PKO BP

Oferty pożyczek i kredytów PKO BP: pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO BP oraz pożyczka gotówkowa online dla obecnych klientów, pożyczka gotówkowa (miniratka) dla wszystkich oraz kredyt konsolidacyjny (połączenie pożyczek). Sprawdź też kredyt mieszkaniowy PKO.

Wymagania PKO BP

Sprawdź 💡wymagania PKO BP, zobacz jakie są minimalne wymagania PKO BP, poznaj warunki i wymogi stawiane przez PKO BP, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania PKO BP zmieniły się.

Wymagania PKO BP

🎂Wiek: od 18 lat - bez górnego limitu.

✍Do ️rejestracji PKO BP przygotuj dowód osobisty, rejestracja PKO BP możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku PKO BP niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek PKO BP złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania PKO BP? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez PKO BP albo innych istotnych informacjach związanych z PKO BP, dziękujemy 🙂.

Wymagania PKO BP

Ile od PKO BP

Ile mogę pożyczyć od PKO BP? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki PKO BP? Sprawdź ile pożyczysz przeglądając dostępne oferty PKO BP: sprawdzisz ile pożyczysz. Zajrzyj też na konto PKO BP.

Na ile od PKO BP

Na ile pożyczę od PKO BP? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki PKO BP? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od PKO BP przeglądając dostępne oferty PKO BP: sprawdzisz na ile pożyczysz. Odwiedź też konto PKO BP.

Od ilu lat PKO BP

Od ilu lat pożyczka PKO BP? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę PKO BP?

PKO BP udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, PKO BP może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od PKO BP uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP

PKO BP inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki PKO BP, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat PKO BP

Do ilu lat pożyczka PKO BP? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę PKO BP? A może to pożyczka bez limitu wieku?

PKO BP udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki PKO BP, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, PKO BP może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od PKO BP uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP

PKO BP inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki PKO BP, dziękujemy 🙂.

Bazy PKO BP

Jakie bazy sprawdza PKO BP? Czy PKO BP weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌PKO BP sprawdza BIK
 • ✔️PKO BP nie sprawdza BIG => PKO BP bez BIG
 • ✔️PKO BP nie sprawdza KBIG => PKO BP bez KBIG
 • ✔️PKO BP nie sprawdza KRD => PKO BP bez KRD
 • ❌PKO BP sprawdza ERIF
 • ❌PKO BP sprawdza ZBP
 • ✔️PKO BP nie sprawdza CRIF => PKO BP bez CRIF
 • ✔️PKO BP nie sprawdza PWIP => PKO BP bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP.

Czy PKO BP sprawdza inne bazy? Albo PKO BP nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza PKO BP a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Rejestracja PKO BP

Jak zarejestrować się w PKO BP? Rejestracja PKO BP na tym etapie to nic trudnego! Przejdź na stronę banku i wypełnij krótki formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu i wymagane zgody i oczekuj na kontakt ze strony konsultanta PKO BP. Na tym etapie to wszystko!

Oczekuj na kontakt PKO, konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji oraz pomoże w kolejnych etapach rejestracji.

Umowę z PKO BP podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce PKO Banku Polskiego (nowy klient) albo w bankowości elektronicznej PKO BP albo w wybranej placówce (jeśli posiadasz już konto w PKO Banku Polskim).

Wniosek PKO BP

Jak złożyć wniosek o pożyczkę PKO BP albo kredyt? To proste, wybierz interesującą Cię ofertę i przejdź na stronę banku, na której wypełnij formularz kontaktowy podając podstawowe dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wyraź także wymagane zgody, przy czym zgody marketingowe zazwyczaj nie są wymagane i oczekuj na kontakt ze strony przedstawiciela PKO BP. Wybrane pożyczki lub kredyty można również otrzymać online, bez konieczności kontaktu z konsultantem PKO Banku Polskiego.

Jeżeli kontakt z pracownikiem PKO BP jest jednak wymagany, to konsultant PKO Banku Polskiego przedstawi szczegółowe warunki oferty, wyliczy zdolność kredytową oraz udzieli innych niezbędnych informacji, np. przy rejestracji wniosku PKO (jeśli będzie taka potrzeba).

