Idź na stronę Pekao

Pekao

Pożyczka Pekao

RRSO 6.15%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Pekao

do 10 000 zł

Pożyczka Na Szóstkę
Spłata

96 miesięcy

Pekao Pożyczka Na SzóstkęPożyczka na Szóstkę Pekao - Nie daj się zaskoczyć wyzwaniom nowego roku szkolnego i weź pożyczkę na szóstkę Pekao!
Pożyczka Na Szóstkę?
📞Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę Pekao!
Sprawdź za darmo swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki Na Szóstkę, przejdź na stronę, wypełnij formularz kontaktowy i oczekuj na telefon z Banku Pekao.

Pożyczka Pekao

RRSO 8.97%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Pekao

do 200 000 zł

Pożyczka PRZEkorzystna
Spłata

120 miesięcy

Pekao Pożyczka PRZEkorzystnaGotówkowa pożyczka PRZEkorzystna Pekao to pożyczka do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy) dla nowych klientów Pekao i pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy.
Pożyczka PRZEkorzystna?
📞Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę Pekao!
Zapytaj za darmo o pożyczkę gotówkową! - przejdź na stronę Pekao i wypełnij prosty formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu. Konsultant Pekao oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły oraz wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO.

Pożyczka Pekao

RRSO 3.35%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Pekao

kwota z wniosku

Kredyt mieszkaniowy
Spłata

24 lat

Pekao Kredyt mieszkaniowyKredyt mieszkaniowy Pekao to finansowanie do 90% ceny nieruchomości i nawet 0% prowizji, a spłata może zostać rozłożona nawet na 30 lat. Kredyt hipoteczny Pekao to najlepszy kredyt mieszkaniowy ze stałą lub zmienną stopą procentową.
Kredyt mieszkaniowy?
📞Zapytaj ZA DARMO o kredyt Pekao!
Szukasz kredytu na mieszkanie? Sprawdź za darmo kredyt hipoteczny od Pekao! Przejdź na stronę, wypełnij formularz kontaktowy, pracownik Pekao oddzwoni do Ciebie i ZA DARMO przedstawi Ci szczegółowe warunki czy sprawdzi zdolność kredytową.

Pożyczka Pekao
Kredyt dla FIRM
Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Pekao

5000 - 300 000 zł

Kredyt dla firm
Spłata

zgodnie z umową

Pekao Kredyt dla firmPekao kredyt dla firm to finansowanie dla Twojej firmy, bez zbędnych formalności i na dowolny cel. Pożyczka Przekorzystna Biznes 0% prowizji i do 300 000 zł, a decyzja kredytowa nawet w 45 minut - pieniądze nawet tego samego dnia.
Kredyt dla firm?
📞Zapytaj ZA DARMO o kredyt Pekao!
Szybki Kredyt dla Firmy? Zapytaj za darmo! - po przejściu na stronę banku i wypełnieniu prostego formularza kontaktowego oczekuj na kontakt - konsultant Pekao przedstawi Ci szczegóły oferty dla przedsiębiorców, czy wyliczy zdolność kredytową, to wszystko ZA DARMO!

Pożyczka Pekao
Kredyt dla FIRM
Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Pekao

5000 - 300 000 zł

Biznes Limit
Spłata

zgodnie z umową

Pekao Biznes LimitPekao Biznes Limit to pokrycie płatności związanych z bieżącą działalnością firmy w sytuacji, gdy na Twoim koncie przejściowo brakuje środków. Godny uwagi jest też elastyczny sposób spłaty, ponieważ każdy wpływ środków na rachunek powoduje odnowienie Twojego limitu w rachunku.
Biznes Limit?
📞Zapytaj ZA DARMO o kredyt Pekao!
Szybki Biznes Limit dla Twojej Firmy? Zapytaj za darmo! - po przejściu na stronę banku i wypełnieniu prostego formularza kontaktowego oczekuj na kontakt - konsultant Pekao przedstawi Ci szczegóły oferty dla przedsiębiorców, czy wyliczy zdolność kredytową, to wszystko ZA DARMO!

