Ratka.pl opinie

Opinie o Ratka.pl opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o Ratka.pl lub do szczegółowego opisu:

Opinie o Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Ratka.pl OpiniePoznaj opinie o Ratka.pl - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o ratka.pl, dyskutuj na forum Ratka.pl, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Ratka.pl opinie to nie tylko Twoje zdanie o Ratka.pl, ale również innych Czytelników.
Najważniejsze informacje o Ratka.pl znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Ratka.pl Opinie o" - zobacz też pełny opis Ratka.pl.

Opinie o Ratka

Opinie o Ratka znalezione na stronie firmy:

Robert (37, fotograf): Mój pies złamał łapę i wymagał zabiegu operacyjnego. Wziąłem Ratka która uratowała sytuację i dzięki temu mogłem pomóc cierpiącemu zwierzęciu.

Ania (21, urzędniczka): Ratka pomogła mi w realizacji planów urlopowych. Podróż po Europie odbyła się bez stresów o finanse, a teraz spokojnie spłacam raty. Mało formalności, a ile radości.

Zbyszek (44, mechanik): Posypał się podnośnik na warsztacie, to rzecz niezbędna do pracy. Część pieniędzy wziąłem z oszczędności, a resztę zaciągnąłem w wygodnych ratach z Ratka.

Zosia (25, filolożka): Wypad na festiwal to dla mnie spory wydatek, ale nie mogłam odpuścić takiej okazji. Szybkie formalności na stronie ratka.pl i pieniądze wylądowały na moim koncie!!!

Ewelina (31, kosmetyczka): Ratka dała radę w stu procentach, szybko rozpatrzyli wniosek (na szczęście!) i jeszcze szybciej zrobili przelew, także ode mnie mają bardzo wielkiego plusa!

Dorota (26, farmaceutka): Ratka była lekarstwem na moje przejściowe kłopoty finansowe. Nie zawiodłam się i jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystam z pożyczki ratalnej raz jeszcze.

Marzena (21, barmanka): Ja też brałam pożyczkę w Ratka i bardzo sobie chwalę! Wypłata mi się spóźniała, a musiałam szybko zapłacić za studia i wtedy Ratka spadła mi jak z nieba!

Romek (57, brygadzista): Zadłużanie jest dla mnie ostatecznością, więc wybrałem firmę, która jest rzetelna, ma jasne zasady działania i pozwala na wygodną spłatę. Taką firmą jest Ratka.

Krysia (32, Ekspedientka): Na Ratka trafiłam z polecenia, ale nie żałuję – ich oferta jest bardzo rozsądna cenowo, a proces uzyskania pożyczki łatwy i szybki. Polecam wszystkim!

Ryszard (61, działkowiec): I Komunia Święta wnuczki to duży wydatek. Chciałem, by moja Emilka miała piękną uroczystość, więc złożyłem wniosek o 2 tys. zł. Szybkie formalności i dogodne raty.

Dlaczego opinie?

Ratka.pl Opinie to prezentacja Ratka.pl wraz z opiniami i komentarzami o Ratka.pl oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Ratka.pl, to ✍️wyraź swoją opinię o Ratka.pl, dodaj komentarz o Ratka.pl.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Ratka.pl czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Ratka.pl - Twoja ocena Ratka.pl i opinia pomaga innym w wyborze oferty Ratka.pl spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Ratka.pl? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Ratka.pl jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Ratka.pl? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Ratka.pl, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Ratka.pl opinie

Ratka.pl opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Ratka.pl opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Ratka.pl opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak złożyć wniosek w Ratka.pl? Przejdź na stronę Ratka, po czym wybierz kwotę i okres finansowania a następnie wypełnij prosty wniosek, między innymi podając adres e-mail, numer telefonu komórkowego i PESEL.

Wybierając kwotę, możesz ustawić wartość używając przycisków -/+ albo wpisać wartość ręcznie. Podobnie z liczbą rat - możesz użyć przycisków albo wpisać wartość i naciśnij WYŚLIJ WNIOSEK. W kolejnych krokach podaj e-mail, telefon komórkowy i PESEL, zaakceptuj wymagane zgody i oświadczenia i naciśnij Wnioskuj.

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku Ratka.pl niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Ratka.pl wymagane są regularne dochody, wniosek Ratka.pl złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Ratka.pl? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie Ratka.pl pytania i odpowiedzi

💰Jak złożyć wniosek o pożyczkę od Ratka.pl?

Zgłoszenie przyjmowane jest wyłącznie drogą internetową poprzez wniosek na stronie Ratka.pl. Będąc na stronie należy wybrać kwotę oraz okres spłaty i nacisnąć przycisk Złóż wniosek. Następnie należy wypełnić formularz i chwilę poczekać na wydanie pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. W ciągu 1-2 dni roboczych firma kurierska w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu dostarczy do podpisu umowę, po której podpisaniu przelew pożyczki niezwłocznie trafi na Twoje konto bankowe podane w trakcie rejestracji.

Więcej o opiniach Ratka.pl

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Ratka.pl opinie" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Ratka.pl. Na stronie Ratka.pl opinie będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Ratka.pl, zapoznanie się z logowaniem Ratka.pl i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Ratka.pl - zapraszamy.

WniosekWniosek Ratka.pl możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Ratka.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek ratka.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Ratka.pl.
RRSO34.97% (RRSO przykład reprezentatywny)
Opinie o Ratka.plPoznaj opinie o Ratka.pl - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o ratka.pl, dyskutuj na forum Ratka.pl, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Ratka.pl opinie to nie tylko Twoje zdanie o Ratka.pl, ale również innych Czytelników.Opinie o Ratka.pl to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Ratka.pl dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Ratka.pl jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o ratka.pl!
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Ratka.pl zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Ratka.pl:

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Sprawdź opinie o Ratka.pl