Usunięcie konta w PKO BP

Jak usunąć konto PKO pożyczka gotówkowa Online dla nowych klientów PKO BP, pożyczka bez konta

RRSO 9.82%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

2 - 24 miesiące

Jak usunąć konto PKO pożyczka gotówkowa (bez konta PKO)

RRSO 20.14%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od PKO?

1500 - 200 000 zł

Okres spłaty (raty)

2 - 96 miesięcy

Jak usunąć konto Pożyczka gotówkowa online dla klientów PKO BP

RRSO 20.14%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od PKO?

1500 - 200 000 zł

Okres spłaty (raty)

2 - 96 miesięcy

Jak usunąć konto Online PKO pożyczka GOTÓWKOWA na 24 miesiące

RRSO 9.82%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od PKO?

1500 - 300 000 zł

Okres spłaty (raty)

2 - 24 miesiące

Jak usunąć konto PKO kredyt konsolidacyjny + dodatkowa gotówka na ekstra wydatki

RRSO 14.94%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

2 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto PKO kredyt hipoteczny / PKO kredyt mieszkaniowy

RRSO 9.71%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od PKO?

kwota z wniosku

Okres spłaty (raty)

1 - 35 lat

Jak usunąć konto PKO pożyczka konsolidacyjna

RRSO 14.94%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od PKO?

kwota z wniosku

Okres spłaty (raty)

2 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto PKO kredyt mieszkaniowy / PKO kredyt Własny Kąt Hipoteczny

RRSO 9.41%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Okres spłaty (raty)

1 - 35 lat

Usunięcie kontaJak usunąć konto PKO BP? Usunięcie konta PKO BP - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć PKO BP oraz czy warto usuwać konto PKO BP?
Najważniejsze informacje o PKO BP znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "PKO BP Jak usunąć konto"

Usunięcie konta PKO BP, wniosek o usunięcie konta PKO BP, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto PKO BP oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta PKO BP.

Skorzystałeś z oferty PKO BP, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w PKO BP (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę PKO BP ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w PKO BP i/albo usunąć swoje konto PKO BP (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w PKO BP?

Jak usunąć konto PKO BP?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto PKO BP (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto PKO BP albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto PKO BP?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w PKO BP, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym PKO BP muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez PKO BP przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w PKO BP zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w PKO BP (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od PKO BP SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów PKO BP z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta PKO BP aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z PKO BP przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w PKO BP (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę PKO BP oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto PKO BP i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do PKO BP albo przejść na stronę PKO BP (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również PKO BP), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w PKO BP opinie

Usunięcie konta w PKO BP brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w PKO BP opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w PKO BP forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o usuwaniu konta PKO BP

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w PKO BP" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta PKO BP. Na stronie Usunięcie konta w PKO BP będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów PKO BP, zapoznanie się z logowaniem PKO BP i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku PKO BP - zapraszamy.

Usunięcie kontaJak usunąć konto PKO BP? konta PKO BP - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć PKO BP oraz czy warto usuwać konto PKO BP?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty PKO BP zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż PKO BP:

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Kuki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Kuki?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Kuki?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis