Strona logowania Wonga

Logowanie Wonga ratalna

Wonga logo
ratalna, od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 10 000 zł

Spłata w

30 dni - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: do 3 razy

Wonga

Logowanie Wonga: zaloguj Wonga, problemy z logowaniem Wonga:

💳Wonga logowanie na stronie www🌐;
👉Wonga zaloguj - kliknij banner i przejdź;

🖱Problemy z logowaniem Wonga? Jeżeli nie możesz się zalogować do systemu Wonga, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, skorzystaj z możliwości przypomnienia (jeśli jest dostępny) i odzyskaj hasło. Do odyskania hasła logowania konieczny będzie Twój adres email 📧.

Jeśli nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎ infolinia Wonga, zadzwoń i porozmawiaj o logowaniu i pożyczce Wonga.

Zmiana logowania Wonga? - poinformuj nas o zmianie strony logowania Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z logowaniem Wonga, dziękujemy 🙂.

Logowanie Wonga

Jeżeli posiadasz już konto Wonga, to zaloguj się. W tym celu przejdź na stronę logowania Wonga, na której wprowadź:

 • adres e-mail (możesz również podać PESEL)
 • wpisz hasło logowania Wonga

I naciśnij zaloguj się.

Zmiana hasła

Jeżeli nie pamiętasz hasła logowania Wonga, to będąc na stronie logowania Wonga kliknij Zmień hasło.

Wybierz sposób zmiany hasła logowania Wonga:

 • Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła
 • Wyślij hasło tymczasowe SMS-em

W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w wonga.com.

Zmiana hasła na e-mail

Jeżeli chcesz zmienić hasło Wonga i wybierzesz opcję Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła, to

 • Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Wonga, na które firma niezwłocznie prześle Ci e-mail z linkiem do zmiany hasła - będzie on aktywny przez 24 godz.

a w kolejnym kroku

 • W celu weryfikacji wpisz swój numer PESEL. Wonga chce mieć pewność, że to Ty.

Zmiana hasła na SMS

Jeśli chcesz zmienić hasło Wonga i wybierzesz opcję Wyślij hasło tymczasowe SMS-em, to w kolejnym kroku

 • wpisz numer telefonu komórkowego powiązany z Twoim kontem. Wonga niezwłocznie prześle Ci SMS-a z hasłem tymczasowym, które będzie aktywne przez 24 godz.

Uwaga! Hasło tymczasowe logowania Wonga możesz także uzyskać, dzwoniąc na numer +22 388 88 88 lub +48 660 168 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-17:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Rejestracja Wonga

Aby skorzystać z oferty pożyczki Wonga należy się zarejestrować. Przejdź na stronę Wonga na której korzystając z suwaków wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki i naciśnij przycisk Sprawdź ofertę pod jedną z propozycji pożyczki, które przedstawi CI Wonga.

Na kolejnej stronie Załóż konto Wonga:

 • podaj adres e-mail, który będzie używany do logowania Wonga i powtórz adres e-mail w kolejnym polu
 • wpisz hasło - Twoje hasło logowania Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum: jedną dużą literę, jedną małą literę oraz jedną cyfrę. W kolejnym polu powtórz hasło logowania Wonga

zakładając konto Wonga zaakceptuj zgody:

 • Akceptacja Polityki Prywatności i Regulaminu Serwisu (wymagana)
 • Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych od Wonga.pl sp. z o.o. (nie jest wymagana)

Jeśli któreś z wprowadzonych pól zostanie wypełnione niepoprawnie otrzymasz komunikat:

 • "To pole jest obowiązkowe" albo "Proszę podać poprawny adres e-mal" - dla pierwszego z pól
 • "Wpisz hasło" albo "Hasła muszą pasować", "Prosimy wpisz tę samą wartość ponownie" czy też "Twoje hasło powinno zawierać 8 znaków, w tym minimum: jedną dużą literę, jedną małą oraz jedną cyfrę."

Treści komunikatów są czytelne i intuicyjne, a gdy wszystkie dane będą zgodne z oczekiwaniami naciśnij przycisk Zarejestruj się.