Jeżeli jesteś nowym klientem PKO Banku Polskiego, to umowę podpiszesz w dowolnej i wybranej przez Ciebie placówce PKO BP. Jeżeli wnioskujesz o kredyt PKO BP albo pożyczkę PKO BP będąc już klientem banku, to umowę zawrzesz w bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego albo w wybranej placówce.

Kalkulator PKO BP

Kalkulator PKO BP - jak sprawdzić warunki pożyczki? Wnioskujesz o kredyt PKO BP albo pożyczkę PKO BP i chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Jak to zrobić?

Jeżeli kalkulator PKO BP jest dostępny na stronie PKO Banku Polskiego, to przybliżone warunki sprawdzisz korzystając z kalkulatora. Co zrobić jeśli kalkulator PKO BP nie jest dostępny? W takim przypadku przejdź na stronę wniosku z kredytem / pożyczką i pozostaw dane kontaktowe - konsultant PKO BP wyliczy Twoją zdolność i udzieli innych, niezbędnych informacji.

Infolinia PKO BP

Infolinia PKO BP, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię PKO BP z pytaniami o pożyczkę PKO BP:

 • ☎️PKO BP infolinia +48 22 59 12 232 / 801 365 365
 • ⏲️PKO BP infolinia godziny pracy cała doba

Warto wiedzieć, że na infolinii PKO BP uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce PKO BP, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez PKO BP oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP.

Godziny pracy infolinii PKO BP mogą się zmieniać, aktualne na stronie PKO BP.

Zmiana infolinii PKO BP? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię PKO BP albo o zmianie godzin pracy infolinii PKO BP, dziękujemy 🙂.

Godziny PKO BP

W jakich godzinach pracuje PKO BP? Sprawdź godziny pracy PKO BP i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta PKO BP / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię PKO BP?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę PKO BP możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura PKO BP i konsultantów PKO BP to:

⏲️Godziny pracy PKO BP poniedziałek - piątek: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy PKO BP sobota: 00:00 - 24:00
⏲️Godziny pracy PKO BP niedziela: 00:00 - 24:00

⏲️PKO BP to pożyczka 24h/7/365
☎️PKO BP: +48 22 59 12 232 / 801 365 365

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP.

Uwaga! Godziny pracy PKO BP mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie PKO BP. Inne godziny pracy PKO BP? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyPKO BP? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy PKO BP, dziękujemy 🙂.

Kontakt PKO BP

Obsługa klienta PKO BP, 📞PKO BP Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do PKO BP, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe PKO BP / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt PKO BP, jaki adres i telefon oraz godziny pracy PKO BP, przed kontaktem z PKO BP przygotuj dowód osobisty:

☎️PKO BP telefon: +48 22 59 12 232 / 801 365 365
⏲️PKO BP godziny: cała doba

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP.

Kontakt PKO BP to przede wszystkim Infolinia PKO BP, na której uzyskasz informacje o PKO BP albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do PKO BP bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje PKO BP.

Dane kontaktowe i godziny pracy PKO BP mogą się zmieniać, aktualne informacje dla PKO BP (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie kontakt PKO BP, na którą odsyłamy.

Adres PKO BP

Sprawdź adres PKO BP, dane adresowe do kontaktu pocztowego z PKO BP, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres PKO BP zmienił się.

Jaki adres PKO BP? Sprawdź adres i dane teleadresowe PKO BP:

 • 🏠Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 53/57, 00-844 Warszawa - adres PKO BP,
 • ☎️+48 22 59 12 232 / 801 365 365 - PKO BP kontakt.

Adres PKO BP - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie PKO BP lub infolinii PKO BP. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe PKO BP, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy PKO BP to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie PKO BP uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na PKO BP.

Inny adres PKO BP? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych PKO BP, dziękujemy 🙂.

Logowanie PKO BP

PKO BP logowanie (nazywane też zwyczajowo logowanie pekao bp) obejmuje systemy iPKO dla klientów indywidualnych (jak poniżej) oraz małych i średnich firm oraz iPKO Biznes dla klientów biznesowych.

