konto Citibank?

Usunięcie konta Citibank, wniosek o usunięcie konta Citibank, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Citibank oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Citibank.

Skorzystałeś z oferty Citibank, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Citibank (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Citibank ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Citibank i/albo usunąć swoje konto Citibank (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Citibank?

Jak usunąć konto Citibank?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Citibank (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Citibank albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Citibank?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Citibank, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Citibank muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Citibank przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Citibank zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Citibank (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Citibank SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Citibank z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Citibank aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Citibank przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Citibank (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Citibank oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Citibank i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Citibank albo przejść na stronę Citibank (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Citibank), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Citibank opinie

Usunięcie konta w Citibank brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Citibank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Citibank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Citi Logowanie

Citibank Logowanie obejmuje:

 • Citibank Online Klienci indywidualni i przedsiębiorcy
 • DMBH Online Klienci Domu Maklerskiego
 • CitiDirect BE Korporacje, przedsiębiorstwa, samorządy
 • CitiDirect BE Mobile Korporacje, przedsiębiorstwa, samorządy

Citibank Online

Aby zalogować się do Citibank online podaj nazwę użytkownika i hasło.

Nie pamiętasz nazwy użytkownika? Przypomnienie Nazwy użytkownika - na stronie Citi podaj numer rachunku konta, pożyczki lub kredytu hipotecznego bądź karty do konta lub kredytowej.

Nie pamiętasz hasła? Odblokowanie hasła - na stronie Citi podaj numer rachunku konta, pożyczki lub kredytu hipotecznego bądź karty do konta lub kredytowej.

Więcej o usuwaniu konta Citibank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Citibank" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Citibank. Na stronie Usunięcie konta w Citibank będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Citibank, zapoznanie się z logowaniem Citibank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Citibank - zapraszamy.

O Citibank na
 • ☎️Citibank kontakt
 • 💸Citibank pożyczka
 • Citibank opinie
 • 🔒Citibank logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Citibank Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Citibank? konta Citibank - zaloguj się do citibank.pl aby sprawdzić czy można usunąć Citibank oraz czy warto usuwać konto Citibank?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Citibank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Jak usunąć konto Citibank? Usunięcie konta w Citibank❗ ❌Jak usunąć konto Citibank❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Citibank i bycia zapomnianym✔️ Pożyczka gotówkowa Citibank Citibank, Pożyczka hipoteczna Citibank Citibank, Citibank kredyt hipoteczny - Twój dom bliżej niż myślisz Citibank