Pożyczka PRZEkorzystna

Pożyczka PRZEkorzystna Pekao to pożyczka do 250 000 zł na dowolny cel, okres do 10 lat (120 miesięcy) i prowizja 0%. Oferta pożyczki Przekorzystnej Pekao, to propozycja dla nowych klientów Pekao, a pieniądze możesz mieć nawet w 1 dzień od podpisania umowy. Zapytaj za darmo o przekorzystną pożyczkę gotówkową! - przejdź na stronę Pekao i wypełnij prosty formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu. Konsultant Pekao oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły oraz wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO.

Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel

Zapytaj za darmo o pożyczkę gotówkową! - przejdź na stronę Pekao i wypełnij prosty formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu. Konsultant Pekao oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły oraz wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO.

Pożyczka Przekorzystna

Promocja Pekao w ramach oferty specjalnej obowiązuje do 2023-12-31 r. i dotyczy Pożyczki Ekspresowej, a z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać:

  • nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę)

lub

  • klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A.

Aby skorzystać z oferty Gotówkowej Pożyczki Przekorzystnej Pekao w promocji należy w okresie obowiązywania oferty złożyć formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej. Pożyczka Przekorzystna Pekao nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A. Spłata zobowiązań? Sprawdź ofertę pożyczki konsolidacyjnej Pekao.

Okres spłaty:

  • dla pożyczek od 1000 zł do 2999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat
  • dla pożyczek od 3000 zł do 14 999 zł do 8 lat
  • dla pożyczek 15 000 - 250 000 zł spłatę rat możesz rozłożyć do 10 lat

Pożyczka Przekorzystna (promocja):

  • kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty Pekao,
  • wypełnij dane kontaktowe: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy
  • pamiętaj również o zaznaczeniu pola Potwierdzam zapoznanie się z informacją administratora danych i wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przekazania informacji o charakterze marketingowym. - szczegółowe informacje po rozwinięciu klauzuli, na stronie promocji Pekao

W kolejnym kroku naciśnij przycisk Wyślij i czekaj na kontakt przedstawiciela Pekao, który przedstawi szczegółowe warunki oferty Pożyczka Przekorzystana. Bank Pekao S.A. podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej.

Pod odnośnikiem Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel znajdziesz też inne kredyty Pekao i pożyczki Pekao (sprawdź dostępność).

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł, 24 rata wyrównująca 109,56 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 27.07.2023 r. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Pekao.

Dodaj opinię

Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel"