Sprawdź opinie o SuperGrosz

SuperGrosz opinie klientów

Opinie o SuperGrosz

RRSO 78.07%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

✅ bez KRD, bez ERIF
Spłata w

4 - 48 miesięcy

SuperGrosz OpinieSuperGrosz opinie - wyraź opinię o SuperGrosz, dyskutuj na forum SuperGrosz, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że SuperGrosz opinie to nie tylko Twoje zdanie o SuperGrosz, ale również innych Czytelników.
Kolejne pożyczki / inne warianty1000 - 15 000 zł, zwrot 4 - 48 mies.
RRSO przykład reprezentatywny78.07%
Odbiór pożyczkiPieniądze od SuperGrosz przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie SuperGrosz.
👉Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O SuperGrosz na
 • 🔑SuperGrosz login
 • SuperGrosz kontakt
 • 💸SuperGrosz pożyczka
 • 🔒SuperGrosz logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Opinie o SuperGrosz"

  Opinie o Super Grosz

  Opinie o Super Grosz

  Komentarze i opinie o Super Grosz? Wyraź swoje zdanie o Super Grosz i poznaj co myślą inni. Twoja opinia o SuperGrosz może być cennym źródłem wiedzy dla innych Czytelników. Napisz:

  To tylko przykładowe tematy do dyskusji i wyrażania opinii o Super Grosz - zapraszamy i przypominamy, że każdy głos jest cenny, wyraź swoje zdanie o Super Grosz albo przeczytaj opinie innych.

  Dlaczego opinie?

  SuperGrosz Opinie to prezentacja SuperGrosz wraz z opiniami i komentarzami klientów SuperGrosz oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z SuperGrosz, to wyraź swoją opinię o SuperGrosz, dodaj komentarz o SuperGrosz.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o SuperGrosz czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z SuperGrosz - Twoja ocena SuperGrosz i opinia pomaga innym w wyborze oferty SuperGrosz spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u SuperGrosz? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność SuperGrosz jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem SuperGrosz? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o SuperGrosz, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Zobacz także: Rejestracja SuperGrosz

  SuperGrosz opinie klientów

  Ja bym chętnie dała 5 łatwo i na poczcie można odebrać na GIRO ale taniej by mogło być !!!! [2021-01-07]

  Polecam poszło ok. 5 punktów z zasady nigdzie nie daję bo zawsze może być lepiej ale 4 mogą dostać! [2020-07-20]

  Dodaj opinię

  SuperGrosz opinie klientów opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń SuperGrosz opinie klientów:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Wniosek Super Grosz

  Wniosek Super Grosz

  Aby złożyć wniosek o pożyczkę Super Grosz musisz spełnić wymagania określone przez Super Grosz - być obywatelem RP w wieku powyżej 21 lat.

  Do złożenia wniosku o pożyczkę Super Grosz nie wymaga żadnych dokumentów od pracodawcy, potrzebny jest jedynie dowód osobisty i telefon komórkowy. Jeśli chcesz otrzymać pożyczkę w formie przelewu, to wymagany będzie także numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się odebrać pożyczkę na poczcie, w takim wypadku konto bankowe nie będzie konieczne.

  Po przyznaniu pożyczki otrzymasz od Super Grosz informację SMS-em oraz na adres e-mail.

  Warto też wiedzieć, że pożyczka może nie zostać przyznana w momencie, gdy będąc wnioskodawcą nie spełnisz wymaganych kryteriów wieku i obywatelstwa, jesteś w rejestrze dłużników, masz niespłaconą pożyczkę, albo składany wniosek zawiera błędy.

  Nowy klient Super Grosz: przejdź na stronę, określ jaką kwotę chcesz pożyczyć i na ile rat i naciśnij WNIOSKUJ - podaj dane osobowe, dane kontaktowe, adres i orientacyjny dochód.

  Jesteś klientem Super Grosz: zaloguj się do Super Grosz aby złożyć wniosek o pożyczkę.

  Opinie SuperGrosz pytania i odpowiedzi

  Więcej o opiniach SuperGrosz

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "SuperGrosz opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach SuperGrosz. Na stronie SuperGrosz opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów SuperGrosz, zapoznanie się z logowaniem SuperGrosz i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku SuperGrosz - zapraszamy.

  Dane rejestrowe SuperGrosz✅NIP 5252607460
  ✅REGON 360301004
  ✅KRS: 0000551150
  SuperGrosz kontakt / infolinia22 102 15 00
  Godziny pracy SuperGroszpon - pt 8:00-20:00, sob 9:00-17:00
  Kontakt email SuperGroszkontakt@supergrosz.pl
  WniosekWniosek SuperGrosz możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę SuperGrosz i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę SuperGrosz.
  RRSO przykład reprezentatywny78.07%
  Opinie o SuperGroszSuperGrosz opinie - wyraź opinię o SuperGrosz, dyskutuj na forum SuperGrosz, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że SuperGrosz opinie to nie tylko Twoje zdanie o SuperGrosz, ale również innych Czytelników.Opinie o SuperGrosz to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu SuperGrosz dla Ciebie i innych.Przypominamy też, że opinia o SuperGrosz jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  👉Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy SuperGroszpon - pt 8:00-20:00, sob 9:00-17:00
  Odbiór pożyczkiPieniądze od SuperGrosz przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie SuperGrosz.
  Więcej niż 1 pożyczkajeśli pożyczka była spłacana terminowo, to po upływie 130 dni możesz wnioskować o kolejną
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty1000 - 15 000 zł, zwrot 4 - 48 mies.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty SuperGrosz zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  SuperGrosz Opinie klientów i recenzja pożyczki SuperGrosz ⭐SuperGrosz Opinie, ✅recenzja SuperGrosz i opinie klientów, SuperGrosz forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 1000 do 15 000 PLN SuperGrosz⏰na 4 - 48 mies. 🔒SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 10 000 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 48 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej.