Idź na stronę PKO BP

PKO BP

Pożyczka PKO BP

RRSO 7.45%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO BP

1276 - 176 020 zł

Mini Ratka Online
Spłata

2 - 96 miesięcy

PKO BP Mini Ratka OnlinePożyczka online Mini Ratka PKO BP to pożyczka PKO Banku Polskiego dla nowych klientów PKO BP, również bez konta PKO BP. Dla miniratki PKO do kwoty 4500 zł umowę podpiszesz online, bez kontaktu z pracownikiem PKO BP i bez konieczności wychodzenia z domu. Miniratka to pieniądze nawet w dniu złożenia wniosku, a jeśli nie posiadasz konta w PKO BP i chcesz otrzymasz pożyczkę Mini Ratkę PKO to potwierdzisz swoje dane wykonując przelew na 1 zł.
Mini Ratka Online?
📞Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę PKO BP!
Jesteś nowym klientem PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego dla nowych klientów, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP dla nowych klientów banku, uzyskaj informacje ZA DARMO!

Pożyczka PKO BP

RRSO 12.90%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO BP

1500 - 200 000 zł

Pożyczka Mini Ratka
Spłata

2 - 96 miesięcy

PKO BP Pożyczka Mini RatkaPożyczka gotówkowa PKO BP (🚩bez konta) ze spłatą od 2 do 96 miesięcy, znana bardziej jako Mini Ratka PKO BP, to flagowa pożyczka PKO Banku Polskiego. Gotówkę otrzymasz nawet w dniu złożenia wniosku i 0 zł za wcześniejszą spłatę. Pożyczkę Mini Ratkę PKO możesz otrzymać w 100% online i bez konta w PKO BP, a pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel - zapytaj za darmo o gotówkową Mini Ratkę PKO BP.
Pożyczka Mini Ratka?
📞Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę PKO BP!
Pożyczka gotówkowa BEZ KONTA w PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego bez konieczności posiadania konta w banku, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP, uzyskaj informacje ZA DARMO!

Pożyczka PKO BP

RRSO 7.45%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO BP

1500 - 200 000 zł

Pożyczka gotówkowa
Spłata

2 - 24 miesięcy

PKO BP Pożyczka gotówkowaPożyczka Gotówkowa w PKO BP (Mini Ratka Dla Zdecydowanych) ze spłatą od 2 do 24 miesięcy i 0% prowizji . Pożyczka dla zdecydowanych to oferta dla osób, które nie skorzystały jeszcze z pożyczki gotówkowej PKO BP / kredytu gotówkowego PKO BP. Pożyczka online PKO BP to wniosek dostępny 24h/7 dni w tygodniu, szybka wypłata środków, nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy, całkowicie online przez aplikację IKO lub serwis iPKO od 1500 do 200 000 zł.
Pożyczka gotówkowa?
📞Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę PKO BP!
Pożyczka gotówkowa MINIRATKA dla zdecydowanych? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP, uzyskaj informacje ZA DARMO!

Pożyczka PKO BP

RRSO 8.04%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO BP

500 - 120 000 zł

Kredyt konsolidacyjny
Spłata

2 - 120 miesięcy

PKO BP Kredyt konsolidacyjnyKredyt konsolidacyjny PKO BP ze spłatą od 2 do 120 miesięcy i możliwością otrzymania ekstra gotówki na dodatkowe wydatki - sprawdź za darmo jak przenieść inne kredyty lub pożyczki do PKO Banku Polskiego!
Kredyt konsolidacyjny?
📞Zapytaj ZA DARMO o kredyt PKO BP!
Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak przenieść inne kredyty lub pożyczki do PKO Banku Polskiego, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki konsolidacyjnej PKO BP, uzyskaj informacje ZA DARMO!

Pożyczka PKO BP

RRSO 2.81%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO BP

kwota z wniosku

Kredyt mieszkaniowy
Spłata

1 - 35 lat

PKO BP Kredyt mieszkaniowyKredyt mieszkaniowy PKO BP Własny Kąt Hipoteczny to kredyt hipoteczny PKO BP w PLN z finansowaniem do 90% wartości nieruchomości oraz 0% prowizji przy skorzystaniu z ubezpieczenia od utraty pracy.
Kredyt mieszkaniowy?
📞Zapytaj ZA DARMO o kredyt PKO BP!
Porozmawiaj za darmo! Kliknij przycisk, przejdź na stronę i wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą i ZA DARMO porozmawia na temat interesującej Cię oferty kredytu mieszkaniowego.

Pożyczka PKO BP

RRSO 12.90%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO BP

1500 - 200 000 zł

Pożyczka gotówkowa online
Spłata

2 - 96 miesięcy

PKO BP Pożyczka gotówkowa onlinePożyczka gotówkowa PKO BP online to szybki wniosek i szybka wypłata środków - pieniądze nawet w dniu złożenia wniosku oraz prowizja malejąca wraz z wysokością pożyczki PKO. Pożyczka gotówkowa online PKO dostępna jest tylko dla klientów banku PKO BP (jest niedostępny na nowych klientów).
Pożyczka gotówkowa online?
📞Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę PKO BP!
Jesteś klientem PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP dla klientów banku, uzyskaj informacje ZA DARMO!

Pożyczka PKO BP

RRSO 2.80%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od PKO BP

kwota z wniosku

Kredyt hipoteczny
Spłata

1 - 35 lat

PKO BP Kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny PKO BP (kredyt Własny Kąt Hipoteczny) to okres kredytowania do 35 lat, finansowanie do 90% wartości nieruchomości, możliwość wcześniejsze spłaty kredytu, a także wakacje kredytowe czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty w roku.
Kredyt hipoteczny?
📞Zapytaj ZA DARMO o kredyt PKO BP!
Porozmawiaj za darmo! Kliknij przycisk, przejdź na stronę i wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą i ZA DARMO porozmawia na temat interesującej Cię oferty kredytu mieszkaniowego.

Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat bez górnego limitu wieku! Uwaga, Bank PKO BP może ustanawiać górne limity wieku dla wybranych pożyczek / kredytów!
O PKO BP na
 • 🔑PKO BP login
 • PKO BP kontakt
 • PKO BP opinie
 • 🔒PKO BP logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka PKO BP"

  Pożyczka online Mini Ratka PKO BP to pożyczka PKO Banku Polskiego dla nowych klientów PKO BP, również bez konta PKO BP. Dla miniratki PKO do kwoty 4500 zł umowę podpiszesz online, bez kontaktu z pracownikiem PKO BP i bez konieczności wychodzenia z domu. Pożyczka gotówkowa PKO BP (🚩bez konta) ze spłatą od 2 do 96 miesięcy, znana bardziej jako Mini Ratka PKO BP, to flagowa pożyczka PKO Banku Polskiego. Gotówkę otrzymasz nawet w dniu złożenia wniosku i 0 zł za wcześniejszą spłatę. Pożyczka Gotówkowa w PKO BP (Mini Ratka Dla Zdecydowanych) ze spłatą od 2 do 24 miesięcy i 0% prowizji . Pożyczka dla zdecydowanych to oferta dla osób, które nie skorzystały jeszcze z pożyczki gotówkowej PKO BP / kredytu gotówkowego PKO BP. Kredyt konsolidacyjny PKO BP ze spłatą od 2 do 120 miesięcy i możliwością otrzymania ekstra gotówki na dodatkowe wydatki - sprawdź za darmo jak przenieść inne kredyty lub pożyczki do PKO Banku Polskiego! Kredyt mieszkaniowy PKO BP Własny Kąt Hipoteczny to kredyt hipoteczny PKO BP w PLN z finansowaniem do 90% wartości nieruchomości oraz 0% prowizji przy skorzystaniu z ubezpieczenia od utraty pracy. Pożyczka gotówkowa PKO BP online to szybki wniosek i szybka wypłata środków - pieniądze nawet w dniu złożenia wniosku oraz prowizja malejąca wraz z wysokością pożyczki PKO. Pożyczka gotówkowa online PKO dostępna jest tylko dla klientów banku PKO BP (jest niedostępny na nowych klientów). Kredyt hipoteczny PKO BP (kredyt Własny Kąt Hipoteczny) to okres kredytowania do 35 lat, finansowanie do 90% wartości nieruchomości, możliwość wcześniejsze spłaty kredytu, a także wakacje kredytowe czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty w roku.

  Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (PKO Bank Polski / PKO BP) - największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  PKO BP Kod BIC (Swift) Polska BPKOPLPW

  PKO BP Kod BIC (Swift) Oddział Czechy BPKOCZPP

  PKO BP Kod BIC (Swift) Oddział Niemcy BPKODEFF

  PKO BP Kod BIC (Swift) Słowacja BPKOSKBB

  PKO BP kod IBAN 1020

  Zobacz także: Opinie o PKO BP

  PKO BP opinie

  Nowość: kredyty i pożyczki z PKO Banku Polskiego: PKO BP Pożyczka gotówkowa BEZ KONTA, PKO BP Pożyczka gotówkowa dla zdecydowanych, PKO BP Pożyczka konsolidacyjna, PKO BP Pożyczka online dla nowych klientów, PKO BP Pożyczka online dla klientów PKO BP, PKO BP Kredyt mieszkaniowy - zapraszamy do zapoznania się z ofertą, wyraź opinie o pożyczkach i kredytach PKO BP. [2021-09-08]

  Dodaj opinię

  PKO BP opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń PKO BP:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Więcej o PKO BP

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "PKO BP" - znajdziesz na niej więcej informacji o PKO BP. Na stronie PKO BP będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów PKO BP, zapoznanie się z logowaniem PKO BP i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku PKO BP - zapraszamy.

