Velo Bank opinie

Sprawdź opinie o Velo Bank albo wyraź własne zdanie na temat konta Velo Bank, kredytu Velo albo pożyczki Velo. Poznaj z czego składa się oferta Velo Bank, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Velo Bank.

Opinie o Kredyt gotówkowy Velo Bank

RRSO 12.49%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Velo Bank

2000 - 200 000 zł

Spłata

3 - 120 miesięcy

Velo Bank ocena klientów:
Velo Bank OpiniePoznaj opinie o Velo Bank - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o velobank.pl, dyskutuj na forum Velo Bank, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Velo Bank opinie to nie tylko Twoje zdanie o Velo Bank, ale również innych Czytelników.

Opinie o Velo Bank

Velo Bank Opinie to prezentacja Velo Bank wraz z opiniami i komentarzami o Velo Bank oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Velo Bank, to ✍️wyraź swoją opinię o Velo Bank, dodaj komentarz o Velo Bank.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Velo Bank czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Velo Bank - Twoja ocena Velo Bank i opinia pomaga innym w wyborze oferty Velo Bank spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Velo Bank? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Velo Bank jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Velo Bank? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Velo Bank, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Opinie o Velo Bank

Sprawdź opinie o Velo Bank albo wyraź własne zdanie na temat konta Velo Bank, kredytu Velo albo pożyczki Velo. Poznaj z czego składa się oferta Velo Bank, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Velo Bank.

Chcesz zostać klientem VeloBank? Sprawdź informacje o Velo, przekonaj się jakie są opinie klientów o Velo Banku. My bazując na współpracy z (byłym już) Getin Bank oceniamy Velo Bank na 4 gwiazdki. I jeszcze wyjaśniamy:

Velo Bank co to za bank, co to jest VeloBank, Velo Bank jaki to bank, Velo Bank Getin – jeśli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to już wyjaśniamy (informacje te można znaleźć również na stronie VeloBank):

VeloBank jest marką należącą do VeloBank S.A., stworzonego przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny. /oraz/ VeloBank to bank, który utworzyło osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce wraz z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym stworzyło Bank BFG S.A., który przejął dzisiaj działalność Getin Noble Bank S.A (GNB).

VeloBank SWIFT / VeloBank BIC: GBGCPLPK

Dane adresowe: VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa

VeloBank kontakt: +48 664 919 797 lub + 48 32 604 30 01

VeloBank KRS: 0000991173, wpis do rejestru Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, VeloBank NIP: 7011105189, VeloBank REGON: 523075467

Velo Bank opinie

Jesteście leniuchy i złodzieje mojego czasu. Za każdym razem, gdy loguje się do swojego konta pojawia się informacja: Jeśli chcesz logować się szybciej dodaj to urządzenie do zaufanych. Dodaję za każdym razem, następnym okienkiem które wyskakuje to informacja, że: Wybierz dostęp. Wybieram dostęp wielokrotny, którego wyświetla mi się tylko półkienka i za każdym logowaniem z powrotem to samo. To nawet dureń by zauważył a nie tylko programista, że coś w oprogramowaniu tego banku jest, przepraszam że tak powiem kolokwialnie, (.....). A mówię tak, ponieważ już zwracałem na to uwagę i dalej przez miesiące nic nikt nie robi. Nadal przez zaniedbanie i niechlujstwo, bank kradnie mój czas i na pewno wielu innych klientów. Dla programisty zmienić kolor okienek do logowania hasła, to żaden problem. Wszyscy o tym mówią, że ciężko rozróżnić jest kolory i liczyć te okienka, w które musimy wpisać pojedyncze znaki kodu. Pisząc "wszyscy", to są to wkurzeni ludzie stojący w kolejce w waszych oddziałach (które likwidowane są na potęgę), gdzie czeka się godzinami i porozmawiać z klientami. Moim życzeniem noworocznym jest, aby w końcu ktoś inteligentny zasiadł w zarządzie tego banku, bo jak do tej pory po zmianie właściciela jest tylko gorzej, Zdanie nas, klientów w ogóle Was nie obchodzi. Dlatego nie zakończę tego wpisu z "pozdrowieniami" albo z "wyrazami szacunku" bo mam taki sam szacunek dla Was, jak i Wy dla mnie. Tylko szkoda prawdziwie zaangażowanych ludzi w tej pracy w tym banku. Szkoda, że tych inteligentnych i oddanych pracowników jest w zdecydowanie mniej. Mirek [2023-04-13]

Dodaj opinię

Velo Bank opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Velo Bank opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Wniosek Velo Bank

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Velo Bank albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wskaż źródło dochodów i wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela Velo Banku (dawniej Getin Bank, zobacz też: Velo Bank kontakt).

Konsultant VeloBank przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku Velo Bank (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem Velo Banku, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Velo Banku albo za pomocą aplikacji mobilnej.

Opinie Velo Bank pytania i odpowiedzi

Więcej o opiniach Velo Bank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Velo Bank opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Velo Bank. Na stronie Velo Bank opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Velo Bank, zapoznanie się z logowaniem Velo Bank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Velo Bank - zapraszamy.

O Velo Bank na
 • ☎️Velo Bank kontakt
 • 💸Velo Bank pożyczka
 • 🔒Velo Bank logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Velo Bank Opinie o"
  WniosekWniosek Velo Bank możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Velo Bank i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek velobank.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Velo Bank.
  Opinie o Velo BankPoznaj opinie o Velo Bank - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o velobank.pl, dyskutuj na forum Velo Bank, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Velo Bank opinie to nie tylko Twoje zdanie o Velo Bank, ale również innych Czytelników.Opinie o Velo Bank to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Velo Bank dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Velo Bank jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o velobank.pl!
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Velo Bank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Velo Bank:

  ZAPLO

  RRSO 136.20%

  Od 21 do 75 lat
  Ile od ZAPLO

  1 000 - 10 000 zł

  Na ile od ZAPLO

  1 - 6 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

  Wonga

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wonga

  200 - 15 000 zł

  Na ile od Wonga

  2 - 48 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: do 3 razy
  Sprawdź warunki
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Nasza ocena Velo Bank:
  Velo Bank Opinie, ocena i recenzja pożyczki Velo Bank ⭐Velo Bank Opinie, ✔️ocena i recenzja Velo Bank i opinie, Velo Bank forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 500 do 200 000 PLN Velo Bank⏰na 3 - 120 mies. 🔒Sprawdź opinie o Velo Bank albo wyraź własne zdanie na temat konta Velo Bank, kredytu Velo albo pożyczki Velo. Poznaj z czego składa się oferta Velo Bank, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Velo Bank. Kredyt gotówkowy Velo Bank Velo Bank