SuperGrosz odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy SuperGrosz opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 136.20%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Na ile od ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Pożyczka PLUS

200 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Pożyczka PLUS

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy SuperGrosz lub do szczegółowego opisu:

Odstąpienie od umowy SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od SuperGrosz

4 - 50 miesięcy

Odstąpienie od umowy SuperGroszPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy SuperGrosz, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz SuperGrosz podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze o SuperGrosz na
 • ☎️SuperGrosz kontakt
 • 💸SuperGrosz pożyczka
 • SuperGrosz opinie
 • 🔒SuperGrosz logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "SuperGrosz Odstąpienie od umowy"

  SuperGrosz odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. SuperGrosz odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy SuperGrosz, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

  W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w SuperGrosz? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z SuperGrosz umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy SuperGrosz bez podawania powodu.

  Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z SuperGrosz wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki SuperGrosz, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

  Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do SuperGrosz.

  W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby SuperGrosz - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres SuperGrosz:

  SuperGrosz Sp. z o.o. ul. Czerniowiecka 6B, 02-705 Warszawa
  - zalecamy przejście na stronę www SuperGrosz i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

  Warto sprawdzić czy w SuperGrosz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www SuperGrosz i sprawdzenie czy SuperGrosz przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w SuperGrosz!

  Po wysłaniu do SuperGrosz odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez SuperGrosz. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do SuperGrosz całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

  Odstąpiłeś od umowy SuperGrosz? Próbowałeś odstąpić od umowy SuperGrosz ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o SuperGrosz.

  Odstąpienie od umowy - wzór pisma

  Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy SuperGrosz. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do SuperGrosz lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

   

                                                                                  miejscowość i data: ...........................................................

   

  .....................................................................                                        ...................................................................

  .....................................................................                                        ...................................................................

  .....................................................................                                        ...................................................................

  .....................................................................                                        ...................................................................

  imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

   

   

   

  OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

   

   

  Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

   

   

                                                                                                                                    ...................................................

                                                                                                                                    podpis konsumenta

   

  (zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie SuperGrosz)

  SuperGrosz odstąpienie od umowy opinie

  SuperGrosz odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  SuperGrosz odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń SuperGrosz odstąpienie od umowy forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Odstąpienie od umowy SuperGrosz pytania i odpowiedzi

  Więcej o odstąpieniu od umowy SuperGrosz

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "SuperGrosz odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy SuperGrosz. Na stronie SuperGrosz odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów SuperGrosz, zapoznanie się z logowaniem SuperGrosz i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku SuperGrosz - zapraszamy.

  RRSO47.90% RRSO promocja, 52.69% RRSO przykład reprezentatywny
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty SuperGrosz zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż SuperGrosz:

  ZAPLO

  RRSO 136.20%

  Od 21 do 75 lat
  Ile od ZAPLO

  1 000 - 6 000 zł

  Na ile od ZAPLO

  3 miesiące

  Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

  FENIKO

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 4000 zł

  ✔️ bez BIG
  Na ile od FENIKO

  30 - 61 dni

  Sprawdź na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  SuperGrosz odstąpienie od umowy - wzór pisma Odstąpienie od umowy pożyczki SuperGrosz, kiedy można odstąpić od umowy SuperGrosz? Wzory pism odstąpienia od umowy.
  Sprawdź na stronie SuperGrosz