Nie pamiętasz hasła logowania Pekao?

Nie możesz zalogować się do Pekao (do Pekao24), gdyż masz zablokowany serwis błędnymi próbami logowania albo nie pamiętasz hasła? Możesz samodzielnie odzyskać dostęp do Pekao24, w tym celu potrzebujesz:

Problemy z logowaniem Pożyczka gotówkowa Pekao do 250 000 zł na dowolny cel, 7 tys. zł online

RRSO 11.55%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

12 - 120 miesięcy

Problemy z logowaniem Pekao pożyczka Konsolidacyjna do 250 000 zł. Sprawdź o ile mniej możesz płacić!

RRSO 10.97%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

12 - 120 miesięcy

Pekao problem z logowaniemNie możesz zalogować się? Idź do Pekao i skorzystaj z przypomnienia hasła logowania Pekao. Wciąż problem z logowaniem pekao.com.pl? Skorzystaj z pomocy infolinii Pekao.
Godziny infolinia Pekaocała doba
Pekao Infolinia+48 22 59 12 232 / 801 365 365 - numer telefonu do Pekao / numer na infolinię Pekao (kontakt)
Najważniejsze informacje o Pekao znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Pekao Problemy z logowaniem"

Pekao problem z logowaniem

Nie możesz zalogować się do Pekao (do Pekao24), gdyż masz zablokowany serwis błędnymi próbami logowania albo nie pamiętasz hasła? Możesz samodzielnie odzyskać dostęp do Pekao24, w tym celu potrzebujesz:

  • Twoich danych osobowych (np. nr PESEL)
  • kodu, który Bank Pekao wyśle Ci na e-mail
  • kodu, który Bank Pekao wyśle Ci na telefon do SMS

Jeżeli pamiętasz swój numer PIN, to pomocna może być Infolinia Pekao. Jeśli nie pamiętasz numeru PIN Pekao24 odwiedź dowolny oddział Pekao S.A.

Numer klienta Pekao znajdziesz na Karcie Klienta Banku, którą otrzymałeś przy podpisaniu umowy oraz na umowie o otwarcie konta lub Umowie świadczenia usług maklerskich.

Nazwa użytkownika Pekao to nazwa, którą podałeś podczas otwierania konta na stronie banku lub w aplikacji PeoPay (konto na selfie). Możesz ją sprawdzić, nadać lub zmienić w serwisie Pekao24 lub aplikacji PeoPay, w zakładce Ustawienia, Bezpieczeństwo.

Jeśli masz zablokowany tylko dostęp do Pekao24 to zaloguj się do:

  • aplikacji PeoPay - opcja dostępna dla klientów logujących się do PeoPay z użyciem biometrii lub hasła; jeśli logujesz się do PeoPay za pomocą PIN-u, zmień najpierw w aplikacji sposób logowania np. na hasło i zaloguj się ponownie do aplikacji w celu odblokowania serwisu internetowego
  • lub do serwisu telefonicznego

Aby odblokować dostęp do serwisu telefonicznego Pekao przygotuj:

  • numer klienta (służy do logowania w serwisie internetowym) oraz
  • PIN do Pekao24 (pamiętaj, nie jest to PIN do karty ani do aplikacji PeoPay)

Źródło: https://www.pekao24.pl/logowanie/(modal:pomoc-w-logowaniu/najczestsze-problemy)

Nie możesz 🔒zalogować się do Pekao ponieważ nie pamiętasz loginu lub hasła? Przypominamy, że loginem Pekao jest: login z umowy, własny login, a jeśli nie pamiętasz hasła logowania Pekao, skorzystaj z możliwości przypomnienia hasła.

🖱️Problem z logowaniem Pekao? Jeżeli nie możesz się zalogować do konta osobistego Pekao, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, skorzystaj z możliwości przypomnienia (jeśli jest dostępny) i odzyskaj hasło do konta.

Jeśli nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ infolinia Pekao, zadzwoń i porozmawiaj o logowaniu i pożyczce Pekao. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Pekao.

Zmiana logowania Pekao? - poinformuj nas o zmianie strony logowania Pekao albo innych istotnych informacjach związanych z logowaniem Pekao, dziękujemy 🙂.

Nie pamiętasz hasła logowania Pekao? opinie

Nie pamiętasz hasła logowania Pekao? brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Nie pamiętasz hasła logowania Pekao? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Nie pamiętasz hasła logowania Pekao? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Pekao rejestracja

Rejestracja Pekao - jak zarejestrować się w Pekao? To proste! Przejdź na stronę banku i wypełnij krótki formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu i wymagane zgody i oczekuj na kontakt ze strony konsultanta Pekao. Na tym etapie to wszystko!

Oczekuj na kontakt z Pekao, konsultant Pekao skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji oraz pomoże w kolejnych etapach rejestracji.

Umowę z Pekao podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce Banku Pekao S.A. (nowy klient) albo w bankowości elektronicznej Pekao albo w wybranej placówce (jeśli posiadasz już konto w Pekao).

✍Do ️rejestracji Pekao przygotuj dowód osobisty, rejestracja Pekao możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu. Inne warunki rejestracji Pekao? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Więcej o problemach z logowaniem Pekao

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Nie pamiętasz hasła logowania Pekao?" - znajdziesz na niej więcej informacji o problemach z logowaniem Pekao. Na stronie Nie pamiętasz hasła logowania Pekao? będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Pekao, zapoznanie się z logowaniem Pekao i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Pekao - zapraszamy.

🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Pekao zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Pekao:

Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni
Logowanie
🚩za darmo

Idź do Pekao