Pekao

Pożyczka Konsolidacyjna Pekao do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy) - 0% prowizji od przenoszonych rat oraz jeśli weźmiesz dodatkową gotówkę, Pożyczka Przekorzystna Pekao dla nowych klientów lub Pożyczka Gotówkowa Pekao dla klientów nowych i obecnych, a jeśli prowadzisz działalność sprawdź kredyt dla firm Pekao.

Wymagania Pekao

Sprawdź 💡wymagania Pekao, zobacz jakie są minimalne wymagania Pekao, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Pekao, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Pekao zmieniły się.

Wymagania Pekao

🎂Wiek: od 18 lat - bez górnego limitu.

✍Do ️rejestracji Pekao przygotuj dowód osobisty, rejestracja Pekao możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Pekao niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Pekao złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Pekao? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Pekao albo innych istotnych informacjach związanych z Pekao, dziękujemy 🙂.

Wymagania Pekao

Ile od Pekao

Ile mogę pożyczyć od Pekao? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Pekao? Sprawdź ile pożyczysz przeglądając dostępne oferty Pekao: sprawdzisz ile pożyczysz. Zajrzyj też na konto Pekao.

Na ile od Pekao

Na ile pożyczę od Pekao? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Pekao? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Pekao przeglądając dostępne oferty Pekao: sprawdzisz na ile pożyczysz. Odwiedź też konto Pekao.

Od ilu lat Pekao

Od ilu lat pożyczka Pekao? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Pekao?

Pekao udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Pekao może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Pekao uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao

Pekao inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Pekao, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Pekao

Do ilu lat pożyczka Pekao? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Pekao? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Pekao udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Pekao, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Pekao może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Pekao uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao

Pekao inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Pekao, dziękujemy 🙂.

Bazy Pekao

Jakie bazy sprawdza Pekao? Czy Pekao weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Pekao sprawdza BIK
 • ✔️Pekao nie sprawdza BIG => Pekao bez BIG
 • ✔️Pekao nie sprawdza KBIG => Pekao bez KBIG
 • ✔️Pekao nie sprawdza KRD => Pekao bez KRD
 • ✔️Pekao nie sprawdza ERIF => Pekao bez ERIF
 • ❌Pekao sprawdza ZBP
 • ✔️Pekao nie sprawdza CRIF => Pekao bez CRIF
 • ✔️Pekao nie sprawdza PWIP => Pekao bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao.

Czy Pekao sprawdza inne bazy? Albo Pekao nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Pekao a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Rejestracja Pekao

Rejestracja Pekao - jak zarejestrować się w Pekao? To proste! Przejdź na stronę banku i wypełnij krótki formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu i wymagane zgody i oczekuj na kontakt ze strony konsultanta Pekao. Na tym etapie to wszystko!

Oczekuj na kontakt z Pekao, konsultant Pekao skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji oraz pomoże w kolejnych etapach rejestracji.

Umowę z Pekao podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Banku Pekao S.A. (nowy klient) albo w bankowości elektronicznej Pekao albo w wybranej placówce (jeśli posiadasz już konto w Pekao).

Wniosek Pekao

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Pekao albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela Banku Pekao (zobacz też: Pekao kontakt).

Konsultant Pekao przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku Pekao (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem Banku Pekao, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Banku Pekao S.A. Jeżeli wnioskujesz o kredyt Pekao albo pożyczkę Pekao będąc już klientem banku, to umowę zawrzesz w bankowości elektronicznej Pekao albo w wybranej placówce.

Kalkulator Pekao

Kalkulator Pekao - jak sprawdzić warunki pożyczki? Wnioskujesz o kredyt Pekao albo pożyczkę Pekao i chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Jak to zrobić?

Jeżeli kalkulator Pekao jest dostępny na stronie banku, to przybliżone warunki sprawdzisz korzystając z kalkulatora. Co zrobić jeśli kalkulator Pekao nie jest dostępny? W takim przypadku przejdź na stronę wniosku z kredytem / pożyczką i pozostaw dane kontaktowe - konsultant Pekao wyliczy Twoją zdolność i udzieli innych, niezbędnych informacji.

Infolinia Pekao

Infolinia Pekao, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Pekao z pytaniami o pożyczkę Pekao:

 • ☎️Pekao infolinia +48 22 59 12 232 / 801 365 365
 • ⏲️Pekao infolinia godziny pracy cała doba

Warto wiedzieć, że na infolinii Pekao uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Pekao, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Pekao oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao.

Godziny pracy infolinii Pekao mogą się zmieniać, aktualne na stronie Pekao.

Zmiana infolinii Pekao? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Pekao albo o zmianie godzin pracy infolinii Pekao, dziękujemy 🙂.

Godziny Pekao

W jakich godzinach pracuje Pekao? Sprawdź godziny pracy Pekao i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Pekao / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Pekao?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Pekao możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Pekao i konsultantów Pekao to:

⏲️Godziny pracy Pekao poniedziałek - piątek: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Pekao sobota: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Pekao niedziela: 00:00 - 24:00

⏲️Pekao to pożyczka 24h/7/365
☎️Pekao: +48 22 59 12 232 / 801 365 365

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao.

Uwaga! Godziny pracy Pekao mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Pekao. Inne godziny pracy Pekao? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyPekao? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Pekao, dziękujemy 🙂.

Kontakt Pekao

Obsługa klienta Pekao, 📞Pekao Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Pekao, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Pekao / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Pekao, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Pekao, przed kontaktem z Pekao przygotuj dowód osobisty:

☎️Pekao telefon: +48 22 59 12 232 / 801 365 365
⏲️Pekao godziny: cała doba

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao.

Kontakt Pekao to przede wszystkim Infolinia Pekao, na której uzyskasz informacje o Pekao albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Pekao bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Pekao.

Dane kontaktowe i godziny pracy Pekao mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Pekao (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt Pekao, na którą odsyłamy.

Adres Pekao

Sprawdź adres Pekao, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Pekao, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Pekao zmienił się.

Jaki adres Pekao? Sprawdź adres i dane teleadresowe Pekao:

 • 🏠Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 53/57, 00-844 Warszawa - adres Pekao,
 • ☎️+48 22 59 12 232 / 801 365 365 - Pekao kontakt.

Adres Pekao - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Pekao lub infolinii Pekao. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Pekao, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Pekao to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Pekao uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Pekao.

Inny adres Pekao? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Pekao, dziękujemy 🙂.

Logowanie Pekao

Pekao24 logowanie obejmuje systemy Pekao24 Klienci Indywidualni i Przedsiębiorcy oraz PekaoBiznes24 - Klienci Biznesowi, MŚP i Korporacje. Logowanie Pekao24 nazywane jest też niesłusznie logowaniem pekao bp czy jako logowanie PKO BP.

Jako zalogować się do Pekao24? Uruchom przeglądarkę internetową i wejdź na stronę internetową Pekao, aby zalogować się do Pekao24 podaj NUMER KLIENTA albo NAZWĘ UŻYTKOWNIKA:

 • numer klienta Pekao (do systemu Pekao24) znajdziesz w swojej umowie rachunku
 • nazwa użytkownika to nazwa własna utworzona podczas otwierania konta Pekao albo zdefiniowana po zalogowaniu do Pekao24 w sekcji Ustawienia

Podczas logowania Pekao NUMER KLIENTA / NAZWA UŻYTKOWNIKA mogą być używane zamiennie - jeden z nich to Twój login Pekao. W kolejnym kroku wprowadź w ponumerowane pola znaki Z TWOJEGO HASŁA dla nazwy użytkownika.

Powiązane hasła albo najważniejsze pytania, z którymi możesz spotkać się poszukując informacji o logowaniu Pekao to:

 • jak zalogować się do konta Pekao24?
 • jak odzyskać hasło do konta bankowego Pekao?
 • jak odzyskać dostęp do Pekao24?
 • jak sprawdzić stan konta w banku Pekao przez internet?
 • jak wejść w profil zaufany Pekao24?

Więcej na ten temat na stronach Banku Pekao S.A.

Pierwsze logowanie Pekao

Przed pierwszym logowaniem do Pekao24 przygotuj sobie dane, które określono powyżej:

 • numer klienta lub nazwę użytkownika - numer klienta znajdziesz na umowie rachunku, nazwa użytkownika ustalona została przez Ciebie podczas otwierania konta na selfie lub na stronie banku
 • tymczasowy PIN do Pekao24: 4-cyfrowy numer, który otrzymałeś SMS-em, ustanowiłeś telefonicznie u konsultanta lub otrzymałeś listem.

Wprowadź dane logowania na stronie pekao24.pl - postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie logowania. Jeżeli wprowadzone dane nie będą poprawne system Pekao24 wyświetli komunikat: Wprowadzone dane są nieprawidłowe. Spróbuj ponownie lub kliknij poniższy przycisk. System rozróżnia małe i duże litery – sprawdź, czy masz wciśnięty klawisz Caps Lock - postępuj zgodnie z instrukcją albo odzyskaj dostęp.

Po pierwszym logowaniu ustaw hasło i nowy PIN do Pekao24:

 • hasła będziesz używać podczas kolejnego logowania do Pekao24, natomiast
 • PIN-u będziesz potrzebować, aby zalogować się do serwisu telefonicznego m.in. w celu zresetowania hasła do Pekao24.

Źródło: www.pekao24.pl/logowanie/(modal:pomoc-w-logowaniu/pierwsze-logowanie) z drobnymi modyfikacjami na potrzeby artykułu.

Kolejne logowanie Pekao

Przejdź na stronę banku Pekao S.A. i kliknij LOGOWANIE, a następnie:

 • wprowadź Twój login Pekao24 czyli numer klienta lub nazwę użytkownika i kliknij DALEJ
 • w wybrane losowo przez system puste pola wprowadź odpowiednie znaki Twojego hasła i kliknij przycisk ZALOGUJ

Uwaga! Jeśli od ostatniego logowania minęło ponad 90 dni, system Pekao poprosi Cię o potwierdzenie tożsamości metodą autoryzacji, z której korzystasz w Pekao24 (kodem SMS lub potwierdzenie logowania w aplikacji mobilnej PeoPay).

Źródło: pekao24.pl/logowanie/(modal:pomoc-w-logowaniu/kolejne-logowanie) z drobnymi modyfikacjami na potrzeby artykułu.

Wyjaśnienie Pekao S.A. i PKO BP

Bank Pekao S.A. z żubrem w logo i Bank PKO BP (czyli PKO Bank Polski ze skarbonką w logo) to dwa różne, polskie banki. Różne banki, więc obowiązują w nich dwa różne logowania, odpowiednio:

 • logowanie pekao24 dla Pekao S.A. opisane powyżej i
 • logowanie pko bp / logowanie pko dla PKO BP (nazywane też logowanie pekao bp).

Skąd wspomniane powyżej logowanie pekao bp? Wzięło się to prawd. z wymowy skrótu PKO (wymowa pekao), więc logowanie pekao bp.

Bezpieczna spłata Pekao

Bezpieczna spłata Pekao: jak bezpiecznie spłacić Pekao, jak nie nabrać się na oszusto "na Pekao"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Pekao? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Pekao? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Pekao to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem Pekao i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Pekao?
 • o czym warto pamiętać spłacając Pekao?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Pekao?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Pekao

Zmiana spłaty Pekao? - poinformuj nas o warunków spłaty Pekao albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Pekao, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Pekao

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Pekao? Spłacając pożyczkę Pekao, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Pekao przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Pekao. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Pekao
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Pekao. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Pekao, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Pekao,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Pekao, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Pekao lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Pekao próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Pekao  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Pekao! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Pekao oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Pekao! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Pekao

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Pekao? Spłacając Pekao, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Pekao. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Pekao na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Pekao korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Pekao powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Pekao) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Pekao, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Pekao? Dokonując spłaty pożyczki Pekao, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Pekao) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Pekao, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Pekao i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Pekao. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Pekao to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao.