  Dane rejestrowe PKO BP✅NIP 526-00-06-841
  ✅REGON 000010205
  ✅KRS: 0000014843
  PKO BP kod BIC / SwiftPKOPPLPW
  PKO BP kod IBAN1240
  PKO BP kontakt / infolinia+48 22 59 12 232 / 801 365 365
  Godziny infolinia PKO BPcała doba
  WniosekWniosek PKO BP możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę PKO BP i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie, zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę PKO BP.
  Godziny infolinia PKO BPcała doba
  Odbiór pożyczkiPieniądze od PKO BP przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie PKO BP.
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty PKO BP zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Mini Ratka Online

  PKO BP Mini Ratka Online

  Pożyczka online Mini Ratka PKO BP to pożyczka PKO Banku Polskiego dla nowych klientów PKO BP, również bez konta PKO BP. Dla miniratki PKO do kwoty 4500 zł umowę podpiszesz online, bez kontaktu z pracownikiem PKO BP i bez konieczności wychodzenia z domu. Miniratka to pieniądze nawet w dniu złożenia wniosku, a jeśli nie posiadasz konta w PKO BP i chcesz otrzymasz pożyczkę Mini Ratkę PKO to potwierdzisz swoje dane wykonując przelew na 1 zł.

  Mini Ratka online dla kogo?

  Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO BP (bardziej znana też jako Mini Ratka PKO) to 0% prowizji, bez konieczności kontaktu z pracownikiem PKO BP i bez konta w PKO BP.

  Mini Ratka PKO dla nowych klientów to:

  • od 1500 zł do 200 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
  • do 4500 zł umowę podpiszesz online - pożyczka online w kwocie do 4500 zł wraz z kredytowymi kosztami przeznaczona jest dla osób nieposiadających dotychczas żadnej relacji z PKO Bankiem Polskim.
  • spłata rozłożona na okres od 2 do nawet na 24 miesięcznych rat
  • bez konieczności kontaktu z pracownikiem PKO BP, dane swoje potwierdzisz wykonując przelew na 1 zł
  • 0 zł za wcześniejszą spłatę pożyczki

  Kredyt PKO Banku Polskiego przeznaczony jest wyłącznie dla nowych klientów PKO BP, jeśli nie jesteś nowym klientem sprawdź pozostałe oferty.

  Jak otrzymać pożyczkę online?

  Aby wziąć pożyczkę PKO online do 4500 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), wszystko zrobisz online bez wychodzenia z domu, kroki pożyczki PKO:

  • przejdź na stronę oferty, a na kalkulatorze wybierz kwotę pożyczki do 3900 zł i następnie na wniosku wypełnij swoje dane, oraz dołącz niezbędne dokumenty.
  • potwierdź swoją tożsamość wykonując przelew na 1 zł
  • podpisz umowę online i ciesz się dodatkową gotówką

  Pożyczka online PKO w kwocie do 4500 zł wraz z kredytowanymi kosztami przeznaczona jest dla osób nieposiadających dotychczas żadnej relacji z PKO Bankiem Polskim. Potrzebujesz większej kwoty? Wybierz interesującą Cię kwote na kalkulatorze i zostaw swoje dane - pracownik banku skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

  Warto wiedzieć, że ...

  Czy w ramach pożyczki Mini Ratka możesz otrzymać jedynie do 4500 zł (wraz z kosztami kredytowania)? Oczywiście, że nie. Na stronie oferty złożysz wniosek o pożyczkę dla kwoty nawet do 200 000 zł (wraz z kosztami kredytowana), na okres od 2 do 96 miesięcy:

  wybierz interesującą Cię kwote na kalkulatorze i zostaw swoje dane - pracownik banku skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

  Warto też wiedzieć, że:

  • prowizja malejąca wraz z wysokością pożyczki – sprawdź propozycję w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji IKO
  • pieniądze na Twoje konto otrzymasz nawet w dniu złożenia wniosku
  • Mini Ratka PKO to 0 zł za wcześniejszą spłatę;

  Wniosek dostępny 24h/7 dni w tygodniu i szybka wypłata - dla wniosków w aplikacji IKO nawet w 30 sek. od momentu akceptacji umowy. a pożyczkę możesz otrzymać w 100% online w iPKO lub w IKO. Szczegółowe inf. na stronie oferty PKO BP.

  Jesteś nowym klientem PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego dla nowych klientów, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP dla nowych klientów banku, uzyskaj informacje ZA DARMO!

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Pożyczka Mini Ratka

  PKO BP Pożyczka Mini Ratka

  Pożyczka gotówkowa PKO BP (🚩bez konta) ze spłatą od 2 do 96 miesięcy, znana bardziej jako Mini Ratka PKO BP, to flagowa pożyczka PKO Banku Polskiego. Gotówkę otrzymasz nawet w dniu złożenia wniosku i 0 zł za wcześniejszą spłatę. Pożyczkę Mini Ratkę PKO możesz otrzymać w 100% online i bez konta w PKO BP, a pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel - zapytaj za darmo o gotówkową Mini Ratkę PKO BP.

  Pożyczka gotówkowa Mini Ratka

  Pożyczka gotówkowa PKO (znana bardziej jako Mini Ratka PKO) to:

  • od 1500 zł do 200 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
  • spłata rozłożona na okres od 2 do nawet na 96 miesięcznych rat
  • wypłata pożyczki nawet w dniu złożenia wniosku
  • 0 zł za wcześniejszą spłatę pożyczki i 3 miesiące wakacji kredytowych

  Aby otrzymać pożyczkę nie musisz mieć konta w PKO Banku Polskim!

  Kredyt PKO Banku Polskiego przeznaczony na dowolny cel nie związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, dodatkowo możesz też skorzystać z ubezpieczenia.

  Jak otrzymać?

  Wszystko zrobisz online, kroki pożyczki:

  • Wypełniasz wniosek o pożyczkę gotówkową PKO przez internet w serwisie iPKO lub aplikacji IKO.
  • Sprawdzasz warunki i akceptujesz umowę kodem jednorazowym.
  • Pieniądze trafiają na Twoje konto.

  Przypominamy, że Mini Ratka PKO BP to pożyczka bez konta PKO, minimalny okres na jaki udzielana jest reklamowana pożyczka wynosi 62 dni, a maksymalny 96 miesięcy.

  Pieniądze na

  Środki w ramach pożyczki Mini Ratka PKO BP możesz przeznaczyć na dowolny cel.

  Pamiętaj: możesz otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel w kwocie do 25% spłacanych kredytów, a jeśli wykupisz dodatkowe ubezpieczenie, możesz zyskać ochronę w przypadku problemów ze spłatą.

  Dodatkowe informacje na stronie PKO BP - kliknij przycisk, aby przejść na stronę oferty.

  Pożyczka gotówkowa BEZ KONTA w PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego bez konieczności posiadania konta w banku, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP, uzyskaj informacje ZA DARMO!

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 24 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 34 808,99 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 10 208,99 zł (w tym: prowizja 3 591,61 zł, odsetki 6 617,38 zł), 71 miesięczne raty równe po 483,46 zł, ostatnia rata: 483,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Pożyczka gotówkowa

  PKO BP Pożyczka gotówkowa

  Pożyczka Gotówkowa w PKO BP (Mini Ratka Dla Zdecydowanych) ze spłatą od 2 do 24 miesięcy i 0% prowizji . Pożyczka dla zdecydowanych to oferta dla osób, które nie skorzystały jeszcze z pożyczki gotówkowej PKO BP / kredytu gotówkowego PKO BP. Pożyczka online PKO BP to wniosek dostępny 24h/7 dni w tygodniu, szybka wypłata środków, nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy, całkowicie online przez aplikację IKO lub serwis iPKO od 1500 do 200 000 zł.

  Pożyczka gotówkowa PKO

  Pożyczkę PKO dla zdecydowanych możesz otrzymać w 100% online w serwisie internetowym iPKO lub przez aplikację IKO

  • od 1500 zł
  • do 200 000 zł

  Na spłatę jest

  • od 62 dni 
  • do nawet 24 miesięcy

  I 0% prowizji oraz 0 zł za wcześniejszą spłatę pożyczki PKO. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od posiadanej zdolności kredytowej.

  Dodatkowe zalety pożyczki PKO

  Dodatkowe informacje o pożyczce gotówkowej od PKO BP - pożyczka dla zdecydowanych:

  • 0 zł za wcześniejszą spłatę
  • otrzymane środki możesz przeznaczyć na dowolny cel
  • możesz skorzystać z ubezpieczenia (ubezpieczeine nie jest to obowiązkowe) - ochrona spłaty pożyczki np. na wypadek utraty pracy
  • PKO BP proponuje pożyczkę ze spłatą nawet do 24 rat

  Udzielenie pożyczki jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej.

