Santander Consumer

Santander Consumer Bank - szukasz szybkiego kredytu z ratą, która nie wzrośnie? Pożyczka Równoratka może być tym, czego szukasz. Sprawdź też kredyt gotówkowy Santander albo inne oferty.

Wymagania Santander Consumer

Sprawdź 💡wymagania Santander Consumer, zobacz jakie są minimalne wymagania Santander Consumer, poznaj warunki i wymogi stawiane przez Santander Consumer, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania Santander Consumer zmieniły się.

Wymagania Santander Consumer

🎂Wiek: od 18 lat - bez górnego limitu.

✍Do ️rejestracji Santander Consumer przygotuj dowód osobisty, rejestracja Santander Consumer możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku Santander Consumer niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Santander Consumer złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania Santander Consumer? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez Santander Consumer albo innych istotnych informacjach związanych z Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Wymagania Santander Consumer

Ile od Santander Consumer

Ile mogę pożyczyć od Santander Consumer? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Santander Consumer? Sprawdź ile pożyczysz przeglądając dostępne oferty Santander Consumer: sprawdzisz ile pożyczysz. Zajrzyj też na konto Santander Consumer.

Na ile od Santander Consumer

Na ile pożyczę od Santander Consumer? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Santander Consumer? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Santander Consumer przeglądając dostępne oferty Santander Consumer: sprawdzisz na ile pożyczysz. Odwiedź też konto Santander Consumer.

Od ilu lat Santander Consumer

Od ilu lat pożyczka Santander Consumer? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Santander Consumer?

Santander Consumer udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, Santander Consumer może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Santander Consumer uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer

Santander Consumer inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat Santander Consumer

Do ilu lat pożyczka Santander Consumer? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę Santander Consumer? A może to pożyczka bez limitu wieku?

Santander Consumer udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki Santander Consumer, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, Santander Consumer może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od Santander Consumer uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer

Santander Consumer inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Bazy Santander Consumer

Jakie bazy sprawdza Santander Consumer? Czy Santander Consumer weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Santander Consumer sprawdza BIK
 • ✔️Santander Consumer nie sprawdza BIG => Santander Consumer bez BIG
 • ✔️Santander Consumer nie sprawdza KBIG => Santander Consumer bez KBIG
 • ✔️Santander Consumer nie sprawdza KRD => Santander Consumer bez KRD
 • ✔️Santander Consumer nie sprawdza ERIF => Santander Consumer bez ERIF
 • ❌Santander Consumer sprawdza ZBP
 • ✔️Santander Consumer nie sprawdza CRIF => Santander Consumer bez CRIF
 • ✔️Santander Consumer nie sprawdza PWIP => Santander Consumer bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer.

Czy Santander Consumer sprawdza inne bazy? Albo Santander Consumer nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Santander Consumer a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Rejestracja Santander Consumer

✍Do ️rejestracji Santander Consumer przygotuj dowód osobisty, rejestracja Santander Consumer możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu. Inne warunki rejestracji Santander Consumer? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Wniosek Santander Consumer

✍Do złożenia wniosku Santander Consumer niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek Santander Consumer złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Santander Consumer? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Kalkulator Santander Consumer

Kalkulator Santander - sprawdź koszt pożyczki gotówkowej z użyciem kodu Santander - tutaj aktualny kod Santander.

Kredyt gotówkowy Santander - szczegółowe informacje finansowe z użyciem kodu dla kwoty 10 000 zł / 10 rat:

 • Całkowita kwota kredytu: 10 000,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 10 463,57 zł
 • Całkowity koszt kredytu: 463,57 zł
 • Prowizja: 9,99% 0,00%
 • Stopa oprocentowania: 18,50% 9,99%
 • Odsetki: 463,57 zł
 • RRSO: 10,46%

Kredyt gotówkowy Santander - szczegółowe informacje finansowe z użyciem kodu dla kwoty 15 000 zł / 10 rat:

 • Całkowita kwota kredytu: 15 000,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 15 695,35 zł
 • Całkowity koszt kredytu: 695,35 zł
 • Prowizja: 9,99% 0,00%
 • Stopa oprocentowania: 18,50% 9,99%
 • Odsetki: 695,35 zł
 • RRSO: 10,46%

Uwaga, to jedynie dane przykładowe, a tutaj kod Santander. Pamiętaj, że niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Infolinia Santander Consumer

Infolinia Santander Consumer, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię Santander Consumer z pytaniami o pożyczkę Santander Consumer:

 • ☎️Santander Consumer infolinia +48 22 59 12 232 / 801 365 365
 • ⏲️Santander Consumer infolinia godziny pracy cała doba

Warto wiedzieć, że na infolinii Santander Consumer uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce Santander Consumer, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez Santander Consumer oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer.