Pożyczka Pekao

RRSO 8.07%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Pekao

do 200 000 zł

Pożyczka Konsolidacyjna
Spłata

120 miesięcy

Pekao Pożyczka KonsolidacyjnaPożyczka Konsolidacyjna Pekao promocja to pożyczka do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy). Pekao pożyczka Konsolidacyjna to obecnie również obecnie ✅jedno z najlepszych RRSO na rynku - 8,07%, 👉oferta dla nowych i nienowych klientów ważna do 30.09.2021. Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak przenieść inne pożyczki do Pekao, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki konsolidacyjnej Pekao, ZA DARMO!
Pożyczka Konsolidacyjna?
📞Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę Pekao!
Pożyczka konsolidacyjna w Pekao? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak przenieść inne pożyczki do Pekao, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki konsolidacyjnej Pekao, ZA DARMO!

Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat bez górnego limitu wieku! Uwaga, Bank Pekao może ustanawiać górne limity wieku dla wybranych pożyczek / kredytów!
O Pekao na
 • 🔑Pekao login
 • Pekao kontakt
 • Pekao opinie
 • 🔒Pekao logowanie
 • 🔥Pekao kod rabatowy
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka Pekao"

  Pekao: Pożyczka na Szóstkę Pekao - Nie daj się zaskoczyć wyzwaniom nowego roku szkolnego i weź pożyczkę na szóstkę Pekao! Gotówkowa pożyczka PRZEkorzystna Pekao to pożyczka do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy) dla nowych klientów Pekao i pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy. Kredyt mieszkaniowy Pekao to finansowanie do 90% ceny nieruchomości i nawet 0% prowizji, a spłata może zostać rozłożona nawet na 30 lat. Kredyt hipoteczny Pekao to najlepszy kredyt mieszkaniowy ze stałą lub zmienną stopą procentową. Pożyczka Konsolidacyjna Pekao promocja to pożyczka do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy).

  Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna / Bank Pekao S.A. polski bank uniwersalny założony 17 marca 1929 r. jako państwowy bank komercyjny w formie spółki akcyjnej. Od 1998 notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Pekao Kod BIC (Swift) PKOPPLPW

  Pekao kod IBAN 1240

  Zobacz także: Opinie o Pekao

  Pekao opinie

  Sprawdź i oceń pożyczki i kredyty Pekao [2021-09-05]

  Dodaj opinię

  Pekao opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pekao:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Więcej o Pekao

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pekao" - znajdziesz na niej więcej informacji o Pekao. Na stronie Pekao będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Pekao, zapoznanie się z logowaniem Pekao i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Pekao - zapraszamy.

  Dane rejestrowe Pekao✅NIP 526-00-06-841
  ✅REGON 000010205
  ✅KRS: 0000014843
  Pekao kod BIC / SwiftPKOPPLPW
  Pekao kod IBAN1240
  Pekao kontakt / infolinia+48 22 59 12 232 / 801 365 365
  Godziny infolinia Pekaocała doba
  WniosekWniosek Pekao możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Pekao i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Pekao.
  Godziny infolinia Pekaocała doba
  Odbiór pożyczkiPieniądze od Pekao przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Pekao.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Pekao zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Pożyczka Na Szóstkę

  Pekao Pożyczka Na Szóstkę

  Pożyczka na Szóstkę Pekao - Nie daj się zaskoczyć wyzwaniom nowego roku szkolnego i weź pożyczkę na szóstkę Pekao!

  Sprawdź za darmo swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki Na Szóstkę, przejdź na stronę, wypełnij formularz kontaktowy i oczekuj na telefon z Banku Pekao.

  Pożyczka na Szóstkę

  Pożyczka na Szóstkę od Pekao to:

  • 0% prowizji
  • oprocentowanie 6%
  • do 10 000 zł

  Okres kredytowania zależny od kwoty pożyczki:

  • do 3 lat dla pożyczek w kwocie 1000 - 2999 zł i
  • do 8 lat dla pożyczek w kwocie 3000 - 10 000 zł

  Oferta ważna jest do 30.09.2021 r. i dedykowana jest dla nowych klientów, którzy nie posiadają czynnych umów z bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę.

  Sprawdź za darmo swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki Na Szóstkę, przejdź na stronę, wypełnij formularz kontaktowy i oczekuj na telefon z Banku Pekao.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 6,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3002 zł, pożyczka zaciągnięta na 21 miesięcy, oprocentowanie zmienne 6,00% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 167,76 zł (w tym: odsetki 167,76 zł), całkowita kwota do zapłaty 3169,76 zł, płatna w 20 ratach miesięcznych po 150,95 zł, 21. rata wyrównująca 150,76 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 3002 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 30.07.2021 r. Dla pożyczek od 1000 zł do 2999 zł okres spłaty wynosi 1-3 lata, dla pożyczek od 3000 zł do 10 000 zł okres spłaty wynosi do 8 lat. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej.

