Usunięcie konta w PKO BP

Jak usunąć konto PKO pożyczka gotówkowa Online dla nowych klientów PKO BP, pożyczka bez konta

RRSO 9.82%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

2 - 24 miesięcy

Jak usunąć konto PKO pożyczka gotówkowa bez konta PKO BP (Mini Ratka dla zdecydowanych)

RRSO 19.06%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

2 - 96 miesięcy

Jak usunąć konto Pożyczka gotówkowa online dla klientów PKO BP

RRSO 19.06%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

2 - 96 miesięcy

Jak usunąć konto Online PKO pożyczka GOTÓWKOWA na 24 miesiące

RRSO 9.82%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

2 - 24 miesięcy

Jak usunąć konto PKO kredyt konsolidacyjny + dodatkowa gotówka na ekstra wydatki

RRSO 12.57%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

2 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto PKO kredyt hipoteczny / PKO kredyt mieszkaniowy

RRSO 9.74%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

1 - 35 lat

Jak usunąć konto PKO pożyczka konsolidacyjna

RRSO 12.57%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO

kwota z wniosku

Spłata

2 - 120 miesięcy

Jak usunąć konto PKO kredyt mieszkaniowy / PKO kredyt Własny Kąt Hipoteczny

RRSO 9.74%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Spłata

1 - 35 lat

Usunięcie kontaJak usunąć konto PKO BP? Usunięcie konta PKO BP - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć PKO BP oraz czy warto usuwać konto PKO BP?

Usunięcie konta PKO BP, wniosek o usunięcie konta PKO BP, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto PKO BP oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta PKO BP.

Skorzystałeś z oferty PKO BP, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w PKO BP (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę PKO BP ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w PKO BP i/albo usunąć swoje konto PKO BP (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w PKO BP?

Jak usunąć konto PKO BP?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto PKO BP (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto PKO BP albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto PKO BP?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w PKO BP, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym PKO BP muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez PKO BP przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w PKO BP zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w PKO BP (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od PKO BP SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów PKO BP z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta PKO BP aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z PKO BP przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w PKO BP (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę PKO BP oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto PKO BP i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do PKO BP albo przejść na stronę PKO BP (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również PKO BP), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w PKO BP opinie

Usunięcie konta w PKO BP brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w PKO BP opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w PKO BP forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

PKO BP Logowanie

PKO BP logowanie (nazywane też zwyczajowo logowanie pekao bp) obejmuje systemy iPKO dla klientów indywidualnych (jak poniżej) oraz małych i średnich firm oraz iPKO Biznes dla klientów biznesowych.

Aby zalogować się do PKO BP podaj NUMER KLIENTA albo NAZWĘ UŻYTKOWNIKA:

 • gdzie znaleźć numer klienta - znajdziesz go na pierwszej stronie umowy, numer klienta PKO zostanie Ci przypomniany podczas wizyty w dowolnym oddziale lub możesz go odzyskać podczas rozmowy z infolinią (jeśli PKO BP ma Twój aktualny adres e⁠-⁠mail).
 • nazwa użytkownika to nazwa własna utworzona podczas otwierania konta PKO BP albo zdefiniowana po zalogowaniu do iPKO w sekcji Ustawienia

Podczas logowania PKO NUMER KLIENTA / NAZWA UŻYTKOWNIKA mogą być używane zamiennie - jeden z nich to Twój login PKO BP. W kolejnym kroku wprowadź w ponumerowane pola znaki Z TWOJEGO HASŁA dla nazwy użytkownika. Przed pierwszym logowaniem PKO przygotuj sobie dane, które określono powyżej, a logując się podaj swój 8⁠-⁠cyfrowy numer klienta z umowy i hasło pierwszego logowania. Hasło otrzymasz automatycznie SMS⁠-⁠em w trakcie logowania lub znajdziesz je w kopercie dołączonej do umowy.

Wprowadź dane logowania na stronie ipko.pl i postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie logowania. Jeżeli wprowadzone dane nie będą poprawne system PKO BP wyświetli komunikat: Wpisz poprawny numer klienta lub login albo Nieudane logowanie. Aby chronić Twoje finanse, zablokujemy dostęp do iPKO po kilku nieudanych próbach logowania. Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z opcji Odzyskaj hasło podczas logowania postępuj zgodnie z instrukcją albo odzyskaj dostęp.

Skąd wspomniane powyżej logowanie pekao bp? Wzięło się to z wymowy skrótu PKO (wymowa pekao), choć Bank PKO BP czyli PKO Bank Polski i Bank Pekao S.A. to dwa różne, polskie banki, a co za tym idzie i dwa różne logowania, odpowiednio logowanie pkobp / logowanie pko dla PKO BP oraz logowanie pekao24 dla Pekao S.A.

