Velo Bank

Velo: kredyt gotówkowy VeloBank z okresem kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat do kwoty 200 000 zł dla dochodu z tytułu: umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu.

Wymagania Velo Bank

Sprawdź 💡wymagania Velo Bank, zobacz jakie są minimalne wymagania Velo Bank, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Velo Bank, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Velo Bank zmieniły się.

Wymagania Velo Bank

🎂Wiek: od 18 lat - bez górnego limitu.

✍Do ️rejestracji Velo Bank przygotuj dowód osobisty, rejestracja Velo Bank możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Velo Bank niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Velo Bank złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Velo Bank? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Velo Bank albo innych istotnych informacjach związanych z Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Opis Velo Bank znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę Velo Bank lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania Velo Bank

Ile od Velo Bank

Ile mogę pożyczyć od Velo Bank? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Velo Bank? Sprawdź ile pożyczysz przeglądając dostępne oferty Velo Bank: sprawdzisz ile pożyczysz.

Na ile od Velo Bank

Na ile pożyczę od Velo Bank? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Velo Bank? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Velo Bank przeglądając dostępne oferty Velo Bank: sprawdzisz na ile pożyczysz.

Od ilu lat Velo Bank

Od ilu lat pożyczka Velo Bank? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Velo Bank?

Velo Bank udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Velo Bank może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Velo Bank uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank

Velo Bank inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Velo Bank

Do ilu lat pożyczka Velo Bank? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Velo Bank? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Velo Bank udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Velo Bank, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Velo Bank może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Velo Bank uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank

Velo Bank inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Bazy Velo Bank

Jakie bazy sprawdza Velo Bank? Czy Velo Bank weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Velo Bank sprawdza BIK
 • ✔️Velo Bank nie sprawdza BIG => Velo Bank bez BIG
 • ✔️Velo Bank nie sprawdza KBIG => Velo Bank bez KBIG
 • ✔️Velo Bank nie sprawdza KRD => Velo Bank bez KRD
 • ✔️Velo Bank nie sprawdza ERIF => Velo Bank bez ERIF
 • ❌Velo Bank sprawdza ZBP
 • ✔️Velo Bank nie sprawdza CRIF => Velo Bank bez CRIF
 • ✔️Velo Bank nie sprawdza PWIP => Velo Bank bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank.

Czy Velo Bank sprawdza inne bazy? Albo Velo Bank nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Velo Bank a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Rejestracja Velo Bank

Rejestracja Velo - jak zarejestrować się w Velo? To proste! Przejdź na stronę banku i wypełnij krótki formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu, zawrzyj informacje o dochodach i wyraź wymagane zgody, a potem oczekuj na kontakt ze strony konsultanta Velo Bank. Na tym etapie to wszystko!

Oczekuj na kontakt z Velo Bank, konsultant Velo Bank (dawniej Getin Bank) skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji oraz pomoże w kolejnych etapach rejestracji.

Umowę z Velo Bank podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Velo Bank albo w bankowości elektronicznej Velo Bank. Podobnie z potwierdzeniem tożsamości (nowy klient Velo Banku, dawny Getin Bank) - bez wychodzenia z domu, możesz potwierdzić swoje dane poprzez proces z użyciem selfie albo w wybranej placówce Velo Bank.

Wniosek Velo Bank

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Velo Bank albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wskaż źródło dochodów i wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela Velo Banku (dawniej Getin Bank, zobacz też: Velo Bank kontakt).

Konsultant VeloBank przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku Velo Bank (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem Velo Banku, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Velo Banku albo za pomocą aplikacji mobilnej.

Kalkulator Velo Bank

Kalkulator Velo Bank - jak sprawdzić warunki pożyczki? Wnioskujesz o kredyt Velo albo pożyczkę Velo i chcesz sprawdzić wysokość raty? Przejdź na stronę oferty i korzystająć z suwaków wybierz:

 • kwotę
 • okres spłaty

Po suwakami wyświetli się wysokość raty oraz RRSO pożyczki. Uwaga, wyliczenia kalkulatora maja charakter szacunkowy i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Co zrobić jeśli dla wybranej oferty kalkulator VeloBank nie jest dostępny? W takim przypadku przejdź na stronę wniosku z kredytem / pożyczką i pozostaw dane kontaktowe - konsultant Velo wyliczy Twoją zdolność i udzieli innych, niezbędnych informacji.

