Ratka.pl opinie klientów

Opinie o Ratka: Opinie o Ratka znalezione na stronie firmy: »

Opinie o Ratka.pl opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka gratis

 Wandoo

RRSO 319.29%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile od Wandoo

100 - 8 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Wandoo

31 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o Ratka.pl lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Opinie o Ratka.pl

RRSO 83.95%

Od 20 do 80 lat
Ile od Ratka.pl

2000 - 10 000 zł

Na ile od Ratka.pl

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Ratka.pl OpiniePoznaj opinie o Ratka.pl - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o ratka.pl, dyskutuj na forum Ratka.pl, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Ratka.pl opinie to nie tylko Twoje zdanie o Ratka.pl, ale również innych Czytelników.

Opinie o Ratka

Ratka.pl Opinie to prezentacja Ratka.pl wraz z opiniami i komentarzami klientów Ratka.pl oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Ratka.pl, to ✍️wyraź swoją opinię o Ratka.pl, dodaj komentarz o Ratka.pl.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Ratka.pl czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Ratka.pl - Twoja ocena Ratka.pl i opinia pomaga innym w wyborze oferty Ratka.pl spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Ratka.pl? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Ratka.pl jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Ratka.pl? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Ratka.pl, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Opinie o Ratka

Opinie o Ratka znalezione na stronie firmy:

Robert (37, fotograf): Mój pies złamał łapę i wymagał zabiegu operacyjnego. Wziąłem Ratka która uratowała sytuację i dzięki temu mogłem pomóc cierpiącemu zwierzęciu.

Ania (21, urzędniczka): Ratka pomogła mi w realizacji planów urlopowych. Podróż po Europie odbyła się bez stresów o finanse, a teraz spokojnie spłacam raty. Mało formalności, a ile radości.

Zbyszek (44, mechanik): Posypał się podnośnik na warsztacie, to rzecz niezbędna do pracy. Część pieniędzy wziąłem z oszczędności, a resztę zaciągnąłem w wygodnych ratach z Ratka.

Zosia (25, filolożka): Wypad na festiwal to dla mnie spory wydatek, ale nie mogłam odpuścić takiej okazji. Szybkie formalności na stronie ratka.pl i pieniądze wylądowały na moim koncie!!!

Ewelina (31, kosmetyczka): Ratka dała radę w stu procentach, szybko rozpatrzyli wniosek (na szczęście!) i jeszcze szybciej zrobili przelew, także ode mnie mają bardzo wielkiego plusa!

Dorota (26, farmaceutka): Ratka była lekarstwem na moje przejściowe kłopoty finansowe. Nie zawiodłam się i jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystam z pożyczki ratalnej raz jeszcze.

Marzena (21, barmanka): Ja też brałam pożyczkę w Ratka i bardzo sobie chwalę! Wypłata mi się spóźniała, a musiałam szybko zapłacić za studia i wtedy Ratka spadła mi jak z nieba!

Romek (57, brygadzista): Zadłużanie jest dla mnie ostatecznością, więc wybrałem firmę, która jest rzetelna, ma jasne zasady działania i pozwala na wygodną spłatę. Taką firmą jest Ratka.

Krysia (32, Ekspedientka): Na Ratka trafiłam z polecenia, ale nie żałuję – ich oferta jest bardzo rozsądna cenowo, a proces uzyskania pożyczki łatwy i szybki. Polecam wszystkim!

Ryszard (61, działkowiec): I Komunia Święta wnuczki to duży wydatek. Chciałem, by moja Emilka miała piękną uroczystość, więc złożyłem wniosek o 2 tys. zł. Szybkie formalności i dogodne raty.

Ratka.pl opinie klientów

Ratka.pl opinie klientów brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Ratka.pl opinie klientów opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Ratka.pl opinie klientów forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

✍Do złożenia wniosku Ratka.pl niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, do wniosku Ratka.pl wymagane są regularne dochody, wniosek Ratka.pl złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Ratka.pl? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Opinie Ratka.pl pytania i odpowiedzi

💰Jak złożyć wniosek o pożyczkę od Ratka.pl❓

Zgłoszenie przyjmowane jest wyłącznie drogą internetową poprzez wniosek na stronie Ratka.pl. Będąc na stronie należy wybrać kwotę oraz okres spłaty i nacisnąć przycisk Złóż wniosek. Następnie należy wypełnić formularz i chwilę poczekać na wydanie pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. W ciągu 1-2 dni roboczych firma kurierska w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu dostarczy do podpisu umowę, po której podpisaniu przelew pożyczki niezwłocznie trafi na Twoje konto bankowe podane w trakcie rejestracji.

Więcej o opiniach Ratka.pl

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Ratka.pl opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji o opiniach Ratka.pl. Na stronie Ratka.pl opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Ratka.pl, zapoznanie się z logowaniem Ratka.pl i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Ratka.pl - zapraszamy.

O Ratka.pl na
 • ☎️Ratka.pl kontakt
 • 💸Ratka.pl pożyczka
 • 🔒Ratka.pl logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Ratka.pl Opinie o"
  WniosekWniosek Ratka.pl możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę Ratka.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek ratka.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Ratka.pl.
  RRSO83.95% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Opinie o Ratka.plPoznaj opinie o Ratka.pl - przeczytaj opinie innych albo wyraź własne zdanie o ratka.pl, dyskutuj na forum Ratka.pl, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Ratka.pl opinie to nie tylko Twoje zdanie o Ratka.pl, ale również innych Czytelników.Opinie o Ratka.pl to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Ratka.pl dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Ratka.pl jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o ratka.pl!
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Ratka.pl zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Ratka.pl:

   Vivus

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 19 do 78 lat
  Ile od Vivus

  100 - 7500 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Vivus

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
  Sprawdź warunki
  🚩pierwsza pożyczka gratis

   Wandoo

  RRSO 319.29%

  Od 20 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wandoo

  100 - 8 000 zł

  ✔️ bez BIK
  Na ile od Wandoo

  31 dni

  Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

  Ratka.pl Opinie klientów i recenzja pożyczki Ratka.pl ⭐Ratka.pl Opinie, ✔️recenzja Ratka.pl i opinie klientów, Ratka.pl forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 2000 do 10 000 PLN Ratka.pl⏰na 12 - 36 mies. 🔒Opinie o Ratka znalezione na stronie firmy: