Finiata

Pożyczka dla firm Finiata czyli pierwsza w Polsce Odnawialna Linia Finansowa dla firm w 100% online z limitem o wysokości od 1000 do 100 000 zł. Finiata to również kredyty dla firm lub też linia kredytowa albo kredyt obrotowy, Finiata oferuje również faktoring dla firm, dostępna jest również karta kredytowa dla firm.

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Wymagania Finiata

Aby uzyskać finansowanie w Finiata Twoja firma musi istnieć od minimum 3 miesięcy, niezależnie od formy działalności (tak, dotyczy to również spółek z o.o).

Poza tym na koncie muszą znajdować się przelewy z płatnościami od kontrahentów, ponieważ system oceny kredytowej Finiata analizuje wpływy pieniężne na koncie lub kontach firmy.

Ile od Finiata

Ile mogę pożyczyć od Finiata? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Finiata? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Finiata to 1000 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Finiata to 100 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Finiata oferuje pieniądze na okres do 6 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Finiata zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Finiata inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Finiata, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Finiata jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Finiata

Na ile pożyczę od Finiata? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Finiata? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Finiata:

 • ⏰pożyczka Finiata to oferta na okres do 6 mies.

Oczywiście pożyczkę Finiata możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Finiata inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Finiata, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Finiata

Od ilu lat pożyczka Finiata? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Finiata?

Finiata udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Finiata może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Finiata uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata

Finiata inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Finiata, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Finiata

Do ilu lat pożyczka Finiata? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Finiata? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Finiata udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Finiata, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Finiata może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Finiata uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata

Finiata inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Finiata, dziękujemy 🙂.

Bazy Finiata

Jakie bazy sprawdza Finiata? Czy Finiata weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Finiata sprawdza BIK
 • ❌Finiata sprawdza BIG
 • ✔️Finiata nie sprawdza KBIG => Finiata bez KBIG
 • ✔️Finiata nie sprawdza KRD => Finiata bez KRD
 • ✔️Finiata nie sprawdza ERIF => Finiata bez ERIF
 • ❌Finiata sprawdza ZBP
 • ✔️Finiata nie sprawdza CRIF => Finiata bez CRIF
 • ✔️Finiata nie sprawdza PWIP => Finiata bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata.

Czy Finiata sprawdza inne bazy? Albo Finiata nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Finiata a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Rejestracja Finiata

Proces rejestracji Finiata jest maksymalnie uproszczony, aby korzystanie z linii było możliwe jak najszybciej po ukończeniu rejestracji.

Podczas procesu Finiata zapyta Cię jedynie o:

 • NIP firmy
 • Twoje dane osobowe jako właściciela lub reprezentanta firmy
 • skan Twojego dowodu osobistego / paszportu

oraz poprosi Cię o podłączenie konta bankowego w celu szybkiej analizy finansowej Twojej firmy.

Wniosek Finiata

Proces wnioskowania Finiata może przejść wyłącznie osoba mająca prawo reprezentować firmę, czyli właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej lub osoba mająca prawo do samodzielnej reprezentacji spółki w KRS bądź jedna z uprawnionych osób w przypadku reprezentacji wieloosobowej, łączonej.

Aby uzyskać finansowanie w Finiata Twoja firma musi istnieć od minimum 3 miesięcy, a dodatkowo na koncie muszą znajdować się przelewy z płatnościami od kontrahentów, które będzie analizować system oceny kredytowej Finiata.

Kalkulator Finiata

Ile to kosztuje? Kalkulator Finiata znajdziesz na stronie firmy, poniżej przykładowe dane:

 • kwota podstawowa: 10 000 zł
 • opłaty 917,75 zł
 • rzeczywisty koszt 743,38 zł (po odliczeniu podatków)

albo

 • kwota podstawowa: 30 000 zł
 • opłaty 2753,26 zł
 • rzeczywisty koszt 2230,14 zł (po odliczeniu podatków)

albo

 • kwota podstawowa: 70 000 zł
 • opłaty 6424,27 zł
 • rzeczywisty koszt 5203,66 zł (po odliczeniu podatków)

Przypominamy, że są to jedynie dane przykładowe oraz że przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, ponieważ indywidualne warunki kredytu zależą od oceny ryzyka.

Dodatkowe wyjaśnienia:

Kwota podstawowa - jest to kwota pożyczki, wypłacona na konto klienta, od tej kwoty naliczane są odsetki.

Opłaty - w cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.5% oraz należność za korzystanie z limitu: od 1.74% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu.