Numer klienta / login

Numer klienta identyfikuje Cię w systemie PKO Banku Polskiego. Znajdziesz go na pierwszej stronie umowy lub w mailu po złożeniu wniosku o konto. Numer klienta używasz do logowania do serwisu internetowego iPKO / serwisu telefonicznego iPKO lub usług powiązanych.

Przyjazny login PKO - czyli unikalny ciąg znaków, który będziesz wpisywać przy logowaniu zamiast numeru klienta. Jeżeli masz problem z zapamiętaniem numeru klienta, warto utworzyć przyjazny login.

Hasło logowania do serwisu internetowego iPKO PKO BP ustalasz w trakcie aktywacji serwisu. Aby to zrobić, po wpisaniu po raz pierwszy swojego numeru klienta na stronie logowania otrzymasz SMS-a z hasłem tymczasowym. Hasło tymczasowe możesz otrzymać również w przypadku, gdy zgłosisz się do banku o odblokowanie dostępu do serwisu internetowego iPKO

Źródło: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/bankowosc-elektroniczna/zacznij-korzystac/#zyskaj-wiecej

Krok po kroku - jak zalogować się?

Zobacz jak poprawnie i bezpiecznie logować się do serwisu PKO BP:

- wejdź na stronę logowania PKO BP: www.ipko.pl - warto wprowadzić ten adres ręcznie, aby mieć pewność, że znajdujemy się na właściwej stronie i nie korzystać z linków zewnętrznych

- wybierz sposób logowania - jak już wspomnieliśmy powyżej, iPKO udostępnia logowanie dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm / logowanie dla klientów biznesowych

- wprowadź login iPKO - jeżeli logujesz się jako klient indywidualny (albo mała lub średnia firma), to Twoim loginem jest ośmiocyfrowy identyfikator albo własny login, jeżeli logujesz się jako klient biznesowy: siedmio-, ośmio- lub dziesięciocyfrowy identyfikator klienta

- wprowadź hasło logowania - po naciśnięciu dalej w kolejnym kroku podaj hasło logowania. W tym miejscu warto też wspomnieć, iż na obrazku widnieje data i godzina, która powinna być zgodna z datą i godziną rozpoczęcia Twojego logowania do serwisu PKO BP - należy ją zweryfikować i sprawdzić czy zgadza się z aktualną.

- dodatkowe uwierzytelnianie - Bank PKO BP może wymagać dodatkowego potwierdzenia logowania (jest to tak zwane silne uwierzytelnianie):

 • kod CAPTCHA - jeśli systemy banku uznają, że wymagane jest dodatkowe potwierdzenie, to kod taki może zostać wyświetlony,
 • logowanie dwuetapowe, czyli dodatkowe potwierdzenie logowania w aplikacji mobilnej banku
 • dodatkowe narzędzia autoryzacyjne - potwierdzanie logowania kodem SMS lub wybranych czynności po zalogowaniu

Przy wpisywaniu danych logowania PKO BP, w szczególności hasła, upewnij się, że nikt nie widzi wprowadzanych przez Ciebie danych. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z infolinią PKO BP.

Więcej o usuwaniu konta PKO BP

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w PKO BP" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta PKO BP. Na stronie Usunięcie konta w PKO BP będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów PKO BP, zapoznanie się z logowaniem PKO BP i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku PKO BP - zapraszamy.

O PKO BP na
 • ☎️PKO BP kontakt
 • 💸PKO BP pożyczka
 • PKO BP opinie
 • 🔒PKO BP logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "PKO BP Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto PKO BP? konta PKO BP - zaloguj się do pekao.com.pl aby sprawdzić czy można usunąć PKO BP oraz czy warto usuwać konto PKO BP?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty PKO BP zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Jak usunąć konto PKO BP? Usunięcie konta w PKO BP❗ ❌Jak usunąć konto PKO BP❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w PKO BP i bycia zapomnianym✔️ PKO pożyczka gotówkowa Online dla nowych klientów PKO BP, pożyczka bez konta PKO, PKO pożyczka gotówkowa bez konta PKO BP (Mini Ratka dla zdecydowanych) PKO, Pożyczka gotówkowa online dla klientów PKO BP PKO, Online PKO pożyczka GOTÓWKOWA na 24 miesiące PKO, PKO kredyt konsolidacyjny + dodatkowa gotówka na ekstra wydatki PKO, PKO kredyt hipoteczny / PKO kredyt mieszkaniowy PKO, PKO pożyczka konsolidacyjna PKO, PKO kredyt mieszkaniowy / PKO kredyt Własny Kąt Hipoteczny PKO