Usunięcie konta w Ratka.pl

Jak usunąć konto Ratka.pl opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Ratka.pl lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto Ratka.pl

RRSO 83.95%

Od 20 do 80 lat
Ile od Ratka.pl

2000 - 10 000 zł

Na ile od Ratka.pl

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Usunięcie kontaJak usunąć konto Ratka.pl? Usunięcie konta Ratka.pl - zaloguj się do ratka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Ratka.pl oraz czy warto usuwać konto Ratka.pl?

Usunięcie konta Ratka.pl, wniosek o usunięcie konta Ratka.pl? Do złożenia wniosku o pożyczkę Ratka.pl nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto Ratka.pl i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty Ratka.pl, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Ratka.pl (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Ratka.pl ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Ratka.pl i/albo usunąć swoje konto Ratka.pl (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Ratka.pl?

Jak usunąć konto Ratka.pl?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Ratka.pl - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto Ratka.pl? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Ratka.pl?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Ratka.pl, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Ratka.pl muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Ratka.pl przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Ratka.pl zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Ratka.pl (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Ratka.pl SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Ratka.pl z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Ratka.pl aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Ratka.pl przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Ratka.pl (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Ratka.pl oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Ratka.pl i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Ratka.pl albo przejść na stronę Ratka.pl (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Ratka.pl), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Ratka.pl opinie

Usunięcie konta w Ratka.pl brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Ratka.pl opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Ratka.pl forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Ratka logowanie

Ratka logowanie - za pośrednictwem serwisu Ratka składasz wniosek o pożyczkę Aasa Polska, firmy wchodzącej w skład skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która na międzynarodowych rynkach z sukcesami działa od 2010 roku. Aasa Polska specjalizuje się w udzielaniu pożyczek online na raty.

Zgodnie z regulaminem serwisu:

 • Login – oznaczenie identyfikacyjne Użytkownika, który wyraża chęć korzystania z Serwisu. Login jest wysłany na podany przez niego adres poczty elektronicznej.
 • Hasło – ciąg znaków, które służą do identyfikacji Użytkownika. Celem hasła jest zagwarantowanie Użytkownikom Serwisu autoryzowanego dostępu do niektórych usług. Hasło wysyłane jest na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej.

Jak usunąć konto Ratka.pl - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Ratka.pl

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Ratka.pl" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Ratka.pl. Na stronie Usunięcie konta w Ratka.pl będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Ratka.pl, zapoznanie się z logowaniem Ratka.pl i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Ratka.pl - zapraszamy.

O Ratka.pl na
 • ☎️Ratka.pl kontakt
 • 💸Ratka.pl pożyczka
 • Ratka.pl opinie
 • 🔒Ratka.pl logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Ratka.pl Jak usunąć konto"
  RRSO83.95% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Ratka.pl? konta Ratka.pl - zaloguj się do ratka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Ratka.pl oraz czy warto usuwać konto Ratka.pl?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Ratka.pl zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Ratka.pl:

   Wandoo

  RRSO 319.29%

  Od 20 lat - bez górnego limitu
  Ile od Wandoo

  100 - 8 000 zł

  ✔️ bez BIK
  Na ile od Wandoo

  31 dni

  Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

   FENIKO

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 4000 zł

  ✔️ bez BIG
  Na ile od FENIKO

  30 - 61 dni

  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Jak usunąć konto Ratka.pl? Usunięcie konta w Ratka.pl❗ ❌Jak usunąć konto Ratka.pl❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Ratka.pl i bycia zapomnianym✔️