Aby zalogować się do PKO BP podaj NUMER KLIENTA albo NAZWĘ UŻYTKOWNIKA:

 • gdzie znaleźć numer klienta - znajdziesz go na pierwszej stronie umowy, numer klienta PKO zostanie Ci przypomniany podczas wizyty w dowolnym oddziale lub możesz go odzyskać podczas rozmowy z infolinią (jeśli PKO BP ma Twój aktualny adres e⁠-⁠mail).
 • nazwa użytkownika to nazwa własna utworzona podczas otwierania konta PKO BP albo zdefiniowana po zalogowaniu do iPKO w sekcji Ustawienia

Podczas logowania PKO NUMER KLIENTA / NAZWA UŻYTKOWNIKA mogą być używane zamiennie - jeden z nich to Twój login PKO BP. W kolejnym kroku wprowadź w ponumerowane pola znaki Z TWOJEGO HASŁA dla nazwy użytkownika. Przed pierwszym logowaniem PKO przygotuj sobie dane, które określono powyżej, a logując się podaj swój 8⁠-⁠cyfrowy numer klienta z umowy i hasło pierwszego logowania. Hasło otrzymasz automatycznie SMS⁠-⁠em w trakcie logowania lub znajdziesz je w kopercie dołączonej do umowy.

Wprowadź dane logowania na stronie ipko.pl i postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie logowania. Jeżeli wprowadzone dane nie będą poprawne system PKO BP wyświetli komunikat: Wpisz poprawny numer klienta lub login albo Nieudane logowanie. Aby chronić Twoje finanse, zablokujemy dostęp do iPKO po kilku nieudanych próbach logowania. Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z opcji Odzyskaj hasło podczas logowania postępuj zgodnie z instrukcją albo odzyskaj dostęp.

Skąd wspomniane powyżej logowanie pekao bp? Wzięło się to z wymowy skrótu PKO (wymowa pekao), choć Bank PKO BP czyli PKO Bank Polski i Bank Pekao S.A. to dwa różne, polskie banki, a co za tym idzie i dwa różne logowania, odpowiednio logowanie pkobp / logowanie pko dla PKO BP oraz logowanie pekao24 dla Pekao S.A.

Numer klienta / login

Numer klienta identyfikuje Cię w systemie PKO Banku Polskiego. Znajdziesz go na pierwszej stronie umowy lub w mailu po złożeniu wniosku o konto. Numer klienta używasz do logowania do serwisu internetowego iPKO / serwisu telefonicznego iPKO lub usług powiązanych.

Przyjazny login PKO - czyli unikalny ciąg znaków, który będziesz wpisywać przy logowaniu zamiast numeru klienta. Jeżeli masz problem z zapamiętaniem numeru klienta, warto utworzyć przyjazny login.

Hasło logowania do serwisu internetowego iPKO PKO BP ustalasz w trakcie aktywacji serwisu. Aby to zrobić, po wpisaniu po raz pierwszy swojego numeru klienta na stronie logowania otrzymasz SMS-a z hasłem tymczasowym. Hasło tymczasowe możesz otrzymać również w przypadku, gdy zgłosisz się do banku o odblokowanie dostępu do serwisu internetowego iPKO

Źródło: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/bankowosc-elektroniczna/zacznij-korzystac/#zyskaj-wiecej

Krok po kroku - jak zalogować się?

Zobacz jak poprawnie i bezpiecznie logować się do serwisu PKO BP:

- wejdź na stronę logowania PKO BP: www.ipko.pl - warto wprowadzić ten adres ręcznie, aby mieć pewność, że znajdujemy się na właściwej stronie i nie korzystać z linków zewnętrznych

- wybierz sposób logowania - jak już wspomnieliśmy powyżej, iPKO udostępnia logowanie dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm / logowanie dla klientów biznesowych

- wprowadź login iPKO - jeżeli logujesz się jako klient indywidualny (albo mała lub średnia firma), to Twoim loginem jest ośmiocyfrowy identyfikator albo własny login, jeżeli logujesz się jako klient biznesowy: siedmio-, ośmio- lub dziesięciocyfrowy identyfikator klienta

- wprowadź hasło logowania - po naciśnięciu dalej w kolejnym kroku podaj hasło logowania. W tym miejscu warto też wspomnieć, iż na obrazku widnieje data i godzina, która powinna być zgodna z datą i godziną rozpoczęcia Twojego logowania do serwisu PKO BP - należy ją zweryfikować i sprawdzić czy zgadza się z aktualną.