  3 kroki do pożyczki online

  Składasz wniosek - wypełniasz wniosek o pożyczkę gotówkową przez internet w serwisie iPKO lub aplikacji IKO

  Sprawdzasz warunki - Sprawdzasz warunki i akceptujesz umowę kodem jednorazowym.

  To wszystko - pieniądze trafiają na Twoje konto.

  A na stronie promocji PKO:

  • Wypełnij formularz i oczekuj na kontakt ze strony PKO BP
  • Konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać na temat interesującej Cię oferty.

  Pożyczka gotówkowa MINIRATKA dla zdecydowanych? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP, uzyskaj informacje ZA DARMO!

  Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi 7,45%.

  Kredyt konsolidacyjny

  PKO BP Kredyt konsolidacyjny

  Kredyt konsolidacyjny PKO BP ze spłatą od 2 do 120 miesięcy i możliwością otrzymania ekstra gotówki na dodatkowe wydatki - sprawdź za darmo jak przenieść inne kredyty lub pożyczki do PKO Banku Polskiego!

  Pożyczka konsolidacyjna PKO BP

  Pieniądze możesz przeznaczyć na spłatę innych kredytów i pożyczek (np. chwilówek, gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych, kart kredytowych) przenoszonych do PKO Banku Polskiego z innych banków i instytucji kredytowych:

  • możesz przenieść nawet jedną ratę
  • od 500 zł do 120 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
  • od 2 do 120 miesięcy na spłatę + możliwość obniżenia raty za spłacane kredyty
  • możliwość otrzymania dodatkowych środków na ekstra wydatki - nawet do 25% konsolidowanej kwoty

  Przenieś swoje raty i płać jedną Mini Ratkę

  • możesz przenieść nawet jedną ratę
  • 0% prowizji
  • do 25% ekstragotówki od sumy konsolidowanej kwoty
  • nie trzeba mieć konta w PKO Banku Polskim

  Pożyczka konsolidacyjna dedykowana jest dla nowych klientów i dla osób konsolidujących swoje zobowiązania spoza PKO Banku Polskiego - szczegółowe dane na stronie oferty.

  Jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną?

  Przejdź na stronę, złóż wniosek i oczekuj na kontakt PKO BP (zadzwoni do Ciebie konsultant banku), a następnie:

  1. umów się na rozmowę z doradcą PKO Banku Polskiego
  2. udając się na spotkanie z pracownikiem PKO BP przynieś do oddziału umowy swoich kredytów
  3. po otrzymaniu decyzji podpisz umowę pożyczkową w placówce PKO Banku Polskiego

  Udzielenie pożyczki jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej, a konsolidacji podlega zadłużenie zaciągnięte w innych bankach lub instytucjach kredytowych.

  Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak przenieść inne kredyty lub pożyczki do PKO Banku Polskiego, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki konsolidacyjnej PKO BP, uzyskaj informacje ZA DARMO!

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 38 483,23 zł oprocentowanie zmienne 7,20% całkowity koszt kredytu 9 883,23 zł (w tym: prowizja 580,70 zł, odsetki 9 302,53 zł), 95 miesięcznych rat równych po 400,86 zł i ostatnia rata: 401,53 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.06.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Kredyt mieszkaniowy

  PKO BP Kredyt mieszkaniowy

  Kredyt mieszkaniowy PKO BP Własny Kąt Hipoteczny to kredyt hipoteczny PKO BP w PLN z finansowaniem do 90% wartości nieruchomości oraz 0% prowizji przy skorzystaniu z ubezpieczenia od utraty pracy.

  PKO Kredyt mieszkaniowy? Porozmawiaj za darmo! Kliknij przycisk, przejdź na stronę i wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą i ZA DARMO porozmawia na temat interesującej Cię oferty kredytu mieszkaniowego czy sprawdzi Twoją zdolność kredytową.

  Własny Kąt Hipoteczny

  Kredyt mieszkaniowy PKO BP:

  • finansowanie do 90% wartości nieruchomości
  • oprocentowanie ze stopą zmienną albo stałą przez 5 lat i niższa marża w zielonej odsłonie (więcej poniżej)
  • wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty jednej raty w roku
  • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
  • karencja, czyli zawieszenie spłąty kapitału nawet do 36 miesięcy (jednorazowo w okresie kredytowania)

  PKO BP KREDYT WŁASNY KĄT HIPOTECZNY, jeśli zdecydowałeś(-aś) się na zakup mieszkania i chcesz sfinansować je kredytem hipotecznym - zapoznaj się z ofertą PKO Banku Polskiego - poznaj opinie o kredycie mieszkaniowym PKO BP.