Bezpieczeństwo Pekao

💡Pekao bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Pekao bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Pekao (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Pekao (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Pekao definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Pekao (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Pekao):

 • utworzenia konta Pekao
 • logowania do konta Pekao (profil klienta Pekao)
 • podawania danych kontaktowych do Pekao czy zapisywania się do newslettera Pekao
 • korzystania z wyszukiwarki Pekao
 • podawania Pekao danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Pekao
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Pekao i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Pekao była bezpieczna.

Windykacja Pekao

Odwiedź stronę Pekao aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Pekao

Usunięcie konta Pekao, wniosek o usunięcie konta Pekao, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Pekao oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Pekao.

Skorzystałeś z oferty Pekao, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Pekao (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Pekao ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Pekao i/albo usunąć swoje konto Pekao (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Pekao?

Jak usunąć konto Pekao?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Pekao (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Pekao albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Pekao?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Pekao, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Pekao muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Pekao przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Pekao zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Pekao (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Pekao SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Pekao z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Pekao aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Pekao przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Pekao (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Pekao oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Pekao i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Pekao albo przejść na stronę Pekao (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Pekao), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Przypomnienie hasła Pekao

Przypomnienie hasła Pekao - jeżeli nie możesz zalogować się do Pekao skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Pekao

Login Pekao do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Pekao użyj loginu Pekao, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli Pekao login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Pekao, jak jest nr klienta Pekao aby się zalogować i skąd uzyskać login Pekao?

Identyfikator użytkownika Pekao (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Pekao, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Pekao login z umowy podany w procesie rejestracji. W Pekao login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Pekao (profil Pekao / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Pekao jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Pekao / login Pekao inny niż z umowy / login Pekao inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Pekao albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Pekao, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Pekao

Najnowsze promocje, kody rabatowe Pekao i kupony rabatowe w Pekao S.A., sprawdź na stronie i kupuj taniej albo skorzystaj z preferencyjnych warunków i/lub promocji Pekao:

Pożyczka konsolidacyjna Pekao do 200 000 zł z możliwością dobrania dodatkowych środków.

Pożyczka gotówkowa Pekao do 200 000 zł w Pekao S.A.! Weź pożyczkę na dowolny cel!

Kod rabatowy Pekao

Jesteś już klientem Pekao? Aby skorzystać z oferty Pekao z kodem rabatowy użyj kodu TVwiosna

Klient Banku Pekao S.A. aby skorzystać z oferty powinien wpisać we wniosku kod: TVwiosna

Pekao kod rabatowy? Dodatkowe rabaty Pekao na stronie rabatypekao.pl, a kod promocyjny Pekao znajdziesz też poniżej:

JAK WYSZUKIWAĆ RABATY znajdź ciekawe oferty Partnerów Programu w swojej okolicy, zaplanuj z nimi trasę i sprawdź ile zaoszczędzisz na zakupach z kartą Pekao i bankowością elektroniczną! Skorzystaj z powyższej wyszukiwarki aby rozpocząć.

JAK SKORZYSTAĆ Z RABATU PODCZAS WIZYTY W SKLEPIE? Przy płatności kartą - poinformuj sprzedawcę przed dokonaniem płatności o chęci skorzystania z rabatu. Przy płatności przelewem u Partnerów on-line (wprowadź kod promocyjny przy składaniu zamówienia). Każdorazowo ten kod podany jest w warunkach rabatu przy Partnerze.

