Kredyt gotówkowy online

Kredyt gotówkowy online Santander Consumer Bank to pożyczka udzielana szybko i wygodnie - bez wychodzenia z domu, na prostych i jasnych zasadach, pieniądze nawet w 24h. A z kodem rabatowy kot prowizja 0,00% i oprocentowanie 9,99%.

Santander kredyt gotówkowy online

Złóż wniosek! - przejdź na stronę Santander Consumer Banku i sprawdź, jak otrzymać kredyt w 5 krokach.

Kredyt gotówkowy online

Przejdź na stronę Santander Consumer Bank (kliknij przycisk) i

  • oblicz ratę - skorzystaj z kalkulatora Santander Consumer Banku - pamiętaj aby użyć kodu rabatowego kot
  • podaj dane
  • wybierz propozycję dla Ciebie
  • sprawdź decyzję

Kredyt gotówkowy online:

  • szybko i wygodnie – bez wychodzenia z domu,
  • proste i jasne zasady,
  • pieniądze nawet w 24h.

Kod rabatowy kot

Wystarczy użyć kodu rabatowego aby obniżyć prowizję oraz stopę oprocentowania pożyczki:

  • KOD RABATOWY: kot
  • prowizja z kodem rabatowym: 0,00%
  • stopa procentowa z kodem rabatowym: 9,99%

Podane wartości pokażą się po wpisaniu kot w pole Kod - musi pojawić się napis Poprawny kod ✅

Promocja obowiązuje od 1.11.2023 r. do odwołania i obowiązuje dla klientów z przynajmniej 12-miesięczną pozytywną historią kredytową w BIK i dla których będzie to pierwszy kredyt w Santander Consumer Bank i dotyczy kredytu gotówkowego online, z wpisanym kodem kot na wniosku o kredyt online, w kwocie (zakres specjalny) 10 000 zł - 15 000 zł z okresem kredytowania (zakres specjalny) 10 - 60 rat.

Kredyt gotówkowy w 5 krokach

Sprawdź jak otrzymać kredyt gotówkowy w 5 krokach:

KROK 1 - wybierasz kwotę i liczbę rat: wybierz kwotę gotówki i liczbę rat, tak aby rata miesięczna była dopasowana do Twoich możliwości.

KROK 2 - wypełniasz wniosek: przygotuj dowód osobisty, informacje o źródłe dochodu i wypełnij wniosek. Santander Consumer Bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową i wyda decyzję.

KROK 3 - akceptujesz warunki umowy: zapoznaj się z warunkami umowy i zaakceptuj dokumenty w eWniosku.

KROK 4 - potwierdzasz swoją tożsamość: zrób przelew 1 zł z konta, którego numer wpiszesz w eWniosku. Santander Consumer Bank potwierdzi Twoje dane i zwróci Ci 1 zł na konto.

KROK 5 - otrzymujesz pieniądze: pieniądze z kredytu Santander Consumer Bank przeleje na Twoje konto.

Dlaczego kredyt gotówkowy online?

Sprawnie i wygodnie - wszystko załatwisz w 100% online, Santander Consumer Bank potwierdzi zdalnie Twoją tożsamość i zdolność kredytową, na każdym etapie możesz też liczyć na pomoc ze strony banku.

Proste i jasne zasady - możesz pożyczyć nawet 60 000 zł na dowolny cel poza opisywaną ofertą lub do 15 000 zł (zakres specjalny) w ramach prezentowanej promocji.

Pieniądze nawet tego samego dnia - jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową do godz. 13.00 w dniu roboczym, to pieniądze trafią na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Wyższy kredyt? - jest to możliwe, więcej na stronie banku.

Dodatkowe informacje

Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego i jego warunkach finansowych zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, po dokonaniu oceny ryzyka kredytowego i aktualnej sytuacji klienta.

Jeżeli otrzymałeś w ciągu ostatnich 30 dni indywidualną propozycję kredytu gotówkowego dostępną w trybie online, zostanie Ci ona przedstawiona po złożeniu wniosku.

Czas otrzymania środków liczony jest od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej i nie dotyczy umów, do których wniosek został wysłany w ostatni dzień roboczy przed dniem wolnym od pracy, w soboty, niedziele oraz pozostałe dni ustawowo wolne od pracy.

Pod odnośnikiem Santander kredyt gotówkowy online znajdziesz też inne kredyty Santander Consumer Bank i pożyczki Santander Consumer Bank (sprawdź dostępność).

Dla kredytu gotówkowego online, z kodem kot, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.11.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 2 745,28 zł obejmuje: prowizję 0 zł, odsetki: 2 745,28 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,46%; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 12 745,28 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 212,42 zł, ostatnia rata w wysokości 212,50 zł. Przedstawiona propozycja dotyczy kredytu gotówkowego online, z wpisanym kodem kot na wniosku o kredyt online, w kwocie od 10 000 zł do 15 000 zł, z maksymalnym okresem kredytowania 60 miesięcy, dostępna jest dla Nowych Klientów Banku, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz przynajmniej 12 miesięcy pozytywnej historii kredytowej w BIK i dla których będzie to pierwszy kredyt w Santander Consumer Bank. Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku Santander Consumer Bank.

Dodaj opinię

Santander kredyt gotówkowy online opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Santander kredyt gotówkowy online forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Santander kredyt gotówkowy online"