  Na jakie cele kredyt PKO BP?

  Kredyt hipoteczny PKO BP możesz przeznaczyć na:

  • zakup mieszkania, garażu lub miejsca postojowego
  • budowę domu, zakup lub remont domu
  • nabycie działki budowlanej
  • nabycie spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej lub prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego w spółdzielni mieszkaniowej
  • wykończenie i wyposażenie nieruchomości
  • zakup i zagospodarowanie działki rekreacyjnej
  • przebudowę pomieszczeń lub budynków niemieszkalnych na cele mieszkalne
  • zmianę spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu na spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

  Jesteś już klientem PKO BP?

  Zastanów się, czy potrzebujesz któregoś z przedstawionych dodatkowych produktów PKO Banku Polskiego – jeżeli się zdecydujesz (bądź posiadasz już któryś z nich), warunki cenowe kredytu będą bardziej atrakcyjne:

  • karta kredytowa dla klientów indywidualnych banku PKO BP,
  • rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku PKO BP, zobacz je na LokataKonto.pl:
   • PKO Konto za ZERO albo
   • PKO konto bez GRANIC
  • ubezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego w PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na wypadek utraty źródła dochodu, inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku i leczenia szpitalnego (ubezpieczenie musi być zawarte za pośrednictwem PKO BP),
  • ubezpieczenie na życie dla klientów (ubezpieczenie musi być zawarte za pośrednictwem PKO BP).

  Deklaracja skorzystania bądź posiadania konkretnych produktów PKO Banku Polskiego przez wskazany okres, wiążąca się z bardziej atrakcyjnymi warunkami cenowymi zapisana zostanie w umowie kredytu.

  Kredyt hipoteczny PKO BP

  Kredyt hipoteczny PKO BP - krok po kroku

  Wniosek

  Złóż wniosek o kredyt hipoteczny PKO, do wniosku dołącz dokumenty:

  • finansowe (czyli np. dokumenty dotyczące dochodów)
  • dotyczące celu kredytowania (nie dotyczy pożyczki hipotecznej)
  • nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie

  Wzory dokumentów znajdziesz na stronie banku. Szczegółowych informcji udzieli Ci również pracownik Banku PKO BP.

  Decyzja

  Na podstawie złożonych dokumentów PKO BP oceni Twoją zdolność kredytową i podejmie decyzję odnośnie udzielenia kredytu hipotecznego.

  Po podjęciu przez bank decyzji kredytowej skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który poinformuje Cię o jej treści.

  Na tym etapie otrzymasz również decyzję kredytową wraz z projektem umowy kredytu oraz termin do kiedy możesz zawrzeć umowę.

  Umowa

  Jeśli otrzymałeś decyzję pozytywną – możesz podpisać umowę kredytu.

  Umowa kredytu określa wszystkie warunki udzielenia kredytu hipotecznego, w tym warunki wypłaty i zobowiązania umowne.

  Pamiętaj!

  • jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z PKO BP, by uzyskać dodatkowe wyjaśnienia
  • od przekazania decyzji kredytowej masz czas na zastanowienie. Nie musisz od razu podejmować decyzji o skorzystaniu z kredytu.

  Wypłata

  Termin wypłaty kredytu hipotecznego w znacznym stopniu zależy od Ciebie i tego, jak szybko spełnisz ujęte w umowie warunki wypłaty.

  Pamiętaj, że termin maksymalny, w którym powinna nastąpić wypłata kredytu określony jest w umowie kredytu, o której wspomnieliśmy powyżej.

  Wypełnij dyspozycję wypłaty kredytu w placówce PKO BP, a po spełnieniu warunków jego wypłaty kredyt zostanie wypłacony jednorazowo lub w transzach.

  Na Twoje pytania dotyczące kredytu hipotecznego – zarówno przed zawarciem umowy kredytu, jak też podczas spłacania rat – odpowiedzą pracownicy PKO BP.

  Niższa marża w zielonej odsłonie

  Marża Twojego kredytu Własny Kąt hipoteczny zostanie obniżona*, jeżeli zostaną spełnione poniższe warunki (informacje ze strony PKO BP, na którą odsyłamy):

  • po dniu zawarcia umowy dostarczysz świadectwo charakterystyki energetycznej dla nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu,
  • masz już zawartą umowę o kredyt mieszkaniowy Własny Kąt hipteczny,
  • świadectwo jest ważne co najmniej 60 miesięcy od dnia dostarczenia u wynika z niego, że wskaźnik EP jest nie wyższy niż**:
  • 85 kWh/(m2rok) - dla lokalu mieszkalnego, lub
  • 95 kWh/(m2rok) - dla domu jednorodzinnego.