Warto wiedzieć, że Wonga.pl sp. z o.o. przetwarza Twoje dane, aby wykonać zawartą z Tobą umowę pożyczki, zarejestrować Twoje konto w serwisie wonga.pl i umożliwić Ci korzystanie z platformy edukacyjnej Kapitalni.org oraz dla własnych celów marketingowych, a szczegółowe informacje znajdziesz w polityce prywatności na stronie firmy.

Na stronie Wonga Twoje dane są poufne i bezpieczne, gdyż połączenie jest szyfrowane.

Zawsze, również w przypadku pożyczki Wonga, pamiętaj o zasadach bezpiecznego logowania Wonga albo bezpiecznej rejestracji Wonga (jeśli logowanie nie jest dostepne albo nie jesteś jeszcze klientem Wonga), przedstawiamy je poniżej. Zobacz też: 🔑bezpieczna spłata Wonga.

Bezpieczne logowanie Wonga!

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat bezpiecznego logowania Wonga / bezpiecznej rejestracji Wonga. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - zapytaj albo zadzwoń na infolinię Wonga:

 • nie kopiuj adresu logowania Wonga, ale wpisz ten adres ręcznie, to naprawdę zajmie tylko kilka sekund dłużej, a znacząco podnosi bezpieczeństwo logowania Wonga,
 • 🔒ikona kłódki, taką jak widzisz z lewej strony, taka ikona musi znaleźć się po przejściu na stronę logowania Wonga, koniecznie sprawdź to przed zalogowaniem albo rejestracją. Oczywiście kłódka może wyglądać odrobinę inaczej, np. mieć inny kolor, ale musi znaleźć się w pasku adresu strony Wonga,
 • nigdy nie korzystaj z linków do logowania Wonga lub rejestracji innych niż te, które znajdziesz na oficjalnej stronie Wonga, pod nieznanymi linkami niekoniecznie prowadzącymi na stronę logowania Wonga mogą kryć się wirusy!
 • chroń dane logowania Wonga (login i hasło), nie ujawniaj nikomu danych logowania, w szczególności hasła Wonga. Pamiętaj też, że nierzadko loginem jest Twój nr PESEL, więc tym bardziej chroń go przed osobami niepowołanymi!
 • Wonga nie prosi o dane logowania - to są informacje poufne, które powinny być znane tylko Tobie! Wonga, ani inna firma pożyczkowa, nigdy nie prosi o ujawnienie danych logowania. Jeżeli ktoś nakłania Cię do wyjawienie loginu lub hasła Wonga (na przykład podając się za pracownika infolinii Wonga), to możesz być pewien, że to próba wyłudzenia i oszustwo na Wonga, uważaj na to!
  Powtórzymy raz jeszcze: nikomu nie ujawniaj Twoich danych logowania do Wonga!
 • obrazek bezpieczeństwa - jeżeli takie dodatkowe zabezpieczenie zostało wprowadzone przez Wonga, to przed zalogowanie do systemu Wonga sprawdź, czy obrazek jest taki, jak został ustawiony przez Ciebie.
Bezpieczeństwo i bezpieczne logowanie Wonga to absolutna podstawa! Jeśli masz wątpliwości, to przed zalogowaniem Wonga (rejestracją) lub ujawnieniem jakichkolwiek poufnych informacji, zadzwoń na infolinię Wonga, dane kontaktowe na stronie firmy - przejdź na stronę.

Wonga Logowanie - zobacz co jeszcze wiemy o pożyczce Wonga:

🎂wiek 18 - b.o. lat
✅kolejna pożyczka 200 - 10 000 zł na 30 dni - 36 mies.
wydłużenie spłaty: do 3 razy
dane rejestrowe:
✅NIP Wonga: 1132853869
✅REGON Wonga: 146025969
✅KRS Wonga: 0000412352

Wonga Logowanie:

 • dodatkowe informacje na stronie Wonga, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Wonga


Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!


Podziel się!

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉 na Facebook:

👉 na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Wonga, zobacz też logowanie Wonga

Dodaj opinię

Wonga Logowanie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wonga Logowanie:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora