Usunięcie konta w Ratka.pl

Jak usunąć konto Ratka.pl opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Ratka.pl lub do szczegółowego opisu:

Jak usunąć konto Ratka.pl

RRSO 34.97%

Od 20 do 80 lat
Ile pożyczę od Ratka.pl?

500 - 150 000 zł

✔️ bazy zależne od pożyczkodawcy
Na ile pożyczę od Ratka.pl?

3 - 120 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Usunięcie kontaJak usunąć konto Ratka.pl? Usunięcie konta Ratka.pl - zaloguj się do ratka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Ratka.pl oraz czy warto usuwać konto Ratka.pl?
Najważniejsze informacje o Ratka.pl znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Ratka.pl Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Ratka.pl.

Jak usunąć konto Ratka?

Jak usunąć konto w Ratka.pl? Informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie Serwisu, gdzie wspomniany Serwis to serwis internetowy Ratka.pl, dostępny pod adresem ratka.pl.

Użytkownik może w dowolnym momencie przestać korzystać z Usług udostępnionych przez Serwis. Skutki prawne, które wynikają z zakończenia korzystania z Usług, są określone przez bezwzględnie i aktualnie obowiązujące rozporządzenia prawa. Przepisy prawne są właściwe z racji prawnego charakteru świadczonej usługi i okoliczności faktycznych.

Umowa o świadczenie Usług newslettera jest rozwiązana wraz z momentem złożenia przez Użytkownika Serwisu oświadczenia o rezygnacji z usług, które są mu świadczone. Rezygnacja musi zostać złożona w formie pisemnej bądź przesłana przez e-mail z konta, z którego Użytkownik zarejestrował się w Serwisie.

 

Usunięcie konta Ratka.pl, wniosek o usunięcie konta Ratka.pl? Do złożenia wniosku o pożyczkę Ratka.pl nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto Ratka.pl i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Czy warto usunąć konto Ratka.pl?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Ratka.pl, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Ratka.pl muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Ratka.pl przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Ratka.pl zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Ratka.pl (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Ratka.pl SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Ratka.pl z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Ratka.pl aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Ratka.pl przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Ratka.pl (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Ratka.pl oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Ratka.pl i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Ratka.pl albo przejść na stronę Ratka.pl (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Ratka.pl), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Ratka.pl opinie

Usunięcie konta w Ratka.pl brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Ratka.pl opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Ratka.pl forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Ratka.pl - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Ratka.pl

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Ratka.pl" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Ratka.pl. Na stronie Usunięcie konta w Ratka.pl będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Ratka.pl, zapoznanie się z logowaniem Ratka.pl i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Ratka.pl - zapraszamy.

RRSO34.97% (RRSO przykład reprezentatywny)
Usunięcie kontaJak usunąć konto Ratka.pl? konta Ratka.pl - zaloguj się do ratka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Ratka.pl oraz czy warto usuwać konto Ratka.pl?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Ratka.pl zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Ratka.pl:

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od Miloan?

500 - 5000 zł

Na ile pożyczę od Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Logowanie i usuwanie konta w Ratka.pl