Kredyt gotówkowy na małe potrzeby

Kredyt gotówkowy na małe potrzeby od Velo Bank zapoznaj się z procesem SELFIE i złóż wniosek o kredyt bez wychodzenia z domu. Świętuj początek lata z Velobank.

Kredyt gotówkowy na małe potrzeby od Velo Bank

Kredyt gotówkowy Velo - po przejściu na stronę Velo Banku zapoznaj się z procesem SELFIE i złóż wniosek o kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy

Velo kredyt gotówkowy na małe potrzeby to oferta dla osób, które potrzebują prostego i szybkiego finansowania bez wychodzenia z domu:

  • kwota do 6 500 zł
  • okres kredytowania do 36 miesięcy

Możesz go wziąć, kiedy pilnie potrzebujesz gotówki lub masz plany, które nie mogą czekać. Kredyt oferowany jest w prostym procesie wnioskowania - tylko 3 kroki prowadzą do jego udzielenia. Świętuj z Velo początek lata!

Proces kredytu gotówkowego Velobank

1. Wypełnij wniosek - to zajmie tylko kilka minut. Weź kredyt bezpiecznie i bez wychodzenia z domu! Velobank poprosi Cię jedynie o:

  • dowód osobisty,
  • nagranie twarzy przy odpowiednim oświetleniu,
  • podanie kilku informacji we wniosku kredytowym

2. Zawrzyj umowę - umowę o kredyt Velobank zawrzesz poprzez wpisanie kodu SMS we wskazanym polu, a dokumenty otrzymasz na adres mejlowy.

3. Korzystaj ze środków - środki z kredytu Velobank wpłaci Ci po pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości. Dane do logowania do bankowości elektronicznej otrzymasz na adres e-mail, a dodatkowo jeśli wnioskowałeś o konto Velobank, to możesz z niego korzystać. Nie musisz czekać na kartę Velo, skorzystaj z BLIKA lub aktywuj swoją kartę wirtualną w aplikacji mobilnej.

Kredyt gotówkowy Velo

Ze strony Velo Bank kredyt gotówkowy na małe potrzeby:

  • kwota do 6 500 zł
  • okres kredytowania do 36 miesięcy
  • prosty i szybki proces bez zaświadczeń
  • bez wychodzenia z domu
  • RRSO 18.3%

RRSO - szczegółowe warunki na stronie Velo Bank.

A jeśli chcesz korzystnie ulokować środki tu lokata na nowe środki Velo Bank, sprawdź też inne lokaty Velo Bank.

Pod odnośnikiem Kredyt gotówkowy na małe potrzeby od Velo Bank znajdziesz też inne kredyty Velo Bank i pożyczki Velo Bank (sprawdź dostępność).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,3%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 857 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 823,36 zł, oprocentowanie zmienne 14,99%, całkowity koszt kredytu 966,36 zł (w tym: prowizja 98,90 zł, odsetki 867,46 zł), 32 miesięczne raty równe w wysokości po 150,73 zł każda. Kalkulacja dokonana na 26.06.2023 r. dla reprezentatywnego przykładu. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Velo Bank.

Dodaj opinię

Kredyt gotówkowy na małe potrzeby od Velo Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kredyt gotówkowy na małe potrzeby od Velo Bank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kredyt gotówkowy na małe potrzeby od Velo Bank"