Citi

Citi: kredyt gotówkowy w Citi Banku z okresem kredytowania od 9 miesięcy do 8 lat do kwoty 150 000 zł dla dochodu z tytułu: umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu.

Wymagania Citi

Sprawdź 💡wymagania Citi, zobacz jakie są minimalne wymagania Citi, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Citi, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Citi zmieniły się.

Wymagania Citi

🎂Wiek: od 18 lat - bez górnego limitu.

✍Do ️rejestracji Citi przygotuj dowód osobisty, rejestracja Citi możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Citi niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Citi złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Citi? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Citi albo innych istotnych informacjach związanych z Citi, dziękujemy 🙂.

Wymagania Citi

Ile od Citi

Ile mogę pożyczyć od Citi? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Citi? Sprawdź ile pożyczysz przeglądając dostępne oferty Citi: sprawdzisz ile pożyczysz.

Na ile od Citi

Na ile pożyczę od Citi? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Citi? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Citi przeglądając dostępne oferty Citi: sprawdzisz na ile pożyczysz.

Od ilu lat Citi

Od ilu lat pożyczka Citi? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Citi?

Citi udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Citi może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Citi uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi

Citi inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Citi, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Citi

Do ilu lat pożyczka Citi? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Citi? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Citi udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Citi, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Citi może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Citi uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi

Citi inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Citi, dziękujemy 🙂.

Bazy Citi

Jakie bazy sprawdza Citi? Czy Citi weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Citi sprawdza BIK
 • ✔️Citi nie sprawdza BIG => Citi bez BIG
 • ✔️Citi nie sprawdza KBIG => Citi bez KBIG
 • ✔️Citi nie sprawdza KRD => Citi bez KRD
 • ✔️Citi nie sprawdza ERIF => Citi bez ERIF
 • ❌Citi sprawdza ZBP
 • ✔️Citi nie sprawdza CRIF => Citi bez CRIF
 • ✔️Citi nie sprawdza PWIP => Citi bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi.

Czy Citi sprawdza inne bazy? Albo Citi nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Citi a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Rejestracja Citi

Rejestracja Citi - jak zarejestrować się w Citi? To proste! Przejdź na stronę banku i wypełnij krótki formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu, zawrzyj informacje o dochodach i wyraź wymagane zgody, a potem oczekuj na kontakt ze strony konsultanta Citi Banku. Na tym etapie to wszystko!

Oczekuj na kontakt z Citi, konsultant Citi Bank skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji oraz pomoże w kolejnych etapach rejestracji.

Umowę z Citi Bank podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Citi Banku albo w bankowości elektronicznej Citi Bank. Podobnie z potwierdzeniem tożsamości (nowy klient Citi Banku) - bez wychodzenia z domu, możesz potwierdzić swoje dane poprzez proces z użyciem selfie albo w wybranej placówce Citi Bank.

Wniosek Citi

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Citi albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wskaż źródło dochodów i wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela Citi Banku (zobacz też: Citi kontakt).

Konsultant Citibank przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku Citi (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem Citibanku, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Citi Banku.

Kalkulator Citi

Kalkulator Citi - jak sprawdzić warunki pożyczki? Wnioskujesz o kredyt Citi albo pożyczkę Citi i chcesz sprawdzić wysokość raty? Przejdź na stronę oferty i korzystająć z suwaków wybierz:

 • kwotę
 • okres spłaty

Po suwakami wyświetli się wysokość raty oraz RRSO pożyczki. Uwaga, wyliczenia kalkulatora maja charakter szacunkowy i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Co zrobić jeśli dla wybranej oferty kalkulator Citi nie jest dostępny? W takim przypadku przejdź na stronę wniosku z kredytem / pożyczką i pozostaw dane kontaktowe - konsultant Citi wyliczy Twoją zdolność i udzieli innych, niezbędnych informacji.

Infolinia Citi

Infolinia Citi, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Citi z pytaniami o pożyczkę Citi:

 • ☎️Citi infolinia +48 (22) 657 72 00
 • ⏲️Citi infolinia godziny pracy cała doba

Warto wiedzieć, że na infolinii Citi uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Citi, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Citi oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi.

Godziny pracy infolinii Citi mogą się zmieniać, aktualne na stronie Citi.

Zmiana infolinii Citi? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Citi albo o zmianie godzin pracy infolinii Citi, dziękujemy 🙂.

Godziny Citi

W jakich godzinach pracuje Citi? Sprawdź godziny pracy Citi i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Citi / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Citi?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Citi możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Citi i konsultantów Citi to:

⏲️Godziny pracy Citi poniedziałek - piątek: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Citi sobota: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Citi niedziela: 00:00 - 24:00

⏲️Citi to pożyczka 24h/7/365
☎️Citi: +48 (22) 657 72 00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi.

Uwaga! Godziny pracy Citi mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Citi. Inne godziny pracy Citi? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyCiti? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Citi, dziękujemy 🙂.

Kontakt Citi

Obsługa klienta Citi, 📞Citi Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Citi, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Citi / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Citi, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Citi, przed kontaktem z Citi przygotuj dowód osobisty:

☎️Citi telefon: +48 (22) 657 72 00
⏲️Citi godziny: cała doba

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi.

Kontakt Citi to przede wszystkim Infolinia Citi, na której uzyskasz informacje o Citi albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Citi bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Citi.

Dane kontaktowe i godziny pracy Citi mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Citi (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt Citi, na którą odsyłamy.

Adres Citi

Sprawdź adres Citi, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Citi, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Citi zmienił się.

Jaki adres Citi? Sprawdź adres i dane teleadresowe Citi:

 • 🏠Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa - adres Citi,
 • ☎️+48 (22) 657 72 00 - Citi kontakt.

