Pożyczka firmowa Finiata

Pożyczka Finiata opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka gratis

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczę od FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka Finiata lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Finiata najważniejsze informacje
Ile od Finiataod 1000 do 100 000 na 6 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki firmowej Finiata lub pożyczki dla firm poza promocją
Wiekod 18 lat bez górnego limitu wieku!
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę Finiata odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o finiata.pl na stronie Finiata.
Najważniejsze informacje o Finiata znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Finiata Pożyczka" - zobacz też pełny opis Finiata.

Finiata pożyczka dla firm

Pożyczka dla firm Finiata czyli pierwsza w Polsce Odnawialna Linia Finansowa dla firm w 100% online z limitem o wysokości od 1000 do 100 000 zł. Finiata to również kredyty dla firm lub też linia kredytowa albo kredyt obrotowy, Finiata oferuje również faktoring dla firm, dostępna jest również karta kredytowa dla firm.

Klientem Finiata może zostać firma posiadająca wpis w KRS/CEIDG, niezależnie od formy prawnej - jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki czy freelancerzy mogą złożyć wniosek w ciągu zaledwie kilku minut, przy minimum formalności.

Wniosek Finiata złożysz online - minimum dokumentów, cały proces odbywa się online, a w przypadku pytań zespół obsługi klienta Finiata wesprze Cię w procesie rejestracji.

Wymagania

Aby uzyskać finansowanie w Finiata Twoja firma musi istnieć od minimum 3 miesięcy, niezależnie od formy działalności (tak, dotyczy to również spółek z o.o).

Poza tym na koncie muszą znajdować się przelewy z płatnościami od kontrahentów, ponieważ system oceny kredytowej Finiata analizuje wpływy pieniężne na koncie lub kontach firmy.

Proces wnioskowania Finiata może przejść wyłącznie osoba mająca prawo reprezentować firmę, czyli właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej lub osoba mająca prawo do samodzielnej reprezentacji spółki w KRS bądź jedna z uprawnionych osób w przypadku reprezentacji wieloosobowej, łączonej.

Kalkulator Finiata

Finiata

Kalkulator pożyczki Finiata znajdziesz na stronie Finiata, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Finiata.

Korzystając z kalkulatora możesz obliczyć koszt pożyczki firmowej, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Finiata może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Finiata. Odwiedzając stronę Finiata sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Finiata, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Finiata ✔️

Co oferuje Finiata?

Kredyt dla firm: prosty proces wnioskowania, bez zbędnych dokumentów, do 100.000 zł do natychmiastowej wypłaty, finansowanie dla spółek od 3 miesięcy działalności.

Kredyt obrotowy dla firm: linia kredytowa do 100.000 zł na bieżące wydatki firmy, odnawialny limit do wielokrotnego użytku, bez zabezpieczeń i poręczeń.

Linia kredytowa dla firm: gwarantowana linia kredytowa przez 6 miesięcy, swobodne wypłaty w ciągu 15 minut.

Pożyczka dla firm: pożyczka na dowolny cel, prosty proces aplikacji online, decyzja w ciągu max. 24h.

Faktoring dla firm: swobodnie wypłać kwotę na fakturze w każdej chwili, natychmiast popraw płynność finansową firmy [zamiast czekać na kontrahenta].

Karta kredytowa dla firm: limit swobodniejszy, niż przy karcie kredytowej, niższe koszty, niż w banku.

Pożyczka firmowa Finiata opinie

Pożyczka firmowa Finiata brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Pożyczka firmowa Finiata opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka firmowa Finiata forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o Finiata

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Finiata" - znajdziesz na niej więcej informacji o Finiata. Na stronie Pożyczka firmowa Finiata będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Finiata, zapoznanie się z logowaniem Finiata i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Finiata - zapraszamy.

Profil klientaIdź na Konto klienta Finiata - zaloguj się na finiata.pl aby sprawdzić warunki pożyczki Finiata, profil klienta Finiata do kolejnej pożyczki
Dane rejestrowe Finiata✔️NIP 6762519005
✔️REGON 366127470
✔️KRS: 0000653925
Finiata adres / siedzibaFiniata Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
Finiata kontakt / Infolinia+48 22 307 90 76
Kontakt E-Mailservice@finiata.pl
WniosekWniosek Finiata możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Finiata i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek finiata.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Finiata.
RRSOBrak danych o RRSO Finiata albo ustalane indywidualnie
🔥Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez CRIF, bez PWIP
OdbiórPieniądze od Finiata przelew na konto bankowe, na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o finiata.pl na stronie Finiata.
Pierwsza gratisNie
Ile od Finiataod 1000 do 100 000 na 6 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki firmowej Finiata lub pożyczki dla firm poza promocją
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finiata zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Finiata:

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź
🚩pierwsza pożyczka za darmo