  Pożyczka PRZEkorzystna

  Pekao Pożyczka PRZEkorzystna

  Gotówkowa pożyczka PRZEkorzystna Pekao to pożyczka do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy) dla nowych klientów Pekao i pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy.

  Promocja Pekao i pożyczka PRZEkorzystna to pożyczka gotówkowa na dowolny cel, oprocentowanie TYLKO 6% - promocja Pekao Pożyczka Przekorzystna to oferta dotycząca pożyczki ekspresowej.

  Zapytaj za darmo o pożyczkę gotówkową! - przejdź na stronę Pekao i wypełnij prosty formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu. Konsultant Pekao oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły oraz wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO.

  Pożyczka Przekorzystna

  Promocja Pekao w ramach oferty specjalnej, obowiązuje do 31.12.2021 r. i dotyczy Pożyczki Ekspresowej, a z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci. Kogo Bank Pekao rozumie jako nowego klienta? Nowi, czyli nie posiadający jakichkolwiek czynnych produktów i umów z Bankiem Pekao S.A. (w okresie obowiązywania oferty promocji Pożyczka Przekorzystna).

  Aby skorzystać z oferty Gotówkowej Pożyczki Przekorzystnej Pekao w promocji należy w okresie obowiązywania oferty złożyć formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej. Pożyczka Przekorzystna Pekao nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A.

  Pożyczka Przekorzystna (promocja):

  • kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty Pekao,
  • wypełnij dane kontaktowe: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy
  • pamiętaj również o zaznaczeniu pola Potwierdzam zapoznanie się z informacją administratora danych i wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przekazania informacji o charakterze marketingowym. - szczegółowe informacje po rozwinięciu klauzuli, na stronie promocji Pekao

  W kolejnym kroku naciśnij przycisk Wyślij i czekaj na kontakt przedstawiciela Pekao, który przedstawi szczegółowe warunki oferty Pożyczka Przekorzystana.

  Zapytaj za darmo o pożyczkę gotówkową! - przejdź na stronę Pekao i wypełnij prosty formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu. Konsultant Pekao oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły oraz wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 8,97% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 9811,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 6,00% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1 435,86 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 408,79 zł (4,00%), odsetki 1 027,07 zł), całkowita kwota do zapłaty 11 246,86 zł płatna w 37 ratach miesięcznych po 295,97 zł, 38. rata wyrównująca 295,97 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 9811,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 22.06.2021 r.

  Kredyt mieszkaniowy

  Pekao Kredyt mieszkaniowy

  Kredyt mieszkaniowy Pekao to finansowanie do 90% ceny nieruchomości i nawet 0% prowizji, a spłata może zostać rozłożona nawet na 30 lat. Kredyt hipoteczny Pekao to najlepszy kredyt mieszkaniowy ze stałą lub zmienną stopą procentową.

  Pierwsza rata może być płatna nawet po 3 miesiącach, kredyt mieszkaniowy Pekao to również wakacje kredytowe - zawieszenie spłaty rat nawet na 12 miesięcy. Kredyt mieszkaniowy Pekao to także kompleksowe wsparcie eksperta banku Pekao (ten z żubrem), a w dalszej części wpisu dodatkowe informacje o wymaganiach Pekao - Zapytaj za darmo! - po przejściu na stronę banku i wypełnieniu prostego formularza kontaktowego oczekuj na kontakt - konsultant Pekao przedstawi Ci szczegóły, czy wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO!

  Kredy mieszkaniowy Pekao

  Kredyt mieszkaniowy Pekao to:

  • uproszczona wycena nieruchomości dla kredytu do 300 000 zł
  • oferta dostępna jest w wielu walutach obcych. 
  • wniosek i skany niezbędnych dokumentów złożysz online, a obecność w banku wymagana jest tylko przy podpisaniu umowy

  PRZEWYGODNY KREDYT MIESZKANIOWY, aby uzyskać wystarczy jedna wizyta w banku, a większość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

  Atrakcyjne warunki cenowe:

  • nawet od 0% prowizji
  • marża od 1,25%
  • do 90% wartości nieruchomości
  • spłata rozłożona do 30 lat

  Karencja na start

  W ramach kredytu mieszkaniowego Pekao pierwsza rata może być płatna nawet po 3 miesiącach, możliwe są również wakacje kredytowe - zawieszenie spłaty rat nawet na 12 miesięcy.

