Ratka.pl

Ratka.pl to pożyczka na raty od 500 do 150 000 zł na okres od 3 do 120 miesięcy (10 lat), z możliwością wydłużenia spłaty, gdy spłacisz ½ pożyczki oraz odbioru pożyczki na poczcie. Ratka nie wymaga poręczeń ani zabezpieczeń, a cały proces pożyczkowy odbywa się przez internet, wszystko po to, by dostosować się do potrzeb klientów. Warto wiedzieć, że Ratka to pożyczka bez grosza, czyli bez konieczności wykonywania opłaty weryfikacyjnej (pożyczka na kuriera). Sprawdź opinie o Ratka.pl.

Pożyczka Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Wymagania Ratka.pl

Jakie są wymagania Ratka.pl? Ratka nie wymaga żadnych dokumentów, oprócz dowodu osobistego. Składając wniosek Ratka należy mieć przy sobie również telefon komórkowy oraz posiadać dostęp do bankowości internetowej.

W niektórych przypadkach, w celu zweryfikowania zdolności kredytowej klienta, Ratka.pl może poprosić Cię o zaświadczenie o zatrudnieniu, wyciąg bankowy lub inny dokument potwierdzający stały dochód. Pożyczka z Ratka.pl jest dostępna dla osób między 20 a 80 r.ż., mieszkających w Polsce, które otrzymują udokumentowany stały dochód w Polsce, a także posiadają aktywny rachunek bankowy oraz nie widnieją w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Opis Ratka.pl znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę Ratka.pl lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Wymagania Ratka.pl

Ile od Ratka.pl

Ile mogę pożyczyć od Ratka.pl? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Ratka.pl? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Ratka.pl to 500 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Ratka.pl to 150 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Ratka.pl oferuje pieniądze na okres 3 - 120 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Ratka.pl zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Ratka.pl inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Ratka.pl, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Ratka.pl jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Ratka.pl

Na ile pożyczę od Ratka.pl? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Ratka.pl? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Ratka.pl:

 • ⏰pożyczka Ratka.pl to oferta na okres 3 - 120 mies.

Oczywiście pożyczkę Ratka.pl możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Ratka.pl inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat Ratka.pl

Od ilu lat pożyczka Ratka.pl? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Ratka.pl?

Ratka.pl udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 20 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Ratka.pl może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Ratka.pl uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl

Ratka.pl inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Ratka.pl

Do ilu lat pożyczka Ratka.pl? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Ratka.pl? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Ratka.pl udziela pożyczek i górny limit wieku dla pożyczki Ratka.pl to ✔️do 80 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Ratka.pl może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Ratka.pl uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl

Ratka.pl inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Bazy Ratka.pl

Jakie bazy sprawdza Ratka.pl? Czy Ratka.pl weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • 🦉Ratka.pl jest pośrednikiem i nie sprawdza baz lub wybrane bazy może weryfikować poprzez parterów. Bazy mogą być również sprawdzane przez docelowego pożyczkodawcę oraz są zależne od wybranego pożyczkodawcy❗❗
 • ✔️Ratka.pl nie sprawdza BIK => Ratka.pl bez BIK
 • ❌Ratka.pl sprawdza BIG
 • ✔️Ratka.pl nie sprawdza KBIG => Ratka.pl bez KBIG
 • ❌Ratka.pl sprawdza KRD
 • ❌Ratka.pl sprawdza ERIF
 • ✔️Ratka.pl nie sprawdza ZBP => Ratka.pl bez ZBP
 • ✔️Ratka.pl nie sprawdza CRIF => Ratka.pl bez CRIF
 • ✔️Ratka.pl nie sprawdza PWIP => Ratka.pl bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl.

Czy Ratka.pl sprawdza inne bazy? Albo Ratka.pl nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Ratka.pl a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Rejestracja Ratka.pl

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Ratka należy się zarejestrować.

Użyj przycisku i przejdź na stronę Ratka, na której wskaż:

 • Ile chcesz pożyczyć? - kwotę pożyczki Ratka określ suwakiem albo korzystając z listy
 • Okres pożyczki - okres pożyczki Ratka określ suwakiem albo korzystając z listy

i kliknij przycisk ZŁÓŻ WNIOSEK

Na kolejnej stronie określ:

 • Dane podstawowe
 • Dane osobiste
 • Dochód i zatrudnienie
 • Zamieszkanie

Administratorem danych osobowych jest Money Beat Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; Odnaol Sp. z o.o., KRS: 0000624003, z siedzibą przy ul. Prosta 68, 00-838; SilkLead Sp. z o.o., KRS: 0000716541, z siedzibą przy ul. Marka Kotańskiego 8/3, 10-166 Olsztyn.