Adres Citi - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Citi lub infolinii Citi. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Citi, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Citi to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Citi uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Citi.

Inny adres Citi? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Citi, dziękujemy 🙂.

Logowanie Citi

Citibank Logowanie obejmuje:

 • Citibank Online Klienci indywidualni i przedsiębiorcy
 • DMBH Online Klienci Domu Maklerskiego
 • CitiDirect BE Korporacje, przedsiębiorstwa, samorządy
 • CitiDirect BE Mobile Korporacje, przedsiębiorstwa, samorządy

Citibank Online

Aby zalogować się do Citibank online podaj nazwę użytkownika i hasło.

Nie pamiętasz nazwy użytkownika? Przypomnienie Nazwy użytkownika - na stronie Citi podaj numer rachunku konta, pożyczki lub kredytu hipotecznego bądź karty do konta lub kredytowej.

Nie pamiętasz hasła? Odblokowanie hasła - na stronie Citi podaj numer rachunku konta, pożyczki lub kredytu hipotecznego bądź karty do konta lub kredytowej.

Bezpieczna spłata Citi

Bezpieczna spłata Citi: jak bezpiecznie spłacić Citi, jak nie nabrać się na oszusto "na Citi"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Citi? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Citi? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Citi to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem Citi i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Citi?
 • o czym warto pamiętać spłacając Citi?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Citi?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Citi

Zmiana spłaty Citi? - poinformuj nas o warunków spłaty Citi albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Citi, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Citi

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Citi? Spłacając pożyczkę Citi, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Citi przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Citi. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Citi
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Citi. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Citi, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Citi,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Citi, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Citi lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Citi próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Citi  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Citi! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Citi oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Citi! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Citi

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Citi? Spłacając Citi, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Citi. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Citi na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Citi korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Citi powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Citi) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Citi, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Citi? Dokonując spłaty pożyczki Citi, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Citi) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Citi, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Citi i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Citi. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Citi to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi.

Bezpieczeństwo Citi

💡Citi bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Citi bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Citi (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Citi (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Citi definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Citi (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Citi):

 • utworzenia konta Citi
 • logowania do konta Citi (profil klienta Citi)
 • podawania danych kontaktowych do Citi czy zapisywania się do newslettera Citi
 • korzystania z wyszukiwarki Citi
 • podawania Citi danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Citi
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Citi i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Citi była bezpieczna.

Windykacja Citi

Odwiedź stronę Getin Bank aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Citi

Usunięcie konta Citi, wniosek o usunięcie konta Citi, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Citi oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Citi.

Skorzystałeś z oferty Citi, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Citi (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Citi ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Citi i/albo usunąć swoje konto Citi (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Citi?

Jak usunąć konto Citi?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Citi (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Citi albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Citi?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Citi, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Citi muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Citi przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Citi zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Citi (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Citi SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Citi z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Citi aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Citi przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Citi (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Citi oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Citi i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Citi albo przejść na stronę Citi (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Citi), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Przypomnienie hasła Citi

Przypomnienie hasła Citi - jeżeli nie możesz zalogować się do Citi skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Citi

Login Citi do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Citi użyj loginu Citi, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli Citi login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Citi, jak jest nr klienta Citi aby się zalogować i skąd uzyskać login Citi?

Identyfikator użytkownika Citi (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Citi, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Citi login z umowy podany w procesie rejestracji. W Citi login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Citi (profil Citi / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Citi jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Citi / login Citi inny niż z umowy / login Citi inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Citi albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Citi, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Citi

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Citi, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Citi - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Citi, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Citi.

Brak kodów rabatowych Citi?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Citi, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Citi nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Citi są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Citi albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Citi, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Citi? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Citi, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Citi.

Profil Klienta Citi

Profil Klienta Citi: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Citi? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Citi.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Citi❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Citi) Twój login Citi: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do Citi znajdziesz w górnej, prawej części strony www Citi.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Citi przycisk logowania Citi (zaloguj / profil klienta Citi / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Citi (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Citi!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Citi, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny).

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Citi, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Citi i możliwość zalogowania albo o pożyczce Citi. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Citi.

Zmieniony Profil Klienta Citi? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Citi albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Citi, dziękujemy 🙂.

Promocja Citi

Citibank znany jest z promocji kart kredytowych - sprawdź karty kredytowe Citibank.

Kod promocyjny Citi

Darmowe kody promocyjne Citi, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Citi - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Citi, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Citi.

Brak kodu promocyjnego Citi?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Citi, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Citi nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Citi są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Citi albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Citi, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Citi? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Citi, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Citi.

Pierwsza pożyczka Citi

Pierwszy raz w Citi? ✍Do rejestracji w Citi i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja Citi / wniosek Citi 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Citi? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Citi nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Citi, gdyż pierwsza pożyczka od Citi nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Citi. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Citi będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Citi? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Citi, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Citi

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej Citi nie jest możliwe - Citi na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Citi

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Citi, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Citi.

Warunki pożyczki Citi zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi.

Refinansowanie Citi

Refinansowanie pożyczki ratalnej Citi nie jest możliwe. Citi nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Citi.

Jest możliwe refinansowanie Citi? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Citi.

Opinie o Citi

Sprawdź opinie o Citi albo wyraź własne zdanie na temat konta CitiBank, kredytu Citi albo pożyczki Citibank. Poznaj z czego składa się oferta Citi, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Citi Bank.

Chcesz zostać klientem Citi Banku? Sprawdź informacje o Citi, przekonaj się jakie są opinie klientów o Citi Banku.

Dodaj opinię

Citi opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Citi opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Citi opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"