Rzeczywisty koszt - po odliczeniu podatków, rzeczywisty koszt przedstawia kwotę po odliczeniu 19% podatku dochodowego.

Infolinia Finiata

Infolinia Finiata, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Finiata z pytaniami o pożyczkę Finiata:

 • ☎️Finiata infolinia +48 22 307 90 76

Warto wiedzieć, że na infolinii Finiata uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Finiata, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Finiata oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata.

Godziny pracy infolinii Finiata mogą się zmieniać, aktualne na stronie Finiata.

Zmiana infolinii Finiata? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Finiata albo o zmianie godzin pracy infolinii Finiata, dziękujemy 🙂.

Godziny Finiata

W jakich godzinach pracuje Finiata? Sprawdź godziny pracy Finiata i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Finiata / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Finiata?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Finiata możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Finiata i konsultantów Finiata to:

⏲️Finiata: brak danych
☎️Finiata: +48 22 307 90 76

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata.

Uwaga! Godziny pracy Finiata mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Finiata. Inne godziny pracy Finiata? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyFiniata? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Finiata, dziękujemy 🙂.

Kontakt Finiata

Obsługa klienta Finiata, 📞Finiata Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Finiata, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Finiata / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Finiata, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Finiata, przed kontaktem z Finiata przygotuj dowód osobisty:

☎️Finiata telefon: +48 22 307 90 76

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata.

Kontakt Finiata to przede wszystkim Infolinia Finiata, na której uzyskasz informacje o pożyczce dla firm Finiata - jeśli nie możesz się zalogować do Finiata bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić dane pożyczki firmowej Finiata.

Dane kontaktowe i godziny pracy Finiata mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Finiata znajdziesz na stronie kontakt Finiata, na którą odsyłamy.

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Adres Finiata

Sprawdź adres Finiata, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Finiata, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Finiata zmienił się.

Jaki adres Finiata? Sprawdź adres i dane teleadresowe Finiata:

 • 🏠Finiata Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa - adres Finiata,
 • ☎️+48 22 307 90 76 - Finiata kontakt.

Adres Finiata - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Finiata lub infolinii Finiata. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Finiata, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Finiata to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Finiata uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Finiata.

Inny adres Finiata? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Finiata, dziękujemy 🙂.

Logowanie Finiata

Jak zalogować się do Finiata? Jakie jest Finiata logowanie? Przejdź na stronę Finiata i naciśnij ZALOGUJ - przycisk znajdziesz w górym, prawy rogu ekranu.

Na kolejnym ekranie podaj:

 • E-mail - to Twój login Finiata
 • Hasło - hasło logowania Finiata znane tylko Tobie - jeśli chcesz aby wpisywane hasło było widoczne naciśnij ikonkę przypominającą oko 👁

i zaloguj się.

Jeśli nie masz jeszcze konta Finiata, to zarejestruj się w Finiata, a jeśli nie pamiętasz hasła, to zobacz jak przypomnieć hasło logowania Finiata.

Bezpieczna spłata Finiata

Bezpieczna spłata Finiata: jak bezpiecznie spłacić Finiata, jak nie nabrać się na oszusto "na Finiata"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Finiata? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Finiata? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Finiata to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Finiata i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Finiata?
 • o czym warto pamiętać spłacając Finiata?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Finiata?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Finiata

Zmiana spłaty Finiata? - poinformuj nas o warunków spłaty Finiata albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Finiata, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Finiata

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Finiata? Spłacając pożyczkę Finiata, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Finiata przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Finiata. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Finiata
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Finiata. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Finiata, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Finiata,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Finiata, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Finiata lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Finiata próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Finiata  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Finiata! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Finiata oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Finiata! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Finiata

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Finiata? Spłacając Finiata, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Finiata. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Finiata na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Finiata korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Finiata powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Finiata) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Finiata, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Finiata? Dokonując spłaty pożyczki Finiata, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Finiata) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Finiata, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Finiata i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Finiata. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Finiata to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata.

Bezpieczeństwo Finiata

💡Finiata bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Finiata bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Finiata (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Finiata (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Finiata definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Finiata (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Finiata):

 • utworzenia konta Finiata
 • logowania do konta Finiata (profil klienta Finiata)
 • podawania danych kontaktowych do Finiata czy zapisywania się do newslettera Finiata
 • korzystania z wyszukiwarki Finiata
 • podawania Finiata danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Finiata
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Finiata i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Finiata była bezpieczna.

Windykacja Finiata

Odwiedź stronę finiata aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Finiata

Usunięcie konta Finiata, wniosek o usunięcie konta Finiata, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Finiata oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Finiata.