  Karencja na start:

  • Spłata pierwszej raty następuje w okresie do 3 miesięcy po miesiącu wypłaty kredytu.
  • Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty kredytu i po ustaniu okresu zawieszenia są spłacane w ratach kredytu.
  • Pierwsza rata spłacana po tym okresie obejmuje odsetki naliczone za okres karencji, natomiast raty kapitałowo-odsetkowe spłacane są od następnego miesiąca po spłacie odsetek.
  • Karencja na start dostępna jest tylko w przypadku kredytu hipotecznego w złotych, w ratach równych. Istnieje również możliwość skorzystania z oferty kredytu bez „Karencji na start”.

  Dodatkowe informacje na stronie banku i przy kompleksowym wsparciu eksperta banku. Zapytaj za darmo! - po przejściu na stronę banku i wypełnieniu prostego formularza kontaktowego oczekuj na kontakt - konsultant Pekao przedstawi Ci szczegóły, czy wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO!

  Źródła dochodów

  Udając się po kredyt hipoteczny do Pekao SA warto wiedzieć jakie formy zatrudnienia i dochodów są akceptowane przez bank:

  • umowa o pracę - jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę na czas określony, to jesteś w najlepszej sytuacji
  • bank akceptuje również umowy o dzieło i zlecenie oraz działalność gospodarczą.

  Umowa o pracę

  Pekao wymaga, aby zatrudniony na umowę o pracę był zatrudniony na czas nieokreślony przez co najmniej 3 miesiące. Bank wylicza zdolność kredytową na podstawie średnich zarobków z ostatnich 3 miesięcy. W uzasadnionych przypadkach i przy wyższych kwotach kredytu, bank może zażądać również potwierdzonego formularza PIT za poprzedni rok.

  Umowa zlecenie / o dzieło

  Bank Pekao akceptuje również umowy zlecenia / o dzieło, przy czym w tym przypadku umowa taka musi trwać co najmniej 12 miesięcy. Bank weryfikuje zdolność kredytową na podstawie średnich zarobków z ostatnich 12 miesięcy i podobnie, jak miało to miejsce przy umowie o pracę, w uzasadnionych przypadkach może poprosić o PIT za ubiegły rok, dodatkowo także wyciągi z rachunków bankowych.

  Działalność gospodarcza

  Przedsiębiorcy, również prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, to dla banku Pekao osoby, o największym ryzyku. Aby starać się o kredyt hipoteczny, wymagane jest prowadzenie działalności przez co najmniej rok. Wymagane jest przedstawienie PIT za ostatnie dwa lata oraz KPiR.

  Szukasz kredytu na mieszkanie? Sprawdź za darmo kredyt hipoteczny od Pekao! Przejdź na stronę, wypełnij formularz kontaktowy, pracownik Pekao oddzwoni do Ciebie i ZA DARMO przedstawi Ci szczegółowe warunki czy sprawdzi zdolność kredytową.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) mieszkaniowego kredytu hipotecznego/ budowlano-hipotecznego wypłaconego jednorazowo wynosi 3,35% i wyliczona została przy założeniach: całkowita kwota kredytu 274 814 zł (bez kredytowanych kosztów), kredyt zaciągnięty na 24 lata, 288 miesięcznych rat do spłaty, wniesiony wkład własny klienta: 27% całkowitego kosztu kredytowanej inwestycji, zmienne oprocentowanie kredytu 2,90% w stosunku rocznym, równa rata kapitałowo-odsetkowa do czasu uprawomocnienia wpisu hipoteki w wysokości 1351,66 zł, a po uprawomocnieniu wpisu hipoteki wysokość raty kapitałowo-odsetkowej ulega obniżeniu i wynosi 1268,51 zł (przy założeniu, że wpis uprawomocni się po upływie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 374 461,32 zł, całkowity koszt kredytu 99 647,32 zł przy uwzględnieniu kosztów, w tym odsetki 85 615,41 zł oraz koszty z tytułu: ubezpieczenia spłaty kredytu 5401,74 zł (za 4 lata), ubezpieczenia nieruchomości (innego prawa) od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 miesięcy wg oferty dostępnej w banku 280,22 zł, opłaty miesięcznej za otwarcie i prowadzenie Konta Przekorzystnego 6 zł, opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Debit FX wydaną do rachunku 3 zł, opłaty za wydanie karty kredytowej Elastyczna 15 zł z miesięczną opłatą za obsługę karty 2,99 zł, opłaty za kontrolę nieruchomości (innego prawa) 137 zł, podatku od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki 19 zł, opłaty za przygotowanie i zawarcie umowy 0 zł. Po uprawomocnieniu się wpisu hipoteki zmienne oprocentowanie kredytu zostanie obniżone o 0,6 punktu procentowego. Kalkulacja dokonana na dzień 2 lutego 2021 r., na reprezentatywnym przykładzie.