Wniosek Ratka.pl

Jak złożyć wniosek w Ratka.pl? Przejdź na stronę Ratka, po czym wybierz kwotę i okres finansowania a następnie wypełnij prosty wniosek, między innymi podając adres e-mail, numer telefonu komórkowego i PESEL.

Wybierając kwotę, możesz ustawić wartość używając przycisków -/+ albo wpisać wartość ręcznie. Podobnie z liczbą rat - możesz użyć przycisków albo wpisać wartość i naciśnij WYŚLIJ WNIOSEK. W kolejnych krokach podaj e-mail, telefon komórkowy i PESEL, zaakceptuj wymagane zgody i oświadczenia i naciśnij Wnioskuj.

Kalkulator Ratka.pl

Jak wyliczyć wysokość raty od Ratka.pl? Może w tym pomóc kalkulator Ratka.pl, który znajdziesz na stronie. Przykładowe dane z kalkulatora Ratka.

Kwota pożyczki 500 zł, liczba rat 8, rata 71,75 zł, RRSO 45,48%.

Kwota pożyczki 2000 zł, liczba rat 12, rata 195,33 zł, RRSO 34,96%.

Kwota pożyczki 5000 zł, liczba rat 24, rata 259,17 zł, RRSO 24,25%.

Kwota pożyczki 10 000 zł, liczba rat 36, rata 365,56 zł, RRSO 20,51%.

Kwota pożyczki 20 000 zł, liczba rat 48, rata 578,33 zł, RRSO 18,53%.

Kwota pożyczki 50 000 zł, liczba rat 60, rata 1216,67 zł, RRSO 17,26%.

Przypominamy raz jeszcze, że to jedynie dane przykładowe - sprawdź aktualne na stronie Ratka. Pamiętaj też, że wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora Ratka.pl mają charakter orientacyjny i przykładowy i służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki Ratka, uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Infolinia Ratka.pl

Infolinia Ratka.pl, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Ratka.pl z pytaniami o pożyczkę Ratka.pl:

 • ☎️Ratka.pl infolinia 611 100 420

Warto wiedzieć, że na infolinii Ratka.pl uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Ratka.pl, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Ratka.pl oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl.

Godziny pracy infolinii Ratka.pl mogą się zmieniać, aktualne na stronie Ratka.pl.

Zmiana infolinii Ratka.pl? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Ratka.pl albo o zmianie godzin pracy infolinii Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Godziny Ratka.pl

W jakich godzinach pracuje Ratka.pl? Sprawdź godziny pracy Ratka.pl i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Ratka.pl / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Ratka.pl?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Ratka.pl możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Ratka.pl i konsultantów Ratka.pl to:

⏲️Ratka.pl: brak danych

⏲️Ratka.pl to pożyczka 24h/7/365
☎️Ratka.pl: 611 100 420

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl.

Uwaga! Godziny pracy Ratka.pl mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Ratka.pl. Inne godziny pracy Ratka.pl? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyRatka.pl? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Kontakt Ratka.pl

Jak skontaktować się z Ratka.pl? Kontakt z Ratka możliwy jest na trzy sposoby: formularz na stronie, kontakt telefoniczny albo przez adres e-mail.

Skontaktuj się z Ratka:

- telefon kontaktowy: 611 100 420

- kontakt elektroniczny: info(at)ratka.pl

- formularz na stronie: podaj imię i nazwisko (wymagane), adres e-mail (wymagane), numer telefonu (przyspiesza kontakt), temat i treść wiadomości.

Pożyczka Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Adres Ratka.pl

Jaki jest adres Ratka? ul. Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa.

Sprawdź też jak skontaktować się z Ratka przez e-mail albo kontakt telefoniczny.

Logowanie Ratka.pl

Ratka logowanie - za pośrednictwem serwisu Ratka składasz wniosek o pożyczkę Aasa Polska, firmy wchodzącej w skład skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która na międzynarodowych rynkach z sukcesami działa od 2010 roku. Aasa Polska specjalizuje się w udzielaniu pożyczek online na raty.

Zgodnie z regulaminem serwisu:

 • Login – oznaczenie identyfikacyjne Użytkownika, który wyraża chęć korzystania z Serwisu. Login jest wysłany na podany przez niego adres poczty elektronicznej.
 • Hasło – ciąg znaków, które służą do identyfikacji Użytkownika. Celem hasła jest zagwarantowanie Użytkownikom Serwisu autoryzowanego dostępu do niektórych usług. Hasło wysyłane jest na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej.