Skorzystałeś z oferty Finiata, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Finiata (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Finiata ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Finiata i/albo usunąć swoje konto Finiata (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Finiata?

Jak usunąć konto Finiata?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Finiata - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www (bądź strona / albo Finiata już nie istnieje).

Wiesz jak usunąć konto Finiata? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Finiata?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Finiata, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Finiata muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Finiata przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Finiata zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Finiata (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Finiata SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Finiata z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Finiata aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Finiata przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Finiata (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Finiata oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Finiata i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Finiata albo przejść na stronę Finiata (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Finiata), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Przypomnienie hasła Finiata

Przypomnienie hasła logowania Finiata - możesz to zrobić na stronie Finiata.

Przejdź na stronę Finiata, na której naciśnij przycisk ZALOGUJ a następnie Forgotten Password? / Nie pamiętasz hasła? - na kolejnej stronie wpisz adres email, który zarejestrowałeś w Finiata, a Finiata wyśle na niego instrukcje jak zresetować hasło. Po przywróceniu hasła zaloguj się do Finiata, dodatkowe inf. na podlinkowanej stronie oraz oczywiście na stronie Finiata.

Login Finiata

Login Finiata do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Finiata użyj loginu Finiata, którym jest login e-mail, daj znać w komentarzu, jeśli Finiata login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Finiata, jak jest nr klienta Finiata aby się zalogować i skąd uzyskać login Finiata?

Identyfikator użytkownika Finiata (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Finiata, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Finiata login to E-mail podany w procesie rejestracji.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Finiata (profil Finiata / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Finiata jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Finiata / login Finiata inny niż E-mail? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Finiata albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Finiata, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Finiata

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Finiata, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Finiata - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Finiata, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Finiata.

Brak kodów rabatowych Finiata?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Finiata, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Finiata nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Finiata są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Finiata albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Finiata, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Finiata? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Finiata, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Finiata.

Profil Klienta Finiata

Profil Klienta Finiata: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Finiata? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Finiata.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Finiata❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Finiata) Twój login Finiata: adres email podany podczas rejestracji - 🔒przycisk do zalogowania się do Finiata znajdziesz w górnej, prawej części strony www Finiata.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Finiata przycisk logowania Finiata (zaloguj / profil klienta Finiata / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Finiata (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Finiata!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Finiata, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania Finiata do profilu klienta Finiata konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Finiata, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Finiata i możliwość zalogowania albo o pożyczce Finiata. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Finiata.

Zmieniony Profil Klienta Finiata? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Finiata albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Finiata, dziękujemy 🙂.

Promocja Finiata

Promocje Finiata: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Finiata / kod rabatowy, Finiata zniżki i rabaty.

Promocja Finiata?

Czy można znaleźć promocje w Finiata? Czy u Finiata są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Finiata! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Finiata albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Finiata, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Finiata

Darmowe kody promocyjne Finiata, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Finiata - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Finiata, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Finiata.

Brak kodu promocyjnego Finiata?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Finiata, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Finiata nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Finiata są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Finiata albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Finiata, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Finiata? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Finiata, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Finiata.

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Pierwsza pożyczka Finiata

Pierwszy raz w Finiata? ✍Do rejestracji w Finiata i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, rejestracja Finiata / wniosek Finiata 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Finiata? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Finiata nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Finiata, gdyż pierwsza pożyczka od Finiata nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Finiata. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Finiata będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Finiata? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Finiata, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Finiata

Pożyczka dla firm przedłużenie spłaty pożyczki firmowej Finiata nie jest możliwe - Finiata nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki firmowej na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Finiata

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Finiata, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Finiata.

Warunki pożyczki Finiata zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata.

Refinansowanie Finiata

Refinansowanie pożyczki firmowej Finiata nie jest możliwe. Finiata nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Finiata.

Jest możliwe refinansowanie Finiata? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Finiata.

Opinie o Finiata

Poniżej opinie o Finiata znalezione na stronie firmy, a pochodzące z serwisu OPINIEO.pl, sprawdź co klienci mówią o Finiacie:

Agnieszka: Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy. 5/5

Jackpol: Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak ! 5/5

ipkamery: Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze. 5/5

Antz: To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne. 4.7/5

Paweł: Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM 4.7/5

Aidil: Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa. 5/5

Daniel: Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :) 5/5

Pożyczka Finiata
dla FIRM
Ile pożyczę od Finiata?

1000 - 100 000 zł

Pożyczka firmowa

6 miesięcy

Opis Finiata znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek (możliwa niedostępność Finiata):

Dodaj opinię

Finiata opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Finiata opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Finiata opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"