Infolinia Velo Bank

Infolinia Velo Bank, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Velo Bank z pytaniami o pożyczkę Velo Bank:

 • ☎️Velo Bank infolinia +48 664 919 797 / + 48 32 604 30 01
 • ⏲️Velo Bank infolinia godziny pracy cała doba

Warto wiedzieć, że na infolinii Velo Bank uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Velo Bank, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Velo Bank oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank.

Godziny pracy infolinii Velo Bank mogą się zmieniać, aktualne na stronie Velo Bank.

Zmiana infolinii Velo Bank? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Velo Bank albo o zmianie godzin pracy infolinii Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Godziny Velo Bank

W jakich godzinach pracuje Velo Bank? Sprawdź godziny pracy Velo Bank i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Velo Bank / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Velo Bank?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Velo Bank możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Velo Bank i konsultantów Velo Bank to:

⏲️Godziny pracy Velo Bank poniedziałek - piątek: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Velo Bank sobota: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Velo Bank niedziela: 00:00 - 24:00

⏲️Velo Bank to pożyczka 24h/7/365
☎️Velo Bank: +48 664 919 797 / + 48 32 604 30 01

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank.

Uwaga! Godziny pracy Velo Bank mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Velo Bank. Inne godziny pracy Velo Bank? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyVelo Bank? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Kontakt Velo Bank

Obsługa klienta Velo Bank, 📞Velo Bank Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Velo Bank, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Velo Bank / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Velo Bank, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Velo Bank, przed kontaktem z Velo Bank przygotuj dowód osobisty:

☎️Velo Bank telefon: +48 664 919 797 / + 48 32 604 30 01
⏲️Velo Bank godziny: cała doba

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank.

Kontakt Velo Bank to przede wszystkim Infolinia Velo Bank, na której uzyskasz informacje o Velo Bank albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Velo Bank bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Velo Bank.

Dane kontaktowe i godziny pracy Velo Bank mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Velo Bank (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt Velo Bank, na którą odsyłamy.

Adres Velo Bank

Sprawdź adres Velo Bank, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Velo Bank, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Velo Bank zmienił się.

Jaki adres Velo Bank? Sprawdź adres i dane teleadresowe Velo Bank:

 • 🏠VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C 00-843 Warszawa - adres Velo Bank,
 • ☎️+48 664 919 797 / + 48 32 604 30 01 - Velo Bank kontakt.

Adres Velo Bank - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Velo Bank lub infolinii Velo Bank. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Velo Bank, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Velo Bank to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Velo Bank uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Velo Bank.

Inny adres Velo Bank? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Logowanie Velo Bank

Velo logowanie to logowanie do bankowości internetowej Velo Bank (dawny Getin Bank).

Uruchom przeglądarkę internetową i wejdź na stronę internetową Velo Bank i podaj:

 • LOGIN - został wysłany e-mailem lub znajduje się na umowie o bankowość elektroniczną lub pakietową. Ten Login Velo składa się z samych cyfr
 • ALIAS - czyli tzw. własny login, czyli dowolna nazwa, którą możesz zdefiniować po zalogowaniu się do bankowości internetowej Velo Banku

Podczas logowania Velo LOGIN (cyfrowy) / ALIAS (własny login) mogą być używane zamiennie - jeden z nich to Twój login Velo. W kolejnym kroku wprowadź w ponumerowane pola znaki Z TWOJEGO HASŁA dla nazwy użytkownika Velo.

Do wprowadzania loginu albo hasła możesz użyć klawiatury komputera i/albo klawiatury ekranowej - jeśli chcesz skorzystać z tej ostatniej opcji kliknij Klawiatura ekranowa i używając myszki / tapnięć palcem wprowadź określone znaki loginu / hasła logowania.

Jeżeli dane logowania nie będą poprawne system Velo Banku wyświetli komunikat: DOSTĘP ZABLOKOWANY Odblokuj dostęp do Bankowości Internetowej samodzielnie wybierając przycisk Odblokuj lub skontaktuj się z Infolinią - spróbuj ponownie wprowadzając poprawne dane albo postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie.