  O szczegóły pytaj pracowników PKO BP.

  *W przypadku oferty Pakiet Własny Kąt hipoteczny obniżenie marży nie będzie stosowane w okresie spłaty pierwszych 12 rat obowiązuje wówczas marża na poziomie 1,1 p.p; obniżka marży obowiązuje w całym okresie kredytowania; szczegóły co do dnia w którym następuje obniżenie marży znajdują się w umowie kredytu.

  **Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 14 listopada 2017 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

  Porozmawiaj za darmo! Kliknij przycisk, przejdź na stronę i wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą i ZA DARMO porozmawia na temat interesującej Cię oferty kredytu mieszkaniowego.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla wypłaconego jednorazowo kredytu Własny Kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim zabezpieczonego hipoteka wynosi 2,80%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla wypłaconego jednorazowo kredytu Własny Kąt hipoteczny w PKO Banku Hipotecznym SA zabezpieczonego hipoteka wynosi 2,81%.

  Pożyczka gotówkowa online

  PKO BP Pożyczka gotówkowa online

  Pożyczka gotówkowa PKO BP online to szybki wniosek i szybka wypłata środków - pieniądze nawet w dniu złożenia wniosku oraz prowizja malejąca wraz z wysokością pożyczki PKO. Pożyczka gotówkowa online PKO dostępna jest tylko dla klientów banku PKO BP (jest niedostępny na nowych klientów).

  Jesteś klientem PKO BP?

  Pożyczka gotówkowa PKO (znana też jako Mini Ratka PKO) dostępna jest tylko dla klientów banku PKO BP (jest niedostępna na nowych klientów):

  • od 1500 zł do 200 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
  • spłata rozłożona na okres od 2 do nawet na 96 miesięcznych rat
  • wypłata pożyczki nawet w dniu złożenia wniosku
  • 0 zł za wcześniejszą spłatę pożyczki i 3 miesiące wakacji kredytowych

  Kredyt PKO Banku Polskiego przeznaczony jest wyłącznie dla obecnych klientów PKO BP (zobacz PKO logowanie), jeśli jesteś nowym klientem sprawdź ofertę Mini Ratka PKO oraz Mini Ratka online, również bez konta PKO BP.

  Jak otrzymać?

  Jak otrzymać pożyczkę gotówkową PKO BP? Wszystko zrobisz online, bez wychodzenia z domu czy wizyty w oddziale PKO BP.

  Kroki pożyczki PKO (Mini Ratka Online):

  • kliknij przycisk i przejdź na stronę oferty PKO
  • wypełnij wniosek o pożyczkę gotówkową PKO, możesz to zrobić przez internet w serwisie iPKO lub aplikacji IKO
  • sprawdź warunki i zaakceptuj umowę kodem jednorazowym

  Wniosek o pożyczkę gotówkową PKO dostępny jest 24h/7 dni w tygodniu, a wypłata środków nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy, w 100% online w iPKO lub IKO.

  Na stronie oferty możesz skorzystać także z kalkulatora pożyczkowego, przy czym wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora pożyczki gotówkowej mają charakter orientacyjny i przykładowy, zależą od daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty i służą wyłącznie celom informacyjnym (nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu ani usługa doradztwa). Informacje wyżej podane powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez PKO Bank Polski przed zawarciem umowy o kredyt konsumencki.

  Jesteś klientem PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP dla klientów banku, uzyskaj informacje ZA DARMO!

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 24 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 34 808,99 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 10 208,99 zł (w tym: prowizja 3 591,61 zł, odsetki 6 617,38 zł), 71 miesięczne raty równe po 483,46 zł, ostatnia rata: 483,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Kredyt hipoteczny

  PKO BP Kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny PKO BP (kredyt Własny Kąt Hipoteczny) to okres kredytowania do 35 lat, finansowanie do 90% wartości nieruchomości, możliwość wcześniejsze spłaty kredytu, a także wakacje kredytowe czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty w roku.

  Jeśli zdecydowałeś się na zakup mieszkania czy budowę domu i chcesz sfinansować je kredytem hipotecznym PKO BP - zapoznaj się z ofertą PKO BP KREDYT WŁASNY KĄT HIPOTECZNY. Poznaj opinie o kredycie hipotecznym PKO BP i wyraź własną opinię na ten temat. A jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji to porozmawiaj za darmo - wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą i ZA DARMO przedstawi szczegółowe inf. dotyczące kredytu mieszkaniowego czy sprawdzi Twoją zdolność kredytową.

  Kredyt hipoteczny

  Najważniejsze cechy kredytu hipotecznego banku PKO BP to:

  • możliwość karencji, czyli zawieszania spłaty kapitału nawet do 36 miesięcy (jednorazowo w okresie kredytowania)
  • brak wymogu przedstawienia odpisu z księgi wieczystej dla nieruchomości wpisanych w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych
  • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
  • spłata w ratach równych lub malejących, z możliwością zmiany formuły
  • oraz możliwość sfinansowania wielu celów mieszkaniowych oraz łączenia celów.

  Kredyt PKO BP - kroki

  Złóż wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego. Wzory formularzy znajdziesz na stronie PKO BP - kliknij przycisk, aby przejść.

  Do wniosku dołącz dokumenty:

  • finansowe (czyli np. dokumenty dotyczące dochodów)
  • dotyczące celu kredytowania (nie dotyczy pożyczki hipotecznej)
  • nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie

  Szczegółowych informcji udzieli Ci pracownik Banku PKO BP.

  Decyzja

  Na podstawie złożonych dokumentów PKO BP oceni Twoją zdolność kredytową i podejmie decyzję odnośnie udzielenia kredytu hipotecznego.

  Po podjęciu przez bank decyzji kredytowej skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, który poinformuje Cię o jej treści. Otrzymasz również decyzję kredytową wraz z projektem umowy kredytu oraz termin do kiedy możesz zawrzeć umowę.

  Umowa

  Jeśli otrzymałeś decyzję pozytywną – możesz podpisać umowę kredytu.

  Umowa kredytu określa wszystkie warunki udzielenia kredytu hipotecznego, w tym warunki wypłaty i zobowiązania umowne.

  Pamiętaj!

  • jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z PKO BP, by uzyskać dodatkowe wyjaśnienia
  • od przekazania decyzji kredytowej masz czas na zastanowienie. Nie musisz od razu podejmować decyzji o skorzystaniu z kredytu.

  Wypłata

  Termin wypłaty kredytu hipotecznego w znacznym stopniu zależy od Ciebie i tego, jak szybko spełnisz ujęte w umowie warunki wypłaty. Pamiętaj, że termin maksymalny, w którym powinna nastąpić wypłata kredytu określony jest w umowie kredytu.

  Wypełnij dyspozycję wypłaty kredytu w placówce PKO BP, a po spełnieniu warunków jego wypłaty kredyt zostanie wypłacony jednorazowo lub w transzach.

  Na Twoje pytania dotyczące kredytu hipotecznego – zarówno przed zawarciem umowy kredytu, jak też podczas spłacania rat – odpowiedzą pracownicy PKO BP.

  Jesteś już klientem PKO BP?

  Zastanów się, czy potrzebujesz któregoś z przedstawionych dodatkowych produktów PKO Banku Polskiego – jeżeli się zdecydujesz (bądź posiadasz już któryś z nich), warunki cenowe kredytu będą bardziej atrakcyjne:

  • karta kredytowa dla klientów indywidualnych banku PKO BP,
  • rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku PKO BP, zobacz na LokataKonto.pl:
   • PKO konto za ZERO albo
   • PKO bez GRANIC
  • ubezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego w PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na wypadek utraty źródła dochodu, inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku i leczenia szpitalnego (ubezpieczenie musi być zawarte za pośrednictwem PKO BP),
  • ubezpieczenie na życie dla klientów (ubezpieczenie musi być zawarte za pośrednictwem PKO BP).

  Deklaracja skorzystania bądź posiadania konkretnych produktów PKO Banku Polskiego przez wskazany okres, wiążąca się z bardziej atrakcyjnymi warunkami cenowymi zapisana zostanie w umowie kredytu.

  Porozmawiaj za darmo! Kliknij przycisk, przejdź na stronę i wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant PKO BP skontaktuje się z Tobą i ZA DARMO porozmawia na temat interesującej Cię oferty kredytu mieszkaniowego.

  RRSO dla kredytu w PKO Banku Polskim: 2,80% RRSO dla kredytu w PKO Banku Hipotecznym: 2,81%


  Pożyczka PKO BP opinie klientów, kredyt PKO BP i promocje, kontakt i telefon PKO BP 💰PKO BP ⚡pożyczka od 1500 do 200 000 PLN , 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu. Sprawdź ⭐opinie o PKO BP logowanie PKO BP, zaloguj PKO BP, konto i kontakt PKO BP Mini Ratka Online, PKO BP Pożyczka Mini Ratka, PKO BP Pożyczka gotówkowa, PKO BP Kredyt konsolidacyjny, PKO BP Kredyt mieszkaniowy, PKO BP Pożyczka gotówkowa online, PKO BP Kredyt hipoteczny,