Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy to kwota kredytu od 1000 do nawet do 150 000 zł z możliwością spłaty w ciągu nawet 8 lat. Pożyczka Citi, to połączenie atrakcyjnych warunków cenowych z wygodnym procesem pożyczkowym, całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Pożyczkę Citi możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na konsolidację zadłużenia, remont domu czy wyjazd na wakacje, sprawdź kredyt gotówkowy Citi.

Pożyczka gotówkowa Citi

Wypełnij wniosek na stronie oferty i sprawdź czy możesz otrzymać pożyczkę. Pamiętaj, że przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka Citi to pożyczka online - sprawdzenie zdolności kredytowej, decyzja online i gwarantowana cena bez wychodzenia z domu:

  • gotówka do 150 000 zł na dowolny cel i jasne warunki ubiegania się o kredyt
  • wygodny, długi okres kredytowania nawet do 8 lat, a kalkulator Citi na stronie oferty pozwoli dopasować okres i wysokość raty
  • możliwość ubezpiecznia spłaty pożyczki w ramach Indywidulanego ubezpieczenia Bezpieczne Raty
  • szybki proces, wypełnienie wniosku online zajmuje zaledwie kilka minut
  • decyzja kredytowa online oraz zawarcie umowy bez wychodzenia z domu
  • minimum formalności, wystarczy załączyć do wniosku online plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie

🚩Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych kredytów gotówkowych wg Rankingu Złoty Bankier 2020.

Jak otrzymać?

Jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy, pożyczka gotówkowa online (nazywana również przez klienta jako kredyt gotówkowy online) może być świetną opcją, a samo ubieganie się o pożyczkę gotówkową online jest szybkie i łatwe, a jej zatwierdzenie może nastąpić w ciągu zaledwie kilku minut.

Zobacz jak otrzymać pożyczkę gotówkową Citi przez internet?

  • wypełnij wniosek kredytowy online - przed złożeniem wniosku możesz również skorzystać z Citi kalkulatora pożyczki
  • potwierdź swoją tożsamość za pomocą selfie i zdjęcia z dowodu osobistego
  • załącz dokumenty dochodowe i zatwierdź wniosek kodem SMS
  • poczeka na decyzję - po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Pożyczka w promocji to oferta dla nowych klientów Citibanku.

Pod odnośnikiem Pożyczka gotówkowa Citi znajdziesz też inne kredyty Citi i pożyczki Citi (sprawdź dostępność).

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 37 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 49 754,42 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 12 754,42 zł (w tym: prowizja 2 035,00 zł, odsetki 10 719,42 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 829,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 843,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 Października 2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Citi.

Dodaj opinię

Pożyczka gotówkowa Citi opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka gotówkowa Citi forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pożyczka gotówkowa Citi"