Velo Bank opinie

Sprawdź opinie o Velo Bank albo wyraź własne zdanie na temat konta Velo Bank, kredytu Velo albo pożyczki Velo. Poznaj z czego składa się oferta Velo Bank, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Velo Bank.

Opinie o Velo Bank opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

AlfaKredyt

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od AlfaKredyt?

500 - 6 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od AlfaKredyt?

30 dni

Przedłużenie spłaty: szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni
Sprawdź warunki
🚩za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o Velo Bank lub do szczegółowego opisu:

Opinie o Kredyt gotówkowy Velo Bank

RRSO 13.20%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Velo Bank?

500 - 200 000 zł

Okres spłaty (raty)

3 - 120 miesięcy

Opinie o Kredyt samochodowy VeloBank

RRSO 17.24%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Velo Bank?

do 300 000 zł

Okres spłaty (raty)

144 miesiące

Opinie o Kredyt gotówkowy VeloBank - sprawdź wysokość swojej raty w VeloBanku

RRSO 13.20%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

3 - 120 miesięcy

Opinie o Kredyt gotówkowy na małe potrzeby od Velo Bank

RRSO 18.30%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Velo Bank?

do 6500 zł

Okres spłaty (raty)

1 - 36 miesięcy

Velo Bank OpiniePoznaj opinie o Velo Bank - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o velobank.pl, dyskutuj na forum Velo Bank, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Velo Bank opinie to nie tylko Twoje zdanie o Velo Bank, ale również innych Czytelników.
Najważniejsze informacje o Velo Bank znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Velo Bank Opinie o"

Opinie o Velo Bank

Sprawdź opinie o Velo Bank albo wyraź własne zdanie na temat konta Velo Bank, kredytu Velo albo pożyczki Velo. Poznaj z czego składa się oferta Velo Bank, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Velo Bank.

Chcesz zostać klientem VeloBank? Sprawdź informacje o Velo, przekonaj się jakie są opinie klientów o Velo Banku. My bazując na współpracy z (byłym już) Getin Bank oceniamy Velo Bank na 4 gwiazdki. I jeszcze wyjaśniamy:

Velo Bank co to za bank, co to jest VeloBank, Velo Bank jaki to bank, Velo Bank Getin – jeśli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to już wyjaśniamy (informacje te można znaleźć również na stronie VeloBank):

VeloBank jest marką należącą do VeloBank S.A., stworzonego przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny. /oraz/ VeloBank to bank, który utworzyło osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce wraz z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym stworzyło Bank BFG S.A., który przejął dzisiaj działalność Getin Noble Bank S.A (GNB).

VeloBank SWIFT / VeloBank BIC: GBGCPLPK

Dane adresowe: VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa

VeloBank kontakt: +48 664 919 797 lub + 48 32 604 30 01

VeloBank KRS: 0000991173, wpis do rejestru Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, VeloBank NIP: 7011105189, VeloBank REGON: 523075467

Dlaczego opinie?

Velo Bank Opinie to prezentacja Velo Bank wraz z opiniami i komentarzami o Velo Bank oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Velo Bank, to ✍️wyraź swoją opinię o Velo Bank, dodaj komentarz o Velo Bank.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Velo Bank czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Velo Bank - Twoja ocena Velo Bank i opinia pomaga innym w wyborze oferty Velo Bank spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Velo Bank? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Velo Bank jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Velo Bank? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Velo Bank, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Velo Bank opinie

Jesteście leniuchy i złodzieje mojego czasu. Za każdym razem, gdy loguje się do swojego konta pojawia się informacja: Jeśli chcesz logować się szybciej dodaj to urządzenie do zaufanych. Dodaję za każdym razem, następnym okienkiem które wyskakuje to informacja, że: Wybierz dostęp. Wybieram dostęp wielokrotny, którego wyświetla mi się tylko półkienka i za każdym logowaniem z powrotem to samo. To nawet dureń by zauważył a nie tylko programista, że coś w oprogramowaniu tego banku jest, przepraszam że tak powiem kolokwialnie, (.....). A mówię tak, ponieważ już zwracałem na to uwagę i dalej przez miesiące nic nikt nie robi. Nadal przez zaniedbanie i niechlujstwo, bank kradnie mój czas i na pewno wielu innych klientów. Dla programisty zmienić kolor okienek do logowania hasła, to żaden problem. Wszyscy o tym mówią, że ciężko rozróżnić jest kolory i liczyć te okienka, w które musimy wpisać pojedyncze znaki kodu. Pisząc "wszyscy", to są to wkurzeni ludzie stojący w kolejce w waszych oddziałach (które likwidowane są na potęgę), gdzie czeka się godzinami i porozmawiać z klientami. Moim życzeniem noworocznym jest, aby w końcu ktoś inteligentny zasiadł w zarządzie tego banku, bo jak do tej pory po zmianie właściciela jest tylko gorzej, Zdanie nas, klientów w ogóle Was nie obchodzi. Dlatego nie zakończę tego wpisu z "pozdrowieniami" albo z "wyrazami szacunku" bo mam taki sam szacunek dla Was, jak i Wy dla mnie. Tylko szkoda prawdziwie zaangażowanych ludzi w tej pracy w tym banku. Szkoda, że tych inteligentnych i oddanych pracowników jest w zdecydowanie mniej. Mirek [2023-04-13]

Dodaj opinię

Velo Bank opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Velo Bank opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Velo Bank albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wskaż źródło dochodów i wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela Velo Banku (dawniej Getin Bank, zobacz też: Velo Bank kontakt).

Konsultant VeloBank przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku Velo Bank (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem Velo Banku, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Velo Banku albo za pomocą aplikacji mobilnej.

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku Velo Bank niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Velo Bank złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Velo Bank? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie Velo Bank pytania i odpowiedzi

Więcej o opiniach Velo Bank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Velo Bank opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Velo Bank. Na stronie Velo Bank opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Velo Bank, zapoznanie się z logowaniem Velo Bank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Velo Bank - zapraszamy.

WniosekWniosek Velo Bank możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Velo Bank i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek velobank.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Velo Bank.
Opinie o Velo BankPoznaj opinie o Velo Bank - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o velobank.pl, dyskutuj na forum Velo Bank, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Velo Bank opinie to nie tylko Twoje zdanie o Velo Bank, ale również innych Czytelników.Opinie o Velo Bank to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Velo Bank dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Velo Bank jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o velobank.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Velo Bank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Velo Bank:

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od OROS?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od OROS?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka gratis