Bezpieczna spłata Ratka.pl

Bezpieczna spłata Ratka.pl: jak bezpiecznie spłacić Ratka.pl, jak nie nabrać się na oszusto "na Ratka.pl"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Ratka.pl? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Ratka.pl? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Ratka.pl to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Ratka.pl i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Ratka.pl?
 • o czym warto pamiętać spłacając Ratka.pl?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Ratka.pl?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Ratka.pl

Zmiana spłaty Ratka.pl? - poinformuj nas o warunków spłaty Ratka.pl albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Ratka.pl

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Ratka.pl? Spłacając pożyczkę Ratka.pl, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Ratka.pl przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Ratka.pl. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Ratka.pl
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Ratka.pl. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Ratka.pl, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Ratka.pl,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Ratka.pl, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Ratka.pl lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Ratka.pl próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Ratka.pl  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Ratka.pl! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Ratka.pl oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Ratka.pl! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Ratka.pl

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Ratka.pl? Spłacając Ratka.pl, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Ratka.pl. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Ratka.pl na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Ratka.pl korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Ratka.pl powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Ratka.pl) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Ratka.pl, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Ratka.pl? Dokonując spłaty pożyczki Ratka.pl, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Ratka.pl) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Ratka.pl, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Ratka.pl i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Ratka.pl. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Ratka.pl to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl.

Bezpieczeństwo Ratka.pl

💡Ratka.pl bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Ratka.pl bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Ratka.pl (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Ratka.pl (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Ratka.pl definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Ratka.pl (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Ratka.pl):

 • utworzenia konta Ratka.pl
 • logowania do konta Ratka.pl (profil klienta Ratka.pl)
 • podawania danych kontaktowych do Ratka.pl czy zapisywania się do newslettera Ratka.pl
 • korzystania z wyszukiwarki Ratka.pl
 • podawania Ratka.pl danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Ratka.pl
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Ratka.pl i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Ratka.pl była bezpieczna.

Windykacja Ratka.pl

Odwiedź stronę Ratka.pl aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Ratka.pl

Jak usunąć konto w Ratka.pl? Informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie Serwisu, gdzie wspomniany Serwis to serwis internetowy Ratka.pl, dostępny pod adresem ratka.pl.

Użytkownik może w dowolnym momencie przestać korzystać z Usług udostępnionych przez Serwis. Skutki prawne, które wynikają z zakończenia korzystania z Usług, są określone przez bezwzględnie i aktualnie obowiązujące rozporządzenia prawa. Przepisy prawne są właściwe z racji prawnego charakteru świadczonej usługi i okoliczności faktycznych.

Umowa o świadczenie Usług newslettera jest rozwiązana wraz z momentem złożenia przez Użytkownika Serwisu oświadczenia o rezygnacji z usług, które są mu świadczone. Rezygnacja musi zostać złożona w formie pisemnej bądź przesłana przez e-mail z konta, z którego Użytkownik zarejestrował się w Serwisie.

 

Pożyczka Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Przypomnienie hasła Ratka.pl

Przypomnienie hasła Ratka.pl? - przypomnienie nie jest dostępne dla Ratka.pl. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat problemów z logowaniem i logowania Ratka.pl.

Login Ratka.pl

Login Ratka.pl, jak jest nr klienta Ratka.pl aby się zalogować i skąd uzyskać login Ratka.pl?

Identyfikator użytkownika Ratka.pl (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Ratka.pl, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Ratka.pl (profil Ratka.pl / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Ratka.pl jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Ratka.pl? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Ratka.pl albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Ratka.pl

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe Ratka.pl, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w Ratka.pl - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe Ratka.pl, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy Ratka.pl.

Brak kodów rabatowych Ratka.pl?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych Ratka.pl, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Ratka.pl nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe Ratka.pl są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych Ratka.pl albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy Ratka.pl? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy Ratka.pl, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego Ratka.pl.

Profil Klienta Ratka.pl

Profil Klienta Ratka.pl: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Ratka.pl? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Ratka.pl.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Ratka.pl❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Ratka.pl) .

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Ratka.pl przycisk logowania Ratka.pl (zaloguj / profil klienta Ratka.pl / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Ratka.pl (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Ratka.pl!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Ratka.pl, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania Ratka.pl do profilu klienta Ratka.pl konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Ratka.pl, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Ratka.pl i możliwość zalogowania albo o pożyczce Ratka.pl. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Ratka.pl.

Zmieniony Profil Klienta Ratka.pl? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Ratka.pl albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Promocja Ratka.pl

Promocje Ratka.pl: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Ratka.pl / kod rabatowy, Ratka.pl zniżki i rabaty.

Promocja Ratka.pl?