Godziny pracy infolinii Santander Consumer mogą się zmieniać, aktualne na stronie Santander Consumer.

Zmiana infolinii Santander Consumer? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię Santander Consumer albo o zmianie godzin pracy infolinii Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Godziny Santander Consumer

W jakich godzinach pracuje Santander Consumer? Sprawdź godziny pracy Santander Consumer i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta Santander Consumer / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię Santander Consumer?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę Santander Consumer możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura Santander Consumer i konsultantów Santander Consumer to:

⏲️Godziny pracy Santander Consumer poniedziałek - piątek: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Santander Consumer sobota: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy Santander Consumer niedziela: 00:00 - 24:00

⏲️Santander Consumer to pożyczka 24h/7/365
☎️Santander Consumer: +48 22 59 12 232 / 801 365 365

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer.

Uwaga! Godziny pracy Santander Consumer mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie Santander Consumer. Inne godziny pracy Santander Consumer? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracySantander Consumer? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Kontakt Santander Consumer

Obsługa klienta Santander Consumer, 📞Santander Consumer Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do Santander Consumer, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe Santander Consumer / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt Santander Consumer, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Santander Consumer, przed kontaktem z Santander Consumer przygotuj dowód osobisty:

☎️Santander Consumer telefon: +48 22 59 12 232 / 801 365 365
⏲️Santander Consumer godziny: cała doba

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer.

Kontakt Santander Consumer to przede wszystkim Infolinia Santander Consumer, na której uzyskasz informacje o Santander Consumer albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Santander Consumer bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje Santander Consumer.

Dane kontaktowe i godziny pracy Santander Consumer mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Santander Consumer (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt Santander Consumer, na którą odsyłamy.

Adres Santander Consumer

Sprawdź adres Santander Consumer, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Santander Consumer, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Santander Consumer zmienił się.

Jaki adres Santander Consumer? Sprawdź adres i dane teleadresowe Santander Consumer:

 • 🏠Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 53/57, 00-844 Warszawa - adres Santander Consumer,
 • ☎️+48 22 59 12 232 / 801 365 365 - Santander Consumer kontakt.

Adres Santander Consumer - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Santander Consumer lub infolinii Santander Consumer. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Santander Consumer, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Santander Consumer to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Santander Consumer uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Santander Consumer.

Inny adres Santander Consumer? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Logowanie Santander Consumer

Logowanie Santander Consumer Bank - LOGIN jest to 8-cyfrowy Indywidualny Numer Klienta (ICN), który znajdziesz w umowie produktowej od Santander Consumer Banku. Możesz zmienić Login ICN na swój indywidualny login w ustawieniach konta.

PIERWSZE LOGOWANIE - podaj swój Indywidualny Numer Klienta (ICN) oraz hasło do pierwszego logowania, które dostaniesz SMSem.

HASŁO Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z opcji Nie pamiętam hasła, którą znajdziesz na stronie logowania:

Masz problem z logowaniem Santander Consumer Bank?

 • nadaj nowe hasło online albo
 • zadzwoń pod numer 195 00

Bezpieczna spłata Santander Consumer

Bezpieczna spłata Santander Consumer: jak bezpiecznie spłacić Santander Consumer, jak nie nabrać się na oszusto "na Santander Consumer"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Santander Consumer? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Santander Consumer? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Santander Consumer to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem Santander Consumer i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Santander Consumer?
 • o czym warto pamiętać spłacając Santander Consumer?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Santander Consumer?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Santander Consumer

Zmiana spłaty Santander Consumer? - poinformuj nas o warunków spłaty Santander Consumer albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Santander Consumer

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Santander Consumer? Spłacając pożyczkę Santander Consumer, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Santander Consumer przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Santander Consumer. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Santander Consumer
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Santander Consumer. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Santander Consumer, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Santander Consumer,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Santander Consumer, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Santander Consumer lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Santander Consumer próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Santander Consumer  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Santander Consumer! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Santander Consumer oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Santander Consumer! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Santander Consumer

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Santander Consumer? Spłacając Santander Consumer, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Santander Consumer. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Santander Consumer na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Santander Consumer korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Santander Consumer powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Santander Consumer) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Santander Consumer, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Santander Consumer? Dokonując spłaty pożyczki Santander Consumer, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Santander Consumer) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Santander Consumer, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Santander Consumer i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Santander Consumer. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Santander Consumer to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer.

Bezpieczeństwo Santander Consumer

💡Santander Consumer bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Santander Consumer bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Santander Consumer (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Santander Consumer (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Santander Consumer definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Santander Consumer (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Santander Consumer):

 • utworzenia konta Santander Consumer
 • logowania do konta Santander Consumer (profil klienta Santander Consumer)
 • podawania danych kontaktowych do Santander Consumer czy zapisywania się do newslettera Santander Consumer
 • korzystania z wyszukiwarki Santander Consumer
 • podawania Santander Consumer danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Santander Consumer
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Santander Consumer i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Santander Consumer była bezpieczna.

