Ratka.pl odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy Ratka.pl opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Smartney

RRSO 24.48%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile od Smartney

6 - 96 miesięcy

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od OROS

500 - 15 000 zł

Na ile od OROS

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Odstąpienie od umowy Ratka.pl lub do szczegółowego opisu:

Odstąpienie od umowy Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile od Ratka.pl

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile od Ratka.pl

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Odstąpienie od umowy Ratka.plPrzysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy Ratka.pl, bez ponoszenia żadnych opłat. Nie musisz Ratka.pl podawać powodu odstąpienia od umowy.
Najważniejsze informacje o Ratka.pl znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Ratka.pl Odstąpienie od umowy"

Czym jest odstąpienie od umowy? Kiedy mogę odstąpić?

Ratka.pl odstąpienie od umowy - sprawdź kiedy można to zrobić. Ratka.pl odstąpienie od umowy - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie odstąpienia od umowy Ratka.pl, albo daj znać jeśli opisywane warunki odstąpienia od umowy zmieniły się.

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w Ratka.pl? Zgodnie z polskim prawem każdemu klientowi, który zawarł z Ratka.pl umowę pożyczki, przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy, bez żadnych opłat. Nie musisz też uzasadniać swojej decyzji, możesz odstąpić od umowy Ratka.pl bez podawania powodu.

Aby odstąpienie zostało przeprowadzone poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki z Ratka.pl wysłać stosowne oświadczenie. Wzór odstąpienia od umowy powinien zostać dołączony do Twojej umowy pożyczki Ratka.pl, przykładowy wzór znajdziesz też poniżej.

Zwracamy uwagę, że Ratka.pl to pośrednik finansowy.
Rozważając odstąpienie od umowy dla wniosku złożonego w Ratka.pl warto o tym pamiętać, gdyż niezbędne może być (choć nie musi) złożenie oświadczenie o odstąpieniu od umowy u pożyczkodawcy, a nie u pośrednika, jakim jest Ratka.pl. W przypadku pytań lub wątpliwości zalecamy kontakt z Ratka.pl.

Dokument odstąpienia od umowy należy wydrukować, wypełnić (nie zapomnij podpisać) i dostarczyć do Ratka.pl.

W jaki sposób dostarczyć odstąpienie od umowy? Można wysłać je listem poleconym, aby posiadać potwierdzenie nadania listu, na które (w razie potrzeby) będzie można się powołać. Innym sposobem jest dostarczenie odstąpienia od umowy bezpośrednio do siedziby Ratka.pl - postępując w ten sposób pamiętaj o pobraniu potwierdzeniu (np. na ksero odstąpienia od umowy ze stemplem). Poniżej adres Ratka.pl:

ul. Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
- zalecamy przejście na stronę www Ratka.pl i sprawdzenie czy podany adres korespondencyjny jest aktualny!

Warto sprawdzić czy w Ratka.pl oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można wysłać w formie elektronicznej. Dlaczego? Taka forma oszczędzi czas potrzebny do udania się na pocztę, nie wspominając o koszcie zakupu znaczków pocztowych. Zalecamy przejście na stronę www Ratka.pl i sprawdzenie czy Ratka.pl przyjmuje oświadczenia odstąpienia od umowy w formie elektronicznej albo jakie są inne możliwości odstąpienia od umowy w Ratka.pl!

Po wysłaniu do Ratka.pl odstąpienia od umowy oczekuj na zaakceptowanie go przez Ratka.pl. O akceptacji zostaniesz powiadomiony listownie, mailowo lub telefonicznie. Od czasu powiadomienia masz 30 dni na zwrócenie do Ratka.pl całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów (bez prowizji czy oprocentowania).

Odstąpiłeś od umowy Ratka.pl? Próbowałeś odstąpić od umowy Ratka.pl ale z jakiegoś powodu nie udało się tego zrobić? Daj znać w komentarzu, dyskutuj na forum albo podziel się z innymi Czytelnikami opinią o Ratka.pl.

Odstąpienie od umowy - wzór pisma

Poniżej znajdziesz wzór pisma odstąpienia od umowy Ratka.pl. To jedynie wzór pisma "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", ale możesz go skopiować, wypełnić i wysłać do Ratka.pl lub pobrać i zmienić pismo wg własnej potrzeby.

 

                                                                                miejscowość i data: ...........................................................

 

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

.....................................................................                                        ...................................................................

imię, nazwisko i adres konsumenta                                        nazwa i adres przedsiębiorstwa

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ............................................ zawartej dnia ............................................ dotyczącej zakupu towaru/usługi ........................... ........................................ .......................................... .......................................... ..........................................

 

 

                                                                                                                                  ...................................................

                                                                                                                                  podpis konsumenta

 

(zalecamy też aby sprawdzić aktualny wzór odstąpienia od umowy i aktualny adres korespondencyjny na stronie Ratka.pl)

Ratka.pl odstąpienie od umowy opinie

Ratka.pl odstąpienie od umowy brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Ratka.pl odstąpienie od umowy opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Ratka.pl odstąpienie od umowy forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Odstąpienie od umowy Ratka.pl pytania i odpowiedzi

Więcej o odstąpieniu od umowy Ratka.pl

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Ratka.pl odstąpienie od umowy" - znajdziesz na niej więcej informacji o odstąpieniu od umowy Ratka.pl. Na stronie Ratka.pl odstąpienie od umowy będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Ratka.pl, zapoznanie się z logowaniem Ratka.pl i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Ratka.pl - zapraszamy.

RRSO34.97% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Ratka.pl zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Ratka.pl:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Na ile od ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Pożyczka PLUS

200 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Pożyczka PLUS

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Ratka.pl odstąpienie od umowy - wzór pisma Odstąpienie od umowy pożyczki Ratka.pl, kiedy można odstąpić od umowy Ratka.pl? Wzory pism odstąpienia od umowy.
Sprawdź na stronie Ratka.pl