Pierwsze logowanie

Jeśli logujesz się po raz pierwszy to:

 1. Na stronie velobank.pl kliknij w przycisk ZALOGUJ
 2. Podczas pierwszego logowania przygotuj swój login (znajdziesz go w wiadomości powitalnej e-mail z Velo Banku oraz na umowie).
 3. Do pierwszego logowania wykorzystaj hasło startowe, które otrzymałeś w wiadomości SMS.
 4. Zmień hasło na własne. Możesz nadać dowolne hasło, które będzie Ci łatwo zapamiętać. Pamiętaj, że hasło powinno być trudne do odgadnięcia przez osoby postronne. W tym miejscu możesz też zdecydować czy w przyszłości będziesz podawać hasło w całości, czy tylko wybrane znaki. Podczas każdego kolejnego logowania należy używać tylko nowego hasła.
 5. Podaj kod SMS. Otrzymasz go po wpisaniu swojego nowego hasła.
 6. Aby przyspieszyć logowanie możesz dodać własne urządzenie do Zarejestrowanych urządzeń. Podczas logowania na takim urządzeniu wystarczy podanie loginu i hasła.

Źródło: secure.velobank.pl/#index/index (z drobnymi modyfikacjami na potrzeby niniejszego artykułu)

Bezpieczna spłata Velo Bank

Bezpieczna spłata Velo Bank: jak bezpiecznie spłacić Velo Bank, jak nie nabrać się na oszusto "na Velo Bank"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Velo Bank? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Velo Bank? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Velo Bank to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem Velo Bank i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Velo Bank?
 • o czym warto pamiętać spłacając Velo Bank?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Velo Bank?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Velo Bank

Zmiana spłaty Velo Bank? - poinformuj nas o warunków spłaty Velo Bank albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Velo Bank

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Velo Bank? Spłacając pożyczkę Velo Bank, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Velo Bank przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Velo Bank. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Velo Bank
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Velo Bank. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Velo Bank, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Velo Bank,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Velo Bank, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Velo Bank lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Velo Bank próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Velo Bank  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Velo Bank! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Velo Bank oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Velo Bank! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Velo Bank

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Velo Bank? Spłacając Velo Bank, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Velo Bank. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Velo Bank na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Velo Bank korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Velo Bank powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Velo Bank) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Velo Bank, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Velo Bank? Dokonując spłaty pożyczki Velo Bank, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Velo Bank) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Velo Bank, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Velo Bank i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Velo Bank. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Velo Bank to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank.

Bezpieczeństwo Velo Bank

💡Velo Bank bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Velo Bank bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Velo Bank (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Velo Bank (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Velo Bank definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Velo Bank (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Velo Bank):

 • utworzenia konta Velo Bank
 • logowania do konta Velo Bank (profil klienta Velo Bank)
 • podawania danych kontaktowych do Velo Bank czy zapisywania się do newslettera Velo Bank
 • korzystania z wyszukiwarki Velo Bank
 • podawania Velo Bank danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Velo Bank
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Velo Bank i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Velo Bank była bezpieczna.

Windykacja Velo Bank

Odwiedź stronę Velo Bank aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Velo Bank

Usunięcie konta Velo Bank, wniosek o usunięcie konta Velo Bank, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Velo Bank oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Velo Bank.

Skorzystałeś z oferty Velo Bank, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Velo Bank (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Velo Bank ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Velo Bank i/albo usunąć swoje konto Velo Bank (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Velo Bank?

Jak usunąć konto Velo Bank?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Velo Bank (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Velo Bank albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Velo Bank?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Velo Bank, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Velo Bank muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Velo Bank przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Velo Bank zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Velo Bank (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Velo Bank SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Velo Bank z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Velo Bank aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Velo Bank przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Velo Bank (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Velo Bank oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Velo Bank i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Velo Bank albo przejść na stronę Velo Bank (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Velo Bank), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Przypomnienie hasła Velo Bank

Przypomnienie hasła Velo Bank - jeżeli nie możesz zalogować się do Velo Bank skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Velo Bank

Login Velo Bank do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Velo Bank użyj loginu Velo Bank, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli Velo Bank login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Velo Bank, jak jest nr klienta Velo Bank aby się zalogować i skąd uzyskać login Velo Bank?