Windykacja Santander Consumer

Odwiedź stronę Santander Consumer aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto Santander Consumer

Usunięcie konta Santander Consumer, wniosek o usunięcie konta Santander Consumer, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Santander Consumer oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Santander Consumer.

Skorzystałeś z oferty Santander Consumer, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Santander Consumer (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Santander Consumer ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Santander Consumer i/albo usunąć swoje konto Santander Consumer (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Santander Consumer?

Jak usunąć konto Santander Consumer?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Santander Consumer (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto Santander Consumer albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Santander Consumer?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Santander Consumer, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Santander Consumer muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Santander Consumer przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Santander Consumer zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Santander Consumer (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Santander Consumer SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Santander Consumer z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Santander Consumer aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Santander Consumer przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Santander Consumer (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Santander Consumer oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Santander Consumer i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Santander Consumer albo przejść na stronę Santander Consumer (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Santander Consumer), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Przypomnienie hasła Santander Consumer

Przypomnienie hasła Santander Consumer - jeżeli nie możesz zalogować się do Santander Consumer skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login Santander Consumer

Login Santander Consumer do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Santander Consumer użyj loginu Santander Consumer, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli Santander Consumer login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login Santander Consumer, jak jest nr klienta Santander Consumer aby się zalogować i skąd uzyskać login Santander Consumer?

Identyfikator użytkownika Santander Consumer (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Santander Consumer, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W Santander Consumer login z umowy podany w procesie rejestracji. W Santander Consumer login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Santander Consumer (profil Santander Consumer / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Santander Consumer jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Santander Consumer / login Santander Consumer inny niż z umowy / login Santander Consumer inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Santander Consumer albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy Santander Consumer

Obniż kosz pożyczki z kodem Santander Consumer Bank - sprawdź kod rabatowy - wprowadź kod w dedykowanym polu i uzyskaj prowizję 0,00% i promocyjne, obniżone oprocentowanie.

Dla kogo kod Santander?

Zgodnie z informacjami ze strony www banku, oferta specjalna kredytu gotówkowego Santander z kodem rabatowym dostępna jest dla nowych klientów Santander Consumer Banku, którzy:

 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz
 • przynajmniej 12 miesięcy pozytywnej historii kredytowej w BIK i dla których
 • będzie to pierwszy kredyt w Santander Consumer Banku

Jeśli jesteś nowym klientem Santander Consumer Bank i od co najmniej roku masz dobry BIK, to możesz skorzystać z promocyjnej oferty banku.

Kod Santander - jak użyć?

Zobacz jak skorzystać z kodu Santander:

W polu Kod wprowadź aktualny kod Santander, jest to kod:

zima

zwróć uwagę na wielość liter. Sprawdź też, być może wciąż działa kod:

kot

- po wpisaniu prawidłowego kodu otrzymasz potwierdzenie Poprawny kod.

Szczegóły finansowe

Kredyt gotówkowy Santander, warunki z kodem rabatowym:

 • kwota minimalna: 10 000 zł
 • kwota maksymalna: 15 000 zł
 • minimalny okres spłat: 10 rat
 • maksymalny okres spłaty: 60 rat (5 lat)

Szczegółowe informacje finansowe z użyciem kodu dla kwoty 10 000 zł / 10 rat:

 • Całkowita kwota kredytu: 10 000,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 10 463,57 zł
 • Całkowity koszt kredytu: 463,57 zł
 • Prowizja: 9,99% 0,00%
 • Stopa oprocentowania: 18,50% 9,99%
 • Odsetki: 463,57 zł
 • RRSO: 10,46%

Szczegółowe informacje finansowe z użyciem kodu dla kwoty 15 000 zł / 10 rat:

 • Całkowita kwota kredytu: 15 000,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 15 695,35 zł
 • Całkowity koszt kredytu: 695,35 zł
 • Prowizja: 9,99% 0,00%
 • Stopa oprocentowania: 18,50% 9,99%
 • Odsetki: 695,35 zł
 • RRSO: 10,46%

Uwaga, to jedynie dane przykładowe - odsyłamy na stronę z kredytem gotówkowym Santander Consumer aby sprawdzić aktualne warunki finansowe.

Profil Klienta Santander Consumer

Profil Klienta Santander Consumer: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta Santander Consumer? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta Santander Consumer.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta Santander Consumer❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta Santander Consumer) Twój login Santander Consumer: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do Santander Consumer znajdziesz w górnej, prawej części strony www Santander Consumer.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Santander Consumer przycisk logowania Santander Consumer (zaloguj / profil klienta Santander Consumer / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Santander Consumer (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Santander Consumer!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta Santander Consumer, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny).