  Kredyt dla firm

  Pekao Kredyt dla firm

  Pekao kredyt dla firm to finansowanie dla Twojej firmy, bez zbędnych formalności i na dowolny cel. Pożyczka Przekorzystna Biznes 0% prowizji i do 300 000 zł, a decyzja kredytowa nawet w 45 minut - pieniądze nawet tego samego dnia.

  Kredyt dla firm Pekao

  Pożyczka Przekorzystna Biznes to:

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu
  • od 5000 do 300 000 zł dla Twojej firmy
  • szybka decyzja kredytowa nawet w 45 minut
  • pieniądze na dowolny cel związany z bieżącą działalnością Twojej firmy

  Dodatkowe informacje uzyskasz od doradcy kredytowego Pekao.

  Dla kogo kredyt?

  Pożyczka Przekorzystna Biznes (kredyt dla firm) to oferta jest skierowana do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą nieprzerwanie działalność od co najmniej 24 miesięcy i rozliczających się w formie Książki Przychodów i Rozchodów.

  0 zł prowizji przygotowawczej dotyczy klientów, którzy:

  • w okresie 6 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku,
  • nie mieli rachunku w Banku Pekao,
  • wyrażą zgody marketingowe w zakresie marketingu bezpośredniego
  • do 31.12.2021 r. podpiszą Umowę o Pożyczkę Przekorzystną Biznes

  Pożyczka Przekorzystna Biznes - pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością firmy lub na spłatę zobowiązań kredytowych. Wypłatę środków otrzymasz bez dokumentów potwierdzających wydatkowanie pożyczki, jak np. faktury.

  Co jeszcze w Pekao?

  Oferta dla firm od Pekao to również:

  pomoc informatyczna - skorzystaj z opieki i pomocy informatycznej przez 5 dni w tygodniu

  konto firmowe - 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego w PLN dla firm przez 12 miesięcy, do 1200 zł premii, konto założysz bez wychodzenia z domu, sprawdź Konto Przekorzystne Biznes

  pomoc prawna - pomoc prawna i 15% rabatu na wszystkie usługi od firmy Availo.

  Szybki Kredyt dla Firmy? Zapytaj za darmo! - po przejściu na stronę banku i wypełnieniu prostego formularza kontaktowego oczekuj na kontakt - konsultant Pekao przedstawi Ci szczegóły oferty dla przedsiębiorców, czy wyliczy zdolność kredytową, to wszystko ZA DARMO!

  Biznes Limit

  Pekao Biznes Limit

  Pekao Biznes Limit to pokrycie płatności związanych z bieżącą działalnością firmy w sytuacji, gdy na Twoim koncie przejściowo brakuje środków. Godny uwagi jest też elastyczny sposób spłaty, ponieważ każdy wpływ środków na rachunek powoduje odnowienie Twojego limitu w rachunku.

  Biznes Limit Pekao

  Biznes Limit Pekao (kredyt w rachunku bieżącym) to:

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu
  • od 5000 do 300 000 zł dla Twojej firmy
  • szybka decyzja kredytowa nawet w 45 minut
  • pieniądze na dowolny cel związany z bieżącą działalnością Twojej firmy
  • elastyczna spłata - warunki dostosowane do potrzeb klientów

  Dodatkowe informacje uzyskasz od doradcy kredytowego Pekao.

  Dla kogo Biznes Limit?

  Biznes Limit Pekao to oferta jest skierowana do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą nieprzerwanie działalność od co najmniej 24 miesięcy i rozliczających się w formie Książki Przychodów i Rozchodów.