- dodatkowe uwierzytelnianie - Bank PKO BP może wymagać dodatkowego potwierdzenia logowania (jest to tak zwane silne uwierzytelnianie):

 • kod CAPTCHA - jeśli systemy banku uznają, że wymagane jest dodatkowe potwierdzenie, to kod taki może zostać wyświetlony,
 • logowanie dwuetapowe, czyli dodatkowe potwierdzenie logowania w aplikacji mobilnej banku
 • dodatkowe narzędzia autoryzacyjne - potwierdzanie logowania kodem SMS lub wybranych czynności po zalogowaniu

Przy wpisywaniu danych logowania PKO BP, w szczególności hasła, upewnij się, że nikt nie widzi wprowadzanych przez Ciebie danych. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z infolinią PKO BP.

Bezpieczna spłata PKO BP

Bezpieczna spłata PKO BP: jak bezpiecznie spłacić PKO BP, jak nie nabrać się na oszusto "na PKO BP"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę PKO BP? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod PKO BP? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że PKO BP to nie oszustwo ale legalnie działający bank.

Jesteś klientem PKO BP i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę PKO BP?
 • o czym warto pamiętać spłacając PKO BP?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty PKO BP?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie PKO BP

Zmiana spłaty PKO BP? - poinformuj nas o warunków spłaty PKO BP albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką PKO BP, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata PKO BP

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę PKO BP? Spłacając pożyczkę PKO BP, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki PKO BP przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez PKO BP. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię PKO BP
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki PKO BP. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę PKO BP, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki PKO BP,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania PKO BP, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę PKO BP lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii PKO BP próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od PKO BP  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki PKO BP! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat PKO BP oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta PKO BP! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią PKO BP

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę PKO BP? Spłacając PKO BP, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie PKO BP. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę PKO BP na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę PKO BP korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie PKO BP powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym PKO BP) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także PKO BP, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę PKO BP? Dokonując spłaty pożyczki PKO BP, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także PKO BP) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do PKO BP, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata PKO BP i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię PKO BP. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że PKO BP to nie oszustwo, to legalnie działający bank.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP.

Bezpieczeństwo PKO BP

💡PKO BP bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. PKO BP bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie PKO BP (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę PKO BP (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na PKO BP definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta PKO BP (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla PKO BP):

 • utworzenia konta PKO BP
 • logowania do konta PKO BP (profil klienta PKO BP)
 • podawania danych kontaktowych do PKO BP czy zapisywania się do newslettera PKO BP
 • korzystania z wyszukiwarki PKO BP
 • podawania PKO BP danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania PKO BP
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu PKO BP i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata PKO BP była bezpieczna.

Windykacja PKO BP

Odwiedź stronę PKO BP aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto PKO BP

Usunięcie konta PKO BP, wniosek o usunięcie konta PKO BP, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto PKO BP oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta PKO BP.

Skorzystałeś z oferty PKO BP, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w PKO BP (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę PKO BP ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w PKO BP i/albo usunąć swoje konto PKO BP (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w PKO BP?

Jak usunąć konto PKO BP?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto PKO BP (być może bank nie udostępnia ich na swojej stronie www?).

Jeżeli wiesz jak usunąć konto PKO BP albo udało Ci się to znaleźć, to prosimy o podzielenie się tą informacją - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto PKO BP?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w PKO BP, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym PKO BP muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez PKO BP przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w PKO BP zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w PKO BP (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od PKO BP SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów PKO BP z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta PKO BP aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z PKO BP przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w PKO BP (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę PKO BP oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto PKO BP i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do PKO BP albo przejść na stronę PKO BP (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również PKO BP), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Przypomnienie hasła PKO BP

Przypomnienie hasła PKO BP - jeżeli nie możesz zalogować się do PKO BP skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login PKO BP

Login PKO BP do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki PKO BP użyj loginu PKO BP, którym jest login z umowy, własny login, daj znać w komentarzu, jeśli PKO BP login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login PKO BP, jak jest nr klienta PKO BP aby się zalogować i skąd uzyskać login PKO BP?

