Kredyt gotówkowy online

Kredyt gotówkowy online Santander Consumer Bank to pożyczka udzielana szybko i wygodnie - bez wychodzenia z domu, na prostych i jasnych zasadach, pieniądze nawet w 24h. Kwota do 40 tys zł, nawet na 60 miesięcy!

Santander kredyt gotówkowy online

Złóż wniosek! - przejdź na stronę Santander Consumer Banku i sprawdź, jak otrzymać kredyt w 5 krokach.

Kredyt gotówkowy online

Przejdź na stronę Santander Consumer Bank (kliknij przycisk) i

  • oblicz ratę - skorzystaj z kalkulatora
  • podaj dane
  • wybierz propozycję dla Ciebie
  • sprawdź decyzję

Kredyt gotówkowy online:

  • szybko i wygodnie – bez wychodzenia z domu,
  • proste i jasne zasady,
  • pieniądze nawet w 24h.

Kredyt gotówkowy w 5 krokach

Sprawdź jak otrzymać kredyt gotówkowy w 5 krokach:

KROK 1 - wybierasz kwotę i liczbę rat: wybierz kwotę gotówki i liczbę rat, tak aby rata miesięczna była dopasowana do Twoich możliwości.

KROK 2 - wypełniasz wniosek: przygotuj dowód osobisty, informacje o źródłe dochodu i wypełnij wniosek. Santander Consumer Bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową i wyda decyzję.

KROK 3 - akceptujesz warunki umowy: zapoznaj się z warunkami umowy i zaakceptuj dokumenty w eWniosku.

KROK 4 - potwierdzasz swoją tożsamość: zrób przelew 1 zł z konta, którego numer wpiszesz w eWniosku. Santander Consumer Bank potwierdzi Twoje dane i zwróci Ci 1 zł na konto.

KROK 5 - otrzymujesz pieniądze: pieniądze z kredytu Santander Consumer Bank przeleje na Twoje konto.

 

Dodatkowe informacje

Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego i jego warunkach finansowych zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, po dokonaniu oceny ryzyka kredytowego i aktualnej sytuacji klienta.

Jeżeli otrzymałeś w ciągu ostatnich 30 dni indywidualną propozycję kredytu gotówkowego dostępną w trybie online, zostanie Ci ona przedstawiona po złożeniu wniosku.

Czas otrzymania środków liczony jest od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej i nie dotyczy umów, do których wniosek został wysłany w ostatni dzień roboczy przed dniem wolnym od pracy, w soboty, niedziele oraz pozostałe dni ustawowo wolne od pracy.

Pod odnośnikiem Santander kredyt gotówkowy online znajdziesz też inne kredyty Santander Consumer Bank i pożyczki Santander Consumer Bank (sprawdź dostępność).

Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego i jego warunkach finansowych zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, po dokonaniu oceny ryzyka kredytowego i aktualnej sytuacji Klienta. Minimalny i maksymalny okres spłaty: od 10 do 60 rat. Maksymalna stopa oprocentowania kredytu online wynosi 20,49%. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Santander Consumer Bank.

Dodaj opinię

Santander kredyt gotówkowy online opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Santander kredyt gotówkowy online forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Santander kredyt gotówkowy online"