  0 zł prowizji przygotowawczej dotyczy klientów, którzy:

  • w okresie 6 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku,
  • nie mieli rachunku w Banku Pekao,
  • wyrażą zgody marketingowe w zakresie marketingu bezpośredniego
  • do 31.12.2021 r. podpiszą umowę o kredyt w rachunku bieżącym

  Co jeszcze w Pekao?

  Oferta dla firm od Pekao to również:

  pomoc informatyczna - skorzystaj z opieki i pomocy informatycznej przez 5 dni w tygodniu

  konto firmowe - 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego w PLN dla firm przez 12 miesięcy, do 1200 zł premii, konto założysz bez wychodzenia z domu, sprawdź Konto Przekorzystne Biznes

  pomoc prawna - pomoc prawna i 15% rabatu na wszystkie usługi od firmy Availo.

  Szybki Biznes Limit dla Twojej Firmy? Zapytaj za darmo! - po przejściu na stronę banku i wypełnieniu prostego formularza kontaktowego oczekuj na kontakt - konsultant Pekao przedstawi Ci szczegóły oferty dla przedsiębiorców, czy wyliczy zdolność kredytową, to wszystko ZA DARMO!

  Pożyczka Konsolidacyjna

  Pekao Pożyczka Konsolidacyjna

  Pożyczka Konsolidacyjna Pekao promocja to pożyczka do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy). Pekao pożyczka Konsolidacyjna to obecnie również obecnie ✅jedno z najlepszych RRSO na rynku - 8,07%, 👉oferta dla nowych i nienowych klientów ważna do 30.09.2021. Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak przenieść inne pożyczki do Pekao, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki konsolidacyjnej Pekao, ZA DARMO!

  Pożyczka Konsolidacyjna

  Promocja Pekao w ramach oferty specjalnej, obowiązuje ⏰do 30.09.2021 r. - przenieś swoje raty do Pekao i sprawdź, o ile mniej możesz płacić!

  Na stronie promocji znajdziesz kalkulator pożyczki konsolidacyjnej, za pomocą którego sprawdzisz to, o czym wspomnieliśmy powyżej, tj. sprawdź, o ile mniej możesz płacić!

  Pożyczka Konsolidacyjna (promocja):

  • kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty Pekao,
  • wypełnij formularz kontaktowy: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy

  W kolejnym kroku naciśnij przycisk Wyślij i czekaj na kontakt przedstawiciela Pekao, który przedstawi szczegółowe warunki oferty Pożyczka Konsolidacyjna.

  Konsultant Pekao wyliczy zdolność i udzielo niezbędnych informacji oraz

  • jesteś nowym klientem - umowę podpiszesz w placówce Banku Pekao S.A.
  • nie jesteś nowym klientem - umowę podpiszesz w bankowości elektronicznej, telefonicznie albo w placówce Banku Pekao S.A.

  Uwaga! Konsolidacji nie podlegają zobowiązania zaciągnięte wcześniej w Banku Pekao i przypominamy też, że Bank Pekao S.A. (z żubrem w logo) oraz Bank PKO BP (ze skarboną w logo), to dwa różne banki! Posiadanie kredytu PKO lub pożyczki PKO nie wyklucza z możliwości skorzystania z oferty pożyczki konsolidacyjnej Pekao!

  Pożyczka konsolidacyjna w Pekao? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak przenieść inne pożyczki do Pekao, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki konsolidacyjnej Pekao, ZA DARMO!

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 8,07% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 85 142 zł, pożyczka zaciągnięta na 90 miesięcy, oprocentowanie zmienne 7,20% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 27 538,68 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1 728,73 zł (1,99%), odsetki 25 809,95 zł, całkowita kwota do zapłaty 112 680,68 zł, płatna w 89 ratach miesięcznych po 1 252,01 zł, 90. rata wyrównująca 1 251,79 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 85 142 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.06.2021 r.


  Pożyczka Pekao opinie klientów, kredyt Pekao i promocje, kontakt i telefon Pekao 💰Pekao ⚡pożyczka od 1000 do 200 000 PLN , 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o Pekao logowanie Pekao, zaloguj Pekao, konto i kontakt Pekao Pożyczka Na Szóstkę, Pekao Pożyczka PRZEkorzystna, Pekao Kredyt mieszkaniowy, Pekao Kredyt dla firm, Pekao Biznes Limit, Pekao Pożyczka Konsolidacyjna,