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt Santander Consumer, zadzwoń i zapytaj o profil klienta Santander Consumer i możliwość zalogowania albo o pożyczce Santander Consumer. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Santander Consumer.

Zmieniony Profil Klienta Santander Consumer? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta Santander Consumer albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Promocja Santander Consumer

Promocje Santander Consumer: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Santander Consumer / kod rabatowy, Santander Consumer zniżki i rabaty.

Promocja Santander Consumer?

Czy można znaleźć promocje w Santander Consumer? Czy u Santander Consumer są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Santander Consumer! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Santander Consumer albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny Santander Consumer

Kod Santander - obniż koszt pożyczki, wprowadź kod i uzyskaj prowizję 0,00% i promocyjne, obniżone oprocentowanie.

Kod Santander - dla kogo?

Oferta kredytu gotówkowego Santander z kodem rabatowym dostępna jest dla nowych klientów Santander Consumer Banku, czyli kliektów którzy:

 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz
 • przynajmniej 12 miesięcy pozytywnej historii kredytowej w BIK i dla których
 • będzie to pierwszy kredyt w Santander Consumer Banku

Co najmniej roku masz dobry BIK i jesteś nowym klientem Santander Consumer Bank? Możesz użyć kodu i skorzystać z promocyjnej oferty banku.

Kod Santander - jak użyć?

Zobacz jak skorzystać z kodu Santander:

 • przejdź na stronę banku z kredytem gotówkowym Santander Consumer
 • wybierz kwotę kredytu, która obejmuje zakres specjalny, kwotę pożyczki z zakresu 10 000 - 15 000 zł
 • określ liczbę rat - zakres specjalny objęty promocją to od 10 do 60 rat

W polu Kod wprowadź aktualny kod Santander, zwracając na wielkość liter, jest to kod:

zima

Sprawdź też, być może wciąż działa kod:

kot

również zwróć uwagę na wielkość liter. Po wpisaniu prawidłowego kodu otrzymasz potwierdzenie Poprawny kod.

Szczegóły finansowe

Kredyt gotówkowy Santander, warunki z kodem rabatowym:

 • kwota minimalna: 10 000 zł
 • kwota maksymalna: 15 000 zł
 • minimalny okres spłat: 10 rat
 • maksymalny okres spłaty: 60 rat (5 lat)

Szczegółowe informacje finansowe z użyciem kodu dla kwoty 10 000 zł / 10 rat:

 • Całkowita kwota kredytu: 10 000,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 10 463,57 zł
 • Całkowity koszt kredytu: 463,57 zł
 • Prowizja: 9,99% 0,00%
 • Stopa oprocentowania: 18,50% 9,99%
 • Odsetki: 463,57 zł
 • RRSO: 10,46%

Szczegółowe informacje finansowe z użyciem kodu dla kwoty 15 000 zł / 10 rat:

 • Całkowita kwota kredytu: 15 000,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty: 15 695,35 zł
 • Całkowity koszt kredytu: 695,35 zł
 • Prowizja: 9,99% 0,00%
 • Stopa oprocentowania: 18,50% 9,99%
 • Odsetki: 695,35 zł
 • RRSO: 10,46%

Uwaga, to jedynie dane przykładowe - odsyłamy na stronę z kredytem gotówkowym Santander Consumer aby sprawdzić aktualne warunki finansowe.

Pierwsza pożyczka Santander Consumer

Pierwszy raz w Santander Consumer? ✍Do rejestracji w Santander Consumer i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja Santander Consumer / wniosek Santander Consumer 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Santander Consumer? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Santander Consumer nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Santander Consumer, gdyż pierwsza pożyczka od Santander Consumer nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Santander Consumer. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Santander Consumer będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Santander Consumer? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Santander Consumer, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty Santander Consumer

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej Santander Consumer nie jest możliwe - Santander Consumer na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie Santander Consumer

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www Santander Consumer, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Santander Consumer.

Warunki pożyczki Santander Consumer zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer.

Refinansowanie Santander Consumer

Refinansowanie pożyczki ratalnej Santander Consumer nie jest możliwe. Santander Consumer nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Santander Consumer.

Jest możliwe refinansowanie Santander Consumer? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Santander Consumer.

Opinie o Santander Consumer

Santander Consumer Opinie to prezentacja Santander Consumer wraz z opiniami i komentarzami o Santander Consumer oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Santander Consumer, to ✍️wyraź swoją opinię o Santander Consumer, dodaj komentarz o Santander Consumer.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Santander Consumer czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Santander Consumer - Twoja ocena Santander Consumer i opinia pomaga innym w wyborze oferty Santander Consumer spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Santander Consumer? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Santander Consumer jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Santander Consumer? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Santander Consumer, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Dodaj opinię

Santander Consumer opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Santander Consumer opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Santander Consumer opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"