Finiata opinie

Opinie o Finiata opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o Finiata lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Opinie o Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Finiata OpiniePoznaj opinie o Finiata - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o finiata.pl, dyskutuj na forum Finiata, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Finiata opinie to nie tylko Twoje zdanie o Finiata, ale również innych Czytelników.
Najważniejsze informacje o Finiata znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Finiata Opinie o" - zobacz też pełny opis Finiata.

Finiata Opinie

Poniżej opinie o Finiata znalezione na stronie firmy, a pochodzące z serwisu OPINIEO.pl, sprawdź co klienci mówią o Finiacie:

Agnieszka: Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy. 5/5

Jackpol: Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak ! 5/5

ipkamery: Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze. 5/5

Antz: To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne. 4.7/5

Paweł: Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM 4.7/5

Aidil: Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa. 5/5

Daniel: Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :) 5/5

Dlaczego opinie?

Finiata Opinie to prezentacja Finiata wraz z opiniami i komentarzami o Finiata oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Finiata, to ✍️wyraź swoją opinię o Finiata, dodaj komentarz o Finiata.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Finiata czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Finiata - Twoja ocena Finiata i opinia pomaga innym w wyborze oferty Finiata spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Finiata? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Finiata jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Finiata? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Finiata, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Finiata opinie

Ocenia na podstawie opinii klientów Finiata (ze strony firmy). [2022-08-31]

Dodaj opinię

Finiata opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Finiata opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Proces wnioskowania Finiata może przejść wyłącznie osoba mająca prawo reprezentować firmę, czyli właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej lub osoba mająca prawo do samodzielnej reprezentacji spółki w KRS bądź jedna z uprawnionych osób w przypadku reprezentacji wieloosobowej, łączonej.

Aby uzyskać finansowanie w Finiata Twoja firma musi istnieć od minimum 3 miesięcy, a dodatkowo na koncie muszą znajdować się przelewy z płatnościami od kontrahentów, które będzie analizować system oceny kredytowej Finiata.

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku Finiata niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, wniosek Finiata złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Finiata? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Więcej o opiniach Finiata

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Finiata opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Finiata. Na stronie Finiata opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Finiata, zapoznanie się z logowaniem Finiata i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Finiata - zapraszamy.

WniosekWniosek Finiata możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Finiata i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek finiata.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Finiata.
RRSOBrak danych o RRSO Finiata albo ustalane indywidualnie
Opinie o FiniataPoznaj opinie o Finiata - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o finiata.pl, dyskutuj na forum Finiata, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Finiata opinie to nie tylko Twoje zdanie o Finiata, ale również innych Czytelników.Opinie o Finiata to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Finiata dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Finiata jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o finiata.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finiata zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Finiata:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni
Sprawdź warunki
🚩za darmo