Identyfikator użytkownika PKO BP (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania PKO BP, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W PKO BP login z umowy podany w procesie rejestracji. W PKO BP login własny podany w procesie rejestracji albo ustawiony po zalogowaniu.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto PKO BP (profil PKO BP / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login PKO BP jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu PKO BP / login PKO BP inny niż z umowy / login PKO BP inny niż login własny? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania PKO BP albo innych istotnych informacjach związanych z loginem PKO BP, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy PKO BP

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe PKO BP, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w PKO BP - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe PKO BP, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy PKO BP.

Brak kodów rabatowych PKO BP?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych PKO BP, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - PKO BP nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe PKO BP są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych PKO BP albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi PKO BP, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy PKO BP? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy PKO BP, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego PKO BP.

Profil Klienta PKO BP

Profil Klienta PKO BP: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta PKO BP? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta PKO BP.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta PKO BP❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta PKO BP) Twój login PKO BP: numer z umowy albo własny login - 🔒przycisk do zalogowania się do PKO BP znajdziesz w górnej, prawej części strony www PKO BP.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www PKO BP przycisk logowania PKO BP (zaloguj / profil klienta PKO BP / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ PKO BP (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania PKO BP!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta PKO BP, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny).

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt PKO BP, zadzwoń i zapytaj o profil klienta PKO BP i możliwość zalogowania albo o pożyczce PKO BP. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania PKO BP.

Zmieniony Profil Klienta PKO BP? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta PKO BP albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta PKO BP, dziękujemy 🙂.

Promocja PKO BP

Promocje PKO BP: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny PKO BP / kod rabatowy, PKO BP zniżki i rabaty.

Promocja PKO BP?

Czy można znaleźć promocje w PKO BP? Czy u PKO BP są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w PKO BP! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach PKO BP albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami PKO BP, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny PKO BP

Darmowe kody promocyjne PKO BP, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w PKO BP - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne PKO BP, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy PKO BP.

Brak kodu promocyjnego PKO BP?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych PKO BP, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - PKO BP nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne PKO BP są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych PKO BP albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi PKO BP, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny PKO BP? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny PKO BP, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego PKO BP.

Pierwsza pożyczka PKO BP

Pierwszy raz w PKO BP? ✍Do rejestracji w PKO BP i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja PKO BP / wniosek PKO BP 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej PKO BP? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

PKO BP nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej PKO BP, gdyż pierwsza pożyczka od PKO BP nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w PKO BP. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od PKO BP będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od PKO BP? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków PKO BP, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty PKO BP

Przedłużenie spłaty pożyczki ratalnej pożyczki ratalnej PKO BP nie jest możliwe - PKO BP na raty nie daje możliwości przedłużenie spłaty pożyczki na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie PKO BP

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www PKO BP, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę PKO BP.

Warunki pożyczki PKO BP zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP.

Refinansowanie PKO BP

Refinansowanie pożyczki ratalnej PKO BP nie jest możliwe. PKO BP nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty PKO BP.

Jest możliwe refinansowanie PKO BP? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do PKO BP.

Opinie o PKO BP

Sprawdź PKO BP opinie albo wyraź własne zdanie na temat konta w PKO Banku Polskim, kredytu PKO BP albo pożyczki PKO BP. Poznaj z czego składa się oferta PKO Banku Polskiego, jakie usługi oferuje i czym się wyróżnia, jak dołączyć do grona klientów PKO BP.

Chcesz zostać klientem PKO Banku Polskiego? Sprawdź informacje o PKO BP, przekonaj się jakie są opinie klientów o PKO Banku Polskim.

Dodaj opinię

PKO BP opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń PKO BP opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "PKO BP opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"