Identyfikator użytkownika Velo Bank (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Velo Bank, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Velo Bank login z umowy podany w procesie rejestracji. W Velo Bank login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Velo Bank (profil Velo Bank / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Velo Bank jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Velo Bank / login Velo Bank inny niż z umowy / login Velo Bank inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Velo Bank albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Velo Bank

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Velo Bank, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Velo Bank - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Velo Bank, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Velo Bank.

Brak kodów rabatowych Velo Bank?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Velo Bank, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Velo Bank nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Velo Bank są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Velo Bank albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Velo Bank? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Velo Bank, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Velo Bank.

Profil Klienta Velo Bank

Profil Klienta Velo Bank: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Velo Bank? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Velo Bank.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Velo Bank❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Velo Bank) Twój login Velo Bank: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do Velo Bank znajdziesz w górnej, prawej części strony www Velo Bank.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Velo Bank przycisk logowania Velo Bank (zaloguj / profil klienta Velo Bank / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Velo Bank (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Velo Bank!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Velo Bank, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny).

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Velo Bank, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Velo Bank i możliwość zalogowania albo o pożyczce Velo Bank. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Velo Bank.

Zmieniony Profil Klienta Velo Bank? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Velo Bank albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Promocja Velo Bank

Getin Bank znany był z wielu promocji, czy tak samo będzie w Velo Bank? Sprawdź konta Velo / lokaty Velo. Może to być ciekawa gratka dla oszczędzających, gdyż zazwyczaj oferty depozytowe znacznie przewyższają średnie oferty rynkowe.

Polecamy uwadze:

oraz

Zachęcamy do odwiedzenia podlinkowanych stron, na których można uzyskać dodatkowe informacje na temat ww produktów.

Kod promocyjny Velo Bank

Darmowe kody promocyjne Velo Bank, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Velo Bank - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Velo Bank, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Velo Bank.

Brak kodu promocyjnego Velo Bank?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Velo Bank, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Velo Bank nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Velo Bank są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Velo Bank albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Velo Bank, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Velo Bank? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Velo Bank, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Velo Bank.

Pierwsza pożyczka Velo Bank

Pierwszy raz w Velo Bank? ✍Do rejestracji w Velo Bank i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja Velo Bank / wniosek Velo Bank 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Velo Bank? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Velo Bank nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Velo Bank, gdyż pierwsza pożyczka od Velo Bank nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Velo Bank. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Velo Bank będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Velo Bank? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Velo Bank, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Velo Bank

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej Velo Bank nie jest możliwe - Velo Bank na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Velo Bank

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Velo Bank, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Velo Bank.

Warunki pożyczki Velo Bank zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank.

Refinansowanie Velo Bank

Refinansowanie pożyczki ratalnej Velo Bank nie jest możliwe. Velo Bank nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Velo Bank.

Jest możliwe refinansowanie Velo Bank? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Velo Bank.

Opinie o Velo Bank

Sprawdź opinie o Velo Bank albo wyraź własne zdanie na temat konta Velo Bank, kredytu Velo albo pożyczki Velo. Poznaj z czego składa się oferta Velo Bank, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów Velo Bank.

Chcesz zostać klientem VeloBank? Sprawdź informacje o Velo, przekonaj się jakie są opinie klientów o Velo Banku. My bazując na współpracy z (byłym już) Getin Bank oceniamy Velo Bank na 4 gwiazdki. I jeszcze wyjaśniamy:

Velo Bank co to za bank, co to jest VeloBank, Velo Bank jaki to bank, Velo Bank Getin – jeśli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to już wyjaśniamy (informacje te można znaleźć również na stronie VeloBank):

VeloBank jest marką należącą do VeloBank S.A., stworzonego przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny. /oraz/ VeloBank to bank, który utworzyło osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce wraz z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym stworzyło Bank BFG S.A., który przejął dzisiaj działalność Getin Noble Bank S.A (GNB).

VeloBank SWIFT / VeloBank BIC: GBGCPLPK

Dane adresowe: VeloBank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa

VeloBank kontakt: +48 664 919 797 lub + 48 32 604 30 01

VeloBank KRS: 0000991173, wpis do rejestru Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, VeloBank NIP: 7011105189, VeloBank REGON: 523075467

Opis Velo Bank znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek:

Dodaj opinię

Velo Bank opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Velo Bank opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Velo Bank opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"