O programie rabatowym

Płać kartą, przelewem lub przez telefon komórkowy! Każdego dnia podczas dokonywania zakupów korzystaj ze specjalnie przygotowanych rabatów i promocji w blisko 2000 punktach handlowo-usługowych i sklepach e-commerce w ramach kategorii:

 • PODRÓŻE, TURYSTYKA
 • SPORT I REKREACJA
 • ZDROWIE, URODA
 • KULTURA, EDUKACJA
 • DOM I WNĘTRZE
 • ODZIEŻ, OBUWIE, DODATKI
 • RESTAURACJE, WINIARNIE, DELIKATESY
 • MOTORYZACJA
 • DLA DZIECI

i inne.

Dostępny dla wszystkich: program rabatowy dostępny dla posiadaczy dowolnych kart płatniczych Banku Pekao S.A., w tym do karty debetowej do Eurokonta oraz karty do rachunków firmowych, użytkowników bankowości elektronicznej Pekao24 oraz aplikacji do płatności mobilnych PeoPay.

Dynamicznie rozwijający się: bieżąco wzbogacany o nowych partnerów i o nowe atrakcyjne oferty specjalne.

Atrakcyjny: standardowe rabaty nawet do 30 % oraz okresowe zniżki z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu. Dodatkowe promocje dedykowane stałym i aktywnym klientom w Galerii Rabatów w serwisie Pekao24.

Nowoczesny: dostosowany do Twoich zmieniających się potrzeb - atrakcyjne zniżki u partnerów oferujących usługi związane z aktywnym stylem życia, dbałością o zdrowie, edukacją i wypoczynkiem .

Profil Klienta Pekao

Profil Klienta Pekao: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Pekao? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Pekao.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Pekao❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Pekao) Twój login Pekao: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do Pekao znajdziesz w górnej, prawej części strony www Pekao.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Pekao przycisk logowania Pekao (zaloguj / profil klienta Pekao / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Pekao (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Pekao!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Pekao, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny).

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Pekao, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Pekao i możliwość zalogowania albo o pożyczce Pekao. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Pekao.

Zmieniony Profil Klienta Pekao? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Pekao albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Pekao, dziękujemy 🙂.

Promocja Pekao

Promocje Pekao: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Pekao / kod rabatowy, Pekao zniżki i rabaty.

Promocja Pekao?

Czy można znaleźć promocje w Pekao? Czy u Pekao są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Pekao! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Pekao albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Pekao, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Pekao

Kody promocyjne Pekao i kupony rabatowe w Pekao S.A., sprawdź na stronie i kupuj taniej albo skorzystaj z preferencyjnych warunków i/lub promocji Pekao:

Kod promocyjny Pekao

Jesteś już klientem Pekao? Aby skorzystać z oferty Pekao z kodem rabatowy użyj kodu promocyjnego

Klient Banku Pekao S.A. aby skorzystać z oferty powinien wpisać we wniosku kod: TVwiosna

Pekao kod rabatowy? Dodatkowe rabaty Pekao na stronie rabatypekao.pl.

Pierwsza pożyczka Pekao

Pierwszy raz w Pekao? ✍Do rejestracji w Pekao i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja Pekao / wniosek Pekao 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Pekao? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Pekao nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Pekao, gdyż pierwsza pożyczka od Pekao nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Pekao. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Pekao będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Pekao? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Pekao, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Pekao

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej Pekao nie jest możliwe - Pekao na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Pekao

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Pekao, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Pekao.

Warunki pożyczki Pekao zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao.

Refinansowanie Pekao

Refinansowanie pożyczki ratalnej Pekao nie jest możliwe. Pekao nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Pekao.

Jest możliwe refinansowanie Pekao? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Pekao.

Opinie o Pekao

Sprawdź opinie o Pekao albo wyraź własne zdanie na temat konta Pekao, kredytu Pekao albo pożyczki Pekao. Poznaj z czego składa się oferta Pekao, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Bank Pekao.

Chcesz zostać klientem Banku Pekao SA? Sprawdź informacje o Pekao, przekonaj się jakie są opinie klientów o Banku Pekao SA.

Dodaj opinię

Pekao opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pekao opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pekao opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"