Usunięcie konta w Santander Consumer

Jak usunąć konto Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie!

RRSO 14.35%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Santander Consumer Bank

5000 - 15 000 zł

Spłata

42 miesięcy

Jak usunąć konto Santander Mistrzowski kredyt gotówkowy, gotówka na Święta i po Świętach

RRSO 31.83%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Santander Consumer Bank

10 000 - 100 000 zł

Spłata

60 miesięcy

Jak usunąć konto Santander kredyt gotówkowy online

RRSO 29.54%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Santander Consumer Bank

500 - 40 000 zł

Spłata

3 - 60 miesięcy

Usunięcie kontaJak usunąć konto Santander Consumer? Usunięcie konta Santander Consumer - zaloguj się do santanderconsumer.pl aby sprawdzić czy można usunąć Santander Consumer oraz czy warto usuwać konto Santander Consumer?

Usunięcie konta Santander Consumer, wniosek o usunięcie konta Santander Consumer, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Santander Consumer oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Santander Consumer.

Skorzystałeś z oferty Santander Consumer, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Santander Consumer (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Santander Consumer ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Santander Consumer i/albo usunąć swoje konto Santander Consumer (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Santander Consumer?

Jak usunąć konto Santander Consumer?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Santander Consumer (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Santander Consumer albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Santander Consumer?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Santander Consumer, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Santander Consumer muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Santander Consumer przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Santander Consumer zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Santander Consumer (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Santander Consumer SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Santander Consumer z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Santander Consumer aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Santander Consumer przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Santander Consumer (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Santander Consumer oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Santander Consumer i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Santander Consumer albo przejść na stronę Santander Consumer (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Santander Consumer), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Santander Consumer opinie

Usunięcie konta w Santander Consumer brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Santander Consumer opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Santander Consumer forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie Santander Consumer Bank

Logowanie Santander Consumer Bank - LOGIN jest to 8-cyfrowy Indywidualny Numer Klienta (ICN), który znajdziesz w umowie produktowej od Santander Consumer Banku. Możesz zmienić Login ICN na swój indywidualny login w ustawieniach konta.

PIERWSZE LOGOWANIE - podaj swój Indywidualny Numer Klienta (ICN) oraz hasło do pierwszego logowania, które dostaniesz SMSem.

HASŁO Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z opcji Nie pamiętam hasła, którą znajdziesz na stronie logowania:

Masz problem z logowaniem Santander Consumer Bank?

 • nadaj nowe hasło online albo
 • zadzwoń pod numer 195 00

Więcej o usuwaniu konta Santander Consumer

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Santander Consumer" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Santander Consumer. Na stronie Usunięcie konta w Santander Consumer będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Santander Consumer, zapoznanie się z logowaniem Santander Consumer i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Santander Consumer - zapraszamy.

O Santander Consumer na
 • ☎️Santander Consumer kontakt
 • 💸Santander Consumer pożyczka
 • Santander Consumer opinie
 • 🔒Santander Consumer logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Santander Consumer Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Santander Consumer? konta Santander Consumer - zaloguj się do santanderconsumer.pl aby sprawdzić czy można usunąć Santander Consumer oraz czy warto usuwać konto Santander Consumer?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Santander Consumer zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Jak usunąć konto Santander Consumer? Usunięcie konta w Santander Consumer❗ ❌Jak usunąć konto Santander Consumer❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Santander Consumer i bycia zapomnianym✔️ Santander pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! Santander Consumer Bank, Santander Mistrzowski kredyt gotówkowy, gotówka na Święta i po Świętach Santander Consumer Bank, Santander kredyt gotówkowy online Santander Consumer Bank