Czy można znaleźć promocje w Ratka.pl? Czy u Ratka.pl są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Ratka.pl! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Ratka.pl albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Ratka.pl

Darmowe kody promocyjne Ratka.pl, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w Ratka.pl - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne Ratka.pl, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy Ratka.pl.

Brak kodu promocyjnego Ratka.pl?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych Ratka.pl, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - Ratka.pl nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne Ratka.pl są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych Ratka.pl albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi Ratka.pl, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny Ratka.pl? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny Ratka.pl, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego Ratka.pl.

Pożyczka Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Pierwsza pożyczka Ratka.pl

Pierwszy raz w Ratka.pl? ✍Do rejestracji w Ratka.pl i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Ratka.pl wymagane są regularne dochody, rejestracja Ratka.pl / wniosek Ratka.pl 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Ratka.pl? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Ratka.pl nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Ratka.pl, gdyż pierwsza pożyczka od Ratka.pl nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Ratka.pl. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Ratka.pl będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Ratka.pl? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Ratka.pl, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Ratka.pl

Jak przedłużyć spłatę pożyczki ratalnej Ratka.pl? Czy można przedłużyć spłatę pożyczki ratalnej Ratka.pl? Jakie są warunki wydłużenia spłaty?

✔️gdy spłacisz ½ obecnej
✔️zobacz też refinansowanie Ratka.pl

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www Ratka.pl, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Ratka.pl.

Warunki pożyczki Ratka.pl zmieniły się i nie jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl.

Refinansowanie Ratka.pl

Refinansowanie pożyczki ratalnej Ratka.pl nie jest możliwe. Ratka.pl nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Ratka.pl.

Jest możliwe refinansowanie Ratka.pl? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Ratka.pl.

Opinie o Ratka.pl

Opinie o Ratka znalezione na stronie firmy:

Robert (37, fotograf): Mój pies złamał łapę i wymagał zabiegu operacyjnego. Wziąłem Ratka która uratowała sytuację i dzięki temu mogłem pomóc cierpiącemu zwierzęciu.

Ania (21, urzędniczka): Ratka pomogła mi w realizacji planów urlopowych. Podróż po Europie odbyła się bez stresów o finanse, a teraz spokojnie spłacam raty. Mało formalności, a ile radości.

Zbyszek (44, mechanik): Posypał się podnośnik na warsztacie, to rzecz niezbędna do pracy. Część pieniędzy wziąłem z oszczędności, a resztę zaciągnąłem w wygodnych ratach z Ratka.

Zosia (25, filolożka): Wypad na festiwal to dla mnie spory wydatek, ale nie mogłam odpuścić takiej okazji. Szybkie formalności na stronie ratka.pl i pieniądze wylądowały na moim koncie!!!

Ewelina (31, kosmetyczka): Ratka dała radę w stu procentach, szybko rozpatrzyli wniosek (na szczęście!) i jeszcze szybciej zrobili przelew, także ode mnie mają bardzo wielkiego plusa!

Dorota (26, farmaceutka): Ratka była lekarstwem na moje przejściowe kłopoty finansowe. Nie zawiodłam się i jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystam z pożyczki ratalnej raz jeszcze.

Marzena (21, barmanka): Ja też brałam pożyczkę w Ratka i bardzo sobie chwalę! Wypłata mi się spóźniała, a musiałam szybko zapłacić za studia i wtedy Ratka spadła mi jak z nieba!

Romek (57, brygadzista): Zadłużanie jest dla mnie ostatecznością, więc wybrałem firmę, która jest rzetelna, ma jasne zasady działania i pozwala na wygodną spłatę. Taką firmą jest Ratka.

Krysia (32, Ekspedientka): Na Ratka trafiłam z polecenia, ale nie żałuję – ich oferta jest bardzo rozsądna cenowo, a proces uzyskania pożyczki łatwy i szybki. Polecam wszystkim!

Ryszard (61, działkowiec): I Komunia Święta wnuczki to duży wydatek. Chciałem, by moja Emilka miała piękną uroczystość, więc złożyłem wniosek o 2 tys. zł. Szybkie formalności i dogodne raty.

Pożyczka Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Opis Ratka.pl znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek:

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Reprezentatywny przykład pożyczki: pożyczana kwota 10000 zł, okres pożyczki 12 msc, oprocentowanie 7.2%, odsetki od kwoty pożyczki 1720 zł, RRSO 34.97%, całkowita kwota do spłaty 11720 zł, wysokość raty 976.67 zł Szczegółowe inf. na stronie Ratka.pl, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Ratka.pl opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Ratka.pl opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Ratka.pl opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"

Sprawdź warunki Ratka.pl