Pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna - zamień kilka pożyczek w jedną w banku albo firmie pozabankowej - pożyczka konsolidacyjna to rodzaj pożyczki, w ramach której łączysz (konsolidujesz) swoje dotychczasowe pożyczki, najczęściej kilka pożyczek w jedną oszczędzając w ten sposób czas. Sprawdź bankowe pożyczki konsolidacyjne oraz pozabankowe.

Pożyczka konsolidacyjna

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Pożyczka konsolidacyjna - minimalna kwota pożyczki 500 PLN, maksymalna kwota dochodzi do 3000000 PLN, więcej informacji w szczegółowym opisie.

W ramach pożyczki konsolidacyjnej możesz spłacić inne zobowiązania, choć nie zawsze muszą to być pożyczki pozabankowe, konsolidowane są również pożyczki i kredyty bankowe, karty kredytowe i inne - o ile umowa pożyczki daje taką możliwość.

W ramach konsolidacji możesz połączyć kilka pożyczek w jedną, najczęściej z niższą ratą, ale ... często z dłuższym okresem spłaty - warto o tym pamiętać.

 

Jeżeli bierzesz pod uwagę również kredyty bankowe - zapoznaj się z:

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Smartney: W Smartney możesz pożyczyć od 1000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! W Smartney możesz mieć też więcej niż jedną pożyczkę na raz - sprawdź Smartney BIS, jest też możłiwość konsolidacji pożyczek, czyli sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Sprawdź warunki Smartney, zapoznaj się ze Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną - to wszystko w Smartney. => Smartney Pożyczka konsolidacyjna

Pekao: Pożyczka Konsolidacyjna Pekao do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy) - 0% prowizji od przenoszonych rat oraz jeśli weźmiesz dodatkową gotówkę, Pożyczka Przekorzystna Pekao dla nowych klientów lub Pożyczka Gotówkowa Pekao dla klientów nowych i obecnych, a jeśli prowadzisz działalność sprawdź kredyt dla firm Pekao. => Pekao Pożyczka konsolidacyjna