Pożyczka firmowa Finiata

Finiata pożyczka dla firm: Pożyczka dla firm Finiata czyli pierwsza w Polsce Odnawialna Linia Finansowa dla firm w 100% online z limitem o wysokości od 1000 do 100 000 zł. Finiata to również kredyty dla firm lub też linia ... »»

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile od Finiata

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Finiata ocena klientów:
Finiata najważniejsze informacje
Ile od Finiataod 1000 do 100 000 na 6 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki firmowej Finiata lub pożyczki dla firm poza promocją
Wiekod 18 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Finiata odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o finiata.pl na stronie Finiata.

Finiata pożyczka dla firm

Finiata pożyczka dla firm

Pożyczka dla firm Finiata czyli pierwsza w Polsce Odnawialna Linia Finansowa dla firm w 100% online z limitem o wysokości od 1000 do 100 000 zł. Finiata to również kredyty dla firm lub też linia kredytowa albo kredyt obrotowy, Finiata oferuje również faktoring dla firm, dostępna jest również karta kredytowa dla firm.

Klientem Finiata może zostać firma posiadająca wpis w KRS/CEIDG, niezależnie od formy prawnej - jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki czy freelancerzy mogą złożyć wniosek w ciągu zaledwie kilku minut, przy minimum formalności.

Wniosek Finiata złożysz online - minimum dokumentów, cały proces odbywa się online, a w przypadku pytań zespół obsługi klienta Finiata wesprze Cię w procesie rejestracji.

 

Wymagania

Aby uzyskać finansowanie w Finiata Twoja firma musi istnieć od minimum 3 miesięcy, niezależnie od formy działalności (tak, dotyczy to również spółek z o.o).

Poza tym na koncie muszą znajdować się przelewy z płatnościami od kontrahentów, ponieważ system oceny kredytowej Finiata analizuje wpływy pieniężne na koncie lub kontach firmy.

Proces wnioskowania Finiata może przejść wyłącznie osoba mająca prawo reprezentować firmę, czyli właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej lub osoba mająca prawo do samodzielnej reprezentacji spółki w KRS bądź jedna z uprawnionych osób w przypadku reprezentacji wieloosobowej, łączonej.

 

Kalkulator Finiata

Finiata

Kalkulator pożyczki Finiata znajdziesz na stronie Finiata, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Finiata.

Korzystając z kalkulatora możesz obliczyć koszt pożyczki firmowej, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Finiata może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Finiata. Odwiedzając stronę Finiata sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Finiata, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Finiata ✔️

 

Co oferuje Finiata?

Kredyt dla firm: prosty proces wnioskowania, bez zbędnych dokumentów, do 100.000 zł do natychmiastowej wypłaty, finansowanie dla spółek od 3 miesięcy działalności.

Kredyt obrotowy dla firm: linia kredytowa do 100.000 zł na bieżące wydatki firmy, odnawialny limit do wielokrotnego użytku, bez zabezpieczeń i poręczeń.

Linia kredytowa dla firm: gwarantowana linia kredytowa przez 6 miesięcy, swobodne wypłaty w ciągu 15 minut.

Pożyczka dla firm: pożyczka na dowolny cel, prosty proces aplikacji online, decyzja w ciągu max. 24h.

Faktoring dla firm: swobodnie wypłać kwotę na fakturze w każdej chwili, natychmiast popraw płynność finansową firmy [zamiast czekać na kontrahenta].

Karta kredytowa dla firm: limit swobodniejszy, niż przy karcie kredytowej, niższe koszty, niż w banku.

 

Pożyczka firmowa Finiata opinie

Pożyczka firmowa Finiata brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Pożyczka firmowa Finiata opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka firmowa Finiata forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o Finiata

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Pożyczka firmowa Finiata" - znajdziesz na niej więcej informacji o Finiata. Na stronie Pożyczka firmowa Finiata będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Finiata, zapoznanie się z logowaniem Finiata i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Finiata - zapraszamy.

O Finiata na
 • ☎️Finiata kontakt
 • Finiata opinie
 • 🔒Finiata logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Finiata Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta Finiata - zaloguj się na finiata.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Finiata, profil klienta Finiata do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe Finiata✔️NIP 6762519005
  ✔️REGON 366127470
  ✔️KRS: 0000653925
  Finiata adres / siedzibaFiniata Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
  Finiata kontakt / Infolinia+48 22 307 90 76
  Kontakt E-Mailservice@finiata.pl
  WniosekWniosek Finiata możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Finiata i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek finiata.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Finiata.
  RRSOBrak danych o RRSO Finiata albo ustalane indywidualnie
  🔥Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez CRIF, bez PWIP
  OdbiórPieniądze od Finiata przelew na konto bankowe, na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o finiata.pl na stronie Finiata.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Finiataod 1000 do 100 000 na 6 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki firmowej Finiata lub pożyczki dla firm poza promocją
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finiata zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Pożyczka dla firm Finiata warunki i opinie klientów o pożyczce firmowej 💰Chwilówka Finiata ⚡pożyczka dla firm od 1000 do 100 000 PLN ⏰na do 6 mies., 👫🏻wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce Finiata

  Przejdź do Finiata