Pożyczka PRZEkorzystna

Pożyczka PRZEkorzystna Pekao to pożyczka do 250 000 zł na dowolny cel, okres do 10 lat (120 miesięcy) i prowizja 0%. Oferta pożyczki Przekorzystnej Pekao, to propozycja dla nowych klientów Pekao, a pieniądze możesz mieć nawet w 1 dzień od podpisania umowy. Zapytaj za darmo o przekorzystną pożyczkę gotówkową Pekao! - przejdź na stronę Pekao i wypełnij prosty formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu. Konsultant Pekao oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły oraz wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO.

Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę gotówkową Pekao!

❌ Możliwa niedostępność oferty!

Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel

Zapytaj za darmo o pożyczkę gotówkową! - przejdź na stronę Pekao i wypełnij prosty formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu. Konsultant Pekao oddzwoni i przedstawi Ci szczegóły oraz wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO.

Pożyczka Przekorzystna

Promocja Pekao w ramach oferty specjalnej obowiązuje do 2024-03-31 r. i dotyczy Pożyczki Ekspresowej, a z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać:

  • nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę)

lub

  • klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A.

Aby skorzystać z oferty Gotówkowej Pożyczki Przekorzystnej Pekao w promocji należy w okresie obowiązywania oferty złożyć formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej. Pożyczka Przekorzystna Pekao nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A. Spłata zobowiązań? Sprawdź ofertę pożyczki konsolidacyjnej Pekao.

Okres spłaty:

  • dla pożyczek od 1000 zł do 2999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat
  • dla pożyczek od 3000 zł do 14 999 zł do 8 lat
  • dla pożyczek 15 000 - 250 000 zł spłatę rat możesz rozłożyć do 10 lat

Pożyczka Przekorzystna (promocja):

  • kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty Pekao,
  • wypełnij dane kontaktowe: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy
  • pamiętaj również o zaznaczeniu pola Potwierdzam zapoznanie się z informacją administratora danych i wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przekazania informacji o charakterze marketingowym. - szczegółowe informacje po rozwinięciu klauzuli, na stronie promocji Pekao

W kolejnym kroku naciśnij przycisk Wyślij i czekaj na kontakt przedstawiciela Pekao, który przedstawi szczegółowe warunki oferty Pożyczka Przekorzystana. Bank Pekao S.A. podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej.

Jesteś obecnym klientem Pekao. Sprawdź kod promocyjny Pekao.

Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę gotówkową Pekao!

❌ Oferta może być niedostępna - zastrzegamy, że informacje o "Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel" mogą nie być aktualne oraz że zamiast "Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel" mogą zostać wyświetlone inne, alternatywne oferty (lub ranking) - przed zawarciem umowy koniecznie zapoznaj się z warunkami!

Pod odnośnikiem Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel znajdziesz też inne kredyty Pekao i pożyczki Pekao (sprawdź dostępność).

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10,99% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 413 zł, pożyczka zaciągnięta na 12 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 253,77 zł (w tym: odsetki 253,77 zł), całkowita kwota do zapłaty 4 666,77 zł, płatna w 11 ratach miesięcznych po 388,90 zł, 12. rata wyrównująca 388,87 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4 413 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 26.01.2024 r. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Pekao.

Dodaj opinię

Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pekao pożyczka PRZEkorzystna do 250 000 zł gotówkowa na dowolny cel"